Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2017., 23:28   #1
Momačka večer

"Dobro mećem svima, mene evo opet..."
Pozz najprije svima koji me znaju od prije, duuugo me nije bilo!

Dakle, dečki, fakat trebam pomoć. Moram organizirati momačku, a ponekad poželim da sam jedan od onih "ja znam ljude koji poznaju ljude" tipova, pa da ovo sve ispadne što bolje, sa što manje stresa po sve uključene.
Čitaj: brzi dogovori, bez puno telefoniranja, da su otvorene sve opcije i da su ljudi koji su spremni pomoći od djela, ne samo od riječi.

"Nego, svašta čujem, i što treba i što ne treba...", pa je statistika slijedeća, da imate okvirno gabarite događaja. 15-20 ljudi od 25 do 40 god. srednjeg imovinskog stanja (imamo dva-tri koji su spremni uletiti sa nešto love sa strane), dakle, srednji budžet. Nije strašno, nismo baš mimoze koje moraju odsjesti u nekom finom restoranu uz tamburaše i brdo love potrošiti na cugu, ali nismo baš ni za "kvartovsku" opciju. Tko razumije, shvatit će. :klap:
Locirani smo više-manje ZG i okolica, ali nije problem ni "zapaliti" van grada (Nedelišće, Moslavina, Slavonija čak...) s tim da smo spremni i za manje kućice tog tipa, ili najma na 24 sata.
Event bi se trebao održati u subotu 14.10.

Planiramo i, da se pristojno izrazim, djevojku večeri, da mladoženji olakšamo buduće muke.

Dakle, lijepo molim ako netko ima nešto pametno u vidu, zna nekoga, poznaje još bolje možda, i spreman je pomoći, otvoreni smo za sve opcije!

Hvala unaprijed!
Johnny_B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 11:41   #2
kaj to nije izašlo iz mode već? te kurveštije i to?
Sretno!
mesojed is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger