Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2017., 20:12   #61
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Trauma zbog svrsavanja u usta? Sto je sljedece, PTSP i braniteljska penzija?


Sent from my iPhone using Tapatalk
pa eto, čitaj si malo horor priče o spermi
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Old 28.11.2017., 20:14   #62
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
pa eto, čitaj si malo horor priče o spermi


Ajmo bez izmisljanja trauma i slicnih nebuloza, ok?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 28.11.2017., 20:16   #63
a tko zna što je curi? ja znam jednu kojoj je traumatično primit kurac u usta jer joj odma ide na povraćanje, muž joj glumi pred svima da ne voli oralac

svega ima, histerična reakcija nije normalna, rezultat je straha,traume,rekla bi ludosti,al lik bi u 2 godine detektirao da neš s njom ne štima. ne slažeš se?
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Old 28.11.2017., 20:18   #64
Ako je sve točno onako kako je autor napisao onakva reakcija se može protumačiti kao da je imala traumu. Pitanje je koliko su intimni zaista bili u te dvije godine, koliko mu se otvorila.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Old 28.11.2017., 20:18   #65
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ajmo bez izmisljanja trauma i slicnih nebuloza, ok?
A gle... dogovorili su se da joj nece svrsavat u usta... svrsio je, ona se nije nadala, kao, valjda... nebitno..

Sad si okrenem pricu: "dragi, jel ti mogu zabit dildo u supak?" "Nebi ljubavi, ja to ne volim" "ok sreco, onda necemo"... malo kasnije ja mu ga nenadano zabijem u guzicu... ne znam kak bi to zavrsilo, al vjerovatno bi me nokautiro refleksno...

Kako god i kaj god... ja sam za dogovor...ako jednoj strani ne pase, pa makar i najbanalnija glupost, to se treba postovat...
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Old 28.11.2017., 20:23   #66
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
A gle... dogovorili su se da joj nece svrsavat u usta... svrsio je, ona se nije nadala, kao, valjda... nebitno..

Sad si okrenem pricu: "dragi, jel ti mogu zabit dildo u supak?" "Nebi ljubavi, ja to ne volim" "ok sreco, onda necemo"... malo kasnije ja mu ga nenadano zabijem u guzicu... ne znam kak bi to zavrsilo, al vjerovatno bi me nokautiro refleksno...

Kako god i kaj god... ja sam za dogovor...ako jednoj strani ne pase, pa makar i najbanalnija glupost, to se treba postovat...
Ne znam kako možeš uspoređivati nekontrolirano i često nesvjesnu radnju kao svršavanje sa vrlo kontroliranom i svjesnom radnjom kao što je zabijanjem dilda u nečiji šupak

Iako mislim da je cijela priča izmišljena i trolanje, situacija je itekako moguća. Ima cura koja ne vole spermu u ustima (iako bi trebale biti svjesne da je to moguće da se desi ako već puše), a može se desiti da čovjeku pobjegne svršavanje, a da ne stigne reagirati, pogotovo ako je tako napaljen.
Reve is offline  
Old 28.11.2017., 20:23   #67
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
A gle... dogovorili su se da joj nece svrsavat u usta... svrsio je, ona se nije nadala, kao, valjda... nebitno..

Sad si okrenem pricu: "dragi, jel ti mogu zabit dildo u supak?" "Nebi ljubavi, ja to ne volim" "ok sreco, onda necemo"... malo kasnije ja mu ga nenadano zabijem u guzicu... ne znam kak bi to zavrsilo, al vjerovatno bi me nokautiro refleksno...

Kako god i kaj god... ja sam za dogovor...ako jednoj strani ne pase, pa makar i najbanalnija glupost, to se treba postovat...
Pa dobro ali nisu ljudski odnosi uvijek zacrtani.
Ja mogu momka razumjeti, nije robot. Zašto ona nije odmah makla glavu?
To ne razumijem. Zašto je stvorila savršene uvjete da on izgubi kontrolu? Nekako mi je pre-uvjetovano i namješteno bez imalo prostora za razumjeti njega.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Old 28.11.2017., 20:24   #68
Jeste vi ozbiljni? Odrastao covjek da ne moze kontrolirati gdje ce svrsit?
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Old 28.11.2017., 20:25   #69
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
A gle... dogovorili su se da joj nece svrsavat u usta... svrsio je, ona se nije nadala, kao, valjda... nebitno..

Sad si okrenem pricu: "dragi, jel ti mogu zabit dildo u supak?" "Nebi ljubavi, ja to ne volim" "ok sreco, onda necemo"... malo kasnije ja mu ga nenadano zabijem u guzicu... ne znam kak bi to zavrsilo, al vjerovatno bi me nokautiro refleksno...

Kako god i kaj god... ja sam za dogovor...ako jednoj strani ne pase, pa makar i najbanalnija glupost, to se treba postovat...
Sve pet, zena to ne voli, nadrkala se zbog dogovora, svasta nesto. Ali prodavati pricu da se radi o 'traumi,' a definicije traume postoje, odvlaci temu u sasvim nepotrebnom smjeru.

Osim ak ova nije zrtva bukkake partija pricat da ima traumu od sperme u ustima je ko Plenkovicev hibridni medijski rat.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 28.11.2017., 20:27   #70
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Jeste vi ozbiljni? Odrastao covjek da ne moze kontrolirati gdje ce svrsit?
Ovisno o situaciji, ako je tako jako napaljen, i van sebe, može se desiti.
Evo, meni se desilo, nisam curi htio svršiti u usta bez najave, ali toliko sam bio napaljen, da nisam ni primijetio dok joj nije počelo kapati iz usta...
Reve is offline  
Old 28.11.2017., 20:27   #71
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Sorry, gorko kiselo i užeglo, to je bolje objašnjenje.

Ništa prljavo ni ustajalo, samo prirodno meni neobjašnjivo odvratno, čitala sam kasnije i reddit jer sam ostala totalno zapanjena tim okusom i generalno ljudi opisuju tu tekućinu kao okus znoja, ja prema tom osjećam gađenje koje uopće recimo ne osjećam prema spermi. Niti nešto miriše, niti ima specifični okus (sperma, mislim, pussy juice je totalno druga priča).
pa eto, lijepo forumski jednostavno zamolis damu koja je objekt lizanja da se ne vlazi dok traje proces
ima da te poslusa, u suprotnom te ne voli
i nemre ona svrsiti kad ona misli da bi , nego kad joj se kaze

btw. ne dijelim opis okusa pice, meni je fina i draga
ZgSash is offline  
Old 28.11.2017., 20:27   #72
Ma cijela ova ideja smrdi da je izmišljena.

A trauma o spermi je ta da ona antidepresivno djeluje na žene.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Old 28.11.2017., 20:28   #73
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Osim ak ova nije zrtva bukkake partija pricat da ima traumu od sperme u ustima je ko Plenkovicem hibridni medijski rat.
Ako je abortus ubojstvo, onda je drkanje genocid...

A gutanje sperme bi onda bio kanibalizam.

Svakakve razloge ljudi mogu imati.

__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Old 28.11.2017., 20:28   #74
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Sve pet, zena to ne voli, nadrkala se zbog dogovora, svasta nesto. Ali prodavati pricu da se radi o 'traumi,' a definicije traume postoje, odvlaci temu u sasvim nepotrebnom smjeru.

Osim ak ova nije zrtva bukkake partija pricat da ima traumu od sperme u ustima je ko Plenkovicev hibridni medijski rat.
nije se nadrkala nego je histerično podivljala i prekinula vezu od 2 godine. po meni trauma je individualna stvar, nekom može nečija biti smiješna
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Old 28.11.2017., 20:29   #75
Quote:
Reve kaže: Pogledaj post
Ovisno o situaciji, ako je tako jako napaljen, i van sebe, može se desiti.
Evo, meni se desilo, nisam curi htio svršiti u usta bez najave, ali toliko sam bio napaljen, da nisam ni primijetio dok joj nije počelo kapati iz usta...
Jel bi joj tak i u picku svrsio ili ipak samo u usta jer znas da nebu problema?

Moze se kontrolirat. Uvijek.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Old 28.11.2017., 20:30   #76
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
Ma cijela ova ideja smrdi da je izmišljena.
Nema veze, zabavljajmo se malo
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Old 28.11.2017., 20:32   #77
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
nije se nadrkala nego je histerično podivljala i prekinula vezu od 2 godine. po meni trauma je individualna stvar, nekom može nečija biti smiješna
A jadna, dobila je traumu od sperme u istima, pravo cudo da nema napade panike ili PTSP. Koje gluposti neces procitat na ovom forumu.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 28.11.2017., 20:32   #78
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Jel bi joj tak i u picku svrsio ili ipak samo u usta jer znas da nebu problema?

Moze se kontrolirat. Uvijek.
Znači li to da se i ona mora kontrolirati ili samo on?
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Old 28.11.2017., 20:33   #79
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Jel bi joj tak i u picku svrsio ili ipak samo u usta jer znas da nebu problema?

Moze se kontrolirat. Uvijek.
U pičku mi se nije desilo, valjda je u podsvijesti da se ipak ne treba skroz opustiti, ali vjerujem da je moguće.

A otkud ti znaš da se uvijek može kontrolirati?
Reve is offline  
Old 28.11.2017., 20:33   #80
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
što bi to trebalo značit? pa ja se nekad igram sa svojom pa malo liznem prst, nisam lezba, a bogami prst nije gorak ni nema okus po užeglosti
Lizni malo puno jače nekoj drugoj ili popuši kitu nakon što te frajer izjebao, dok se sve onako zapjeni.

Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Pistol, jesi bila na ginekološkom pregledu? Piješ li dovoljno tekućine?
Kao prvo, otkud ikome da ja o svojoj pizdi pričam.

Tj, naravno da bi vi najradije da ja o svojoj pričam jer sam spomenula reddit. Rekla sam i ponavljam da sam nakon tog istraživala i da hrpa ljudi taj okus opisuje isto, na isti način kao što bi ga i ja opisala. Znači, vrlo je specifičan.

Ide mi na kurac taj "my shit don't stink" stav, gdje žene misle da imaju okus ko pepsi jebena kola, a sperma je kakti fuj.

Izlučevine imaju okus ko izlučevine. Halo i dobar dan svima koji nisu dobili memo. Mogu zamisliti da netko sa std's ima još gori okus od "natural" opcije.
Pistol is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger