Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2016., 01:10   #941
Quote:
supergirl1 kaže: Pogledaj post
Meni je Cattierova maska s rozom glinom odgovarala, kupila sam ju nekoliko puta, bas mi je nekako cistila i hranila kozu istovremeno. Ako nadem negdje manje pakiranje crne glam glow, probat cu ju...nego naborana sam kao smokva, dajte mi neku preporuku za neku anti age masku koja djeluje
Ajde probaj Royal Jelly od Apivite, meni je jako dobra. Baš mi vidno zategne konture lica i istovremeno hidratizira, doduše, moje su borice tek u začecima, ali mislim da bi ti mogla biti dobra.
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 12:33   #942
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Kupi onu okoločnu,ja je koristim kao masku za cijelo lice i odlična je. Namazem je i ostavim da se upije,ne brišem "višak"
Koja je ta okoloocna Baleina? Gledala danas u DM, sve su za lice. Hvala
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 12:35   #943
Quote:
vicious_ kaže: Pogledaj post
za mješovitu kožu i ogromne pore preporučam ovu masku, ima je u kozmu i u vrećicama tako da možeš isprobati...meni poprilično stisne pore, doduše trenutno, ali stvarno izvuče nečistoću i stisne pore. Čini mi se da je malo agresivnija, pecka me koža kad ju stavim ali prestane kad se osuši. Osobno jedina maska tog tipa od koje sam vidjela neki učinak.

Hvala, nadam se da je ima i dalje
UnusualMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 22:02   #944
ovu masku i ja koristim i oduševljena sam. Na blogu powderLouder su ju hvalile a meni je taman trebala nova tako da sam ju odlučila isprobati. Samo se nemoj prepasti, mene baš dosta peče prvih pola min i onda to prestane kako se počne sušit. Mene je panika uhvatila kad sam ju prvi put stavila da će mi spalit kožu jer je dosta osjetljiva ali nikad nikakvih reakcija osim tih prvih 30-ak sekundi. Pore manje, koža čišća, istina da je privremeno ali meni je i to zadovoljavajuće jer još nisam probala masku koja bi to dugoročno radila.
sunnysmile is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 23:37   #945
Može li mi netko reći koje su Freeman maske kod nas dostupne i gdje ih mogu kupiti? Također, ima li na nekoj stranici za naručiti? (za Kozmo i ebay znam)
puppet89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 13:46   #946
Quote:
sunnysmile kaže: Pogledaj post
ovu masku i ja koristim i oduševljena sam. Na blogu powderLouder su ju hvalile a meni je taman trebala nova tako da sam ju odlučila isprobati. Samo se nemoj prepasti, mene baš dosta peče prvih pola min i onda to prestane kako se počne sušit. Mene je panika uhvatila kad sam ju prvi put stavila da će mi spalit kožu jer je dosta osjetljiva ali nikad nikakvih reakcija osim tih prvih 30-ak sekundi. Pore manje, koža čišća, istina da je privremeno ali meni je i to zadovoljavajuće jer još nisam probala masku koja bi to dugoročno radila.
cim potrosim zutu freemanovu, kupujem
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2016., 21:19   #947
Ja sam bila u 3 kozma i nisam ju nasla
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2016., 08:47   #948
ja sam ostala bez maske za lice jer sam nekoliko mojih nahrčkanih (čak i netaknutih) bacila u smeće kad sam pročitala sastav ...jednostavno si nisam mogla objasniti šta neki sastojci trebaju odraditi na mome licu

sada mi treba maska što prirodnijeg sastava, za masnu kožu ali da nema alkohola ..neznam jel ima nešto u tubi/vrećici sa zelenom glinom ili nekom glinom kao bazom i da je ne moram sama miješati
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2016., 12:35   #949
Quote:
moćna carica kaže: Pogledaj post
ja sam ostala bez maske za lice jer sam nekoliko mojih nahrčkanih (čak i netaknutih) bacila u smeće kad sam pročitala sastav ...jednostavno si nisam mogla objasniti šta neki sastojci trebaju odraditi na mome licu

sada mi treba maska što prirodnijeg sastava, za masnu kožu ali da nema alkohola ..neznam jel ima nešto u tubi/vrećici sa zelenom glinom ili nekom glinom kao bazom i da je ne moram sama miješati
Ovo: http://voodoo-blonde.blogspot.hr/201...iselinama.html Ja sam oduševljena.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2016., 13:20   #950
pa to je fantastično prodano
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2016., 19:15   #951
Quote:
suzuki750 kaže: Pogledaj post
Ja sam bila u 3 kozma i nisam ju nasla
Kozmo više neće držati Formulu 10.0.06 tako da što nađete od njih su zadnji primjerci.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 08:39   #952
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post


Hvala ti do neba i nazad za ovu preporuku!!!

Kupila sam Cedevita čaj,ima 60%šipka i 40% hibiskusa,to je najveći omjer hibiskusa koji sam našla u Konzumu.

Masku sam drzala na licu za početak 3 minute,rezultat je divan,pore su čišće i stegnute,lice je svijetlije,ne mogu opisati efekt nego kao čisti wow!!



Koliko cesto se moze koristiti?
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 13:44   #953
Nema na čemu, bilo bi sebično ovakvo otkriće zadržati za sebe.

Ne bih preporučila više od jednom tjedno, eventualno dvaput ako ti je koža izdržljiva. S tim da generalno nisam pristaša čestog korištenja maski i pilinga, mislim da je ovo sasvim dovoljno.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 18:51   #954
Jel probao netko Shiseido Ibuki Sleeping Mask? Jel vrijedi te novce?
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2016., 12:34   #955
Upravo na sebi drzim prirodnu masku s aha,osjetim lagano peckanje. (S tim da je veci udio sipka a manji hibiskusa,taj imam doma).
mrkyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2016., 21:32   #956
Koliki su vama postoci hibiskusa? Meni je max.40% da sam nasla
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2016., 22:33   #957
Ja isto imam 40%.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2016., 12:53   #958
Kod mene 20,moram po taj s 40%.
Jucer sam osjetila lagano peckanje na dijelovima di su potkozne akne (danas je jedna skoro izasla na povrsinu,moguce da je od maske?)
mrkyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2016., 16:44   #959
Pozdrav, u Biobio trgovinama se prodaje 100% čaj hibiskusa. Zna li netko da li je to upotrebljivo za ovu masku? Hvala
Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2016., 17:45   #960
I meni je gospođa u ljekarni rekla da ima čaj od hibiskusa i mene također zanima da li je previše 100%?
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:25.