Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2011., 19:13   #1
Općenito o klizaljkama

Pozdrav ekipi!

Za početak da kažem da nemam apsolutno nikakvog pojma o klizaljkama. Neki dan sam bio na Šalati i oduševilo me klizanje. Klizaljke koje sam tamo dobio žuljaju i nisu baš najbolje. Pa sam odlučio razmisliti o kupnji. Držao bih se kupnje u Zagrebu.

Ne planiram se baviti hokejom niti umjetničkim klizanjem, dakle ne treba mi ništa skupocjeno, ali barem da znam ponešto o toj nekoj srednjoj ili nižoj klasi klizaljki koje se nalaze u rasponu od 0-1000kn... Planiram se klizati 10-20 puta godišnje narednih par godina budući da studiram u Zagrebu.

Koliko sam shvatio postoje hokejaške i one za umjetično klizanje, zanima me koja je razlika u njima?

Na što treba paziti kod kupnji klizaljki (veličina u odnosu na veličinu patike npr i dr. raspišite se ako sam nešto zaboravio pitati) koje marke i dr?

Eto, što bi bio best buy za moje potrebe.


Eh, da... zamolio bih moderatora da premjesti temu na sportsku opremu, ispričavam se zbog nepažnje.
John Doe123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 15:56   #2
Vidim da nitko ne zna... za sve koji žele znati neke sitne osnove evo jedan edukativni video

http://www.youtube.com/watch?v=Mr3hEuvDlLQ

za sve one koji kupuju, nadam se da će pomoći... uživajte
John Doe123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 15:39   #3
Malo kasnim ali ok...
Uglavnom, trebaju ti entry level hokejke...
Meni su osobno odlične Bauer One 20, imaš ih u Hockey Centru Zagreb u Bauerovoj ulici.. cijena je 550 kuna ako se ne varam.. trajat ce vječno...
karantena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 14:43   #4
ženske Roces klizaljke

hej, da li netko zna gdje ima Rocesica za kupiti? Mislim, intersport i hervis nemaju niš posebno u ponudi, ajde još muške hokejaške su ok, ali ženske... uglavnom, tražim rocesice kožne, na foru umjetničkih klizaljki, ali ovi modeli su super, podstavljene su iznutra, čvrste...

http://www.shoebuy.com/roces-541-sof...e-skate/290060

http://www.walmart.com/ip/Women-s-Ro...Skate/13833447

u inter.imaju samo TechnoPro marku...koža je tanka, cijele su nekako labave...i svake godine isto..od tih kožnih samo te jedne jedine su u ponudi...ostale su one čvrste, plastične (uglavnom dječje).

Gledala sam u intersportu, hervisu, zlatnom medvjedu (tam su one prave umjetničke, preskupe)... koje još sportske ducane imamo? niš mi ne pada na pamet..

jel tko bio u Sport2000 (Slo)..nema online kataloga pa ne znam kaj imaju, da li se isplati ić tamo?
Effy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 00:35   #5
Ovako meni su osobno hokejke 100% ljepse a one plasticne su mi nekak gayaste.
Nečeš fulat ako uzmes ccm,buer,reebok.
Evo ja sam bas jucer uzeo ccm 92 u hervisu,klizaljke su solidne za moje potrebe a i nisu pretjerano skupe 400kn.

Zadnje uređivanje MarkoUNk : 09.01.2012. at 00:41.
MarkoUNk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 07:31   #6
Koje bi sada bile rekreativne Best buy da se mogu kupiti uZagrebu ? Hvala
Frankie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 15:37   #7
Bacite oko ako tražite nešto jeftino na moje krpice ili njuškalo.
Sada ima dosta svakakvih klizaljki u ponudi
Brego is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 17:09   #8
Gledam sad u keindl ne klizaljke roces na snizenju dobrom dali tko ima kakvu preporuku tak za klizaljke ? Nebi dao vise od 300kn posto sam ipak amater. Al vidim da ima tak snizenih do 50% po 300kn pa si mislim bike su 500-600 to nesto valja onda ?
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 17:39   #9
U decathlonu ima klizaljki za 200, 300kn, za obicnog rekreativca su i vise nego dobre.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2020., 22:45   #10
koje klizaljke kupiti? zanima me više učenje umjetničkog klizanja, nego hokej... generalno, koja je razlika između te dvije vrste klizaljki i zašto se za umjetničke govore da su samo ženske?
hazmat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:04.