Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2017., 17:11   #21
http://net.hr/hot/zvijezde/sramota-d...-mamu-melanie/

coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 17:25   #22
Quote:
Mentta one kaže: Pogledaj post
U seriji The Fall FANTASTIČNO je odigrao psihopata. Uloga za njega dušu dala, pogledati svakako tko nije.
Yep. Odličan je tamo. Pogotovo u trećoj sezoni gdje je u jednoj fazi odlično odigrao i "dobricu".
Izgleda mi sasvim neloše. Ni pičkasto, ni atavistički majmunsko, nego taman. Normalno zgodno muško.
Prije mi je ona Dakota bljeh. Lignjava. Kad god je ugledam vidim ženskog Don Johnsona. Što se tiče glume, gledala sam je i u nekim drugim filmovima. Uvijek iste facijalne ekspresije. Srednja žalost.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 18:43   #23
njen tim je na ovo reagovao brzinom munje i odmah je izašao ovaj članak koji to demantuje
Dakota Johnson NOT A “Diva” On ‘Fifty Shades Freed’ Set, Despite Report

Damie shipperi sad tvrde da je Amelia platila taj članak da okaljaju Dakotino ima
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 22:58   #24
al sta znas sta je amelia napravila u ljubavi i ratu je sve dopusteno
jedva cekam treci dio u kinima, najvise zbog njih troje, da vidimo kako ce se ponasati na crvenom tepihu, brijem da dakota nece smjeti prismrditi jamieu nakon prosle premijere i svega
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 23:07   #25
Cekaj,treci nastavak ovog filma? kako im se da...
Mali Narko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 10:49   #26
Quote:
Mali Narko kaže: Pogledaj post
Cekaj,treci nastavak ovog filma? kako im se da...
Zarađuju lovu
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 10:55   #27
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
al sta znas sta je amelia napravila u ljubavi i ratu je sve dopusteno
jedva cekam treci dio u kinima, najvise zbog njih troje, da vidimo kako ce se ponasati na crvenom tepihu, brijem da dakota nece smjeti prismrditi jamieu nakon prosle premijere i svega
Njegova zena se pokusava probiti kao kompozitor muzike za film. Bili su ona i Jamie u Torontu na premijeri nekog filma za koji je ona pravila muziku i kad su izasli iz auta publika pocela vristati njegovo ime.
A voditelji na tepihu rekli "dolazi nam i Jamie Dornan iz Fifty Shades, ali on ne glumi u ovom filmu. Dolazi kao gost, ne znamo zasto."
I onda im neko dojavio i kazu "oh, dolazi sa kompozitorom"
A kad im je Amelia prisla da da intervju nisu imali pojma ko je ona ni kako se zove. Onda su rekli "oh, evo nam i kompozitorke muzike"

Da nije bilo Jamieja niko ne bi znao ni da postoji. On cijelo vrijeme stoji po strani i nece nikome da se potpise a ljudi vriste njegovo ime. :klap:
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 16:43   #28
jadna

sad je svjetski poznat
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 18:23   #29
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Yep. Odličan je tamo. Pogotovo u trećoj sezoni gdje je u jednoj fazi odlično odigrao i "dobricu".
Izgleda mi sasvim neloše. Ni pičkasto, ni atavistički majmunsko, nego taman. Normalno zgodno muško.
Prije mi je ona Dakota bljeh. Lignjava. Kad god je ugledam vidim ženskog Don Johnsona. Što se tiče glume, gledala sam je i u nekim drugim filmovima. Uvijek iste facijalne ekspresije. Srednja žalost.
Ja sam pogledala dvije sezone a namjeravam i trecu. Mene nije odusevio,tek u finalu druge sezone me se iole dojmio kad su ga ono ispitivali a on ih gleda onim pogledom psihopatskim i obraca se Stelli u kameru. Prije toga mi je bio samo korektan i nista vise. a da je jako zgodan to def stoji samo mora imat bradu
Dakota mi je simpaticna u intervjuima.
ZOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 18:26   #30
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Njegova zena se pokusava probiti kao kompozitor muzike za film. Bili su ona i Jamie u Torontu na premijeri nekog filma za koji je ona pravila muziku i kad su izasli iz auta publika pocela vristati njegovo ime.
A voditelji na tepihu rekli "dolazi nam i Jamie Dornan iz Fifty Shades, ali on ne glumi u ovom filmu. Dolazi kao gost, ne znamo zasto."
I onda im neko dojavio i kazu "oh, dolazi sa kompozitorom"
A kad im je Amelia prisla da da intervju nisu imali pojma ko je ona ni kako se zove. Onda su rekli "oh, evo nam i kompozitorke muzike"

Da nije bilo Jamieja niko ne bi znao ni da postoji. On cijelo vrijeme stoji po strani i nece nikome da se potpise a ljudi vriste njegovo ime. :klap:
Ovo s voditeljima na red carpetu je sve
ZOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 19:35   #31
dva nova teasera, u ponedeljak čitav trailer



__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 19:26   #32
trailer:


novi poster:


nova službena slika:
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 19:42   #33
poster mi je hot hot hot
i trailer je dobar, steta sto knjige i filmovi nisu toliko dobri
kemije ne nedostaje poor amelia ili kak se zove njegova zena

don't miss the climax genijalno
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 19:52   #34
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
poor amelia ili kak se zove njegova zena


sad će se pojaviti na premijeri sa trudničkim stomakom

meni je poster ubij bože loše fotošopiran

a u traileru me opet zanimaju samo scene gdje Ana nije u scenama sa Grejem
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 21:28   #35
cek, jel je opet trudna?
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 21:35   #36
Nemam pojma
Ali to bi bio show bolji od filma kad bi debitirala novu trudnocu na premijeri
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 16:18   #37
Don't miss the climax sve sam vise sigurna da ga Dakota nije propustila dok Amelia je navodno je i rita ora dobila pa poslije pricala kako joj bolje u zivotu nije bilo
Iz ovog trailera se vec vidi da i po treci bit najbolja bit glazba i scenografija(i dornanovo tijelo a mozda i lice ako ce imat bradu) radnja je nevjerojatan tres s ovim ex bossom koji se osvecuje ma ovo ce bit vrhunski tres jedva cekam
Glazba u traileru
ZOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 17:58   #38
that's the spirit

da, falabogu pa ima malu bradu, u prvom filmu nema nista pa izgleda po obicaju kao psihopat, cemu kao
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 12:33   #39
Užasno izgleda Dornan. Šta mu je sa očima?
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 13:02   #40
Užasno loš photoshop crvenih očiju mu je Bradat je zbog novog filma
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:34.