Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2008., 07:42   #21
Quote:
jupi kaže: Pogledaj post
j.... te led,tek dogodine?????????
joj pa da... a stvar je u tome sto bi trebala napraviti mikciju u 8mj. a ja nekako to pokusavam izbjeci, mislim ono ako postoji bilo koji nacin sam da nije mikcija...
a nista vidjet cu danas imam jos razgovor sa jednom visom medicinskom pa cu vidjeti kako sta...
MaraSlavonska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 22:04   #22
ima li itko iskustava s dr. Skitarelić iz zadarske bolnice?
mi moramo na pregled i UZV, pa da znam jel da idem negdje drugdje ili je i ona ok..
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 12:30   #23
Quote:
MaraSlavonska kaže: Pogledaj post
Dakle ovako.. odlucila sam se na Helenu i mikciju ostavila kao posljednje rijesenje(naravno nakon proucavanja kako,sta itd) e sad imam problem njih je nemoguce dobiti, pa ak mi netko moze predloziti najbolje vrijeme da zovem il neki drugi nacin bila bih zahvalna...
btw nisam iz ZGa...
jos me zanima kako to sve ide kod njih...puno pitanja
kad sam zvala Helenu neposredno prije GO (kraj sedmog mjeseca) da se dogovorim za kontrolu s dr. Cvitković u 9 mjesecu rečeno mi je da je ona na porodiljnom i da će s eviše o tome tko će je mjenjati znati krajem osmog - početkom devetog mjeseca.

Danas bezuspješno zovem - u 4 navrata, telefon im je zauzet.

Malo mi je frka, jer je mala već skoro 6 mjeseci na profilaksi i treba na kontrolu da nam netko kaže da li možemo dijete napokon skinuti s antibiotika.

Jel ima tko preporuku za dječjeg neforloga u ZGB osim nje? Bilo bi dobro da je privatni, ali nije bed - ići ćemo i u bolnicu ako treba.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 04:28   #24
Probaj u Vinogradskoj. Klinika za pedijatriju-ambulanta

Mi radili urinokulturu i nefrološki pregled(jedan bubreščić je manji od drugog).Za sada je sve u redu i sa ešerihijom i sa mokrenjem.Preporučena nam je scintigrafija,a budući da mali ima tek 2mjeseca još se nismo odlučili.Da li je ko radio scintigrafiju i ako može napisati kakva je to procedura

Naruče te u 7h ujutro,čekaš nalaze 1-2h i onda pregled.Oko 10h bili gotovi sa svime.

Čekaona je ugodna.Nije bila prevelika gužva.
hrvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 17:09   #25
ljudi, kako izgleda pregled kod nefrologa?! šta radi? jel to samo neki ultrazvuk ili?
baskett is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 17:34   #26
Quote:
hrvac kaže: Pogledaj post
Probaj u Vinogradskoj. Klinika za pedijatriju-ambulanta

Mi radili urinokulturu i nefrološki pregled(jedan bubreščić je manji od drugog).Za sada je sve u redu i sa ešerihijom i sa mokrenjem.Preporučena nam je scintigrafija,a budući da mali ima tek 2mjeseca još se nismo odlučili.Da li je ko radio scintigrafiju i ako može napisati kakva je to procedura

Naruče te u 7h ujutro,čekaš nalaze 1-2h i onda pregled.Oko 10h bili gotovi sa svime.

Čekaona je ugodna.Nije bila prevelika gužva.
mogu isto vinogradsku preporučiti, sve te pretrage (sintigrafija, mikcija) smo obavili tamo...

šalatu užas, bahati doktori ...nikad više šalata, h. je bila kod njih hospitalizirana i svega sam se nagledala i naslušala
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:21.