Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2017., 14:19   #2261
Quote:
deedee_00 kaže: Pogledaj post
može li se s tuđom studentskom iskaznicom kupiti ulaznica?
tj.traže li identifikacijski dokument da utvrde vlasnika kartice?
Ne, traže te samo PIN kartice.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 15:55   #2262
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post
Ne, traže te samo PIN kartice.
ok, tenks
deedee_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 09:37   #2263
https://www.youtube.com/watch?v=Mfs8-xE5fQs

5 savjeta u 5 minuta za ugodnije Cinestar iskustvo.

Znam da postoji još dosta drugih pogodnosti i da vjerojatno nećete naći ovdje ništa novo, ali ne znam kako da drugačije promoviram svoj YouTube kanal
__________________
Osvrtnik - Filmski osvrti
Ammadeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 17:10   #2264
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
ovo je istina, svaki put kažemm da ću im pisati, pa nije mi jasno dal onajkoji je odgovoran za to nikad nije sjeo u pogledao film, nema ko se ne žali godinama na preglasan zvuk.
Ja sam jucer bila u jednom od njihovih centara i nikada vise. Isli smo gledati Dunkirk, nekako smo izdrzali reklame, s tim da smo na pucacinu u najavi nekog filma vec fizicki poceli reagirati sa mucninom i nervozom, no kada je sam film krenuo i kada je vlak zacvilio (scena u prvih 10sek) mi smo istrcali van i za nama jos jedan bracni par.
Ja k sebi nisam mogla doci sat vremena kasnije, od buke sam dobila glavobolju, zujilo mi je u usima, imala sam mucninu i postala sam anksiozna. Pisala sam im i dobila sam dogovor dugacak ko Biblija u kojemu kratko mogu srociti:
zao im je, ali nas boli ku..., oni moraju postovati uvjete koje je postavio autor (ali sumnjam da tu ima mjesta za teorije zavjere da ameri zele metalno sj***ti samo gradane koji posjecuju njihova kina), i da je prosjecna buka 70 dB. Ovo zadnje mogu objesiti macku o rep, vjv je prosjecna buka od 70dB kada ciste dvoranu izmedu dva filma jer 70 dB je recimo buka u punom restoranu, moj stari usisavac je bio 70dc (znam jer sam isla kupiti novi jer je bio jako bucan), ovo je bilo iznad 120dB s tim da tada buka djeluje jos glasnije u zatvorenom prostoru. Zamislite da sjedite u toj dvorani i da netko turira suzuki motor...e to je bilo to a jos nisu pocele padati granate u filmu.
U principu njima treba poslati sanitarnu inspekciju jer za odlazak u kino trebas imati radnu opremu koja ukljucuje cepice za usi i slusalise za blokiranje buke.

Zadnje uređivanje LepaMilena : 05.10.2017. at 17:25.
LepaMilena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 13:16   #2265
Evo 7.11. svi filmovi 14 kn. Slave rođendan.

Samo još nema rasporeda.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 09:42   #2266
Quote:
LepaMilena kaže: Pogledaj post
Ja sam jucer bila u jednom od njihovih centara i nikada vise. Isli smo gledati Dunkirk, nekako smo izdrzali reklame, s tim da smo na pucacinu u najavi nekog filma vec fizicki poceli reagirati sa mucninom i nervozom, no kada je sam film krenuo i kada je vlak zacvilio (scena u prvih 10sek) mi smo istrcali van i za nama jos jedan bracni par.
Ja k sebi nisam mogla doci sat vremena kasnije, od buke sam dobila glavobolju, zujilo mi je u usima, imala sam mucninu i postala sam anksiozna. Pisala sam im i dobila sam dogovor dugacak ko Biblija u kojemu kratko mogu srociti:
zao im je, ali nas boli ku..., oni moraju postovati uvjete koje je postavio autor (ali sumnjam da tu ima mjesta za teorije zavjere da ameri zele metalno sj***ti samo gradane koji posjecuju njihova kina), i da je prosjecna buka 70 dB. Ovo zadnje mogu objesiti macku o rep, vjv je prosjecna buka od 70dB kada ciste dvoranu izmedu dva filma jer 70 dB je recimo buka u punom restoranu, moj stari usisavac je bio 70dc (znam jer sam isla kupiti novi jer je bio jako bucan), ovo je bilo iznad 120dB s tim da tada buka djeluje jos glasnije u zatvorenom prostoru. Zamislite da sjedite u toj dvorani i da netko turira suzuki motor...e to je bilo to a jos nisu pocele padati granate u filmu.
U principu njima treba poslati sanitarnu inspekciju jer za odlazak u kino trebas imati radnu opremu koja ukljucuje cepice za usi i slusalise za blokiranje buke.
da, užas. primjetila sam baš na Dunkirku, puno ljudi dolazi sa čepićim.
Svaki put kažem da ih moram ponjeti kad idem, i zaboravim.
ali iskreno neda mi se više te mučnine, ili stavljat čepiće u kinu.
na žalost još jedna stvar(kino) što treba izbjegavati.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 14:33   #2267
Jel se to samo meni čini, ili oni doista najave film na stranici, čak i puste trailer u kinu - pa ga na kraju nikad ne prikažu?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 19:43   #2268
možda samo kasni. ili u njem glumi Kevin Spacey, pa trenutno nije prikladan za prikazivanje.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 12:26   #2269
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Jel se to samo meni čini, ili oni doista najave film na stranici, čak i puste trailer u kinu - pa ga na kraju nikad ne prikažu?
Mislim da se to dogodilo 2-3 puta, obično kad najavljuju više mjeseci unaprijed pa se onda nešto promijeni i odluče ga ne prikazat. Također, manje aktraktivni filmovi ponekad dođu s dosta zakašnjenja u odnosu na prvotnu najavu.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 21:36   #2270
Kako im se isplati pustit film za jednu osobu u kinu
murof7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 22:38   #2271
isplati se pustiti star wars za 200 ljudi koji plate 3d kartu subotom
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 13:55   #2272
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post
Ne, traže te samo PIN kartice.
E da, što se tiče tih studentskih iskaznica...
Jel to uopće ističe ikad? Ja sam vidio da im na stranici piše da bi se kao trebalo obnavljati svake akademske godine, međutim, evo ja otkad sam napravio studentsku pred dvije godine nisam morao ništa ponovo nositi tamo - samo mi kažu provuci karticu i bog. I radi uvijek. Da onda računam na nju do kraja života?
Osim ako bi netko od zaposlenika postao sumnjičav tamo kad bi me jednog dana možda vidio sredovječnog s tom karticom, ali poprilično sam uvjeren da većinu njih što rade na blagajni zaboli kurac za to, pa sumnjam.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 15:27   #2273
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
E da, što se tiče tih studentskih iskaznica...
Jel to uopće ističe ikad? Ja sam vidio da im na stranici piše da bi se kao trebalo obnavljati svake akademske godine, međutim, evo ja otkad sam napravio studentsku pred dvije godine nisam morao ništa ponovo nositi tamo - samo mi kažu provuci karticu i bog. I radi uvijek. Da onda računam na nju do kraja života?
Osim ako bi netko od zaposlenika postao sumnjičav tamo kad bi me jednog dana možda vidio sredovječnog s tom karticom, ali poprilično sam uvjeren da većinu njih što rade na blagajni zaboli kurac za to, pa sumnjam.
Ja diplomirala, a i dalje je koristim. Stvarno mi se čini da im se živo fućka dok god plaćamo karte.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 20:25   #2274
Pitao bih one koji su bili u 4DX dvorani. Pošto vidim da na njihovim stranicama pišu da morate zadovoljiti neke uvjete da biste mogli ići u tu dvoranu. Kada se te stolice drmaju, koja je to jačina? Pitam pošto sam dosta osjetljiv na te trzaje i brzo mi postane mučno, a i davno sam imao trzajnu ozljedu vrata. Kolika je cijena ulaznice, pošto nigdje ne mogu naći? I općenito kakav je doživljaj?

Što se tiče zvuka, ja sam zadnji put bio u kinu početkom ove godine i to u Avenue Mall-u. Gledao sam Resident Evil: Konačno poglavlje. E sad, ja baš nisam mjerodavna osoba, ali ja kada sam doma i slušam glazbu na slušalicama, uvjek mi je glasnoća na maksimumu. I općenito volim baš jako glasno. Tada kada sam gledao film, meni je bio sasvim dovoljno jak i ja sam bio sam u cijeloj dvorani. E sad jedino ako su nešto promijenili od tad.
Nego gdje ste vi sjedile? Ja uvijek tražim red A i da budem u sredini. Ste možda sjedile blizu zvučnika? Koji je dan bio u pitanju? Možda kada je dvorana puna, na svoju ruku poglasne? Doduše ja uvijek gledam da idem u kino srijedom popodne, kada nema nikoga.
Nevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 22:54   #2275
Cijene ulaznica imaš na linku

http://www.blitz-cinestar.hr/redovne-cijene-1769

Znači dodatak na cijenu filma od 25 kn. Na druga pitanja ti ne mogu odgovoriti jer nisam nikad bio
__________________
Perfection
Pistons4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 07:09   #2276
Bila u Cineplexxu na Justice league. Neću više. Meni se nije svidjelo. Fotelje su valjda za 150-60cm (ja 180 skoro, muž preko 2m). Trzaji, vjetar, udarci (kao masažna fotelja pa te drmne u stražnjicu, bubrege...) su konstantni i kad treba i kad ne treba, sve skupa preintenzivno... Trzajna ozljeda vrata bi ti se mogla aktivirati jer sam ja blagu zaradila letajuć na njoj sa svojih 60kg...
Plus nama je bilo puno dječurlije kojima to dođe ko lunapark pa vrište, skoče, smiju se itd. Nije vrijedno para. Blaženi 2 ili ako je baš fora film 3D.

4D dvorane su još manje od običnih tako da si blizu zvučnika svuda i to je ok. Ali lupaju te sa stolice naleti zraka, od gore vodena para i nekakav snijeg...
Sve skupa fora, ali u smislu gledanja i praćenja radnje filma bezveze i dekoncentrira.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 11:46   #2277
Nebi preporucio nikome. Najlosije iskustvo ikada. Totalno besmisleno da tako nesto postoji.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 13:42   #2278
Ajde pa nisam jedina koja to ne voli...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 13:54   #2279
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Blaženi 2D film.
Amen.

Dođem u kino da se opustim, a ne da me izmasakriraju tamo da imam traume još.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 15:45   #2280
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
sve skupa preintenzivno... Trzajna ozljeda vrata bi ti se mogla aktivirati jer sam ja blagu zaradila letajuć na njoj sa svojih 60kg...
Nije vrijedno para.

Ali lupaju te sa stolice naleti zraka, od gore vodena para i nekakav snijeg...
Sve skupa fora, ali u smislu gledanja i praćenja radnje filma bezveze i dekoncentrira.
Hvala svima koji su mi odgovorili! Ali ovaj post iznad mi je najviše pomogao. Ja u tu 4DX dvoranu ne bih niti smio ući jer imam veću kilažu od dopuštene.
Kada idem u kino, volim pratiti film bez da me nešto dekoncentrira. Ne jedem kokice, ne pijem sok, i ne volim kada se ljudi smiju ili pričaju za vrijeme filma. Zato uvijek gledam da idem srijedom (jeftinije karte) i to negdje popodne, dok su dječurlija u školi i drugi ljudi na poslu.

Trenutno sam nezaposlen pa si tako to mogu priuštiti. Iako jako rijetko idem u kino, mora biti film koji me baš jako zanima. 3D mi je OK, u IMAX dvorani nisam bio. Ali eto, uvijek završim u dvorani sam samcat, bez igdje ikoga, što mi je totalno cool.

Ali kao što je rekla cura, blažen bio 2D film.
Nevan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.