Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2013., 23:20   #1001
Da probao sam i radi, nalazi satelite itd ali mi je problem što mi krivu lokaciju očitava, kao da sam 50-100m dalje nego što jesam.
na mobitelu imam tvorničku navigaciju koja koristi google maps, kako mi ona pokazuje tako i sve ostale aplikacije jer brijem da rade preko nje.
a tu tvorničku mogu maknuti samo da rootam mob.
Neko drugo rješenje?
Neno Svemirac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2013., 23:29   #1002
Quote:
nenad asonja kaže: Pogledaj post
Da probao sam i radi, nalazi satelite itd ali mi je problem što mi krivu lokaciju očitava, kao da sam 50-100m dalje nego što jesam.
na mobitelu imam tvorničku navigaciju koja koristi google maps, kako mi ona pokazuje tako i sve ostale aplikacije jer brijem da rade preko nje.
a tu tvorničku mogu maknuti samo da rootam mob.
Neko drugo rješenje?
Kolko je meni poznato, sve aplikacije koje mogu kalibrirati GPS traže root (Gps doctor, Gps Aids, Gps helper).
darko 150 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 08:31   #1003
Mob mi je pod garancijom pa da probam odnijet ga na servis?
Neno Svemirac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 18:06   #1004
Imam instaliranu navigaciju IGO primo 9.6.7.235654. Jako mi se sviđa po svim karakteristikama, ali imam jedan (mali?) problem: ne radi glasovno navođenje. Uključeno je i pojačano do max, ali svejedno nema glasa. Inače na mobu sve u vezi zvuka normalno radi. Tipke kad izabiram bipaju, ali Ivana (mogu još izabrati 2 na engleskom, 2 na slovenskom i 2 na pskom) ništa ne govori. U čemu bi bio problem? Je li možda potrebno rutati mob? Taj Igo sam skinuo s torrenta i nemam nikakvih podataka o instalaciji.
Kad izaberem glas za navođenje ništa ne govori (mislim da bi se kod izbora trebao čuti kako govori), ali kad izlazim iz izbornika taj izabrani glas se čuje pola sekunde.
darko 150 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 20:57   #1005
Quote:
darko 150 kaže: Pogledaj post
Imam instaliranu navigaciju IGO primo 9.6.7.235654. Jako mi se sviđa po svim karakteristikama, ali imam jedan (mali?) problem: ne radi glasovno navođenje. Uključeno je i pojačano do max, ali svejedno nema glasa. Inače na mobu sve u vezi zvuka normalno radi. Tipke kad izabiram bipaju, ali Ivana (mogu još izabrati 2 na engleskom, 2 na slovenskom i 2 na pskom) ništa ne govori. U čemu bi bio problem? Je li možda potrebno rutati mob? Taj Igo sam skinuo s torrenta i nemam nikakvih podataka o instalaciji.
Kad izaberem glas za navođenje ništa ne govori (mislim da bi se kod izbora trebao čuti kako govori), ali kad izlazim iz izbornika taj izabrani glas se čuje pola sekunde.
Imaš na PM Voice zip Nataša skini i probaj stavit u content/voice/voice Cro-f1 Natasa v1.0.zip i trebalo bi ti radit
__________________
Ne slijedite me i ja sam izgubljen!!!
auro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 13:45   #1006
Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post
imas i za ne rootane telefone zadnju verziju copilota na mobilismu
Instalirano na xperia P i sve ok radi
asti100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 13:36   #1007
Stavio sam mob na tvornicke postavke i sad kad odem na navigaciju koja je bila u mobitelu kaze mi cekanje lokacije.skinio sam novi google maps.sta da radim:banghead:crewy::banghead:

Sent from my LG-P350 using Tapatalk 2
Neno Svemirac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 16:30   #1008
Malo detalja...?
Koja je navigacija bila u mobitelu?
Gdje i koliko si čekao da te nađe...?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 16:59   #1009
Pise mi u meniju samo navigacija.prije me nalazio ali 200-300m od moje stvarne pozicije sad nece nikako

Sent from my LG-P350 using Tapatalk 2
Neno Svemirac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 16:28   #1010
Evo ga nisam znao stavio sam tek sad odredjivanje polozaja pomocu mobilnih mreza.ali me i dalje androidova navigacija zaj.kad udjem u tu androidovu navigaciju pokaze mi
"Navigacija pomocu google karata jos nije dostupna na ovoj lokaciji" i da mi opcije zatvori i preuzimanje uputa a kad to stisnem pokaze mi da sam u dselu 1km dalje.valjda je tam repetitor.moze li se sto uciniti?

