Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2017., 20:30   #41
Quote:
_Inspektor_ kaže: Pogledaj post
ona kod FIS-a, Auro ili tako nešto, manja benzinska uglavnom.
To ti je TIoil, bivsa aura, odmah na kruznom?
Tu ima vise vode nego goriva
Old 09.12.2017., 20:41   #42
Nikad nisam cuo za te pumpe
Amarino is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 21:54   #43
Quote:
Amarino kaže: Pogledaj post
Nikad nisam cuo za te pumpe
Da u pravu si, ti si mjerilo da li su pumpe poznate ili ne
Old 09.12.2017., 23:42   #44
Quote:
Tobi20 kaže: Pogledaj post
Da u pravu si, ti si mjerilo da li su pumpe poznate ili ne
Nisam mjerilo , nego nikad ne sipam na ne provjereni mjestima , najlakse od svega je popljuvati da ne valja nikako.
Amarino is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 12:56   #45
Quote:
Amarino kaže: Pogledaj post
Nisam mjerilo , nego nikad ne sipam na ne provjereni mjestima , najlakse od svega je popljuvati da ne valja nikako.
pazi da ne "pro-sipaš" dok "sipaš"...

ali da, te NN benzinjare treba zaobilazit, jer ove brand imaju svoje skaute koji jave gdje je dobra i protočna lokacija za renatabilno poslovanje,
dok te privatne nisu pouzdane!!

uvijek se sjetim one privatne prije VG, malo uvučena sa gl. ceste..ne znam koliko uopće ljudi tamo tanka...
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 15:31   #46
Quote:
ex conn kaže: Pogledaj post
pazi da ne "pro-sipaš" dok "sipaš"...

ali da, te NN benzinjare treba zaobilazit, jer ove brand imaju svoje skaute koji jave gdje je dobra i protočna lokacija za renatabilno poslovanje,
dok te privatne nisu pouzdane!!

uvijek se sjetim one privatne prije VG, malo uvučena sa gl. ceste..ne znam koliko uopće ljudi tamo tanka...

Te su NN lutrija uvijek bile
Amarino is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 15:51   #47
Točim gdje je najjeftinije u tom trenutku, nerijetko su to neke rupetine i 1.9 dCi to sve guta bez problema. Do sad nisam primijetio ni najmanju razliku ni problem gdje god točio. Štoviše, ne znam nikoga, ni s novijim autom, da je imao problema s gorivom u BiH. Eto, valjda samo vama iz Rvacke šteka čim natočite s ove strane granice. Placebo je jebena stvar.
redscro is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 15:55   #48
Da, pricanjava im se da auto cuka, dimi i ne znam kakvi sve simptomi, a povratkom na ispravno gorivo nestaju ti simptomi.
Mozda auto ima placebo kada vidi da je u BiH?

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk Pro
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 15:58   #49
Naletit ćeš i ti, kad, tad, sreća te mazila do sada. Ali Murphy ne oprašta, bit će to u najvećoj vukojebini, bez signala za mobitel i usred noćne mećave na -15 C
Old 10.12.2017., 16:29   #50
Quote:
Guater kaže: Pogledaj post
Da, pricanjava im se da auto cuka, dimi i ne znam kakvi sve simptomi, a povratkom na ispravno gorivo nestaju ti simptomi.
Mozda auto ima placebo kada vidi da je u BiH?
A eto, možda je nama ovdje sve to normalno. Kad bih natočio u HR, dobio bih 20 konja više, u Njemačkoj bar 50.

Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
Naletit ćeš i ti, kad, tad, sreća te mazila do sada. Ali Murphy ne oprašta, bit će to u najvećoj vukojebini, bez signala za mobitel i usred noćne mećave na -15 C
Trudim se, ali ne ide nikako. Zanimljivo da nikad nisam naletio na loše gorivo, a forumaši iz HR čim prijeđu granicu to uspiju.
redscro is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 22:02   #51
Quote:
redscro kaže: Pogledaj post
A eto, možda je nama ovdje sve to normalno. Kad bih natočio u HR, dobio bih 20 konja više, u Njemačkoj bar 50.

Trudim se, ali ne ide nikako. Zanimljivo da nikad nisam naletio na loše gorivo, a forumaši iz HR čim prijeđu granicu to uspiju.
pa gle, nekad su dizli išli maltene sa pijesak sa vodom... šta got si nalijo unutra išo je...skoro i na pišalinu.

ovi nove generacije su osjetljivi i na dlaku u rezerovaru. možda i ti imaš taj pretpotopni atmo-dizel
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 22:13   #52
1.9dCi nije najnoviji krik tehnologije, no nije ni Golf 2. I velim, imaju ljudi i novije aute, dolazi rodbina izvana s novim mašinama... svi toče ovdje i voze bez problema, samo na forumu hrpa problema s gorivom.

Vjerujem da gorivo je lošije i da to eventualno može imati dugoročne posljedice na motor, no ovima kojima čim natoče "cuka", dimi, umire, troši hektolitre na 100km i slično što se ovdje da čitati, jednostavno, ne vjerujem.
redscro is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 01:23   #53
Ja sam tocio par puta u Bosni, nikad problema. Cijena odlicna

Iskreno sto se potrosnje i ponasanja motora tice, nikad nisam vidio razliku bilo gdje da sam tocio.

Jednom mi se poslije croduxa upalila lampica vode u filteru goriva, ali to samo na sekund
IMTrener is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 22:05   #54
Ja redovno plin i benzin na Ina Neum, nikad problema
Old Jučer, 22:07   #55
Točio na toj Ina Neum - bez problema.

U Kladuši sam točio na nekoj crvenoj pumpi, znam da sam guglao prije toga da ne bude neki drek od pumpe pa sam odabrao kao pouzdanu. Isto sve ok. Ne sjećam se naziva pumpe.
Fishkal is online now  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 22:33   #56

To nije istina , gorivo je smece
Amarino is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 23:27   #57
Vjerujem da na nekim malim privatnim prčijama ima svega. Ili na starim pumpama. U Ogulinu je bila javna tajna da je gorivo s Ine smeće. Stari tankovi, lokacija koja se često plavi pa su i podzemne vode visoke.

Nakon dolaska Petrola, odlučila i Ina modernizirati pumpu. I gle čuda, više nikakvih prigovora na gorivo.

Tako da uvijek izbjegavam male privatne i stare neobnovljene pumpe i kod nas i vani. I to obično pali.

Jedan jedini put mi je javilo za vodu u gorivu - nakon točenja na Lukoilu, avenija Dubrovnik, blizu rotora. Kako i zašto, ne znam.
Fishkal is online now  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 23:30   #58
Točio čovjek na toj ini kod tebe u Ogulinu i uletio novi F30.. Jel ga barem dobio netko normalan?
Da nisi ti pa sada mudro šutiš da ne bi morao pivo platiti?
Old Jučer, 23:30   #59
Znam čovjeka privatno, dobar lik. Zajebant.

Ima tamo nekoliko ljudi s istim imenom i prezimenom. Svi su mislili da se radi o drugom dečku, dok ovom nije dojadilo pa se oglasio na društvenim mrežama da je i dalje vjeran svom Cliu 3. . A netko ispod stavi sliku imenjaka mu i prezimenjaka s ključevima.

Ja sam par puta točio, al tko bi poslao SMS, ne ne.

Ma da sam i poslao dobio bi kurac od ovce.
Fishkal is online now  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 23:32   #60
Ajde super..
Ali sigurno se razočarao kada je digao haubu, a ono mlinček s tri cilindra..
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:31.