Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2017., 11:04   #1
Uprskao sam,potrebna pomoc

Ovako trajalo je to 4 mjeseca.Mogu vam rec sa obe strane da nam je bilo preljepo.Uzivali smo u svemu.Bili smo vani,popio sam previse i rekao nesto sto ne mislim i povrijedio ju jako,toliko da je ostala bezosjecajna.Pustila me da joj se priblizim,pricamo i izlaziiti cemo.Priznao sam da sam pogrijesio i ispricao sam joj se.Znam da sada trebam biti uz nju u svakoj situaciji da zna da ima oslonac na meni kakav je uvijek imala i da joj moram dokazat da sam i dalje decko u kojeg se zaljubila.Znam da to ne ide preko noci nego treba vremena.Imate li neki savjet ako ste prosli to vec?
Linoper is offline  
Old 30.11.2017., 16:30   #2
Ljudi nisu igračke, dakle kad nekog jednom grubo uvrijediš i povrijeđiš tada jako narušiš odnos odnosno povjerenje koje si do tada uživao. Ponekad odnos bude trajno narušen a ponekad ako su ljudi zreli prijeđu preko toga. Zapamti da ti alkohol nije opravdanje, dapače, pokazuješ kako nemaš mjeru i da si neodgovoran.
Sad ju pusti da ona pokuša sama sa sobom to riješti, bez presinga. Pokušaj joj objasniti (ne znam o čemu se radi) da svi imamo te neugodne momente i svoju tamnu stranu, da to tebe ne definira kao osobu i da se to više neće ponoviti. I ostani pri tome. Ako to ne prihvati morat ćeš se suočiti sa posljedicama svjih dijela kao i činjenicom da je ona ipak previše osjetljiva osoba i ne može preko toga prijeći.
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Old 30.11.2017., 18:59   #3
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ljudi nisu igračke, dakle kad nekog jednom grubo uvrijediš i povrijeđiš tada jako narušiš odnos odnosno povjerenje koje si do tada uživao. Ponekad odnos bude trajno narušen a ponekad ako su ljudi zreli prijeđu preko toga. Zapamti da ti alkohol nije opravdanje, dapače, pokazuješ kako nemaš mjeru i da si neodgovoran.
Sad ju pusti da ona pokuša sama sa sobom to riješti, bez presinga. Pokušaj joj objasniti (ne znam o čemu se radi) da svi imamo te neugodne momente i svoju tamnu stranu, da to tebe ne definira kao osobu i da se to više neće ponoviti. I ostani pri tome. Ako to ne prihvati morat ćeš se suočiti sa posljedicama svjih dijela kao i činjenicom da je ona ipak previše osjetljiva osoba i ne može preko toga prijeći.
Hvala na savjetu no nije potrebno.Odlucio sam da cu nastaviti dalje.Nije tesko posto znam da ono sto me ceka ce biti bolje od svega do sad☺
Linoper is offline  
Old 30.11.2017., 22:12   #4
Drago mi je, sad napokon mogu zaspati.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:32.