Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2017., 13:06   #121
Quote:
Hippe Girl kaže: Pogledaj post
Ne znam, zbog puno toga.
Uvijek nekak je, zivot nadje nacin da bude zivot

A kaj to puno toga?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 14:43   #122
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Uvijek nekak je, zivot nadje nacin da bude zivot

A kaj to puno toga?
Zato sto sam kao u zacaranom krugu i nikako ne izlazim. Ponekad sam svjesna svojih mana i onoga sto pogresno radim, i trudim se, a ponekad opet puknem bez razloga na sve i svadam se. I tako svako malo ispocetka. I ne znam odakle ni kako ni sza pocet.
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 14:49   #123
Quote:
Hippe Girl kaže: Pogledaj post
Zato sto sam kao u zacaranom krugu i nikako ne izlazim. Ponekad sam svjesna svojih mana i onoga sto pogresno radim, i trudim se, a ponekad opet puknem bez razloga na sve i svadam se. I tako svako malo ispocetka. I ne znam odakle ni kako ni sza pocet.
Si išla kod doktora da ti postave dijagnozu?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 15:12   #124
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Si išla kod doktora da ti postave dijagnozu?
Ne trebaju mi glupi komentari, nitko ne zna ciji je zivot kakav, hvala
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 15:15   #125
Quote:
Hippe Girl kaže: Pogledaj post
Ne trebaju mi glupi komentari, nitko ne zna ciji je zivot kakav, hvala
To nije glup komentar na ono kaj si napisala. Potraži pomoć stručnu ako je došlo do toga da napišeš onakvu tužnu stvar.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 15:16   #126
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
To nije glup komentar na ono kaj si napisala. Potraži pomoć stručnu ako je došlo do toga da napišeš onakvu tužnu stvar.
Onda mi je tako zvucalo, ispricavam se. To me je sramota, ne znam kako da potrazim ni nista. Ne zelim da moji roditelji znaju, ni itko od obitelji.
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 15:17   #127
Quote:
Hippe Girl kaže: Pogledaj post
Zato sto sam kao u zacaranom krugu i nikako ne izlazim. Ponekad sam svjesna svojih mana i onoga sto pogresno radim, i trudim se, a ponekad opet puknem bez razloga na sve i svadam se. I tako svako malo ispocetka. I ne znam odakle ni kako ni sza pocet.
Korak po korak.
Spoznaja je odlicna sama po sebi, a rezultati nemreju doci preko noci.
Pomalo.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 15:20   #128
Quote:
Hippe Girl kaže: Pogledaj post
Onda mi je tako zvucalo, ispricavam se. To me je sramota, ne znam kako da potrazim ni nista. Ne zelim da moji roditelji znaju, ni itko od obitelji.
Ne trebaš se ispričavat.Mogla si me krivo shvatit zbog mojih kokica na kraju koje koristim kao potpis.Nisam razmišljao. Ozbiljno ti kažem. Nema te šta biti sramota. Odi sama i traži da porazgovaraš sa nekim. U svakom slučaju to kaj si napisala nikada nije rješenje za ništa.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 15:22   #129
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Korak po korak.
Spoznaja je odlicna sama po sebi, a rezultati nemreju doci preko noci.
Pomalo.
A poznala sam prije par mjeseci, i kao da stojim u mjestu. Imam promjene raspolozenja, u jednom trenutku sam puna razumjevanja, u drugom puknem na sitnicu i tjeram po svom satima, i onda shvatim da nisam u pravu, ali opet tjeram svoje, i onda opet nagla promjena, postajem toliko razumna i njezna, kao da su dvije osobe u meni
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 15:29   #130
Quote:
Hippe Girl kaže: Pogledaj post
Onda mi je tako zvucalo, ispricavam se. To me je sramota, ne znam kako da potrazim ni nista. Ne zelim da moji roditelji znaju, ni itko od obitelji.
Cinjenica je da sama ne mozes da izadjes sa svojim problemima na kraj. Ponasas se impulsivno, sto te dovodi do toga da se vrtis u krug, kako si i sama shvatila. Potreban ti je pogled sa strane, kako bi mogla da sortiras svoje misli. Najbolje je da se obratis psihologu, kako ti je receno, jer on moze da ti pomogne u tome da se usmeris u jednom pravcu, a ne da se rasplinjavas u sto pravaca. Posto znas da koristis internet, onda i mozes da pronadjes psihologa preko interneta i sva potrebna uputstva u vezi sa time. Nemoj da pricas da ne znas gde da ga trazis. Nije ni bolest, ni sramota, posavetovati se sa osobom koja je skolovana za to da ljudima pomogne u momentima kada izgube orijentaciju u zivotu. Tebi je upravo to potrebno i sasvim je logican korak, kako bi pomogla sebi.
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 15:40   #131
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Cinjenica je da sama ne mozes da izadjes sa svojim problemima na kraj. Ponasas se impulsivno, sto te dovodi do toga da se vrtis u krug, kako si i sama shvatila. Potreban ti je pogled sa strane, .....
Nisam doslovno mislila da ne znam gdje da trazim, nego kad ga nadem moram ga i placati, a ne zelim roditeljina traziti novac, tj ne zelim da znaju zasto mi treba, a nije ni jedan jeftin toliko da ga mogu placati dzeparcem i novcem koji dobijem od posla jer radim samo subotom
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 00:21   #132
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ne trebaš se ispričavat.Mogla si me krivo shvatit zbog mojih kokica na kraju koje koristim kao potpis.Nisam razmišljao. Ozbiljno ti kažem. Nema te šta biti sramota. Odi sama i traži da porazgovaraš sa nekim. U svakom slučaju to kaj si napisala nikada nije rješenje za ništa.
Znam da nije... ali nekako me je strah i glupo reci bilo kome uzivo za to, da cu ispasti glupa, djetinjasta i tako nesta.. ne znam ni kako objasniti sve sta se desava u meni, u mojoj glavi, koliko mi je sve zbrkano i pomijesano...
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 00:33   #133
Quote:
Hippe Girl kaže: Pogledaj post
Znam da nije... ali nekako me je strah i glupo reci bilo kome uzivo za to, da cu ispasti glupa, djetinjasta i tako nesta.. ne znam ni kako objasniti sve sta se desava u meni, u mojoj glavi, koliko mi je sve zbrkano i pomijesano...
sestro iz iscitanog ovde na temi cu ti reci
ti ovde ne trazis rjesenje svog problema nego paznju koju eto pukim slucajem vise ne dobivas od osobe koja ti je paznju davala
na nebrojeno upisa si odgovorila tipa ono znam
ako sve to lijepo znas nema potrebe da sam ides secirat zabe da bi u njima trazila svog princa
pokusaj se sabrat
pokusaj odrasti i odbaciti te djetinjaste gluposti
i imas izgleda da zivis lijep i pristojan zivot
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 01:41   #134
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
sestro iz iscitanog ovde na temi cu ti reci
ti ovde ne trazis rjesenje svog problema nego paznju koju eto pukim slucajem vise ne dobivas od osobe koja ti je paznju davala
na nebrojeno upisa si odgovorila tipa ono ......
Pa to onda znaci da me vise ne voli, ako nekoga volis poklanjas mu i paznju nekada, zar ne ? I ne trazim ovdje to, nego se izgubim u svemu, i stalno se u krug vrtim, ne mogu vise izaci na kraj sama sa sobom...
