Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2010., 10:52   #21
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Ovaj dio pomaže.

Idi ovdje, klikni na "Ati Radeon Video Card Drivers", i pod "Full Catalyst Software Suite" odaberi koje Windowse imaš instalirane te skini i instaliraj taj driver.
Oprosti što te gnjavim, našao sam ono što si rekao ali sad ima ponuđeno da li je xp 64-bit ili 32. Gdje to mogu pogledati koji je? Mislim, ja znam koja je verzija windowsa i service packovi i tak to, ali ovo nisam siguran, a ne bih baš želio nešto krivo instalirat, jel...
__________________
Heda! Heda, Hedo!
Wotan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 14:19   #22
Ako ne znaš da li imaš 32-bitne ili 64-bitne Windowse, onda vjerojatno imaš 32-bitne.

Ali lako možeš provjeriti. Desni klik na My Computer -> Properties. Pod System ti piše koji XP imaš, ako ne piše x64 Edition, onda imaš 32-bitne.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 14:42   #23
kao sto je spectre rekao. Jos jedan nacin brzi za vidjeti podatke o kompu:

odi na START- RUN- i upisi " Dxdiag"
__________________
Shire, Senbonzakura Kageyoshi
H4ni8aLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 16:45   #24
Dečki, hvala vam do neba. Svaka čast. Skinio i instalirao i radi ko' podmazano.
I puno hvala na strpljenju sa ovakim informatičkim imbecilom. Nije mi samo jasno zašto mi to nisu mogli odgovoriti na BioWare Support stranici. Seljačine... Još jednom hvala i pozdrav.
__________________
Heda! Heda, Hedo!
Wotan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 19:03   #25
Drago mi je što vidim da neki to još uvijek igraju. Sjajna igrica.
vrtzio is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 19:09   #26
Quote:
vrtzio kaže: Pogledaj post
Drago mi je što vidim da neki to još uvijek igraju. Sjajna igrica.
Ufff, pa kako ne bih. I to i Baldurse i IWD i sve što ima ikakve veze s d'n'd-om, a i puno RPG-ova koji nemaju. Witcher, Dragon Age itd...
__________________
Heda! Heda, Hedo!
Wotan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 23:15   #27
prejake igre.
__________________
Shire, Senbonzakura Kageyoshi
H4ni8aLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 08:15   #28
Savrsena igra

Zakon igra..... zakon grafika.... zakon atmosfera.... zakon price i quest-ovi....

Nikad dosta.....

Davno bilo - kad se samo sjetim.....
Eckon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 10:21   #29
Pa repriziraj
Sve mi se čini da ću ja NWN 2 opet malo ispočetka
__________________
8. padež dubravativ - koga, čime?
Valsharess is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 11:39   #30
Mene zanima kako da instaliram HiRes texture pack, skinuo sam ovoga:
http://nwvault.ign.com/View.php?view...s.Detail&id=12

U readme kaže:
(1) go to your NeverwinterNights\NWN\utils directory and click on the nwhak.exe proggy
(2) Point it to the MGSDesertCity1.hak file in the NeverwinterNights\NWN\hak directory and open it up

Ja napravim tako ali problem je šta je meni taj hak folder prazan, nema niti jednog file-a, i dosta drugih foldera je isto prazno...

Igra mi radi normalno pa ne vjerujem da nešto fali, igra je original, verzija 1.69
Tox2401 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 15:41   #31
Izlazi NWNEE i vrijeme je da podignemo temu!

Tko kupuje base game?! Dobra vijest je da će svi moduli raditi s nwnee i neće ih morati praviti iznova!
Grafičke opcije su poboljšane! Yeeeeeeeeeey!
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 22:40   #32
Ovu igru sam igrao valjda prije sto godina tamo negdje u srednjoj školi.sjecam se da mi je tada bila fenomenalna i jedan od boljih rpg-a ali mislim da ju je pregazilo vrijeme,ne vidim da ce EE nešto puno poboljšati grafiku.
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 12:55   #33
Quote:
zbunjen87 kaže: Pogledaj post
Ovu igru sam igrao valjda prije sto godina tamo negdje u srednjoj školi.sjecam se da mi je tada bila fenomenalna i jedan od boljih rpg-a ali mislim da ju je pregazilo vrijeme,ne vidim da ce EE nešto puno poboljšati grafiku.
Mislim da trebaš igrati community made modules.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 14:12   #34
Evo su izjavili kako će poboljšati grafiku tj modele likova, izbacili su čak bili novi model Aribeth koji izgleda jako dobro. Ako uspiju kvalitetno popeglati vizualnu stranu igre to će biti pun pogodak, najveći problem je bio s kockastim modelima.
SunForYou is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 16:58   #35
Nastavno na gornju mini-objavu, krajem mjeseca izlazi Neverwinter Nights: Enhanced Edition.

Poboljašnja su navodno sljedeća:
  • Improved Display: Your portrait, combat bar, inventory, and other UI elements adjust in size based on your chosen resolution including 1080p and 4k.
  • Advanced Graphics Options: Pixel shaders and post-processing effects make for crisper, cleaner visuals. Enable contrast, vibrance, and depth of field options as preferred.
  • Community Endorsed: Original developers have teamed with key members of the Neverwinter Nights community to curate important fan-requested improvements to support players, storytellers, and modders.
  • Backwards Compatibility: Works with save games, modules, and mods from the original Neverwinter Nights. A galaxy of community created content awaits.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 20:30   #36
O patema dignuta iz pepela
Vidim da još ima fanova ove predobre igre
Imam i prvi dio +exp
I drugi dio fali jedino storm of zahir

A sto se tice ovog neverwinter ee nadam se da će se drzat orginala a ne dodavat nesto sto nije bilo u orginalu kao npr kao što su napravili s tomb raiderom universitiom
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2018., 09:41   #37
Idu na obnavljanje nekih modela.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:36.