Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2017., 18:27   #1
Podivljala tipkovnica!

Tipkam po tipkovnici poprilično brzo. U zadnjih par dana mi se događa da se usred tipkanja počnu pojavljivat meniji firefoxa, pokreću se programi iz toolbara usred mog tipkanja. U isto vrijeme pokretanje tih stvari zamijeni slova tako da moram pogasiti sve što se usred tipkanja pojavilo da bi mogao nastaviti sa pisanjem posta na npr. forumu.
Primjetio sam da kad sporije tipkam onda se ne dešava pizdarija.

U čemu je problem? Scannirao sam win particiju sa HitmanPro, Malwarebytes i Emsisoft Emergency Kit i definitivno nema nikakvog virusa i sl.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 23:19   #2
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
Tipkam po tipkovnici poprilično brzo. U zadnjih par dana mi se događa da se usred tipkanja počnu pojavljivat meniji firefoxa, pokreću se programi iz toolbara usred mog tipkanja. U isto vrijeme pokretanje tih stvari zamijeni slova tako da moram pogasiti sve što se usred tipkanja pojavilo da bi mogao nastaviti sa pisanjem posta na npr. forumu.
Primjetio sam da kad sporije tipkam onda se ne dešava pizdarija.

U čemu je problem? Scannirao sam win particiju sa HitmanPro, Malwarebytes i Emsisoft Emergency Kit i definitivno nema nikakvog virusa i sl.
Jesi zalijao (ti ili netko, možda mačka?) tipkovnicu vodom, sokom, kavom, pivom?
Tako se ponaša kad je zalijana nečim.
__________________
Human
Human1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 11:09   #3
ja ne konatm zašto mi odjednom dok tipkam po tipkovnici uz slova izlaze i brojevi.

evo kopirati ću ovdje dolje ovaj isti tekst koji sam natipkla bez ispravaka.


ovako mi tipka:

ja ne konat5m z6aš't5o mi dok t5ipkam po t5ipkovnici odjednom uz6 slova iz6laz6e i brojevi.

evo kopirat5 ću ovdje dolje ovaj ist5i t5ekst5 koji sam nat5ipkla bez6 ispravaka.

Zna netko rješenje?Riječ je o laptopu.
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 12:46   #4
Quote:
Human1 kaže: Pogledaj post
Jesi zalijao (ti ili netko, možda mačka?) tipkovnicu vodom, sokom, kavom, pivom?
Tako se ponaša kad je zalijana nečim.
Da jesam ne bi ni pitao. Nemam mačku ni duhove.

Sad mi je još čudnije jer se to samo događa u fazama. Recimo sada je sve ok, ni traga problemima.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:33.