Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2017., 19:32   #1
Smile Molim vas za savjete

Hej, ovo sto cu napisati ce biti malo dugacko, pa ako se nekome da citati, molila bih vas za neke savjete, samo bez osudivanja i recenica poput: "zasluzila si" i slicno, jer i sama znam da jesam.
Unaprijed se ispricavam na pisacim greskama, odrasla sam van HR

Ovako, sa deckom sam u vezi dvije godine (na daljinu, jos neko vrijeme) i prvih godinu i pol je on stvarno bio jaaako njezan, romantican, razuman, rijetkost medu danasnjim muskarcima.. kad bi dosla kod njega nakon sto se ne vidimo neko vrijeme obasipao me paznjom do maksimuma, svasta je radio za mene..ja to nisam nikako cijenila, kad bi se ponovo vratila u svoju drzavu, on je bio jako tuzan i cesto mi je to govorio i znsl se rasplakat kad bi pricali, ja sam bila dosta bezobrazna i govorila da je naporan stalno s tim... onda sam se jedno vrijeme cula i sa bivsim deckom, tocnije punih 5 mjeseci i to sam mu ipak rekla i odlucio mi je oprostiti.. lagala sam mu za puno toga, skrivala sam mnoge stvari od njega, i preko toga je prelazio, istresala sam se stalno na njega sve je trpio, dva puta sam ga istjerala u sred noci iz kuce on je mebe molio ispricavao se iako sam ja bila ta koja se treba ispricati, kad sam se perve zime kad smo prohodali razbolila, donjeo ni je voce kuci i svasta nesta i ja sam ga hladno ignorirala pred hrpom ukucana, sprdala sam ga pred svima, cesto mi je slao lijepe poruke za laku noc ili dobro jutro i opcenito jako lijepe poruke u kojima mi govori da me voli a ja sam vecinom nesta bezveze odgovarala i odmah skretala sa teme, danima sam znala biti bas smece prema njemu i kad mi se javi satima ne bi odgovarala na poruke, vrijedala sam ga, bila sam prerazmazena, imam tatu koji mi je sve zelje uvijek ispunjavao i sve sam imala od kad znam za sebe i od njega sam trazila svakakve gluposti tako da je i novac posudivao da mi ispuni hireve i gluposti jer bi inace zvocala i svadala se dok ne dobijem sta zelim, x puta sam se poigrala sa njegovim osjecajima i rekla da zelim prekinuti (bez razloga jer eto meni je takav dan dosao) on mi je plakao i molio me satima da ne prekidam.. i da ne nabrajam dalje savrseno se moze zakljuciti kakva sam glupaca bila.. i sada je on nekih 4-5 mjeseci drukciji, nije bezobrazan ni nista, ali nije vise tako njezan prema meni i ne dobivam od njega one lijepe poruke koje su me nekada zivcirale a sada mi fale... i sama znam da sam si sama kriva zato, i rekao mi je da je do toga doslo jer je on sve davao a ja sam se svadala samo itd. ali da je kod njega ostalo i dalje sve isto sto se tice osjecaja i ljubavi prema meni (ok to vjerujem jer da me ne volio mogao me je ostaviti milijun puta) i da mu samo treba vremena da opet to pocne i pokazivati jer sam ga puno puto povrijedila... to razumijem... i ja njega volim, iako se to ne bi reklo, bar prije, i meni je krivo radi svega i pokusavam nekako ispravti sve to..ali ja vise ne znam kako da se ponasam kako da mu pisem... zelim da opet bude onaj nekadasnji da opet osjetim njegovu ljubav kao prije, ali pojma nemam sta da radim da malo ohladim i pustim vrijeme da ucini svoje ili sta ?
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 19:46   #2
daj ostavi siroceta, sta ti je skrivio.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 19:46   #3
Izigrala si povjerenje jednog gospodina, povjerenje koje nije lako steci.. Trebas to povjerenje ponovo i dobiti, a to ne ide preko noci, pogotovo ne kad netko tako olako pregazi prvi puta. Necu ti govorit o tome koliko si sama kriva za to, to ti je jasno, ali ako zelis decka od ranije, onda radi na tom povjerenju, radi na sebi, ne davi ga, ne ocekuj da ce ponovo postati takav preko noci... Dapace, trebat ce ti dosta vremena. Ako to zbilja zelis nazad, budi strpljiva, jako strpljiva i ne trazi od njega nesto, vec ti budi ta koja ce davat njemu...
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 19:58   #4
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
Izigrala si povjerenje jednog gospodina, povjerenje koje nije lako steci.. Trebas to povjerenje ponovo i dobiti, a to ne ide preko noci, pogotovo ne kad netko tako olako pregazi prvi puta. Necu ti govorit o tome koliko si sama kriva za to, to ti je jasno, ali ako zelis decka od ranije, onda radi na tom povjerenju, radi na sebi, ne davi ga, ne ocekuj da ce ponovo postati takav preko noci... Dapace, trebat ce ti dosta vremena. Ako to zbilja zelis nazad, budi strpljiva, jako strpljiva i ne trazi od njega nesto, vec ti budi ta koja ce davat njemu...
Znam jako dobro da sam jedina ja kriva za to.. koliko su mi samo puta i roditelji i sestre rekli da imam decka koji me toliko voli i koji je tako dobar a ja opet izmisljam... i prijateljice milijun puta su mi govorile da pazim dobro, da to necu naci ponovo ako me on ostavi, ali eto moja luda glava i sebicnost, mislila sam na sebe da se moj svijet slucajno ne urusi da meni mir ne bude narusen ni pod koju cijenu, da je sve onako kako ja sebi u glavi zamislim... i ja njemu sada kad i napisem nesta lijepo on to ne dozivi onako kako bi ja htjela, nego nekako poludozivi... i ne znam da li da ga neko vrijeme prestanem daviti takvim porukama i da pisem normalno i prestanem sa tim njeznim izljevima, dok ne prode neko vrijeme, i onda opet pokusam ja prva njemu nesta lijepo poslat...
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 19:59   #5
Čovjek je još i dobar koliko je pretrpio i preko kojih je stvari prešao. Ja osobno bih davno prekinuo takvu vezu - jer je u najmanju ruku toksična po njega.... E sad kako je on još uvijek tu i očigledno misli da se može dalje, najbolje bi bilo ili mu dati prostora ili pitati na koji način se situacija može popraviti.

Hoće li biti kao prije.... ne vjerujem - jednostavno iz razloga ako se dogodilo već jednom, otvorila si vrata sumnji da se isto opet ponovi. Te naravno koliko mu je stalo da ima curu koja je (ne)iskrena i (ne)vjerna
__________________
Poskočica
.. i neznam kako razum može ljubavi odoljeti ...
earl Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:06   #6
Quote:
earl Jigsaw kaže: Pogledaj post
Čovjek je još i dobar koliko je pretrpio i preko kojih je stvari prešao. Ja osobno bih davno prekinuo takvu vezu - jer je u najmanju ruku toksična po njega.... E sad kako je on još uvijek tu i očigledno misli da se može dalje, najbolje bi bilo ili mu dati prostora ili pitati na koji način se situacija može popraviti.

Hoće li biti kao prije.... ne vjerujem - jednostavno iz razloga ako se dogodilo već jednom, otvorila si vrata sumnji da se isto opet ponovi. Te naravno koliko mu je stalo da ima curu koja je (ne)iskrena i (ne)vjerna
Znam, bilo tko drugi bi me davnih dana poslao u onu stvar... mogu biti srena i zahvalna sto je on jos tu i sto me voli unatoc svemu... pitala sam vec i sam mi je rekao da i on zeli biti kao prije logicno uz moju promjenu i da ne radim vise gluposti kao prije, i da pustim samo da vrijeme prode da i on dode k sebi od svega i slicno .. nisam mu bila nevjerna nikad ga nisam prevarila s nekim ako izuzmemo to dopisivanje, ali nikad nista nije bilo osim dopisivanja...
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:07   #7
Quote:
Hippe Girl kaže: Pogledaj post
i ja njega volim, iako se to ne bi reklo, bar prije, i meni je krivo radi svega i pokusavam nekako ispravti sve to..
Sad pokušavaš ispraviti to, a prije si ga praktički gazila..... u kvotanom je tvoj osjećaj prema njemu, znači .... čemu onda to pijašnje ponašanje? Probaj se ponašati sada kako se on prije prema tebi ponašao (ako ikako možeš), pa nakon nekog vremena javi što je sa vama, da li ste opstali ili ne.
Jay Cutler is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:10   #8
Znam da sam ga gazila, i bila nepravedna prema njemu i presla sve moguce granice sve je to meni jasno... i pokusavam se tako ponasati, ali mene je sada strah da cu ga poceti gusiti sa takvim ponasanjem i ne zelim pretjerati... bojim se da cu sad ja njemu ici na zivce sa previse paznje i sve to...
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:10   #9
Znas li kakav je osjecaj kad stalno goris, pa izgoris, pa pregoris, pa otugujes, pa se ohladis, pa se opet zapalis, pa opet goris.....i tako nebrojeno puta u krug....sve dok ne postanes umoran, i neda ti se vise, i s vremenom shvatis da je lakse kad ti vrucina varira izmedu toplog i hladnog. I postanes razumniji. I tesko, tesko da ces onu vrucinu vratiti natrag bez obzira koliko se ti trudila.
On te voli, naravno. Nije lako prestati voljeti. Ali sigurno vise nikada nece biti onaj decko sa pocetka price.
Jos ako naide neka u kojoj ce biti dovoljno zara da ga zarazi svojom vrucinom, pisi kuci propalo.
Tad ce se sjetiti svih tvojih hladnih tuseva, izrugivanja i svojih patnji i molbi i puzanja pred tobom.
Tako to ide na zalost onih koji ne prepoznaju na vrijeme dragulj koji drze u ruci.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:11   #10
Nemaš se što bojati.... pregrizni i kreni.... vjerojatno, zapravo, nikada te nije vidio u takvom svjetlu, jelda!?!
Jay Cutler is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:20   #11
Quote:
Hippe Girl kaže: Pogledaj post
Znam jako dobro da sam jedina ja kriva za to.. koliko su mi samo puta i roditelji i sestre rekli da imam decka koji me toliko voli i koji je tako dobar a ja opet izmisljam... i prijateljice milijun puta su mi govorile da pazim dobro, da to necu naci ponovo ako me on ostavi, ali eto moja luda glava i sebicnost, mislila sam na sebe da se moj svijet slucajno ne urusi da meni mir ne bude narusen ni pod koju cijenu, da je sve onako kako ja sebi u glavi zamislim... i ja njemu sada kad i napisem nesta lijepo on to ne dozivi onako kako bi ja htjela, nego nekako poludozivi... i ne znam da li da ga neko vrijeme prestanem daviti takvim porukama i da pisem normalno i prestanem sa tim njeznim izljevima, dok ne prode neko vrijeme, i onda opet pokusam ja prva njemu nesta lijepo poslat...
Pa ti njega uopće ne voliš.
Ti voliš kako se osjećaš pored njega : poželjno , kao da si najljepša žena na svijetu , vrijedno , cijenjeno i jako važno
Kupi Čarobno Ogledalo , a njega pusti da sebe pokloni nekom tko ga zaslužuje.

Znam da si tražila razumijevanje , ja te razumijem. - ali pokušaj razumjeti i ti da se prema ljudima koje voliš ,nikada ne bi mogla ponašati ovako kako ti jesi.
Kao prema smeću.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:21   #12
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Znas li kakav je osjecaj kad stalno goris, pa izgoris, pa pregoris, pa otugujes, pa se ohladis, pa se opet zapalis, pa opet goris.....i tako nebrojeno puta u krug....sve dok ne postanes umoran, i neda ti se vise, i s vremenom shvatis da je lakse kad ti vrucina varira izmedu toplog i hladnog. I postanes razumniji. I tesko, tesko da ces onu vrucinu vratiti natrag bez obzira koliko se ti trudila.
On te voli, naravno. Nije lako prestati voljeti. Ali sigurno vise nikada nece biti onaj decko sa pocetka price.
Jos ako naide neka u kojoj ce biti dovoljno zara da ga zarazi svojom vrucinom, pisi kuci propalo.
Tad ce se sjetiti svih tvojih hladnih tuseva, izrugivanja i svojih patnji i molbi i puzanja pred tobom.
Tako to ide na zalost onih koji ne prepoznaju na vrijeme dragulj koji drze u ruci.
Ne znam, jer nikada prema meni se tako nitko tako bezobrazno odnosio... znam koliko je noci i dana proplakao zbog mene, i ja sam na sve to bila hladna... u biti ne mogu reci da nisam pokazivala osjecaje, jesam, ali bi u iducem trenutku sve to sje*ala nekim glupim postupkom... bilo je vremena kad sam bila i ja razumma i osjecajna ali opet me pukne neki dan i sve unistim...
A sto se tice druge toga se iskreno ne bojim, imao je priliku i s drugom normalnom curom, ali uvijek je govorio da ga to ne zanima da voli samo mene i da ne dozivljava druge...
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:22   #13
Quote:
Jay Cutler kaže: Pogledaj post
Nemaš se što bojati.... pregrizni i kreni.... vjerojatno, zapravo, nikada te nije vidio u takvom svjetlu, jelda!?!
A bilo je i mojih svijetlih dana kao sto sam vec napisala znala sam mu pokazat puno ljubavi, ali opet bi u jednom trenu sve unistila jednim svojim potezom...
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:39   #14
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Pa ti njega uopće ne voliš.
Ti voliš kako se osjećaš pored njega : poželjno , kao da si najljepša žena na svijetu , vrijedno , cijenjeno i jako važno
Kupi Čarobno Ogledalo , a njega pusti da sebe pokloni nekom tko ga zaslužuje.

Znam da si tražila razumijevanje , ja te razumijem. - ali pokušaj razumjeti i ti da se prema ljudima koje voliš ,nikada ne bi mogla ponašati ovako kako ti jesi.
Kao prema smeću.
To mozda je tako bilo prije... ali sada nije, stvarno ga volim i iskreno koliko god to glupo zvucalo sada da osoba koja je to sve radila, prica o tome kako nekoga iskreno voli.. ali tako je.. ne zelim ga povrijedivati, zelim koliko toliko ispraviti svoje gluposti, i biti s njim...

Kasno mi je sada za kajanje i da govorim da si u pravu, bili su to svi oko mene ... ali zelim ovu sansu koju imam jer je sa mnom unatoc svemu, iskoristiti na pravi nacin, a ne znam koji je to... jer nikada se nisam morala truditi za nista u zivotu sve mi je dolazilo servirano, i za mene je ovo nova situacija kad moram sama nesta napraviti i sama se izboriti za ono sto zelim.
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:43   #15
Nije on nikakav divan dečko, plemenit, dobar, kurac, palac nego obični ljigo i beskičmenjak jer je trpio sva ta sranja. Možda opet trebaš biti takva prema njemu jer ga očito lože kučke i kučkasto ponašanje. Ili imaš love pa te je trpio.

Prestanite miješati dobrotu i plemenitost sa šupendarstvom. To dvoje nema nikakve veze. To što je netko spreman da pizdi, plače, trpi uvrde i ponižavanja ne znači da je dobar.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:48   #16
Quote:
Hippe Girl kaže: Pogledaj post
Hej, ovo sto cu napisati ce biti malo dugacko, pa ako se nekome da citati, molila bih vas za neke savjete, samo bez osudivanja i recenica poput: "zasluzila si" i slicno, jer i sama znam da jesam.
Unaprijed se ispricavam na pisacim greskama, odrasla sam van HR

Ovako, sa deckom sam u vezi dvije godine (na daljinu, jos neko vrijeme) i prvih godinu i pol je on stvarno bio jaaako njezan, romantican, razuman, rijetkost medu danasnjim muskarcima.. kad bi dosla kod njega nakon sto se ne vidimo neko vrijeme obasipao me paznjom do maksimuma, svasta je radio za mene..ja to nisam nikako cijenila, kad bi se ponovo vratila u svoju drzavu, on je bio jako tuzan i cesto mi je to govorio i znsl se rasplakat kad bi pricali, ja sam bila dosta bezobrazna i govorila da je naporan stalno s tim...
Boldano uopće nije rijetkost. Mnogo dečki i muškaraca je takvo, samo to ne pokaže odmah.

Nabasala si na dobrog dečka (možda emotivniji od prosjeka), koji još nije izrastao u muškarca sa svojim ja, a kojeg očito ne zaslužuješ. Njemu je konačno došlo iz guzice u glavu da nisi vrijedna i premišlja se. Možda te nogira i nauči biti zločest koliko treba. U tom slučaju naći će bolju i nju usrećiti. Sama si si kriva.

Jedini način da ispraviš sve, je da mu se ispričaš i kažeš sve što si tu navela, i promijeniš svoje ponašanje i počneš ga cijeniti, pokažeš da ga voliš.

__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:49   #17
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Nije on nikakav divan dečko, plemenit, dobar, kurac, palac nego obični ljigo i beskičmenjak jer je trpio sva ta sranja. Možda opet trebaš biti takva prema njemu jer ga očito lože kučke i kučkasto ponašanje. Ili imaš love pa te je trpio.

Prestanite miješati dobrotu i plemenitost sa šupendarstvom. To dvoje nema nikakve veze. To što je netko spreman da pizdi, plače, trpi uvrde i ponižavanja ne znači da je dobar.
Ti si malo zločesta, čini mi se.

Ok, možda je točno to što si napisala, ali možda i nije. A ti si dečka proglasila ljigom i beskičmenjakom, iako nemaš dovoljno dokaza za tu tvrdnju.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:53   #18
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Boldano uopće nije rijetkost. Mnogo dečki i muškaraca je takvo, samo to ne pokaže odmah.

Nabasala si na dobrog dečka koji još nije izrastao u muškarca sa svojim ja, kojeg očito ne zaslužuješ. Njemu je konačno došlo iz guzice u glavu da nisi vrijedna i premišlja se. Možda te nogira i nauči biti zločest koliko treba. U tom slučaju naći će bolju i nju usrećiti. Sama si si kriva.

Jedini način da ispraviš sve, je da mu se ispričaš i kažeš sve što si tu navela, i promijeniš svoje ponašanje i počneš ga cijeniti, pokažeš da ga voliš.

Ispricala sam se vec puno puta, i pricali smo puno puta o tome.. rekao je da ne zeli ni prekid ni nista, da zeli sa mnom biti i voli me... samo da mu dam vremena da mi opet pocne vjerovati... pitala sam jem razmislja o prekidu i sve to, i uvijek govori da o tome nema razmisljanja, nego da se samo smirim malo i strpim..
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 21:03   #19
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Ti si malo zločesta, čini mi se.

Ok, možda je točno to što si napisala, ali možda i nije. A ti si dečka proglasila ljigom i beskičmenjakom, iako nemaš dovoljno dokaza za tu tvrdnju.
A ti volis glumiti Svetog oca.

A kako ti nazivaš osobu koja trpi izrugivanja, ignoriranja, laži i koja još sve sranja razmažene tatine curice?! I još na to regira tako što plače i moli?
Kao što sam rekla, lik je paćenik koji se loži na kučkasto ponašanje ili je namirisao lovu.

I za ove što ga smatraju gospodinom i plemenitim dečkom: Gospodin je onaj koji se lijepo ponaša i voli ženu koja to zaslužuje, a ne paćenik koji dopušta da ga se ponižava i prca u mozak.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 21:05   #20
Quote:
Hippe Girl kaže: Pogledaj post
Ispricala sam se vec puno puta, i pricali smo puno puta o tome.. rekao je da ne zeli ni prekid ni nista, da zeli sa mnom biti i voli me... samo da mu dam vremena da mi opet pocne vjerovati... pitala sam jem razmislja o prekidu i sve to, i uvijek govori da o tome nema razmisljanja, nego da se samo smirim malo i strpim..
Onda vježbaj strpljenje i budi sretna da te nije otpisao.

Nabasala si na dobricu kakvih je malo. Žene ih obično šutiraju i gaze (tjeraju od sebe) nakon što se zabave, jer ako ne osjete dominaciju muškarca misle da nije vrijedan. A nisu svi isti. Dosta ih se skriva iza fasade dominantnog muškarca, a u sebi su jako nesigurni. Taj će kad tad naučit biti muško. Samo te očito jako voli. Da prekineš njemu bi to bila škola vjerojatno i usluga.
Takvi dečki (dobrice) kad postignu balans zločestog/dobrog, pretvore se u muškarce kakve možeš sanjat i kakve cure obično fantaziraju. Jer su emotivni ali skupe iskustva i znaju kad ne trebaju trpit vaše hormone i ispade (zauzet se za sebe).
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger