Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2018., 09:27   #9661
Quote:
shopica kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

ima li netko prmjere situational judgment pitanja li barem savjet gdje ih pronaći? Nekako mii je premalo ovo što imam :/

btw ide li tko na testiranje za AD5 sada u lipnju?
imam ti ja nešto iz 2012/2013 kampanje (a ti su se koristili do 2015. kad su prestali sa SJTovima).

Ja sam sa Epsom gotov - na mlađima Svijet ostaje
__________________
Ak se glasa kao patka, i izgleda kao patka, onda je patka!!!
PolarBear is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2018., 18:40   #9662
Pitanjce....
Kad stignu rezultati testiranja?
Jutros sam imala prometric testiranje pa me zanima otprilike da ne visim svaki dan na epso accountu 🤣
shopica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2018., 22:52   #9663
Quote:
shopica kaže: Pogledaj post
Pitanjce....
Kad stignu rezultati testiranja?
Stigne ti obavijest na mail..
pricopricalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2018., 10:20   #9664
Quote:
shopica kaže: Pogledaj post
Pitanjce....
Kad stignu rezultati testiranja?
Jutros sam imala prometric testiranje pa me zanima otprilike da ne visim svaki dan na epso accountu 🤣
Rezultati dođu 6 tjedana nakon zadnjeg roka. Znači, oko 15.07. je zadnji rok pa + 6 tjedana je oko 01.09.2018

Kako je bilo?
Ja imam 05.07,,,
Bruxelles is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2018., 10:31   #9665
Quote:
Bruxelles kaže: Pogledaj post
Rezultati dođu 6 tjedana nakon zadnjeg roka. Znači, oko 15.07. je zadnji rok pa + 6 tjedana je oko 01.09.2018

Kako je bilo?
Ja imam 05.07,,,
a ne znam šta bi rekla... čak ne mogu ni ocijeniti koliko bi mogla imati %. Uglavnom bilo mi je teže nego što sam računala :/
shopica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2018., 11:07   #9666
Dobiven posao ili ne?

Dobila sam poziv za obavit prvo liječnički pregled pa onda popodne intervju u Luxembourgu. Znači li to da sam dobila posao, ako naravno ne zabrljam brutalno na intervjuu?
I dobiva li se za to povrat putnih troškova, kao i kad ideš na EPSO testove?
PiJejsM is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2018., 21:42   #9667
Quote:
PiJejsM kaže: Pogledaj post
Dobila sam poziv za obavit prvo liječnički pregled pa onda popodne intervju u Luxembourgu. Znači li to da sam dobila posao, ako naravno ne zabrljam brutalno na intervjuu?
I dobiva li se za to povrat putnih troškova, kao i kad ideš na EPSO testove?
Za prvo, ovisi o tvojim konkurentima na intervjuu.

A obrazac za drugo bi ti trebao biti poslan zajedno s pozivom na intervju, dakle u načelu se daje povrat.
MilHistorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2018., 18:42   #9668
Quote:
MilHistorian kaže: Pogledaj post
Za prvo, ovisi o tvojim konkurentima na intervjuu.

A obrazac za drugo bi ti trebao biti poslan zajedno s pozivom na intervju, dakle u načelu se daje povrat.
Hvala za info.
U međuvremenu sam dobila hrpu obrazaca za popuniti (među njima i onaj za povrat putnih troškova), ali neki su prilično zbunjujući. Recimo, pita se zašto sam dala otkaz, a naravno da ga nisam dala (niti ću ga dati) jer još nisam dobila posao, niti znam da ću ga dobiti. Ili, koliki mi je otkazni rok? Ili, gdje ću plaćati porez?
PiJejsM is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2019., 11:49   #9669
Dobar dan, nije tema bas vise aktivna, ali nadam se nekom odgovoru. Ima puno upisa, a ja sam prvi (i do sad) zadnji put bila prije EU na testovima.
- Sad bih se prijavila za FG IV pa me zanima ako netko zna, kad cu i hocu li uopce (ako prodjem cbt) znati hoce li mi nuditi 3a ili 3b ugovor.
- Ima li vas s klincima skolske dobi gore? Kakve su skole?
- Gdje da nadjem nesto za pripremu za FG IV? Cini mi se da sam vidjela da su kao AD Opci. Je li tako?

Lijepo molim ako netko ima volje preko ljeta da mi tipne koji odgovor?
gretl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:53.