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 15:01   #135
Quote:
Hippe Girl kaže: Pogledaj post
Pa to onda znaci da me vise ne voli, ako nekoga volis poklanjas mu i paznju nekada, zar ne ? I ne trazim ovdje to, nego se izgubim u svemu, i stalno se u krug vrtim, ne mogu vise izaci na kraj sama sa sobom...
a mozda i ti njega ne volis
mozda ti samo odgovara njegova paznja
mozda
mozda
i opet si u krugu...uozbilji se malo
nisi tako mlada da bi bila balava
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 21:44   #136
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
a mozda i ti njega ne volis
mozda ti samo odgovara njegova paznja
mozda
mozda
i opet si u krugu...uozbilji se malo
nisi tako mlada da bi bila balava
Volim ja njega, ali kako da budem s nekim u ciju ljubav nisam sigurna? Jel ima smisla nesta odrzavati ako nisi siguran u to? Ja mislim da se ne zamaram nebitnim stvarima, to je itekako bitno. Jer ne zelim biti s nekim kome nista ne znacim.
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 23:02   #137
Quote:
Hippe Girl kaže: Pogledaj post
Volim ja njega, ali kako da budem s nekim u ciju ljubav nisam sigurna? Jel ima smisla nesta odrzavati ako nisi siguran u to? Ja mislim da se ne zamaram nebitnim stvarima, to je itekako bitno. Jer ne zelim biti s nekim kome nista ne znacim.
haj ti fino saberi sve svoje upise sa ove teme
pa uradi onda komentar koji je povezan sa tvojim upisima
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 00:51   #138
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
haj ti fino saberi sve svoje upise sa ove teme
pa uradi onda komentar koji je povezan sa tvojim upisima
Sve je tu meni povezano, pozdrav
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 01:40   #139
Quote:
Hippe Girl kaže: Pogledaj post
Volim ja njega, ali kako da budem s nekim u ciju ljubav nisam sigurna? Jel ima smisla nesta odrzavati ako nisi siguran u to? Ja mislim da se ne zamaram nebitnim stvarima, to je itekako bitno. Jer ne zelim biti s nekim kome nista ne znacim.
Eh, pravu vrijednost izgubljenoga spoznajes tek nakon gubitka.
Mislim da ovo tvoje sto osjecas nije ljubav nego attachment.
Takodjer, iz mog nekog limitiranog iskustva, u ovakvim situacijama slijedi prekid nakon kojeg u jako rijetkim slucajevima parovi ponovno stupe u vezu i vrati im se ona neka iskra, makar i ako ne uspije, ovo iskustvo ce ti biti krucijalno u nekoj nadolazecoj dugrocnoj vezi.
Nemoj na ovo gledati kao nesto lose, simbioza dva organizma ne radi ako je samo u korist jednoga
Leokt is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 13:57   #140
Quote:
Hippe Girl kaže: Pogledaj post
Ne trebaju mi glupi komentari, nitko ne zna ciji je zivot kakav, hvala
Naravno da nitko ne zna. Pošto si napisala da ti je otac pružio sve u životu i da si zbog njega imala gotovo sve što si poželjela, problem s psihološkog stajališta i možda vuče od tuda. Naravno da si se zapitala kakvo je tvoje ponašanje, ali nisi konkretno - koji je uzrok tome. Ispada po priči da jedino cijeniš na jako čudan način kada netko titra oko tebe ali kada dobiješ to, tebi ne pruža to više satisfakciju, odguruješ osobu i ponižavaš ju (možda se i bojiš duboke emocionalne povezanosti). Zato bi bilo dobro posjetiti psihijatra/psihologa, nismo srednji vijek da je posjeta njima tabu.
Najgore je reći da ne znaš što napisati, ako ne znaš zašto ne razgovor u 4 oka? Sigurno postoji vrijeme i mjesto za to. Pretpostavljam da on tvoje isprike prema ne shvaća dovoljno iskrenim. Zbog toga ti jednim dijelom sebe ne vjeruje i zato nije tako "divan, bajan" kao što si imala prilike to vidjeti na početku veze. A i kako bi ti vjerovao u potpunosti i prepustio se? To je ogroman rizik. Čudi me da je veza još uvijek funkcionalna.
krypteria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger