Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2017., 00:25   #81
http://www.patuljastipsi.hr/pocetna/pocetna.html

Sent from CocoNut Galaxy using Tapatalk
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 08:54   #82
Hvala puno . Pogledat cu malo i raspitati se ....
sanysb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 18:56   #83
stene lhasa apso

Quote:
sanysb kaže: Pogledaj post
Hvala puno . Pogledat cu malo i raspitati se ....
Da li ste nasli odgajivaca?
Ja takodje trazim. Ako imate kontakt molim vas posaljite mi na pm
Hvala i pozdrav
Maine-coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2018., 10:50   #84
Pozdrav!

napokon se registrirala tj našla forum koji nije ugašen

Vlasnica sam Lhasa apso... Toto je 9 mjeseci star

Ne znam koliko nas je u Hrv ponosnih vlasnika te pasmine ali voljela bih da ova tema oživi baš zato što ih malo ima. Uglavnom su aktivni strani forumi...

Svi koji se odluče za ovu pasminu imat će vjernog pratioca kroz cijeli njegov život. Toto ne voli samoću, miran je i spavat će duuuugo samo ako osjeti da nije sam. To je jedini problem s kojim se borimo već neko vrijeme... a probali smo sve

Ne traži istrčavanja niti duge šetnje, voli druge pse, mačke... ma nema živog bića s kojim se on ne želi sprijateljiti. Jedino što traži vremena ova pasmina ako želite da vam pas bude lijepe i uredne dlake je svakodnevno češljanje. oči prati fiziološkom a higijenu nakon nužde ko i u ljudi obrisati s vlažnim maramicama ili čistom vodom. Dugodlaki su pa ako je vani i malo rosno biti će mokri i prljavi jer im jedlaka kao fini mekani tepih.

Vole biti dominanti među drugim psima ali nisu agresivni osim ako nisu izazvani tada će reagirati. Laju samo na nepoznate iznenadne zvukove i strance... imaju dubok lavež, ko u velikog opasnog psa.

Djecu moj obožava... eto moj demantira opis da ta pasmina baš i ne voli malu djecu.

Šiša se svaka cca 2 mjeseca, onaj tko želi da bude dugodlaki taj ih neće šišati. Ne linjaju se!!!! Na četki bude dlakica kao i kod ljudi kad se svakodnevno češljaju... Nemaju neugodan miris.

Zadnje uređivanje fermina-daza : 07.05.2018. at 10:54. Reason: spajanje postova - koristiti edit
Lhasa apso is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2018., 04:39   #85
Quote:
Lhasa apso kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

napokon se registrirala tj našla forum koji nije ugašen

Vlasnica sam Lhasa apso... Toto je 9 mjeseci star

Ne znam koliko nas je u Hrv ponosnih vlasnika te pasmine ali voljela bih da ova tema oživi baš zato što ih malo ima. Uglavnom su aktivni strani forumi...

Svi koji se odluče za ovu pasminu imat će vjernog pratioca kroz cijeli njegov život. Toto ne voli samoću, miran je i spavat će duuuugo samo ako osjeti da nije sam. To je jedini problem s kojim se borimo već neko vrijeme... a probali smo sve

Ne traži istrčavanja niti duge šetnje, voli druge pse, mačke... ma nema živog bića s kojim se on ne želi sprijateljiti. Jedino što traži vremena ova pasmina ako želite da vam pas bude lijepe i uredne dlake je svakodnevno češljanje. oči prati fiziološkom a higijenu nakon nužde ko i u ljudi obrisati s vlažnim maramicama ili čistom vodom. Dugodlaki su pa ako je vani i malo rosno biti će mokri i prljavi jer im jedlaka kao fini mekani tepih.

Vole biti dominanti među drugim psima ali nisu agresivni osim ako nisu izazvani tada će reagirati. Laju samo na nepoznate iznenadne zvukove i strance... imaju dubok lavež, ko u velikog opasnog psa.

Djecu moj obožava... eto moj demantira opis da ta pasmina baš i ne voli malu djecu.

Šiša se svaka cca 2 mjeseca, onaj tko želi da bude dugodlaki taj ih neće šišati. Ne linjaju se!!!! Na četki bude dlakica kao i kod ljudi kad se svakodnevno češljaju... Nemaju neugodan miris.
Gdje ste ga nabavili? Mozete mi poslati privatnu poruku ako je problem da se kaze na forumu javno
Hvala i pozdrav
Maine-coon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.