Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2017., 17:51   #1
USB problem

usb je transcend 32gb
kada ga spojim sa kompjuterom čuje se zvuk da je spojen ali ga nema kada otvorim my computer..odem u device manager i tamo ga očitava..
probao sam na diskpart pa list disk tamo mi ga pronađe ali piše pod disk 1(usb)
status no media pod piše size 0 b.onda detail disk 1 očita podatke i clean all izbaci mi :virtual disk error
there is no media device
mario1511 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 21:56   #2
Probaj na drugom kompu, ako ni tamo ne radi onda probaj preformatirati u nekom alatu.

Ako ni to ne pomogne, usb stick ti je krepao. Uglavnom tako umiru kada im je isteko vijek. Usb stick ima određen broj pisanja i čitanja e sad ovisi o kvaliteti čipa .

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 22:51   #3
el ima kakav free program za formatiranje..skinuo sam jedan očita mi usb i stisnem format ali piše format failed
mario1511 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 08:14   #4
Quote:
mario1511 kaže: Pogledaj post
el ima kakav free program za formatiranje..skinuo sam jedan očita mi usb i stisnem format ali piše format failed
Pa windows ima u sebi alat za formatiranje. I to besplatan. Ali ako je krepao stick onda ti nikakav alat za formatiranje neće pomoći.
__________________
Human
Human1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 11:05   #5
Quote:
Human1 kaže: Pogledaj post
Pa windows ima u sebi alat za formatiranje. I to besplatan. Ali ako je krepao stick onda ti nikakav alat za formatiranje neće pomoći.
znam da ima..usb se ne pojavljuje u moj kompjuter pa ne mogu na klasično formatiranje
mario1511 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:26   #6
Pomiri se činjenicom da je riknuo. Kupi drugi i nemoj se uvjek pouzdati u usb ako supodaci bitni, neka uvjek postoji backup.

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 16:40   #7
....možda probat u Disk menagment da obrišeš particiju i kad je čist napraviš novu i formatiraš
G/Duki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:49.