Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Pogledaj rezultate ankete: Pet najboljih pjesama Magazina moglo bi biti:
Kokolo 5 20.00%
Ivana 1 4.00%
Tamara 4 16.00%
Piši mi 10 40.00%
Sve bi seke ljubile mornare 3 12.00%
Put putujem 14 56.00%
Idi 5 20.00%
Tri sam ti zime šaptala ime 8 32.00%
Ti si želja mog života 10 40.00%
Kako sam te voljela 3 12.00%
Suze krijem, one padaju 2 8.00%
Besane noći 0 0%
Ljube se dobri, loši, zli 6 24.00%
Rano, ranije 4 16.00%
Starimo dušo (Da mi te zaljubiti u mene) 2 8.00%
Simpatija 4 16.00%
Nostalgija 5 20.00%
Zlato jubavi 1 4.00%
Suze biserne 5 20.00%
Minut srca tvog 6 24.00%
Ginem 6 24.00%
Opijum 5 20.00%
Gutljaj vina 3 12.00%
Na svijetu sve 1 4.00%
Idi i ne budi ljude 1 4.00%
Ako poludim 3 12.00%
Kasno je 1 4.00%
Nemam snage da se pomirim 1 4.00%
Ko me zove 3 12.00%
S druge strane Mjeseca 1 4.00%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 25. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2017., 15:25   #1181
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
ije. Vrlo je politički nekorektna.
jadno

Quote:
Ajvar

Pristojno? Isti Magazin, samo s muškim vokalom. Dno
album Ka hashish je ustvari vrlo dobar album. naravno da to mnogi neće reći, pogotovo ako prilaze s predrasudama. kamo sreće da je to dno hrvatske glazbe.
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 19:31   #1182
Neki kritičari koji su pošteno pljuvali po magazinu su hvalili madre badessa...
Btw. prošlo je cijelih 15 dana ankete i ne znam što se čeka??? Ako se čeka broj glasova, ja neću glasati makar mi ruka otpala.
jpm is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 00:55   #1183
Quote:
dile kaže: Pogledaj post

Madre Badessa je sasvim pristojni projekt, samo da se nije odlučio propjevati, čak bi i Šušnjara bila bolji izbor.

idući izvođač sutra, ako mi se uopće bude više dalo. sad ionako imamo pregršt atraktivnijih tema za nabrajanje.
Je, bas tako, unistija je sve sa svojim zavijanjem, ego manijak ajde dile postavi novu temu
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 22:00   #1184
previše truda i energije trošim za škrte rezultate. nemam volje.
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 23:38   #1185
Quote:
dile kaže: Pogledaj post
previše truda i energije trošim za škrte rezultate. nemam volje.
Nemam razumevanje za aktuelnu situaciju na dvema sestrinskim temama. S jedne strane imate Magazin, grupu za koju možemo misliti o njihovom tvorcu sve najgore ali to ne može izbrisati činjenicu da su mnogi od nas u bivšoj zemlji odrastali uz pesme kada je Lilja bila pevačica. I to uopšte nije bilo loše, naprotiv. S druge strane imate odličan bend sa svetske scene - The Pretenders, ishod je skoro isti, skoro da nema forumaša da je izneo neke afirmativne tvrdnje o bendu...ma nema ni reakcija...nikakvih. Sećam se da je bilo dosta glasova za oba benda kad ste radili ti i Pangloss osamdesete, svako u svojoj oblasti, pa mi ovaj glasni bojkot mnogih bivših učesnika u anketama deluje poprilično degutantno.

Biće izgleda svima bolje kad se ugase i ove teme. Tužno.

Uskoro bi mogle na pdf glazba biti preovlađujuće teme, recimo: biramo glazbu uz šnenokle ili koju bi pjesmu preporučili Vašem kućnom ljubimcu za parenje?
suburbian is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 20:57   #1186
Na temi o Pretendersima sam glasao i napisao sam što mislim o njima.
Na temi o Magazinu nisam glasao, ali sam napisao što mislim o njima pa se neću ponavljati.

Što se tiče teme/a općenito, redovito sudjelujem pa samim time možete pretpostaviti što mislim o njoj. Bilo bi mi krivo da se ugasi, ali Dile je šef tako da je to njegova odluka.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 01:27   #1187
Bask, nisam aludirao na tebe, to valjda znaš.

Normalno je poneku anketu preskočiti ako vam ne paše izvođač, ali ako to postane tendencija u tom slučaju imamo postojeće stanje gde nas par forumaša koliko-toliko pokušava da sačuva vatru, plamičak, kako god.

Tek bi se posledice gašenja ovih tema najbolje videle protekom izvesnog vremena. Ako bih slikovito opisao situaciju bez ovih tema, to bi bilo kao da ste punker u NY a ugašen vam je CBGB, gde naći u tom slučaju adekvatno mesto za dobru zabavu sa tim afinitetima?
Ove teme imaju, po stoti put ponavljam, edukativnu crtu i podstiču ljude da se prisete nekih pesama, albuma...kao i da možda otkriju neke koje su nameravali da jednom upoznaju ali taj trenutak nikako da dođe. Ovde je bilo dosta takvih trenutaka.... verujem za većinu sudeonika u ovim anketama.

Želeo bih da nastavimo dalja istraživanja, ali ipak Dile treba da donese tu krucijalnu odluku. Šta god odlučio imaće moju podršku. Bez ovih tema nisam siguran da bih svraćao na pdf glazba, bez uvrede prema temama drugih forumaša.
suburbian is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:57   #1188
Sastavljač ove ankete površno je upoznat s opusom grupe Magazin

Dušu nemaš da me na njoj nosiš
KlikiRiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 17:01   #1189
Treba poslat pozivnice onima sa tema rozga, seka, lidija i slično da dođu i glasaju.
jpm is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 20:05   #1190
Quote:
KlikiRiki kaže: Pogledaj post
Sastavljač ove ankete površno je upoznat s opusom grupe Magazin

Dušu nemaš da me na njoj nosiš
zašto ne ova: Oko moje sanjivo?
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 20:07   #1191
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Treba poslat pozivnice onima sa tema rozga, seka, lidija i slično da dođu i glasaju.
Kasno je
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 22:04   #1192
Da ne bi pravili rodnu neravnopravnost koristeći samo ženska imena: Tamara, Ivana etc, pomenimo i neka muška koja bi mogla da prizovu neku forumašicu.

Nikola
Milane



Btw, dok nema za sada novih izvođača iskoristio sam priliku za nikad bolje upoznavanje Pink Floyda, šteta što ga nema kolega Grimble Gromble da komentarišemo pa makar i na Magazinu.
Oduševljavaju me ove skoro polusatne numere koje ranije nisam voleo da slušam.
suburbian is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 23:48   #1193
pa hoće li se onda otvoriti nova tema??? kakvo gašenje, o čemu vi pričate...zašto je kasno?
volim vas čitati, svaka čast, uvijek sve kažete, nema se šta pametnije za dodati. evo ja obećajem da ću glasati sljedeći put tko god bude, iako ne volim baš te ankete i rangiranje pjesama.
nevenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 02:41   #1194
ja nemam volje. zahvalan sam svima koji su bili uz mene do zadnjeg dana i koji su davali sve od sebe da tema preživi. jako ih cijenim. ali ipak premali broj forumaša konstantno sudjeluje u temi. tek povremeno se poveća, ovisno o izvođaču. ako ćemo birati kod kojih ćemo sudjelovati, onda i ja biram da više ne obrađujem (i slušam) ono što mi se ne sviđa. tako da time tema umire. ako će ju netko nastaviti, više me nije briga.
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 07:18   #1195
Dile mozda ti se vrati volja, malo odpauziraj joj i ova mi je bila dobra, skroz sam na nju zaboravila.

https://www.youtube.com/watch?v=UUnnpJlsHkE
Magazin - Sve je Plavo
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 12:54   #1196
Pa pored toliko novih intelektualno zahtevnih, edukativnih tema za prave poznavaoce muzike ova ne moze da opstane
Mnogo sam voleo da pratim ovu temu. Žao mi je što više nisam učestvovao mada ne verujem da bih doprineo protiv igre

Tonči Huljić je jedan od vodećih hrvatskih stvaraoca ali ne bih glasao pošto tema neće biti nastavljena
Ostaje mi uteha da su mnoge njihove stvari postale "narodne" a to je najveći uspeh jednog kompozitora
Lepoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 17:56   #1197
ne podcjenjujte vjekoslavu i huljića, kvalitetni su to kantAUTORI
nevenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 18:01   #1198
https://youtu.be/-WYb18ssjQc hihihi gutljaj vina....ma šta gutljaj boca boca... neka pita jelena bebeka ili matu mišu kako se pije vino

e btw jwste skužili da šuputica sve više nalikuje na rozgicu ovih dana... na malo obdareniju verziju doduše...nešto kao klon pamele anderson i jelene huljić veljača rozga... a duhovita je ta maja pun kurac...skoro ko severina...tu su negdi po inteligenciji...
nevenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 11:20   #1199
Najbolje su stare iz 80-tih i 90-tih. Poslije je sve meh pogotovo s onom Šušnjarom.
__________________
Vocal trance, uplifting & progressive trance - muzika koja jedino danas nešto znači i zvuči.
Nella5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 19:50   #1200
Za novopridošle članove teme našeg prijatelja obaveštenje da postoji slična temu samo sa stranim izvođačima. Na redu je odličan bend The Pretenders sa harizmatičnom liderkom Chrissie Hynde. Da pojasnim, to vam je Rozga za bogataše.

Dile, menjaj odluku, desio se čudesan preokret...broj glasača skoro kao kad si radio strane ankete iz prve polovice osamdesetih.
Molio bih Nevennu da obrati pažnju na sledeću stvar i pristupi građanskoj dužnosti
suburbian is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:07.