Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2017., 10:08   #1
Bitcoin i druge pizdarije o kojiman nista ne znamo

dase razumijemo, kriptovalute su buducnost. bitcoin i ove ostale to nisu jer ih institucije zaobilaze, fondovi preziru a sedmica nije ulozio na vrijeme i sad se nada da ce svima propast poso. etoga.

imal tu ikoga tko rudari il se na neki drugi nacin bavi kriptovalutama da ga malo vrijedjam? lazem, nece biti malo.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 10:51   #2
Ko te jebe ja iman nešto u tim kripto kurac palac. A ti bitcoin ako uđe na Amazon moš ga jebat vridit će.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 11:22   #3
Balon koji će puknuti kad-tad.
Netko će se obogatiti a netko gorko plakati, tako to uvijek biva.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 11:33   #4
dok ne udju investicijski fondovi i banke nema od ovoga nista, ko svaka piramida - malo njih na vrhu ce zaradit, ostali ce izvisit
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:41   #5
Samo ti pričaj. Imam saznanja da se radi o dobroj lovi.
Sranje je što sad 0,90 bitcoina vrijedi cca 14 tisućica dolara, prije par mjeseci je bilo nekih 8.
Prije desetak godina tko je kupio za siću taj je profitirao. Pod uvjetom da se sjeća šifre i da ima sve na kompu.
__________________
"Life is about balance : 50% namaste 50% fuck off"
Showing our emotions to a toxic person is like bleeding next to a shark and expecting empathy.
Rhosyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:50   #6
seronja poput tebe ne zna guzicu obrisat, a kamo li operirat sa bitcoinima

https://www.youtube.com/watch?v=460amV6cf-o
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 14:15   #7
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
seronja poput tebe ne zna guzicu obrisat, a kamo li operirat sa bitcoinima

https://www.youtube.com/watch?v=460amV6cf-o
dasise odma isprico rozi jer ju nazivas seronjom.

da ne bude zabune, ja podrzavam glupane u odluci da uloze u nepostojecu valutu i nadaju se da ce proci isto ko oni koji su glupane navukli na piramidalnu shemu. samo naprijed, stacevam lova u ruci kad je bolje imat pizdin dim u nepostojecem novcaniku.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 14:44   #8
Quote:
Rhosyn kaže: Pogledaj post
Samo ti pričaj. Imam saznanja da se radi o dobroj lovi.
Sranje je što sad 0,90 bitcoina vrijedi cca 14 tisućica dolara, prije par mjeseci je bilo nekih 8.
Prije desetak godina tko je kupio za siću taj je profitirao. Pod uvjetom da se sjeća šifre i da ima sve na kompu.
Prazne priče, čovjek može tako i kupiti sličice s potpisom poznatih nogometaša, za 10 godina to će vrijediti love..

