Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2017., 14:02   #61
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
1.Zasto bi se urusio?
2. Zasto si bila bezobrazna?
1. Uvijek sam imala sve nekako nepoljuljano, naviknuta da je sve kako ja hocu, kao iz bajke, i ne znam kao da me bilo strah da ce mi postati drukcije.. ili sta ja znam
2. Stvarno nemam pravi odgovor na to

Zadnje uređivanje Hippe Girl : 29.09.2017. at 14:25.
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 14:24   #62
zivot ti nije "zelim zelis"
da je pametan nikad ti se vise ne bi obratio
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 14:25   #63
Na stranu to što ti trebaš napraviti da bi se on psihički vratio tebi, radi tvojeg dobra i dobra tvoje okoline mislim da bi ozbiljno trebala poraditi na sebi i svojem ponašanju jer iskreno sumnjam da je on jedini prema kome se loše ponašaš. To što si uvijek dobivala sve na pladnju i ostala razmaženo derište se 100% ne prelijeva samo na tvoj ljubavni život, već se provlači kroz sve pore života.
Pokušaj sagledati kritički sebe i u odnosima prema drugim ljudima i počni raditi na sebi, ako treba i uz pomoć psihologa pa si onda pronađi nekog OK lika prema kojem ćeš se ponašati kao prema ljudskom biću. Ovoga pusti ako mu želiš dobro.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 14:29   #64
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Pokušaj sagledati kritički sebe i u odnosima prema drugim ljudima i počni raditi na sebi, ako treba i uz pomoć psihologa
O tome sam i sama puno puta razmisljala, ali ne znam nikako se odluciti na taj korak ..
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 14:35   #65
ocito trebas dresera
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 14:42   #66
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ocito trebas dresera
Ocito
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 14:56   #67
Ma ti njega opće ne voliš. Fora je kad neko trčkara za tobom ko pesek,a ti ga gaziš.

A ni on nije pametniji...
Dok si bila bezobrazna je plazio,sad kad nisi se ohladio.

Najbolje da se vi vratite na staro,jer ovak kad ste zamjenili uloge ne valja više.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 14:57   #68
Ako se želiš promijeniti najmanji je problem odlučiti krenuti kod psihologa.


Koliko vidim pišeš kako su tvoji dobrostojeći ( uvijek si imala sve kak si htjela Itd - siromašniji ljudi se ne mogu time pohvaliti , čak ni oni prosječnih mogućnosti ), pa će moći financirati tvoje seanse ( pretpostavljam da ne radiš ,ako radiš onda to plaćaj sama )


Ako želiš promijenu , možeš je učiniti i sama - jednostavno postani dobro ,pošteno i sućutno ljudsko biće koje se prema drugima odnosi onako kako bi htjela da se drugi odnose prema tebi.

Kod tebe je to bila jednosmjerna ulica do sada.


Ne znam odakle ti ideja da si kraljica i da su svi osim tebe kmetovi u tvojoj milosti ? Spusti se na zemlju dok još imaš kome
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 14:58   #69
Super mi je kad netko zasere motku i umjesto da promptno prihvati odgovornost i primi se aktivno rada na sebi, onako se kilavi. Bi li ili ne bi , pitanje je sad, a ko će to, kako bi, a u stvari ne bi. Jebate mala, ne voliš ga, voliš sebe u plamu njegove ljubavi.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 15:00   #70
Tip je pronašao kichmu...jupijeeeeej:klap:
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 15:05   #71
Ma kakav psiholog.Curka je razmažena i to je to.
A ovaj bedak je još više poticao takvo ponašanje sa svojim cviljenjem i plaženjem.
Možda,ali možda joj se kockice u glavi poslože kad na svojoj koži osjeti kak je to.
Očito je i mali skužio,pa je promjenio ploču.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 15:15   #72
Bravo djevojko, svaka cast... Ista si kao ja!

Sad kada vratim film kako sam se samo ponasao prema bivsoj, skidam joj kapu sto je to sve trpila tih 6-7 mjeseci veze, naravno nije to moje ponasanje bilo odmah u startu, naprotiv, cinio sam sve kako bi ju osvojio, pravi gentleman, gospidn fin ljubazan, mlad, njezan neizbjezan... I osvojim ju... sjetim se samo toga prekrasnog pogleda zaljubljenih ociju, nasmijana vedra vesela djevojka, kojoj sam iscrpio svaku kap krvi istim takvim ponasanjem kao autorica gore.

Jedan dan sve super, gotivim ju kao Princezu, a onda sljedeca tri dana "hladan tus", pa opet topla voda, pa malo žara, pa opet kiša, hladno-zima, vise ni ona jadna nije imala pojma jeli joj vruce, toplo ili hladno... (bolje opisat to tako kao toplo-hladna voda nego da pisem u detalje svoja uzasna NEdijela.)

A takav sam bio jer sam imao svoju fantaziju da kada sam ju napokon osvojio svojim neodoljivim gestama, mislio sam da ju napokon imam kao svoje vlasnistvo i da se prema njoj mogu ponasati kako hocu, i bilo je tako, punih 6 mjeseci, (svaka joj cast). Naravno da je djevojci dop***ija takav odnos i rekla mi je "Arrivederci!" kumerle!

Sad placi! :P
__________________
Osjećam se dva dana mlađi.
mauzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 15:17   #73
Nisi zaslužila takvog dečka, jer ga ne poštuješ i ne voliš, nego si se zabrinula za svoje dupe kad je on pokazao malo kičme i prestao ti ispunjavati baš sve želje. Meni ostavljaš dojam samo jedne razmažene manipulatorice. Nadam se samo da će se on još uspjeti opametiti i okrenuti ti konačno leđa, a sebi naći neku emocionalniju i plemenitiju osobu.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 15:21   #74
Quote:
Hippe Girl kaže: Pogledaj post
1. Uvijek sam imala sve nekako nepoljuljano, naviknuta da je sve kako ja hocu, kao iz bajke, i ne znam kao da me bilo strah da ce mi postati drukcije.. ili sta ja znam
Život je takav, sad ćeš se polako morati navići da nije sve kako ti hoćeš.
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 15:42   #75
Draga devojcice, ti si jako simpaticna i verovatno si jako, jako usamljena. Ne brini se, nisi zaljubljena, tebi je samo potreban paž koji ce da te obozava i da puzi za tobom. Naravno da ti sada taj paž nedostaje, jer si usamljena i pokusavas da vratis svoj ugodni otirac. Ali, to ne ide tako, jer se radi o osobi od krvi i mesa, koja ima i svoja osecanja. Jako je lepo sto si shvatila da si napravila greske u tvom odnosu sa njim, ali ti to nisi zaista pozalila, nego si se samo uplasila, jer si odjednom ostala sama. On ti je, kao muskarac i dalje svejedno i da ponovo pocne da puzi za tobom, nakon kratkog vremena bi bilo isto, iako mislis da bi se sada ponasala drugacije. Par puta bi progutala ono sto ti se i ranije nije dopalo, ali jednom bi pukla i opet mu sve istresla. Razumi, on se nije promenio i stvari koje su te kod njega ranije nervirale, one i dalje postoje. Jedino sto se promenilo je tvoj strah, koji si po prvi put osetila. Sve to je deo sazrevanja i oblikovanja karaktera. Nije toliko bitno koliko godina zaista imas, ti si razmazena i nisi sazrela u ponasanju sa ljudima. Posto otvorenim ocima gledas na sebe, to ti je jedna dobra zivotna lekcija. Ti si pametna osoba, ali neke stvari mogu da se nauce samo kroz licno iskustvo i ti sada moras da predjes taj trnovit put. Sta god da sada uradis u vezi sa njim, bice pogresno, jer on ima svoje misljenje o tebi.

Medjutim, zivot je takav, da je sve moguce, pa ako zaista zelis njegova osecanja, ti ostavi sve ovako kako jeste za sada. Njemu je potrebno vreme da razmislja, a i tebi je potrebno vreme da shvatis koje su vrste osecanja koja imas prema njemu. Ako si mladja osoba, moras se izboriti i sa svojim temperamentom i nauciti kako se on kontrolise. Nemoj ni sebe, ni njega prisiljavati ni na sta. Ako on nije prekinuo kontakt sasvim, to ti je znak da mu treba vremena da razmisli. To vreme mozes iskoristiti da odes kod lekara opste prakse i da se kod njega obavestis o mogucnostima kontaktiranja nekog psihologa. Razumi da psiholog nije isto sto i psihijatar. Psiholog ti moze pomoci da razumes sebe, svoje postupke i svoj temperament.

Niko ne voli velike promene u svom zivotu, pa je tako razumljivo da se ni tebi to ne dopada i da bi ti najradije doveka zivela sa njegovim obozavanjem, a onda bi ga sutnula kada nadjes nekoga u realnom zivotu. Znas kako je, svi mi imamo osecanja i niko od nas nije potpuno los i nije potpuno dobar. Zato, ne prebacuj sebi previse, ali je dobro da si svesna pogresnih postupaka. Nisi savrsena, kao sto to niko od nas nije, pa je u neku ruku normalno da pravis greske. Gledaj na ovo kao na jednu dobru lekciju i nemoj toliko pokopavati sebe. Ti nisi losa osoba, samo si zbunjena zivotom za koji nisi spremna, jer su te roditelji previse razmazili. Ali, to nije katastrofa, pametna si i osecajna osoba, tako da ce sve polako doci na svoje. Brze ce ici, ako konsultujes psihologa i bice ti lakse, jer ces moci da se ispricas sa nekim uzivo.

Ne ocekuj da se bilo sta resi od danas do sutra ili u roku koji si TI odredila. Pusti da se stvari same po sebi odvijaju. Licno ne vidim neku prepreku, ako te decko zaista voli, da kada malo vise oboje sazrite, pokusate ponovo. Nije se to jednom dogodilo, pa je na kraju sve ispalo dobro. Dakle, smiri zivce, konsultuj lekara i svaku situaciju u zivotu iskoristi za vezbu da ne eksplodiras odmah, nego da se suzdrzis, makar ti para izlazila na usi. Tokom vremena ces videti koliko su takvi potezi pametni i onda ces polako razumeti sustunu mnogih stvari.

Hajde sada, polako kreni napred, ljubav je najjaca sila na svetu i ona ce opstati, ako zaista postoji. Ne brini se unapred, nego idi korak po korak. Samo hrabro!
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 17:56   #76
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
A ni on nije pametniji...
Dok si bila bezobrazna je plazio,sad kad nisi se ohladio.
Ne, on se poceo mijenjati dok sam ja jos uvijek bila bezobrazna prema njemu, samo sam ja kasno to realizirala
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 18:02   #77
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Ako se želiš promijeniti najmanji je problem odlučiti krenuti kod psihologa.


Koliko vidim pišeš kako su tvoji dobrostojeći ( uvijek si imala sve kak si htjela Itd - siromašniji ljudi se ne mogu time pohvaliti , čak ni oni prosječnih mogućnosti ), pa će moći financirati tvoje seanse ( pretpostavljam da ne radiš ,ako radiš onda to plaćaj sama )


Ako želiš promijenu , možeš je učiniti i sama - jednostavno postani dobro ,pošteno i sućutno ljudsko biće koje se prema drugima odnosi onako kako bi htjela da se drugi odnose prema tebi.

Kod tebe je to bila jednosmjerna ulica do sada.


Ne znam odakle ti ideja da si kraljica i da su svi osim tebe kmetovi u tvojoj milosti ? Spusti se na zemlju dok još imaš kome
Ne radim, ali mogu placati to umjesto nekih drugih stvari, jer ni u kojem slucaju ne zelim da bilo tko od moje obitelji zna za to...

Nisam ni umislila da sam kraljica ili nesta slicno, ali jednostvano prvi put u zivotu sam se susrela sa takvom osobom, i nisam se znala postaviti prema tome. To me ne opravdava za sve sto sam radila, niti trazim opravdanje, ali bilo je potpuno novo takvo nesta, i nisam razmisljala o tome da cu sa svojim stavom sve unistiti.
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 18:17   #78
Curo uzivaj dok ti se moze. Nisi ti kriva sto je on takav. Iz nekog razloga ti prelazi preko svega. Da li jako dobro izgledas ili si iz bogate porodice ne znam.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 18:28   #79
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Curo uzivaj dok ti se moze. Nisi ti kriva sto je on takav. Iz nekog razloga ti prelazi preko svega. Da li jako dobro izgledas ili si iz bogate porodice ne znam.
Iz slicnih smo obitelji, samo sto se on morao za vise toga sam truditi, zaraditi itd., dok su meni roditelji i sestre sve davali sto bih pozeljela bez da se imalo mucim.
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 18:32   #80
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Draga devojcice, ti si jako simpaticna
gdje si to iscitala?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger