Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2017., 18:30   #221
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
na jednom mjestu si napisala da si spremna se razici zbog citave situacije.
frustriraju me ljudi koji su 50% odgovorni za neku situaciju, a 100% spremni uzeti dijete da bi sproveli svoju volju.
Lik koji je ljubomoran na dojenje vjerojatno ne bi puno plakao na tu 100 postotnu spremnost.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 22:30   #222
Quote:
yeli kaže: Pogledaj post
Recimo da nisam pretpostavila do kakvih problema moze doci.
Da tebe muz hebe u glavu da ga zapostavljas zbog djeteta starog tjedan dana i da ima ljubomorne ispade kada dojis dijete otvoreno govoreci da mu je dojenje ‘bolesno’, da su to ‘njegove cice’, da ti neda da dijete umiris na bracnom krevetu, and so on, kako bi ti postupila?
Uvijek smo bili ljubomorni, oboje, al od trudnoce i te fckn selidbe je neizdrzivo na dane
ajjajaj
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 23:14   #223
Quote:
yeli kaže: Pogledaj post
Recimo da nisam pretpostavila do kakvih problema moze doci.
Da tebe muz hebe u glavu da ga zapostavljas zbog djeteta starog tjedan dana i da ima ljubomorne ispade kada dojis dijete otvoreno govoreci da mu je dojenje ‘bolesno’, da su to ‘njegove cice’, da ti neda da dijete umiris na bracnom krevetu, and so on, kako bi ti postupila?
Uvijek smo bili ljubomorni, oboje, al od trudnoce i te fckn selidbe je neizdrzivo na dane

ajoj
da, da, definitivno bih se pod hitno preselila i inzistirala na tome sa tim covjekom, jer ono...u podstanarskoj spavacoj sobi na podstanarskom bracnom krevetu ce to sigurno dupustati i nece biti poremecen.
problem zivljenja sa njegovim roditeljima je vrh sante leda, a ispod vode je sva vasa sjebanost.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 23:18   #224
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
previse sam u zivotu vidjela zena koje su pobjegle sa goreg, iskoristile muza kao spasitelja, dosle sebi, ojacale i onda vise niko ne valja, a muz nesposoban...i obavezno je dijete u prici i njena nesebicnost- nije to da ona za sebe trazi, nego za bebu...malu cenu benezastibu, pa ljudi imate li srca?
ma da, ma gdje se ih samo imala prilike toliko vidjeti?

Quote:
ali sve do tada je dragi bio prepametan i nije bio mamin sin
. misliš da se uvijek na prvu vidi jel mamin sin, stvari se znaju jako promijeniti pod drugim okolnostima kad vidiš partnera u sasvim drugom svjetlu od onog dok ste samo dejtali


Quote:
ovo sto joj se on prijeti roditeljima, moze biti i zbog toga sto ona moze vise da melje i da izludjuje, a da njegovi roditelji to prekinu sa 2-3 argumenta, jer se ocito pred njima povuce...uzmi u obzir da se to ranije ili nije desavalo ili joj nije smetalo...nego sad.
ja ne razumijem kako možeš napraviti takav scenario, na temelju čega?!? imaš kristalnu kuglu pa vidiš ili si ti možda neka svekrva ili majka?

Quote:
dobra stvar je sto idu na bracno savjetovanje, sto opet govori i o njegovoj spremnosti da ucestvuje i da mu je stalo.
a njoj nije iako je to i bila njezina ideja?


Quote:
naravno da bi bilo bolje da zive svako za sebe, ali postoje zene koje svekrve nerviraju i kad su 500km udaljene, koje su ljubomorne kad muz skypa sa obitelji, koje bi najradije da muz nema ni brata ni druga, samo nju jednu jedinu koja ce mu reci kako se zivi i sta on da zeli i misli.

a mama bi mu trebala reći što da misli? zreloj osobi neće nitko morati govoriti tako nešto ni žena, ni mama


Quote:
ono sto je bitno, je da ako je neko taj profil osobe, onda nema ni stana, ni kuce ni prvog, ni petog muza, ni djeteta koji te cini zadovoljnom, problem je u osobi i dok sa sobom ne rijesi neke stvari, nema tog poklona koji ce ju rijesiti muka.
a ti nju poznaješ pa znaš koje ima probleme i ima li ih uopće?


Quote:
sponza je osoba koja se ne daje sva, daje tijelo, drustvo i stjece materijalna i nematerijalna dobra kojih je zeljna iz nekih svojih razloga. ima godine, izgled i mogucnosti. ona je svoj kapital.

baš dobro što educiraš forumski puk


Quote:
udavaca je slicno, ali raspolaze sa manje kapitala- ili je u manjoj sredini, ili nije nevidjena ljepotica ili je za svoju okolinu vec u godinama u kojima se zena treba skrasiti. njen kapital je zena-majka-kraljica.
kad se udavaca namjeri udati, to ce se desiti...ona je najdivnija, sve razumije, sve prasta, cmace i smjeska se, nema misljenje i tvoja mama divno kuha...udavaca je ili odmah trudna, pa se zato zene ili se istog momenta radi na djetetu, dok se skrase...jer dijete ti je as u rukavu za skoro svakog normalnog covjeka. udavaca ne poznaje svog muza, kao da je i bitno zbog cega on place, kakav crni twin flame...on je sredstvo do njenog cilja.
imaš tak nekaj doma pa sve to znaš iz prve ruke?

a cilj je pod svaku se cijenu udati? kolko znam yeli se nije udala i napisala je svoje mišljenje o tome, ali ti svo drvlje i kamenje po njoj, a muškarac je zlato?



Quote:
kad je stvar vec gotova, onda saznas da je tvoja mama smrtno uvrijedila udavacu, da tvoja mama kuha splacine, da tvoja udavaca-melem na dusu- ima misljenje o svemu i svakome i da se nikako ne slaze sa tvojim dojucerasnjim planovima na koje se jos jucer tako krasno smjeskala.
ona je sada uvazena gospodja, postena zena, normalna i tvoji planovi trebaju upgrade. udavaca je proracunata (iako nece voziti mercedes), jer kad usporedi svoj pocetni polozaj i trenutni- u svojoj glavi se popela par ljestvica i to je to.

koliko gorčine i agresivnosti izbija iz tvojih rečenica


Quote:
i ona ne misli sta je bolje za njenu obitelj, za muza i dijete, nego samo i iskljucivo sta je bolje za nju, a nije dovoljno inteligentna da misli da dulje staze. pa joj se onda obije o glavu i onda je opet zrtva.
a zrtva je najcesce svog odgoja. osjecala se nebitna kao dijete, nije se mogla izboriti za sebe, pa se morala udati i napraviti obitelj da bi je njeni uzeli ozbiljno. e sad tu obitelj treba popravljati, jer prvi cilj je dostignut ide novi cilj. to je spirala bez dna.


Quote:
ako hoces biti sretna, zaista sretna...prestani se sramiti obitelji iz koje potjeces i prestani im bilo sto dokazivati i pokazivati i prestani se usporedjivati sa bilo kim.
upoznaj tog svog muza i posveti se tom svom djetetu. dijete ce kad tad osjetiti da je samo tvoj privjesak i da ti uopce nije stalo da izraste u licnost, jer si obuzeta svojim bjesovima.
ti nisi upoznala obitelj koja je povezana, tvoja je disfunkcionalna...to sto on nije isao u srednju, ne znaci da ce vase dijete trebati robovati vama. da li to znaci da ce dijete zbog tebe biti ovisno o heroinu? ne znaci.

a ja mislila da ćeš napisati da znači


Quote:
fokusirajte se na sebe i urazumi se.
naucite uz tu terapiju gdje su vam granice i jedno prema drugom i vas prema van. nauci gdje su ti granice sa svekrvom ili bilo kim.
ti mozda i nesvjesno prenosis brak svojih roditelja na svoj i generirate svadje koje nisu vase. on se ponasa u braku kako je naucio od svojih, a ti kako si naucila od svojih. dug je put do toga da stvorite svoj brak.
useliti se pod krov i napraviti dijete za mene nije obitelj.
nadam se da cete se otresti negativnog naucenog ponasanja i stvoriti vasu intimu.
sa 29 si za mene tipicna udavaca, jer to je ono...ako se ne udam do 30. onda sam niko i nista...to sto si se razvela je cak mozda i ok, posto se udavace toga groze. ali i to sto sad kazes kako ti papir nista ne znaci opet spada u mentalni sklop udavace (sta ce ti papir, ionako si ostecena roba, vec si bila udana)...zasto ti je papir sa 29 znacio, a sa 34 ne znaci?

oštećena roba?!? ženo, govoriš o osobi ne o stvari

Quote:
iskreno, meni djelujes kao da:
-samoj sebi ne vidis vrijednost
i iz toga onda krecu problemi gdje se preko muza i stambene situacije pokusavas uzdici i biti neko vrijedan postovanja.
upoznaj sebe i tog muza i posveti se tom djetetu...situacija sa njegovim roditeljima ce se ili srediti ili pogorsati, uvijek se moze otici.
ti imas previse baustela na kojima trebas raditi da bi opet sve ispocetka. spusti loptu i upoznaj sebe i upoznaj se ponovo sa tim muzem.
a ti bi stvarno trebala bolje hendlati svoju agresivnost

a analize autorice su ti temeljene na čemu?
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 23:48   #225
ti osobo ne znas citati sa razumijevanjem i ne zanimas me. naravno da si ocekivala da cu napisati to o djetetu, jer ne razumijes sto pise.
mozes ju slobodno bodriti i huskati protiv muza, svekrve, svekra...ali daj boze da joj pomazes time.
svaki novi post od ove yeli pokazuje da tu ima puno vecih problema od zivota sa muzevim roditeljima.
zovi me kakvim hoces imenima, prisij kakve zelis osobine...sve ok.
mozes i prijaviti post moderatoru, sto god zelis.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 04:00   #226
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
ajoj
da, da, definitivno bih se pod hitno preselila i inzistirala na tome sa tim covjekom, jer ono...u podstanarskoj spavacoj sobi na podstanarskom bracnom krevetu ce to sigurno dupustati i nece biti poremecen.
problem zivljenja sa njegovim roditeljima je vrh sante leda, a ispod vode je sva vasa sjebanost.
Inzistiram da idemo na bracna savjetovanja kako bi poradili na odnosu; prosle godine sam predlozila isto, prije bebe, prije selidbe, nije htio.
Sada je rekao da treba pomoc; prvo smo trazili psih pomoc 1:1, preporucens je hospitalizacija, ne zeli. Na bracnu je jedva pristao. Idemo dalje, i to puno znaci.
Znam da selidba nece rijesiti probleme, al barem nek ‘govna izadju na povrsinu’
yonaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 08:49   #227
@onehitwonder,
Nije mi znacio nista papir ni u proslom braku, bili smo 8 g u vezi i kad smo otisli na stan, dog smo se za vjencanje (u opcini, kumovi i uza family—-da me ne svrstas u neki stereotip, again). Cinjenica je da smo usli u brak vodjeni mislju ‘sta imamo vise cekat, dugo smo skupa, zivimo skupa ili cemo korak dalje ili ostat prijatelji, doduse starci jesu vrsili presing da zasto se ne vjencamo bla bla
Bolje sam procitala tvoj opis udavace i moram priznat da ne odgovaram opisu u totalu: ne dicim niti sam se dicila da sam udana, ne kuzim cemu se kurcit s tim, djecu nisam htjela imat ever (not mother type), ponavljam da sam se zaljubila do usiju i uz silnu ‘romantiku’ pozeljela sam i bebacha sa sadasnjim partnerom, vezano za fizicki izgled, sportiva, cak mi kazu da sam muskobanjasta i nemam se potrebu posebno isticat (osim u poslu, volim red, rad i disciplinu i pohvalu za trud)
Vidim da se kuzis u medjuljudske odnose (moguce da se prof bavis nekim soc radom i sl ili imas puno zivotnog iskustva, a moj ‘slucaj’ te ‘dirnuo’ iz privatnih razloga), al zbilja mislim da nisam stereotip u koji me svrstavas.

Dalje, slazem se da mister i ja imamo hrpu toga za odradit na sebi, zelim da nase dijete ima lijepo djetinjstvo i normalnu zajednicu

Sto se tice staraca, njegovih, mojih, cim dalje tim bolje...bili bi si ‘drazi’ (da me opet ne lansiras u nekakav kalup sponzoudavackokraljicamajkawannabeneinteligentne tuke, ne mislim braniti da itko ikog vidja (unuk dedu i baku, partner starce..) just sayin’)

Lijep ti pozdrav
yonaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 14:28   #228
Quote:
yeli kaže: Pogledaj post
@onehitwonder,
Nije mi znacio nista papir ni u proslom braku, bili smo 8 g u vezi i kad smo otisli na stan, dog smo se za vjencanje (u opcini, kumovi i uza family—-da me ne svrstas u neki stereotip, again). Cinjenica je da smo usli u brak vodjeni mislju ‘sta imamo vise cekat, dugo smo skupa, zivimo skupa ili cemo korak dalje ili ostat prijatelji, doduse starci jesu vrsili presing da zasto se ne vjencamo bla bla
Bolje sam procitala tvoj opis udavace i moram priznat da ne odgovaram opisu u totalu: ne dicim niti sam se dicila da sam udana, ne kuzim cemu se kurcit s tim, djecu nisam htjela imat ever (not mother type), ponavljam da sam se zaljubila do usiju i uz silnu ‘romantiku’ pozeljela sam i bebacha sa sadasnjim partnerom, vezano za fizicki izgled, sportiva, cak mi kazu da sam muskobanjasta i nemam se potrebu posebno isticat (osim u poslu, volim red, rad i disciplinu i pohvalu za trud)
Vidim da se kuzis u medjuljudske odnose (moguce da se prof bavis nekim soc radom i sl ili imas puno zivotnog iskustva, a moj ‘slucaj’ te ‘dirnuo’ iz privatnih razloga), al zbilja mislim da nisam stereotip u koji me svrstavas.

Dalje, slazem se da mister i ja imamo hrpu toga za odradit na sebi, zelim da nase dijete ima lijepo djetinjstvo i normalnu zajednicu

Sto se tice staraca, njegovih, mojih, cim dalje tim bolje...bili bi si ‘drazi’ (da me opet ne lansiras u nekakav kalup sponzoudavackokraljicamajkawannabeneinteligentne tuke, ne mislim braniti da itko ikog vidja (unuk dedu i baku, partner starce..) just sayin’)

Lijep ti pozdrav
gle, ja ne zelim jednog dana snahu pod svojim krovom. ne i ne. mozda u slucaju neke elementarne nepogode ili rata i izbjeglistva.
nikad necu reci da je zivot sa necijim roditeljima zivot iz snova. niti sam to ijednom rekla.
nemam ti sta novo reci, nego sto i dosad- iskoristi tu terapiju, ne samo da od muza dobijes sto zelis, nego da sama sa sobom rijesis neke stvari.
ako ne zelis da tvoje dijete za nekih 15-20 godina na nekom forum.hr bude neka nova yeli, moraces se srediti.
ovo udavaca, za mene to jeste negativno, jer smatram da mlade zene danas imaju i druge opcije i da time same sebi jamu kopaju na dulje staze. ako nisi, super, odlicno...neces upasti u jamu. ako jesi, osvijesti da imas mnogo vise kontrole nad svojim zivotom, nego sto ti je mozda ugodno...jer treba biti i odgovoran za sebe, ne samo se pravdati kako te drugi zaveo.
i dalje ne smatram da ti je selidba prioritet. mislim da su ti novci i otvaranje mogucnosti i sagledavanje tvoje veze prioritet. istrositi se na neku selidbu, da bi na terapiji shvatila da uzalud vam trud sviraci te dovodi u jos tezi polozaj.
tvoja prva tema si ti, druga tema- ima li tebi zivota sa ocem tvog djeteta, a treca tema- gdje u slucaju da ostajete skupa i gdje ces ti u slucaju da se razilazite.
kazes da si sada sa svojima ok, jer su vidjeli da imas svoju obitelj i da si ozbiljna...pa ne otvaraj onda i to bojiste ponovo, tebe tvoje dijete treba.
prvo izadji na crtu buducnosti tebe i njega i djeteta. je li ti treba da se pokupis i da onda trunes dok se ovi raduju sto si opet nesto sjebala?
kad rijesis sve sa muzem ili cete biti skupa ili ne, a onda otvori liniju sa svojima i pokazi da ti niko od njih ne treba ukoliko te ne postuju i da ne pristajes biti dio njihovog kaosa bila ti sa nekim ili sama, u paru ili samohrana, jednostavno onda mozes biti cvrsca da te ne mogu lomiti kako su taj dan raspolozeni.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 03:20   #229
ovo je za Freuda-otac ljubomoran na novorodjence i sto doji mamine cice
sarajka89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 05:38   #230
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
gle, ja ne zelim jednog dana snahu pod svojim krovom. ne i ne. mozda u slucaju neke elementarne nepogode ili rata i izbjeglistva.
nikad necu reci da je zivot sa necijim roditeljima zivot iz snova. niti sam to ijednom rekla.
nemam ti sta novo reci, nego sto i dosad- iskoristi tu terapiju, ne samo da od muza dobijes sto zelis, nego da sama sa sobom rijesis neke stvari.
ako ne zelis da tvoje dijete za nekih 15-20 godina na nekom forum.hr bude neka nova yeli, moraces se srediti.
ovo udavaca, za mene to jeste negativno, jer smatram da mlade zene danas imaju i druge opcije i da time same sebi jamu kopaju na dulje staze. ako nisi, super, odlicno...neces upasti u jamu. ako jesi, osvijesti da imas mnogo vise kontrole nad svojim zivotom, nego sto ti je mozda ugodno...jer treba biti i odgovoran za sebe, ne samo se pravdati kako te drugi zaveo.
i dalje ne smatram da ti je selidba prioritet. mislim da su ti novci i otvaranje mogucnosti i sagledavanje tvoje veze prioritet. istrositi se na neku selidbu, da bi na terapiji shvatila da uzalud vam trud sviraci te dovodi u jos tezi polozaj.
tvoja prva tema si ti, druga tema- ima li tebi zivota sa ocem tvog djeteta, a treca tema- gdje u slucaju da ostajete skupa i gdje ces ti u slucaju da se razilazite.
kazes da si sada sa svojima ok, jer su vidjeli da imas svoju obitelj i da si ozbiljna...pa ne otvaraj onda i to bojiste ponovo, tebe tvoje dijete treba.
prvo izadji na crtu buducnosti tebe i njega i djeteta. je li ti treba da se pokupis i da onda trunes dok se ovi raduju sto si opet nesto sjebala?
kad rijesis sve sa muzem ili cete biti skupa ili ne, a onda otvori liniju sa svojima i pokazi da ti niko od njih ne treba ukoliko te ne postuju i da ne pristajes biti dio njihovog kaosa bila ti sa nekim ili sama, u paru ili samohrana, jednostavno onda mozes biti cvrsca da te ne mogu lomiti kako su taj dan raspolozeni.
Ovo je konstruktivno, hvala
yonaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 09:58   #231
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
gle, ja ne zelim jednog dana snahu pod svojim krovom. ne i ne. mozda u slucaju neke elementarne nepogode ili rata i izbjeglistva.
A misliš da će te sin pitati što ti želiš? Zar ćeš ih tada fizički izbaciti na ulicu? Još ako ti dovede dragu s trbuhom do zuba?
katyb is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 10:06   #232
Quote:
katyb kaže: Pogledaj post
A misliš da će te sin pitati što ti želiš? Zar ćeš ih tada fizički izbaciti na ulicu? Još ako ti dovede dragu s trbuhom do zuba?
Bogmeć, to bi bio njegov problem...moj ne sigurno.
Slažem se OneHit...nipošto pod moj krov.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 10:53   #233
Quote:
katyb kaže: Pogledaj post
A misliš da će te sin pitati što ti želiš? Zar ćeš ih tada fizički izbaciti na ulicu? Još ako ti dovede dragu s trbuhom do zuba?
upravo tako. ne je ne.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 11:39   #234
Život se uglavnom može organizirati tako da se ne živi zajedno. Ali se uglavnom to iskreno ne želi. I tako se sjebavaju nove mlade obitelji.

Meni nije problem reć da ne bi živjela ni sa kim od svoje djece, dok god su zdravi i pokretni. Koliko god mi je sa svima njima lijepo, potajno se malo i veselim fazi kada će odlepršati, nadam se u sretan život, a ja napokon naći malo više vremena za neka druga veselja.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 22:14   #235
Quote:
katyb kaže: Pogledaj post
A misliš da će te sin pitati što ti želiš? Zar ćeš ih tada fizički izbaciti na ulicu? Još ako ti dovede dragu s trbuhom do zuba?
Koje ideje.

U tvojoj kuci sin smije useliti koga god hoce jer se tebe nista ne pita, ili....? Da ti pozeli useliti pola razreda osnovne skole, bilo bi okej jer nema razloga da pita sto ti zelis?

Oprosti, ali naprosto sam zabezeknuta ovim "a mislis da ce ti sin pitati sto ti zelis?" Da, hoce, you better believe it.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 09:36   #236
Quote:
katyb kaže: Pogledaj post
A misliš da će te sin pitati što ti želiš? Zar ćeš ih tada fizički izbaciti na ulicu? Još ako ti dovede dragu s trbuhom do zuba?
Pa nije joj taj sin pal s neba u dvorište, valjda osoba koja ne želi živjeti s odraslom djecom odgaju tu djecu prema tome da se osamostale i da im zajednički život ne pada na pamet.
jopko_bopko is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 21:30   #237
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Pa nije joj taj sin pal s neba u dvorište, valjda osoba koja ne želi živjeti s odraslom djecom odgaju tu djecu prema tome da se osamostale i da im zajednički život ne pada na pamet.
nadajmo se da ga odgaja tako od malih nogu da ne bi bilo iznenađenja
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 21:31   #238
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
Koje ideje.

U tvojoj kuci sin smije useliti koga god hoce jer se tebe nista ne pita, ili....? Da ti pozeli useliti pola razreda osnovne skole, bilo bi okej jer nema razloga da pita sto ti zelis?

Oprosti, ali naprosto sam zabezeknuta ovim "a mislis da ce ti sin pitati sto ti zelis?" Da, hoce, you better believe it.
analogije ti nisu baš smislene, jel

zabezeknuta? pa to se zove život i, da, nekad te zabezekne
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 02:37   #239
Quote:
ray of light kaže: Pogledaj post
analogije ti nisu baš smislene, jel

zabezeknuta? pa to se zove život i, da, nekad te zabezekne
Itekako su smislene kada je nekome neobicna ideja da moje dijete ne odreduje tko u mojoj kuci smije zivjeti.

Zabezeknuta? Pa to se zove osobna odgovornost, i, da, nekad te zabezekne.

Sto ti je tocno nejasno?
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 11:09   #240
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
Itekako su smislene kada je nekome neobicna ideja da moje dijete ne odreduje tko u mojoj kuci smije zivjeti.

Zabezeknuta? Pa to se zove osobna odgovornost, i, da, nekad te zabezekne.

Sto ti je tocno nejasno?
nemam ja nikakvih nejasnoća, samo što nikad ne možeš znati što ti život može donijeti
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:14.