Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2017., 12:57   #41
Meni su (skoro) sve veze zapocele ovako.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 17:23   #42
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
Dobar dan

Ponukana nedavnom situacijom di sam se ulovila kako nesvjesno snimam guzicu privlačnog muškog primjerka,otvaram ovu temu



Hvala
sram te bilo
a sve izgled nije važan
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 18:18   #43
Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Meni su (skoro) sve veze zapocele ovako.
Ono ides po cesti, vidis prvi put tipa na kojeg se napalis, pridjes mu i hop hop hop?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 23:21   #44
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
da li ste nekad osjetile neopisivu seksualnu požudu prema nepoznatoj osobi i da li ste si priuštili samo na temelju toga? Bez moraliziranja, barijera,oću-neću-nego uzmi me, ko ga jebe:
Desilo mi se jednom u zadnjih desetak godina.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 07:47   #45
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
I mene zanima.

Pise privlacnog (nhf ...moro sam)
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 08:58   #46
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
u to vrijeme bila sam solo. Da nisam, ne bih si takvo što dopustila.
nije mi na kraj pameti da sudim ikome pa tako ni da meni itko sudi ista .. peace

Quote:
No da, u dugogodišnjim vezama ishlapi ta vibra. Šteta. Čija je to krivica, teško je reći. Splet okolnosti.
zasto je krivica? .. zasto krivnja?

Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Ne možeš improvizirati osjećaj koji pruža nova i nepoznata osoba...
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Ufff...nažalost istinito
pricate kao da ste ikada ikoga poznavali .. razmislite malo .. tu u "anonimnoj" okolini ljudi ne da ne govore iskreno nego jos ima toliko lazi pretvaranja muljanja i skrivanja da ti se zivot zgadi .. a da ne pricamo kako su ljudi godinama u vezi a da tu osobu nisu nikada upoznali .. intimno .. ima prica pun forum .. "sve je bilo super . bili *smo* sretni i onda odjednom .. neopisivo nevjerojatno " .. dajte najte

ajmo ekperiment .. koliko je tih vasih "starih osoba" ispricalo iskreno bez muljanja ovakva iskustva koja su tu neke stovane forumasice iznjele .. koliko ste spremni sami vi prihvatiti druge osobe i sve sto one jesu ..

ja znam masu licemjerja .. po mom iskustvu vecina ljudi je licemjerna .. .. dakl eto novo i nove osobe spike su po mom iskustvu samo isprika i ljenost u suocavanju sa realnoasti .. lakse je glumiti i uklapati se u nekakvu iluziju "normalnosti" nego prihvatiti savrsenstvo nesavrsentstva sirove strasti .. na kraju krajeva ISTINU!

svi jebaci a nitko nema zeludac odrasti .. previse egotripova .. sto je najtuznije koliko sam primjetio u ljudima sto nemaju potrebu upoznati niti ne zele se truditi upoznati ikoga a kamoli intimnog partnera .. zivotnog suputnika .. strasno nesto ..

ali za upirat prstom i suditi i osudjivati ponasanja koja nemaju nikakve veze sa njihovim zivotim a.. festival malogradjanskog licemjerja

dakle .. koga ste poznavali .. intimno .. ikada?

znate sve . jeste li imali hrabrosti postaviti sva moguca pitanja a kamoli razumjevanja i postovanja prihvatiti odgovore?
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 09:46   #47
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
dakle .. koga ste poznavali .. intimno .. ikada?

znate sve . jeste li imali hrabrosti postaviti sva moguca pitanja a kamoli razumjevanja i postovanja prihvatiti odgovore?
Ajd, napokon da netko istakne bit.
Jako je važno upoznati osobu s kojom smo u vezi. Od presudne je važnosti, rekla bih. Tako se stvara i bliskost i povjerenje.
Osobno, pitam sve što me zanima. Odgovor dobijem ili ne dobijem i osobu procjenjujem na temelju toga. I uskraćivanje odgovora je odgovor.
Kako ćemo stvoriti iskreni odnos ako se ne poznajemo? Da, i onda se ljudi čude kad se dogode neke *čudne* stvari. Zbilja, otkud odjednom to?

Bivšem sam između ostalog ispričala i ovo što sam tu pisala. I on meni o svojim iskustvima i doživljajima. Ta veza je jako dugo potrajala. Bit će zato što je imala dobre temelje.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 10:42   #48
Ne osuđujem postupke cura/žena koje su to napravile ali me jako zanima baš koliko ste spremne to izreći ili priznati sebi bliskim osobama u realnom životu? Koliko je vas to nekome obznanilo ili ste sve to zadržale pod velom tajnosti?
Čisto me zanima jer je društvo postalo jako osuđujuće prema osobama koje tako, nazovimo eksperimentiraju
__________________
" Ako imaš loš dan, sjeti se kad si ga zadnji put imao i kako si ga preživio. Preživjet ćeš tako i ovaj! "
Buntovni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 10:47   #49
Quote:
buntovnik21 kaže: Pogledaj post
Ne osuđujem postupke cura/žena koje su to napravile ali me jako zanima baš koliko ste spremne to izreći ili priznati sebi bliskim osobama u realnom životu? Koliko je vas to nekome obznanilo ili ste sve to zadržale pod velom tajnosti?
Čisto me zanima jer je društvo postalo jako osuđujuće prema osobama koje tako, nazovimo eksperimentiraju

Samo nekim prijateljicama, ne znam jesu li me osudile. Kasnije su postale veće drolje, natjecanje, što li...

Bolje biti s nekim kad ga vidiš i svidi ti se, nego se dopisivati s raznim očajnicima po očajnim sajtovima pa se povlačiti po očajnim spojevima.
Bolje slučajno upaznavanje nego namješteno i forsirano.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 11:06   #50
Quote:
Ruby Soho kaže: Pogledaj post
Samo nekim prijateljicama, ne znam jesu li me osudile. Kasnije su postale veće drolje, natjecanje, što li...

Bolje biti s nekim kad ga vidiš i svidi ti se, nego se dopisivati s raznim očajnicima po očajnim sajtovima pa se povlačiti po očajnim spojevima.
Bolje slučajno upaznavanje nego namješteno i forsirano.
Koja je njihova reakcija bila na to što su bile čule iz tvojih usta? Ah da, žene i natjecanje ili kako to već nazvati

Sa drugim odlomkom se u potpunosti slažem, ovo moje je bilo samo digresija na stanje društva koje je okrenuto osuđivanju
__________________
" Ako imaš loš dan, sjeti se kad si ga zadnji put imao i kako si ga preživio. Preživjet ćeš tako i ovaj! "
Buntovni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 11:45   #51
Quote:
buntovnik21 kaže: Pogledaj post
Ne osuđujem postupke cura/žena koje su to napravile ali me jako zanima baš koliko ste spremne to izreći ili priznati sebi bliskim osobama u realnom životu? Koliko je vas to nekome obznanilo ili ste sve to zadržale pod velom tajnosti?
Čisto me zanima jer je društvo postalo jako osuđujuće prema osobama koje tako, nazovimo eksperimentiraju
Drustvo nikad nije bilo liberalnije.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 12:42   #52
Quote:
buntovnik21 kaže: Pogledaj post
Koja je njihova reakcija bila na to što su bile čule iz tvojih usta? Ah da, žene i natjecanje ili kako to već nazvati

Sa drugim odlomkom se u potpunosti slažem, ovo moje je bilo samo digresija na stanje društva koje je okrenuto osuđivanju
Društvo osuđuje u rukavicama koje su iznutra pune govana smrdljivih.

Jebe mi se za takvo društvo, moja je briga, sad je već dosta prošlo od svih avantura, bila jasno mužu reći da mu neću nabrajati sve s kojima sam bila, da je svjestan s kim je, a da ako ga nešto zanima pita. Također nikad ne izbjegavam reći mu ako naletimo na nekoga koga još nije upoznao da smo imali nešto.

Bivši mi je sjedio prekoputa s mužem i ćaskao dok sam dojila, pametnom dosta.

Što se tiče prijateljica, moje su voljele slušati i upijati, ali i osuđivati. Jeda od razloga zbog kojih ih više nemam toliko.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 13:00   #53
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Drustvo nikad nije bilo liberalnije.
Možda i nije ali daleko je to od liberalnog još uvijek.

Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Društvo osuđuje u rukavicama koje su iznutra pune govana smrdljivih.

Jebe mi se za takvo društvo, moja je briga, sad je već dosta prošlo od svih avantura, bila jasno mužu reći da mu neću nabrajati sve s kojima sam bila, da je svjestan s kim je, a da ako ga nešto zanima pita. Također nikad ne izbjegavam reći mu ako naletimo na nekoga koga još nije upoznao da smo imali nešto.

Bivši mi je sjedio prekoputa s mužem i ćaskao dok sam dojila, pametnom dosta.

Što se tiče prijateljica, moje su voljele slušati i upijati, ali i osuđivati. Jeda od razloga zbog kojih ih više nemam toliko.
Prva rečenica govori dosta. Oni koji najviše osuđuju su najgori upravo.

Jebeš prijateljice koje te saslušaju pa odu s drugom prijateljicom na kavu da te otračaju
__________________
" Ako imaš loš dan, sjeti se kad si ga zadnji put imao i kako si ga preživio. Preživjet ćeš tako i ovaj! "
Buntovni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 13:25   #54
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Cek, kako se to nesvjesno snima dupe privlacnog muzjaka?

Barijera prva.
a to ti je ono kad blejiš bez svijesti ,pa te ošine neš i skužiš kaj radiš

Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
sram te bilo
a sve izgled nije važan
ja to nikad nisam rekla

enivej, ovulacija prošla ,sve je pod kontrolom ljudi
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 13:51   #55
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Bogme. To mi je bila jedna od maštarija. Samo što nije lako izvediva.
Najbliže tome sam došla kad sam se jednom prilikom na nekoj veselici u polumračnom hodniku ljubakala s Djedom Mrazom. Nije bila prilika za prasnut se. Ali jest bilo zgodno.
Ovo mi nikad nije bilo jasno. Zašto žene/cure imaju potrebu biti kurvice?

Kad sam bio u srednjoj par njih je imalo neodoljivu potrebu žvaliti se sa sumnjivim tipovima na ulazu škole ili se smucat sa njima oko iste...
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 13:54   #56
Quote:
Bilijuner kaže: Pogledaj post
Ovo mi nikad nije bilo jasno. Zašto žene/cure imaju potrebu biti kurvice?

Kad sam bio u srednjoj par njih je imalo neodoljivu potrebu žvaliti se sa sumnjivim tipovima na ulazu škole ili se smucat sa njima oko iste...
Zato sto je I taj tip sto se s njima zvali kurvica.

Ljudi se vole zvaliti I jebati, deal with it
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 13:56   #57
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post

Ljudi se vole zvaliti I jebati, deal with it



i čemu pogrdna imena odma?
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 14:02   #58
Quote:
Bilijuner kaže: Pogledaj post
Ovo mi nikad nije bilo jasno. Zašto žene/cure imaju potrebu biti kurvice?

Kad sam bio u srednjoj par njih je imalo neodoljivu potrebu žvaliti se sa sumnjivim tipovima na ulazu škole ili se smucat sa njima oko iste...
Dakle, cure/žene su kurvice a dečki/muškarci/mužjaci/krkani su frajeri i jebači :klap:
__________________
" Ako imaš loš dan, sjeti se kad si ga zadnji put imao i kako si ga preživio. Preživjet ćeš tako i ovaj! "
Buntovni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 14:55   #59
Quote:
Bilijuner kaže: Pogledaj post
Ovo mi nikad nije bilo jasno. Zašto žene/cure imaju potrebu biti kurvice?

Kad sam bio u srednjoj par njih je imalo neodoljivu potrebu žvaliti se sa sumnjivim tipovima na ulazu škole ili se smucat sa njima oko iste...
jer mogu. bi li ti da možeš?
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 16:28   #60
Quote:
Bilijuner kaže: Pogledaj post
Ovo mi nikad nije bilo jasno. Zašto žene/cure imaju potrebu biti kurvice?
jer je dosadno bit opatica. I da se imaš čega zanimljivog sjećati u starim danima.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger