Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2013., 10:01   #1
Metro : Last Light



Summary: The year is 2034. Beneath the rubble of post-apocalyptic Moscow, in the tunnels of the Metro, the remnants of our species are besieged by deadly threats. Mutants stalk the catacombs beneath the desolate surface, and hunt amidst the poisoned skies above. But rather than stand united, the station-cities of the Metro are engaged in a struggle for the ultimate power, a doomsday device from the military vaults of D6. A civil war is stirring that could wipe humanity from the face of the earth forever. As Artyom, burdened by guilt but driven by hope, you hold the key to our survival – the last light in our darkest hour.

Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=XSrEfzcBD3g



Eto jucer zavrsio s igrom. Atmosfera , grafika , prica su odlicni ali je igra prektratka i prelagana

Ono hodas ravno , imas sa strane par soba za uci , ostalo sve odrezano. Nikakav open world exploration ili tako nesto.

Ali sve u svemu sasvim ok za ubiti vrijeme dok se ceka HL3 i Stalker2
__________________
Stop zenemarivanju baniranih!
Madafaka_The_Root is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 10:49   #2
Konzolaški port ko i prošli metro. Dobra priča i atmosfera ali sama igra je oteži jad i bjeda. Sve je poglupljeno da se jadni konzolaši ne bi napregnuli. Da bi isključio fore tipa auto aim moraš ić u config file. Sama igra se jedva kreće u window modu i tako dalje. Sve u svemu standardni metro.

Bilo bi fino da je igru napravio neko za PC umjesto za ograničene konzole. Nešto tipa zadnji stalker engine sa metro pričom bi mogla bit jako dobra igra. Malo je šteta potrošit tako dobru priču na tako tehnički lošu igru.

Nakon što sam završio moram priznat da mi je bilo poprilično žao što sam iskeširao 50€ za to (a da ne govorim o fori da je Ranger mode DLC i košta 5€)
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 04:22   #3
Ovo me jako zanima. Nisam igrala metro 2033 ali trenutno igram stalkera i rekao mi je frend da je ovo isto po atmosferi, ali uzasno linearno pa da nije bas replayable. Znaci ne isplati se iskesirat jos? Da cekam steamovu ljetnu rasprodaju?
__________________
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
imi18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 04:36   #4
Quote:
imi18 kaže: Pogledaj post
Ovo me jako zanima. Nisam igrala metro 2033 ali trenutno igram stalkera i rekao mi je frend da je ovo isto po atmosferi, ali uzasno linearno pa da nije bas replayable. Znaci ne isplati se iskesirat jos? Da cekam steamovu ljetnu rasprodaju?
50€ definitivno nije vrijedno. Čekaj da padne cijena. Igra je teški konzolaš tako da se isplati igrat isključivo radi atmosfere i priče. Imaš 3 stalkera tako da bi ti to trebalo potrajat i iskreno rečeno stalker je bolji. Priča nije jednako dobra ali je atmosfera puno bolja jer je otvorenije. U Metro je sve kalustrofobično (i ne samo zato što su tuneli) nego je cijela igra puna nevidljivih zidova i kojekakvih ograničenja da se jadni konzolaši ne bi pobunili.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 14:33   #5
Nikad nisam kupio SP igru prije nego sam skinuo s neta i probao

Inace Metro 2033 se djelio besplatno krajem prosle godine / ili pocetkom ove.

Stalker po meni je 10 klasa iznad ovoga. (Jebiga i dan danas su mi HL i Stalker najbolje igre)
__________________
Stop zenemarivanju baniranih!
Madafaka_The_Root is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2013., 15:51   #6
Metro 2033 mi je bio ok, pomalo neuvjerljivog napucavanja, ali dosta atmosfere i raznolikosti.
Last Light je isti, samo što ima više mogućnosti za stealth pa to više koristim.
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 13:35   #7
Kao što sam već napisao u nekom threadu, kad se uzme u obzir u kakvim je uvjetima igra napravljena onda je super. Što se tiče konzolaškog smeća™, ne bih se složio makar se vidi da je prisutan utjecaj konzola.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2013., 01:03   #8
Jel ikome ovo radi normalno?

Meni svakih par sekundi zastajkuje, ko da nesto loada. Izmedju tih stanki ide glatko na high detaljima.. Ne vjerujem da je do moje kante, isti vrag se dogadja i na low detaljima, cak i u options screenu.
__________________
5K = 18:58 | 10K = 38:50
15K = 58:42 | HM = 1:24:06
30K = 2:07:32 | FULL = 3:51:11
Space Chamber is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2013., 08:29   #9
napisi konfu pa cemo vidjet ako je do kompa ili ne.
bass999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2013., 09:04   #10
Quote:
bass999 kaže: Pogledaj post
napisi konfu pa cemo vidjet ako je do kompa ili ne.
Phenom II x4 @3,8Ghz
16Gb RAM
HD 7970
SSD

Jucer sam instalirao najnovije.drivere, nema promjene.
__________________
5K = 18:58 | 10K = 38:50
15K = 58:42 | HM = 1:24:06
30K = 2:07:32 | FULL = 3:51:11
Space Chamber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2013., 11:33   #11
Ja sam ga odradio na i5 3770k ili kako se već zove, 6950 tako da je to nešto čudno kod tebe. Probaj vozit resource monitor (onaj šta dođe sa windozama) sa strane pa vidi da li on pokazuje nešto čudno.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2013., 19:52   #12
Rijesen problem. Instalirao najnoviji update za igru. Lijepo pise:

"fixes stuttering issues"

__________________
5K = 18:58 | 10K = 38:50
15K = 58:42 | HM = 1:24:06
30K = 2:07:32 | FULL = 3:51:11
Space Chamber is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 13:15   #13
Po meni vjerojatno najbolja igra prošle godine. Izvrsna atmosfera, grafika i solidna priča. Jedina zamjerka mi je ai protivnika za vrijeme steltha. Original je imao dosta težak stelth, a ovdje su ga malo previše olakšali.
Staroprameno is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 23:13   #14
Upravo završio i dosta bolja mi je u odnosu na prvi dio. Sviđa mi se što je stealth malo poboljšan no s druge strane kod stealtha su zajebali što je pak prelagan, naime s jednim throwing knifeom se može ubiti teško oklopljeni čovjek dok inače u njega treba jedno 4-5 metka iz sačmarice potrošiti. Također mi se sviđa što su stavili da ljudski protivnici lakše sad umiru više nije potrebno za običnog vojnika potrošiti 5 metaka iz sačmarice iz blizine. I sviđaju mi se oni monster boss figtovi.

Ocjena 7/10. Šteta što je toliko pravocrtna.
crob is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 17:53   #15
Imam problem sa igrom. Instalirala sam ju ali kad je želim pokrenut kaže da verzija ovog filea nije kompatibilna sa verzijom windowsa koju ja imam??? Da mi treb 32-bitna ili 64-bitna verzija programa.

Moj sistem je 32-bitni. Mislila sam da nisam skinula neku verziju sa greškom, pa sam skinula od nekoga drugoga igru sa interneta i ista priča.

Zna li netko zašto se ovo događa?
__________________
Postoje dvije vrste ljudi: oni kojima se sviđam i oni koji nemaju ukusa.
LostGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 20:15   #16
64 bitne windoze treba.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 18:08   #17
Ne razumijem se puno u to, jeli to znači da baš mora biti 64bitni sistem, a ne samo imati mogućnost podržavanja ili..?? Jer mi piše da, bezobzira što su 32bitni, podržava 64bitni operativni sistem?
__________________
Postoje dvije vrste ljudi: oni kojima se sviđam i oni koji nemaju ukusa.
LostGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 19:33   #18
Desni klik na (My) Computer ikonicu pa Properties (Svojstva). Ako ti pod "System type" piše 32-bit Operating System, onda moraš reinstalirat 64-bitne Windowse da bi mogla igrati 64-bitne igre.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:33.