Sent from my LG-P350 using Tapatalk 2

Moja trenutna pozicija d selo,j zorica 103.
Jos 1pitanje,dali navigacija vrijedi sam na cestama ili me moze naci i na poslu u dvoristu.znam nekad sam iz kuce dobivao upute navigacije,ali tad nisam imao flat pa nisam koristio.jer kad mi to neradi kak treba nece ni copilot ili igo.ili one aplikacije za nastelavanje sat opremd

Sent from my LG-P350 using Tapatalk 2

Zadnje uređivanje backtothesleep : 01.02.2013. at 16:49. Reason: spojeno koristiti EDIT!!!!!
Neno Svemirac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 11:58   #1011
Copilot 9,3-9,4 huawei u8650

Pokušavam umjesto verzije 9,3 staviti 9,4 i svaki puta mi na kraju kaže aplikacija nije instalirana .Aplikaciju sam bez problema instalirao na drugi mobitel i tablet ali na ovaj neće.
Planiram izbrisati staru verziju i instalirati novu ali bih htjeo zadržati postavke i koordinate "Moja mjesta" ,kako se zove ta datoteka u samom programu tako da ju kopiram iz stare verzije i poslije kopiram u novu verziju copilota.
__________________
Kad tražite savjet, razmislite o mogućnosti njegova prihvaćanja.
Orion99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 14:35   #1012
Copilot Live 8.2, Samsung galaxy s3 mini

Snimim na SD karticu, instaliram, otvori početni zaslon i ugasi se...

Prije ovoga instalirao je na HTC Desire i uredno radilo.

U čemu je problem?
kakataka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 15:25   #1013
u verziji androida, mislim da v8 ne radi na jelly beanu... skini v9
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 16:11   #1014
OK, hvala na savjetu, ali u uputama za instalaciju navigacije piše da CoPilot V9. radi samo na rootanim uređajima.
kakataka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 17:49   #1015
ima jos jedna novija verzija koja radi bez roota... poslao sam ti na pm link na mobilism...
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 10:02   #1016
Navigacija Turska android sonyerricson E15I 480x320

prije 2 godine instalirala sam IGO navigaciju za Hrvatsku, zanime kako instalirati kartu Turske tj. Istanbula?
__________________
kuharica recepti savjeti
depecheLondon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 21:13   #1017
Quote:
depecheLondon kaže: Pogledaj post
prije 2 godine instalirala sam IGO navigaciju za Hrvatsku, zanime kako instalirati kartu Turske tj. Istanbula?
Skineš kartu(fbl) Turske i Paste u iGO/content/maps i sritan put
__________________
Ne slijedite me i ja sam izgubljen!!!
auro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 12:48   #1018
Quote:
auro kaže: Pogledaj post
Skineš kartu(fbl) Turske i Paste u iGO/content/maps i sritan put
hvala auro
__________________
kuharica recepti savjeti
depecheLondon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 12:43   #1019
IGO my way 8.4.2 pomoć

Probala sam razne navigacije i po preporuci kolege instalirala sam "IGO my way 8.4.2" i nisam uspila kužniti neke stvari te bi mi trebala vaša pomoć.
Evo pitanja:
1- kako da mu zadam rutu sa međutočkom, npr. Split-Knin preko Drniša (jer mi on po defaultu nudi preko Sinja)
2- kako da mu zadam rutu pomoću koordinata
3- kako da mi prikaže koordinate mjesta na kojem se trenutno nalazim
4- kako da vidim koju verziju mape imam instaliranu
5- kako da uradim update novijih mapa
Picola Cocola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 13:11   #1020
htc sensation xe navigacija

Pozz,dali netko zna postoji li koja besplatna navigacija za htc sensation xe?
ziko3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:40.