Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2007., 10:15   #1
Neuropedijatar privatni - preporuke

preporuke, iskustva, savjeti, imena.

trebam nekog dobrog, kog neću prebit ili poželjet prebit
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 10:51   #2
Ja ti znam odlicnu dricu u Rijeci, od kada je u mirovini radi privatno. Ako ti odgovara reci pa ti pisem detalje.
Lulu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 12:26   #3
dr sabol???????????

čula sam za njega na rodama, a i frendica išla kod njega sa bebom i jako zadovoljna..


POLIKLINIKA DR.SABOL ZA DJEČJE BOLESTI
Zagreb, Cvjetno naselje 4 21
(01) 6190 080

preuzeto sa roda
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 13:59   #4
danas bili kod sabola na UZV glave.
odlicni
platis posteno, al ih mos resetat pitanjima i gnjavuckat oko detaljcica na slikicama UZV.
sto sam i iskoristila
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 21:42   #5
Ima dr. Sabol a na UZV mozga u njegovoj poliklinici idite kod dr. Presečki, a ima i dr. Della Marina po novome u poliklinici Dijagnostika 2000, ona je radila u Klaićevoj i dosta ju hvale. (zavisi što je u pitanju zapravo jel EEG ili motorika)
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 10:44   #6
Ima i prof.Bošnjak na poliklinici Neuron na Šalati.
Luena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 21:21   #7
Jel zna netko koliko sada otprilike košta pregled i EEG kod Sabola?
Hvala!
caroly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 21:33   #8
Ne znam za eeg al evo cisto mozda pomogne okvirno, nama je neuroloski pregled plus uzv kicme bio cca 400kn.
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 21:35   #9
Hvala! Sigurno će se još netko javiti s nekom drugom kombinacijom, npr pregled fizijatra.
caroly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 21:41   #10
Za eeg ne znam, mi platili pregled i uzv mozga 850 kn.
september00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 23:06   #11
Quote:
september00 kaže: Pogledaj post
Za eeg ne znam, mi platili pregled i uzv mozga 850 kn.
Zaista nisam mogla da na ovo ne reagiram.Uzv i pregled 850 kn???
Ja sam sa splitskog podrucja.I jedno i drugo smo radili na Firulama i što se mene tice nikada nisam osjetila potrebu za odlazak privatniku.Da sam svaki pregled i uzv placala do sada bi bankrotirala.sorry na offu.
__________________
nebo strpljive voli
Magaivago is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 23:28   #12
Quote:
Magaivago kaže: Pogledaj post
Zaista nisam mogla da na ovo ne reagiram.Uzv i pregled 850 kn???
Ja sam sa splitskog podrucja.I jedno i drugo smo radili na Firulama i što se mene tice nikada nisam osjetila potrebu za odlazak privatniku.Da sam svaki pregled i uzv placala do sada bi bankrotirala.sorry na offu.
U mom mjestu ima jedan neuropedijatar, a termin smo dobili u 9-tom mj (naručivala se u 6-tom), jer ambulanta ne radi preko ljeta, tako da mi nije bilo druge nego otići privatno. Ali uopće ne žalim.. Pa nisam luda da čekam 3 mjeseca na pregled, radije ću platit i bit mirna.
september00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 08:27   #13
Quote:
september00 kaže: Pogledaj post
Za eeg ne znam, mi platili pregled i uzv mozga 850 kn.
Mislim da je i kod Sabola EEG i pregled cca 700 kn.
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 09:20   #14
Quote:
september00 kaže: Pogledaj post
U mom mjestu ima jedan neuropedijatar, a termin smo dobili u 9-tom mj (naručivala se u 6-tom), jer ambulanta ne radi preko ljeta, tako da mi nije bilo druge nego otići privatno. Ali uopće ne žalim.. Pa nisam luda da čekam 3 mjeseca na pregled, radije ću platit i bit mirna.
Ma meni su jasne situacije kad se ne može cekati jer je ,naravno, dijete u pitanju,ali ako se kao kod mene radi o djetetu koje se od rođenja neurološki prati mislim da je preskupo placati tolike novce jer ima skroz dobrih neuropedijatara koji rade u "državnim " klinikama.I cekanje od tri mjeseca je npr. normalno.Mi se kod svake kontrole upišemo za sljedecu kontrolu i tako stalno.za uzv je manja gužva.nadam se da ce s bebacom sve biti u redu i da necete cesto morati na preglede.pozzz
__________________
nebo strpljive voli
Magaivago is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 10:32   #15
Quote:
Magaivago kaže: Pogledaj post
Ma meni su jasne situacije kad se ne može cekati jer je ,naravno, dijete u pitanju,ali ako se kao kod mene radi o djetetu koje se od rođenja neurološki prati mislim da je preskupo placati tolike novce jer ima skroz dobrih neuropedijatara koji rade u "državnim " klinikama.I cekanje od tri mjeseca je npr. normalno.Mi se kod svake kontrole upišemo za sljedecu kontrolu i tako stalno.za uzv je manja gužva.nadam se da ce s bebacom sve biti u redu i da necete cesto morati na preglede.pozzz
Ma da, slažem se s tobom. Za taj prvi put smo otišli privatno, sad već naveliko vježbamo, a u 9-tom mj.idemo na kontrolu kod "državnog" neuropedijatra. Ovako sam samo malo požurila stvari...
september00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 12:03   #16
iz osobnog iskustva "nažalost"...od rođenja smo kod neuropedijatra na kontrolama sa curkom...

od državnih klinika:jedino Rebro i prof.Barišić-genijalna doktorica,otvorena za razgovor,detaljna,ništa neprepušta slučaju

od privatnih klinikaoliklinika dr.Sabol-bili smo oduševljeni sa svime,baš smo išli kod dr.Sabola na pregled ...........
__________________
mamine i tatine ljubavi:
prinčipesa Ema...31.12.2005.
plavi anđeo Petar...23.02.2010.
antonela is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 12:06   #17
Kod sabola, neuropedijatar pregled 400 kn, sat vjezbi 300 kn.
Uzv nije bio potreban pa ne znam.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 13:56   #18
Quote:
Magaivago kaže: Pogledaj post
Ma meni su jasne situacije kad se ne može cekati jer je ,naravno, dijete u pitanju,ali ako se kao kod mene radi o djetetu koje se od rođenja neurološki prati mislim da je preskupo placati tolike novce jer ima skroz dobrih neuropedijatara koji rade u "državnim " klinikama.I cekanje od tri mjeseca je npr. normalno.Mi se kod svake kontrole upišemo za sljedecu kontrolu i tako stalno.za uzv je manja gužva.nadam se da ce s bebacom sve biti u redu i da necete cesto morati na preglede.pozzz
E sad o kvaliteti i brzini bi se dalo razglabati....
JA sam svog maleckog vodila 3 mj na uzv mozga(roden na vakum), i lipo smo bili naruceni(firule)..iako da se treba cekati duze,i ja bi isla ka privatniku bez obzira koliko treba platit
__________________
Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?(M. Selimovic)
Bubica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 14:11   #19
Dr. Sabol !
__________________
Album - prodaja
bruna1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:11.