Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2017., 01:57   #41
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
Naravno da ne.

Kao što rekoh - svi muškarci varaju, ali u svakom gradu imaš tri (do maksimalno pet) žena s kojima varamo. Slobodnih, to se podrazumijeva. Teško je napravit raspored, ali snađemo se nekako. Jebiga, nije lako kad muškarci varaju, a žene ne. Imaš tih par slobodnih pa kad dođeš na red - dođeš.
Ako varaju svi muškarci onda se, čisto statistički, popriličan broj njih mora jebati međusobno.

Nadalje, ako varaju svi muškarci i samo neke žene, onda su te žene koje varaju zbilja grozne. Jer se one očito mogu suzdržati, dok je to muškarcima prirodno/biologija.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 01:57   #42
Postoje li igdje iskreni prijatelji ili samo oni koji varaju i druže se i s drugim ljudima? : D
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 01:59   #43
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Tako su one kasnije to i prodavale; kao desilo im se, a on ispadao muško đubre. Dadoh mu onomad koji savjet kako da okrene situaciju.

Jebat ga, I have a soft spot for underdogs
Ne kuzim kako zene ne kuze da se takvim izjavama samo degradiraju na tuke nesposobne za zivot i neodgovorne za vlastite postupke

Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 02:00   #44
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Ne kuzim kako zene ne kuze da se takvim izjavama samo degradiraju na tuke nesposobne za zivot i neodgovorne za vlastite postupke

Sent from my S7 edge via Tapatalk
Ne kuze ni one...
__________________
Kad tiranija postane zakon, otpor postaje dužnost.
Andrew Wiggin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 02:01   #45
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post

Nadalje, ako varaju svi muškarci i samo neke žene, onda su te žene koje varaju zbilja grozne. Jer se one očito mogu suzdržati, dok je to muškarcima prirodno/biologija.
Mi smo zrtve biologije kao i zene koje traze sigurnost i ambicioznost/pare/bmw/rolex

O kleta sudbo!




Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 02:01   #46
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Ok, mozda je grubo zvucalo. Ali istina je da nas nekad privuku ljudi s kojima je ocito od pocetka da nismo kompatibilni, no ne razmisljamo razumom, vec uletimo u taj odnos cisto na temelju privlacnosti.

Jasno, izvjestan je broj situacija kad je sve bilo super na pocetku a kasnije je ipak doslo do prevare. No, prevare se ne dogadjaju preko noci, vec zbog nezadovoljstva partnerom na neki nacin. Sigurno primijetimo da nesto nije u redu, no ne zelimo si to priznati ili nas nije briga.

Ne mozes kriviti samo muskarce, niti samo zene, prevara je posljedica nekih losih stvari u vezi, nekompatibilnosti, nezadovoljstva... a tu su oba partnera kriva, ovisno u kojoj mjeri.

Ne krivim ja nikoga daleko od toga, niti sam rekla da dijelim necije misljenje da svi muskarci varaju, ja sam samo znatizeljna tuđih misljenja. Slazem se da do prevare dovodi nezadovoljstvo al se ne slazem da su oba partnera kriva za prevaru. Oba partnera su kriva za nezadovoljstvo i nesklad u vezi i oba partnera su kriva sto iz iste NE IZAĐU ili nemaju dovoljno hrabrosti da raskinu pa prevare i povrijede partnera jos vise nego sto je veza u kolapsu. Moje misljenje
0couler is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 02:03   #47
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Ako varaju svi muškarci onda se, čisto statistički, popriličan broj njih mora jebati međusobno.

Nadalje, ako varaju svi muškarci i samo neke žene, onda su te žene koje varaju zbilja grozne. Jer se one očito mogu suzdržati, dok je to muškarcima prirodno/biologija.
Pretpostavljao sam da je sarkazam očit, ali dobro, kasni sati su

Varaju ljudi. Tema "Varaju li svi muškarci" je u suštini mizandrična kao što bi mizogina bila tema "Varaju li sve žene".

Da je samo jedan spol sklon varanju onda varanja ne bi bilo. Jer ne bi imali s kim varat. Ništa ne mijenja ni eventualna površna (i besmislena) ideja da zauzeti muškarci varaju svoje partnerice samo sa slobodnim curama. Jer je besmislena ideja da su žene bića koja dok su slobodne rado ulaze u seksualne afere s oženjenim muškarcima, ali kad se udaju onda su svetice.

Varaju ljudi. U podjednakom omjeru.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 02:04   #48
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Ne kuzim kako zene ne kuze da se takvim izjavama samo degradiraju na tuke nesposobne za zivot i neodgovorne za vlastite postupke

Sent from my S7 edge via Tapatalk
Ma kuže savršeno - al ako si ne-sposoban i ne-odgovoran, ne može ti se imputirati odgovornost za čin i posljedicu.

E sad, cijena tog smišljenog izbjegavanja je život u kojem te tretiraju kao ne-pametnu jedinku koju treba uzet pod svoje okrilje i nadgledat da ne napravi kakvu glupost; kavez u koji se same smještaju, a onda im je čuvar kriv.

Tragikomično.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 02:04   #49
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
Ne krivim ja nikoga daleko od toga, niti sam rekla da dijelim necije misljenje da svi muskarci varaju, ja sam samo znatizeljna tuđih misljenja. Slazem se da do prevare dovodi nezadovoljstvo al se ne slazem da su oba partnera kriva za prevaru. Oba partnera su kriva za nezadovoljstvo i nesklad u vezi i oba partnera su kriva sto iz iste NE IZAĐU ili nemaju dovoljno hrabrosti da raskinu pa prevare i povrijede partnera jos vise nego sto je veza u kolapsu. Moje misljenje
In other news - people are selfish and egocentric as well as hypocrites

Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 02:05   #50
Sad pretjerujete, bilo je i muškog spola s temama tipa desila mi se ona i probala mi je baciti plazma TV kroz prozor.

Svi (a neki od njih su i roditelji ) zapravo vole reći da su im se najgori kreteni u životu "desili".

Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
Pretpostavljao sam da je sarkazam očit, ali dobro, kasni sati su
I ja trolam, tj. čemu ozbiljni postovi na neozbiljnoj temi
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 02:05   #51
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
Ne krivim ja nikoga daleko od toga, niti sam rekla da dijelim necije misljenje da svi muskarci varaju, ja sam samo znatizeljna tuđih misljenja. Slazem se da do prevare dovodi nezadovoljstvo al se ne slazem da su oba partnera kriva za prevaru. Oba partnera su kriva za nezadovoljstvo i nesklad u vezi i oba partnera su kriva sto iz iste NE IZAĐU ili nemaju dovoljno hrabrosti da raskinu pa prevare i povrijede partnera jos vise nego sto je veza u kolapsu. Moje misljenje
Slazem se s tobom. Kad s necim nismo zadovoljni, trebali bi razgovorati o tome, a ne trpati probleme pod tepih i svrljati okolo. Zato i kazem, problem je obicno u komunikaciji, tj. nedostatku iste.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 02:07   #52
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Sad pretjerujete, bilo je i muškog spola s temama tipa desila mi se ona i probala mi je baciti plazma TV kroz prozor.

Svi (a neki od njih su i roditelji ) zapravo vole reći da su im se najgori kreteni u životu "desili".
Ne proturječim niti osporavam.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 02:07   #53
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Sad pretjerujete, bilo je i muškog spola s temama tipa desila mi se ona i probala mi je baciti plazma TV kroz prozor.
Po forumu - ne bi mu se ona niti desila da nije imao plazmu.


Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 02:08   #54
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Postoje li igdje iskreni prijatelji ili samo oni koji varaju i druže se i s drugim ljudima? : D
Opet ti sa filozofijama i poistovjecivanjem sa razlicitim stvarima. Prijatelj i partner nisu iste stvari, prijatelji su tu da ih ima vise a partner je jedan. Tocka
Drustveno uvjetovano ili ne, nemoj izmisljati usporedbe koje su neusporedive
0couler is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 02:10   #55
Ne varam ja nikoga, zato vjerovatno i nemam nikoga
__________________
FV Portfolio - portfolio za arhitektonske vizualizacije: http://fvportfolio.com/
ArtStation FV Portfolio - portfolio za 3D dizajn u svijetu videoigara: https://fvportfolio.artstation.com/
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 02:11   #56
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Slazem se s tobom. Kad s necim nismo zadovoljni, trebali bi razgovorati o tome, a ne trpati probleme pod tepih i svrljati okolo. Zato i kazem, problem je obicno u komunikaciji, tj. nedostatku iste.
Kao na primjer dođe ti dečko doma (jer je muško, tj. samim tim svinja) i kaže - ufff šta bi jebo onu plavu konobaricu u kvartovskom bircu.

Pa sad ti popričaj i ne motaj plavušu u tepih
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 02:12   #57
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Slazem se s tobom. Kad s necim nismo zadovoljni, trebali bi razgovorati o tome, a ne trpati probleme pod tepih i svrljati okolo. Zato i kazem, problem je obicno u komunikaciji, tj. nedostatku iste.
Takje. Al za sam cin prevare, kriv je samo jedan. Kukavicki potez jer nije znao na vrijeme izaci iz nezadovoljavajuce veze

Zadnje uređivanje 0couler : 17.11.2017. at 02:14. Reason: Tipfelerrrrr
0couler is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 02:14   #58
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
Opet ti sa filozofijama i poistovjecivanjem sa razlicitim stvarima. Prijatelj i partner nisu iste stvari, prijatelji su tu da ih ima vise a partner je jedan. Tocka
Drustveno uvjetovano ili ne, nemoj izmisljati usporedbe koje su neusporedive
A znaš li objasnit u čemu je razlika točno?
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 02:15   #59
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
Takje. Al za sam cin prevare, kriv je samo jedan. Kukavicki potez jer nije znao na vrijeme izaci iz zadovoljavajuce veze
A sto ako je zadovoljavajuca ali ipak mu/joj se omastilo?

Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 02:18   #60
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
A sto ako je zadovoljavajuca ali ipak mu/joj se omastilo?

Sent from my S7 edge via Tapatalk
Još kad se ode na poslovni put ili u inozemstvo gdje on/ona neće saznati.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger