Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači, Hrvatski nogomet

Pogledaj rezultate ankete: La Ligu osvaja
Barcelona 27 23.68%
Sevilla 0 0%
Atletico Madrid 9 7.89%
Valencia 4 3.51%
Athletic Bilbao 1 0.88%
Real Madrid 56 49.12%
Girona 8 7.02%
Boli me kujac, žena/cura mi ne da da pratim 9 7.89%
Glasovatelji: 114. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 21:08   #8541
Meni je žaj PSG-a. Bilo bi zanimljivije da smo se susreli u polufinalu ili finalu, di zaslužuju takve 2 ekipe ka šta su Real i PSG

Ovako, uprkos silnim uloženim novcima, jopet će ispast u osmini finala. Tužno
Cinque is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 22:43   #8542
Ma treba isprašiti PSG i Chelsea što prije iz LP-a. Šteta što Sevilla neće moći protiv Moua, ali zato postoji i četvrtina finala.
U Zizouve dečke ne sumnjam, nadam se da niti Mrav neće podbaciti. Ima Ligu da podbacuje, a sada nema Atleta i otvoren mu je put za Clasico u finalu.
motangens is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 22:58   #8543
Ja bih ipak dao prednost Katarćanima, radi toga što imaju nešto za dokazati. Real to nema i očekivano ove sezone štucaju. Neymar i Mbappe su dosta mladi, također i sporedni igrači poput Draxlera. To je prednost Katarćana iako Real ima veću širinu i iskustvo. Puno je love ulupano u taj projekt, mogli bi i suci malo potegnuti.

Barca protiv Chelsea je jednosmjerna ulica ako svi budu zdravi.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 23:45   #8544
Neptunove mi brade, ima li išta depresivnije od gledanja ovog polaganog propadanja Espanola pred praznim tribinama . Nelagodno mi malo jebote. Kao da gledam polumrtvog starca prikačenog na aparate za održavanje života dok mutnog, izgubljenog pogleda iskašljava sukrvicu i lagano broji zadnje dane. Klub trul na svim razinama.

Quique pokazuje da su oni koji su ga smatrali trenerskom MEGAprevarom bili u pravu. Uskoro mu slijedi zaslužena pedala
Byron M is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 00:01   #8545
Quote:
Madrono kaže: Pogledaj post
Pusti statistiku . Ja ti kazem da je Oblak ubjedljivo najbolji igrac Atletica ove sezone i covjek koji od svih igraca najvise doprinosi .
aha. Dobro ako ti kažeš jaro da je ubjedljivo najbolji. Pustiču statistiku i činjenice

Quote:
On svojim odbranama prikriva ranjivost u odbrani . Ne moras ici previse daleko u proslost da vidis da je samo protiv Sociedada skinuo par cistih zicera .Atleticu je nekada bila naucna fantastika uputiti jedan sut prema golu. To nije ni izbliza dobro kao nekada. Da jeste ne bi Cholo igrao kao jucer sa sestoricom u zadnjoj liniji . Jasno je da kompletnu zadnju liniju cine sada veterani,a Godin sam je u velikom padu forme vec dvije sezone. Barca je losa i izgubila je svoj identitet sa Valverdeom .
te priče kako nas Oblak čupa i svojim intervencijama maskira odbrambene nedostatke me podsiječaju na negdašnja štrapanja maloumne madrilopitečke štampe kako nas samo Kurtončeve obrane/Kostuljini golovi/igra iz prekida drže na vrhu. Toliko ti smeta skupljanje bodova Cholovim stilom da češ prigrliti diskurso takvih spodoba?

Oblak je protagonist ove sezone, dobro brani. Protiv Reala nas je držao na životu, protiv Karabatka pak primio gol iz jedne od rijetkih situacija kad su kavkaski čobani došli pred gol. Ima boljih i lošijih dana, kao i ostali. Nekad spasi golman, nekad Saul donese preokret, nekad izgubiš kad ne zaslužuješ, nekad dobiješ iako nisi napravio ništa, na kraju se sve to iznivelira i nogometni bogovi daju svakome ono što je zaslužio svojim umiječem, radom i znanjem. A mi smo kad se pogleda dosadašnjih 15 kola zaslužili biti neporaženi, treči iza Farce i Valencije i eliminisani iz LP-a, ali živi u tri takmičenja. Bez pojačanja, penala i opipljivog doprinosa na papiru najboljeg igrača. Factz. Slijede bolji dani

kako god, evidentno je da vibriramo na različitim frekvencijama, ja optimist, ti odlučan nači dlaku u jaju. Nema smisla dalje, vjera ti je slaba. Svejedno, živ i zdrav bio

Zadnje uređivanje Byron M : Danas at 00:17.
Byron M is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 00:08   #8546
Quote:
Madrono kaže: Pogledaj post
Jasno je da kompletnu zadnju liniju cine sada veterani
petorica iz zadnje linije koja su završila utakmicu na Villamarinu

Gimenez, 22 godine
Aca Lukas, 21
Svršajlija, 25
Sveti Sava, 26
Obi Wan, 24

je, sve sami veterani
Byron M is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 00:33   #8547
Realove razmažene zvijezde kojima se ne da igrati protiv malih ekipa ipak će naći motivaciju protiv PSG-a koji im je ukrao i Mbappea i zvjezdani status. Real ima prednost u boljem veznom redu, u prodornim bekovima i boljim stoperima, u brzom kontranapadu. Pariz ima samo bolje napadače

Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post
Neptunove mi brade, ima li išta depresivnije od gledanja ovog polaganog propadanja Espanola pred praznim tribinama . Nelagodno mi malo jebote. Kao da gledam polumrtvog starca prikačenog na aparate za održavanje života dok mutnog, izgubljenog pogleda iskašljava sukrvicu i lagano broji zadnje dane. Klub trul na svim razinama.
Čak je i Papi, forumaški tifos Espanyola, nestao u rupicu
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 02:10   #8548
Quote:
petorica iz zadnje linije koja su završila utakmicu na Villamarinu

Gimenez, 22 godine
Aca Lukas, 21
Svršajlija, 25
Sveti Sava, 26
Obi Wan, 24

je, sve sami veterani
Uf,pa od tih nabrojanih sve su sami epizodisti osim Save koji na svojoj kicmi nosi citavu odbranu . Filipe,Godin i Juanfran su starteri zadnje linije samo sto silom prilike nisu bili u kombinacijama cesto.I dalje im Cholo sljepo vjeruje kao i Gabiu a upravo ti veterani su cesto najgori na terenu .
Old Danas, 02:34   #8549
Quote:
aha. Dobro ako ti kažeš jaro da je ubjedljivo najbolji. Pustiču statistiku i činjenice
Na Balaidosu je Celta imala pet-sest mrtvih zicera koje je on skinuo. Celta je vrlo lako dolazila u poziciju da zabije ili zaprijeti .Protiv Vilalreala gdje je bilo 1-1 odbranio je onu situaciju kada je na njega izasao Bakambu ili Bacca ,pa i protiv Leganesa kada je skinuo onu povratnu loptu El Zharu ako se ne varam. No dobro silna odbrana ja zasluzna. Nema tu govora o cvrstoj odbrani . Jedno je defanzivna ,kukavicka postava gdje se podrazumjeva da je protivniku teze doci do gola od bunkera pa svejedno protivnik stvori par dobrih sansi,drugo je kada protivnik ne dolazi uopste do situacije da ti golman vadi zicere .Ove sezone je bilo vise srece nego znanja. Ondje gdje je Atletico odigrao kako treba je bilo kada je igrao zapravo nogomet kao proslo kolo protiv Sociedada,ili na Citatatu,pa cak i protiv Valencie gdje je bilo 0-0 ali se pokusalo nesto napraviti . Daj boze da se moze sa ovakvom igrom pobjeđivati do kraja.No ja tvrdim nece Oblak uvijek moci vaditi kestenje iz vatre niti ce protivnici naivno napadati. Ovakav nacin igre je proslavio Qarabaq protiv kojeg ni sa igracem vise nije se moglo napraviti nista jer prosto je trebalo napasti . Pogotovo u prvoj utakmici gdje je bilo tri suta u okvir gola Sehica
Old Danas, 02:55   #8550
Las Palmas 1- Atletico 5
Thomas i Saul na sredini kao MC,prema naprijed igrali Carrasco, Koke, Vietto i Correa. Partidazo i lagana pobjeda.
Valencia 0 - Atletico 0
Thomas i Saul MC, gore Carrasco Vietto, Correa, Koke ..... dobra igra, kontrolirali vecinu utakmice protiv odlicne ekipe gdje je malo falilo za pogodak.
Athletic 1 - Atletico 2
Thomas i Saul iz MC, gore Koke, Gaitan, Griezmann i Correa ..... sjajna igra, Carrasco ulazi umjesto Gaitana. Gabi ulazi u 72 min da bi se zakljucalo zadnjih 20 minuta ,no oni smanjuju zaostatak na 2-1 golom RG i stvaraju jos par sansi ,da nije bilo par intervencija Oblaka od dobijene utakmice na kraju bi se borili i za jedan bod.
Depor 0-1 Atleti

Gabi i Augusto kao MC, Saul na jednom krilu , Thomas na drugom, cuatrivotazo sto bi rekli spanci . Kurcevita igra bez prilika no slobodnjak Thomasa u 93 min donosi tri boda.

Kada se analizira malo ,jasno je da se igra malo bolje s vise ljudi ispred lopte,stvaraju se sanse, pobjedujemo i cak dosta ubjedljivo. Kada je tu taj cuatrivotazo ili slicno, tim je znao pobjediti ali s vrlo malo prave igre i uz pomoc Oblaka. Gabi u pocetnih jedanaest znaci stetu barem na gostovanjima. Na Wembleu tim igra malo otvorenije i napadacki pa i on djeluje bolje ,međutim na gostovanjima njegov doprinos je opisan u rezultatima.Jucer se izaslo sa cuatrivoteom i Gabijem kao glavnim jahacem na sredini pa je igra bila kakva je. Ali hajde,dosta sam srao,dok se pobjeđuje ovako pozdravljam i drzim gubicu.
Old Danas, 07:49   #8551
Quote:
zoom-zoom kaže: Pogledaj post
Vas GOAT ove sezone siluje samo loptu
kako to da je onda u grupnoj fazi LP debelo najbolji strijelac, a recimo leo dvadeset i sedmi? vb16 mitovi

što je najbolje, uprkos jako lošoj formi za njegove standarde u ovoj sezoni ima 14 golova a leo recimo 18, uz 4 utakmice više. baš ste mitomani

Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Real ima prednost u boljem veznom redu, u prodornim bekovima i boljim stoperima, u brzom kontranapadu. Pariz ima samo bolje napadače
da, ove sezone stvarno ubijamo sa brzim kontranapadom dajte još malo ovih stručnih vb16 analiza da se još malo nasmijemo
Old Danas, 08:11   #8552
Jedino je los i nestandardan u La Ligi mada se i tu budi. Kod našeg GOAT-a sve ide najnormalnije u LŠ ali oni sta ce drugo nego pričaju da je to protiv Apoela i tako to Ako izbacimo PSG ne vidim ko može da nas spreči u osvajanju, odnosno odbrani ali polako.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
Slobodan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:32.