Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2017., 22:32   #9281
Dobrodosle sve nove zemske😁

Mene su danas nakon redovite kontrole zadrzali u bolnici. Iako je ctg dobar i beba je dobro, imam premalo plodne vode pa predostroznosti radi ce me drzati tu i kontrolirati. Ak se ne porodim sama do srijede (UZV 41tt) onda ce ovisno o nalazima me poroditi il tad il par dana posle al nece cekati 42tt. Eto. Tolko od mene😁
5Eveline5 is offline  
Old 10.12.2017., 22:41   #9282
Pozdrav novi curama, a tebi Eveline sretno u foto finišu!
yenna89 is offline  
Old 10.12.2017., 22:41   #9283
U prvoj sam nosila decka, prenijela punih 11 dana, zavrsila na induciranom. U 17 usetala u radjaonu, rodila u 18.35. Nisam popucala, nisam sivana, ni ne znam sto je oporavak. Sada me s jedne strane frka da ne stignem do bolnice jer ja sam trudove osjetila mozda zadnjih pola sata, prije toga skoro pa nista a s druge da mi je tijelo "zaboravilo" kako je to roditi pa cu se ovaj put izmuciti. Kad vec nisam u trudnoci. A do bolnice imam bar pola sata! Iracionalno, znam.
tomka is offline  
Old 10.12.2017., 22:55   #9284
blago si ga tebi tomka.. ���� ja bi se mjenjala s tobom odma i uopce me nebi bilo frka da dodem i zadnju minutu u rodiliste..2 - 3 stiska i gotovo. ��
dianavz is offline  
Old 10.12.2017., 23:30   #9285
[QUOTE=dianavz;66958547]blago si ga tebi tomka.. ���� ja bi se mjenjala s tobom odma i uopce me nebi bilo frka da dodem i zadnju minutu u rodiliste..2 - 3 stiska i gotovo. ��[/QUOTE
Porod je stvarno bio brz i bez ikakvih trauma i svakom bi ga pozeljela! Sad mi frka da ne skuzim trudove i da me mm mora poroditi negdje putem i zavrsim u 24 sata. To mi je trenutno nocna mora, ne zelim citati o sebi u 24 sata
tomka is offline  
Old 11.12.2017., 06:18   #9286
Quote:
5Eveline5 kaže: Pogledaj post
Dobrodosle sve nove zemske😁

Mene su danas nakon redovite kontrole zadrzali u bolnici. Iako je ctg dobar i beba je dobro, imam premalo plodne vode pa predostroznosti radi ce me drzati tu i kontrolirati. Ak se ne porodim sama do srijede (UZV 41tt) onda ce ovisno o nalazima me poroditi il tad il par dana posle al nece cekati 42tt. Eto. Tolko od mene😁
Slobodno svrati do sobe br 12, tam sam ja ☺️
__________________
Don’t let those horns confuse you, people, they are there to keep the halo on straight.
dana69 is offline  
Old 11.12.2017., 06:57   #9287
Jutro nemrem se namjestit za spavanje nikak
Jucer je mm slozio krevetic,bas mi se cini dobar
Eveline jos malooo
__________________
Baby, you can drive my car
Yes, I´m gonna be a star...
klonirana papiga is offline  
Old 11.12.2017., 07:14   #9288
Ja taman mislila kak sam sve kupila i vise nista ne moram guglati i istraživati što je best buy, i onda se sjetim da mi treba jos viper (znam da nije must, ali zelim to), pa hvatat bozicna sniženja. A ne da mi se vise guglatiiiii
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 11.12.2017., 07:48   #9289
Tomka dobrodošla!
Quote:
5Eveline5 kaže: Pogledaj post
Dobrodosle sve nove zemske

Mene su danas nakon redovite kontrole zadrzali u bolnici. Iako je ctg dobar i beba je dobro, imam premalo plodne vode pa predostroznosti radi ce me drzati tu i kontrolirati. Ak se ne porodim sama do srijede (UZV 41tt) onda ce ovisno o nalazima me poroditi il tad il par dana posle al nece cekati 42tt. Eto. Tolko od mene
Sretni draga i nek krene samo od sebe! Na kraju, neka je sve super s bebicom i s tobom!
BitterSweet is offline  
Old 11.12.2017., 08:29   #9290
Eveline, sretno, sretno, sretno!!!

Scissors i ja ih gledam vec mjesec dana, guglam, guglam ali u pravilu su dva izbora, losije i jeftinije i skuplje i rijetko na sniženju. Idu mi na zivce s tim baterijama, sve sto je na baterije trosi se ko blesavo, ne bi mi bila dovoljna Duracell tvornica. Vidjela sam nekakvu koja mi se svidja iz Bubamare, skupa je ko pas ali cu ju kupit jer mi je s prvom malom ruka otpala ljuljajuci je svaki dan!
Sretna sam ko veselo prase jer smo jucer iz DE iz Lidla narucili baby monitor za 70 evra, a kod nas ga nema ispod 200!
*narayan* is offline  
Old 11.12.2017., 08:35   #9291
Mi smo prije dvije godine kupili Tiny Love viper u koji zasebno idu baterije za vibraciju i zasebno je svjetleća pjevajuća rak igračka (baterije zasebno). Ispostavilo se kao super stvar jer čim sam je maknula iz vipera taj rak je još mjesecima bio super samostalna igračka, evo sad s dvije godine joj je isto zanimljiv. Baterije još uvijek služe i u njemu i u viperu. Viper sad čeka drugu bebu.

Inače koristimo punjive baterije.
BitterSweet is offline  
Old 11.12.2017., 08:46   #9292
Mi u viperu nismo koristili ljuljanje,nije mu bilo drago. Igracke bile obicne,poslije smo ih skinuli i jos se igrao s njima

Nama fali viper i gym,al nista od tog ne treba od prvog dana
Snow Fairy is offline  
Old 11.12.2017., 08:46   #9293
Dobrodosle nove trudnice i bebe

Kad gledam cijene nekih tih vipera ne mogu vjerovat, ima sad neki popularni kaj se reklamira, Momro, tak nest, pa mislim da kosta 2000kn a ide do 9 kg

Meni je vec dosta trudnoce, svaki dan me nest novo boli, nemrem se saginjat, sve mi je tesko... A jos 5 tjedana sve se nadam da ce uranit il da bar necu prenjet ali ono. Prvorotka i jos decko, cisto sumnjam da cu bit te srece
Olivi is offline  
Old 11.12.2017., 08:49   #9294
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Mi u viperu nismo koristili ljuljanje,nije mu bilo drago. Igracke bile obicne,poslije smo ih skinuli i jos se igrao s njima
S ovim svojim primjerom raka sam mislila da je bolje tako nešto što se može skinuti, nego oni viperi koji na luku imaju ugrađena svjetla i zvukove i njih ne možeš skinuti niti išta raditi kasnije s njima.

Ostale igračke koje smo skinuli isto i dan danas koristi.

Meni je viper služio da bude u njemu dok obavim wc. Inače je bila na podu na gymu ili sa mnom na kauču.
BitterSweet is offline  
Old 11.12.2017., 08:52   #9295
Jesu vase bebe ludovale noćas? Lupa, grebe, rasteže se, cijeli trbuh luduje, nikako zaspati... Kaze muz da je do promjene vremena
yenna89 is offline  
Old 11.12.2017., 09:00   #9296
Moja spavala do jutra. Kad me krenula mlatiti iznad pupka i u rebra. Stvarno mislim da ona planira van na usta
Snow Fairy is offline  
Old 11.12.2017., 09:00   #9297
a nema vipera koji imaju mogućnost i da se napajaju na struju? i da su preko 9 kg?

što se baby monitora tiče, ja naručila preko neta, 200 i nešto kuna, vrhunska kamera, super night vision, može se kamera putem mobitela okretati u svim smjerovima...tako da, nemojte samo gledati po dućanima, nego i vanjskim web shopovima. cijene su neusporedive.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 11.12.2017., 09:04   #9298
Meni viper uopce ne mora imati ljuljanje. Bitno mi da ima dobre igracke do kojih beba moze
Sto vise xy mogucnosti, to ih se zaprwvo manje koristi. Barem kod nas
Snow Fairy is offline  
Old 11.12.2017., 09:04   #9299
Pozdrav

Nije me dugo bilo. Dobro došle nove...
Ne vidim listu, da li imamo koga za čestitanje?

Viper sam imala posuđen s prvim...ništa posebno, za drugog nisam imala. Ne namjeravam nabavljati ni sada.
Nisam imala ni gym. Imali smo dekicu na podu, a igračke smo pokačili po malom stoliću. I tako su vrlo brzo počeli gmizati pa im je taj prostor između lukova bio mali.
Da mi je prvo i da nemam nikakvu igračkicu možda bi i nabavljala neki gim, ali ovako ćemo pokvačiti ono što imamo.
Nisam fun gomilanja opreme...
Inače, od vikenda sam službeno u 2. polovici trudnoće. Prolazi vrijeme....sada će ovaj dio oko Božića još brže proletjeti.
Elinga is offline  
Old 11.12.2017., 09:05   #9300
Nema napajanja na struju koliko ja znam. Ima jedan Fisher Price do 15kg koji kasnije služi kao stolica tj foteljica, tj bilo je prije dvije godine kad sam kupovala. Taj ima frendica i jako je zadovoljna s njim.

Ni meni to ljuljanje nije bilo nešto. Mislim da ga nismo ni koristili. Sad ga curka pali jer joj je fora to vibriranje.
BitterSweet is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:52.