No, valute su nešto drugo, prije svega nešto što država nastoji kontrolirati jer time izravno drži konce ekonomije u svojim rukama. Da nije tako svi mi bi smo mogli slobodno sa bilo kojom valutom ući u bilo koju trgovinu i kupiti bilo što. Mi to ne možemo jer stranu valutu treba zamijeniti za našu i time država dobije monopol nad tiskanjem vlastitog novca. Trgovac ne smije uzeti bitcoin, kao ni zlato niti bilo što u zamjenu za robu jer ako uđe porezna i vidi manjak kuna u kasi i pokoji bitcoin na računalu trgovcu se ne piše dobro. Čim bitcoin zaprijeti postojećem monetarnom sustavu ( a na tome se i gradi njegova vrijednost) dakle čim transakcije poprime ozbiljnije vrijednosti država će reći stop i to će biti kraj bitcoina odnosno kraj ideje koja mu trenutno daje vrijednost. Naravno snjim će se plaćati i dalje u podzemlju jer je ta valuta jako jako korisna za takve svrhe. U današnjem svijetu gdje svaka banka, država i porezna zna stanje na tekućem računu svakog od nas iluzija je vjerovati da će država samo tako reći OK na bitcoin. Naravno zasad su transakcije zanemarive pa nikoga od velikih ne žuljaju u cipeli, a budale ulažu pare s nadom da će bitcoin biti valuta od nekog ozbiljnijeg značaja, dakle čista kocka iza koje stoji samo pusta želja i ništa više, dakle raj na mešetare na burzama koji pumpaju priče i mame investitorima novac iz džepa.. Na prvi znak blokade i loših vijesti vrijednost će se raspasti kao govno na kiši... Zapamtite tko ima kontrolu nad novcem u državi ima kontrolu nad svime.
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 15:19   #9
dovoljno je samo pogledat kako se kupuje i trguje bitcoinom - prilikom registracije dajes potvrdu boravista i bankovni racun. a zele jebati u guzu banke
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 15:34   #10
ja mislim da iza toga stoje veliki igrači (banke, naravno) i da je to nečiji privatni biznis, a cilj je uvjek isti: od naroda izvući lovu i povući se kad misle da su zaradili najviše, a narod ko jebe ista stvar kao i burza, običan čovjek tamo nema što tražiti
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 15:37   #11
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
ja mislim da iza toga stoje veliki igrači (banke, naravno) i da je to nečiji privatni biznis, a cilj je uvjek isti: od naroda izvući lovu i povući se kad misle da su zaradili najviše, a narod ko jebe ista stvar kao i burza, običan čovjek tamo nema što tražiti
moguce ali ne vidim racunicu - tehnologiju ce banke iskoristiti prije ili kasnije ali sve ostalo je potpuno nevazno sto se tice kriptovalute. ovo je standardna piramidalna shema. ulozis 100 i poraste na 1000, ako si zelis isplatiti 1000 potrebno je novih 10 ulagaca. i tako dok ne pukne a pucanje je jednostavnije nego ikad - samo kazes da su ruski hakeri napali servere i nikom nista.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 15:44   #12
pa bankama je najlakše upumpati milijarde kad procjene da mogu nabiti cijenu, a poslije izvuku dolare i ko jebe narod
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 12:02   #13
a nije bas samo tako, ako upumpaju miljarde treba masa korisnika upumpat jos toliko samo da se isplate i da su na nuli. blockchain je korisna tehnologija, to ce se sigurno iskoristiti iz ove price.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 16:40   #14
dakle,
- banke upumpaju milijarde
- povodljiva masa nakon toga isto upumpa milijarde
- banke povuku svoje novce
- narodu ostanu gace na stapu
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 17:14   #15
Ne znam niš o bitcoinima osim da sam praktički milijunaš jer sam kupio šestotinjak kad su bili ravni jednom dolaru.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 17:31   #16
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Ne znam niš o bitcoinima osim da sam praktički milijunaš jer sam kupio šestotinjak kad su bili ravni jednom dolaru.
Ne znam šta mi je gore: kad neduhoviti ljudi pokušavaju ispričati vic ili kad klošari počnu o svom zakopanom blagu...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 17:32   #17
Kad je stari prdonja toliko dugo bez muda da ne zna biti bro i nasmijati se na sprdnju nego se pretvorio u ženu i sve mu smeta.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 17:39   #18
Najtužnija stvar u vezi BTC-a je da su jedini koji su ušli rano kada je cijena bila kikiriki i još ga uvijek imaju danas oni narkomani koji su u međuvremenu ili umrli ili totalno zaboravili da ga imaju/bili previše lijeni da ga se riješe kada mu je cijena skočila.
__________________
And how can man die better than facing fearful odds, For the ashes of his fathers, And the temples of his Gods.
Alyosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 10:31   #19
eeeee zato treba imat jednostavne sifre za pristup svemu. ono tipa iglauvenu69 ili marejekurva666
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 11:56   #20
jasan svoje bitcoine poklonija Stulicu
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger