Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2017., 11:23   #1
Kako zna ako nije probao/la?

Pozdrav,
Evo muči me nešto, i razgovarao sam sa par osoba, i nikako do nekog konkretnog zaključka, pa evo da proširim uzorak ispitanika da probam ovdje.

Da ne prepričavam svoju situaciju (koja bi pisanjem, ispala kao Santa Barbara) samo ću ukratko.
Družim se dulje vrijeme s jednom curom, i slažemo se, pa savršeno...mislim da mogu reći savršeno.
I priznam joj da imam osjećaje prema njoj (priznao bi i prije ali situacija nije bila jednostavna, pa sam moram tek nakon nekog vrimena). A ona će na to da me ne vidi na taj način, i da joj se ne sviđam.

Kako možeš znati da ti se netko ne sviđa na taj način, ako nikad nisi ni probao?
Ne mogu reći da ne volim nešto, što nisam nikad probao?!
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 11:26   #2
Misliš da ti mora dat je kresneš, da vidi da si joj fizički neprivlačan?
Burning Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 11:28   #3
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Evo muči me nešto, i razgovarao sam sa par osoba, i nikako do nekog konkretnog zaključka, pa evo da proširim uzorak ispitanika da probam ovdje.

Da ne prepričavam svoju situaciju (koja bi pisanjem, ispala kao Santa Barbara) samo ću ukratko.
Družim se dulje vrijeme s jednom curom, i slažemo se, pa savršeno...mislim da mogu reći savršeno.
I priznam joj da imam osjećaje prema njoj (priznao bi i prije ali situacija nije bila jednostavna, pa sam moram tek nakon nekog vrimena). A ona će na to da me ne vidi na taj način, i da joj se ne sviđam.

Kako možeš znati da ti se netko ne sviđa na taj način, ako nikad nisi ni probao?
Ne mogu reći da ne volim nešto, što nisam nikad probao?!

Nisi joj zgodan ni seksi.
Da bi “probala” morao bi biti barem jedno od toga ili oboje.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 11:41   #4
Frendzoniran si. Ne vlazi se na tebe, a to je osnova. Nema ona tu kaj probavati kad nema pocetni impuls.
Sad se fino prestani druziti sa njom i pomogni sebi.

I nemoj vise sramotiti muski rod.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 11:43   #5
Quote:
Burning Legion kaže: Pogledaj post
Misliš da ti mora dat je kresneš, da vidi da si joj fizički neprivlačan?
to je i meni jedino logičko rješenje
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 11:45   #6
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Evo muči me nešto, i razgovarao sam sa par osoba, i nikako do nekog konkretnog zaključka, pa evo da proširim uzorak ispitanika da probam ovdje.

Da ne prepričavam svoju situaciju (koja bi pisanjem, ispala kao Santa Barbara) samo ću ukratko.
Družim se dulje vrijeme s jednom curom, i slažemo se, pa savršeno...mislim da mogu reći savršeno.
I priznam joj da imam osjećaje prema njoj (priznao bi i prije ali situacija nije bila jednostavna, pa sam moram tek nakon nekog vrimena). A ona će na to da me ne vidi na taj način, i da joj se ne sviđam.

Kako možeš znati da ti se netko ne sviđa na taj način, ako nikad nisi ni probao?
Ne mogu reći da ne volim nešto, što nisam nikad probao?!
Naravno, ni ti ne bi htio s curom koja ti nije privlacna. Ne moras spavati s nekim da bih bio svjestan da ti se ne svida. Jednostavno.
deonisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 11:47   #7
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post

Kako možeš znati da ti se netko ne sviđa na taj način, ako nikad nisi ni probao?
Ne mogu reći da ne volim nešto, što nisam nikad probao?!
Ne pališ je dovoljno da proba. Da proba ne bi svejedno izazvao željeni efekt,
ne bi bila dovoljno uzbuđena pa probom ne bi ništa postigao.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:01   #8
Nije sve u sexu.
Ako si odgovaramo kao osobe, zasto ne probati vezu?
Prije nismo ni mogli nit je tako razmisljala jer nije bila bas situacija povoljna.
Ps
Ok izhledam
Nisam neka rugoba hahahaha
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Frendzoniran si. Ne vlazi se na tebe, a to je osnova. Nema ona tu kaj probavati kad nema pocetni impuls.
Sad se fino prestani druziti sa njom i pomogni sebi.

I nemoj vise sramotiti muski rod.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Vise sam ja nju frendzonao, nego ona mene. Nisam htio odma te seksualne stvari. Vec ono... polako da se povezemo na nekoj visoj razini
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:04   #9
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
Nije sve u sexu.
Ako si odgovaramo kao osobe, zasto ne probati vezu?
Prije nismo ni mogli nit je tako razmisljala jer nije bila bas situacija povoljna.
Ps
Ok izhledam
Nisam neka rugoba hahahaha
nema kemije. Tako izgleda.

nemoj je pilati, ako se družite i dobiješ kakav signal onda opet probaj.

ali čuj, čim ti je rekla da te ne gleda na taj način nema neke nade,
čudi me kako te to nije spustilo.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:11   #10
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
Ako si odgovaramo kao osobe, zasto ne probati vezu?
Ako si odgovarate kao osobe, ne znam zašto kvariti to što imate. I sve ti je rekla, nema fizičke privlačnosti. A s obzirom da kod tebe to ide glatko po pitanju veza lako ćeš naći drugu potencijalu djevojku.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:21   #11
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Ako si odgovarate kao osobe, ne znam zašto kvariti to što imate. I sve ti je rekla, nema fizičke privlačnosti. A s obzirom da kod tebe to ide glatko po pitanju veza lako ćeš naći drugu potencijalu djevojku.
A necemo nista pokvariti. Rekao sam da ostajemo dobri. I opet se cujemo i druzimo i pijemo kave itd.
Ali zasto ne dignuti to na nesto vise? Jer ako si odgovaramo, zar ne bi to znacilo da bi i veza funkcionirala? Mislim...zar nije to bitnije od jebene fizicke privlacnosti? I zar ta fizicka privlacnost ne bi nadosla da se ona otvori malo vise i da proba? Ono polako...zagrljaj...pusa...poljubac.

Quote:
Ruby Soho kaže: Pogledaj post
nema kemije. Tako izgleda.

nemoj je pilati, ako se družite i dobiješ kakav signal onda opet probaj.

ali čuj, čim ti je rekla da te ne gleda na taj način nema neke nade,
čudi me kako te to nije spustilo.
Ne pilam. Samo sam jednom to rekao i to je bilo to.
Spustilo me je....ali eto. Ne mogu si pomoci. A i ona zove stalno. I druzimo se. Nije da joj nisam drag. Samo ta neka glupa kocnica zvana "kemija" "svidjanje".

Uvjeren sam 100% da bi i ona uvidla da bi funkcionirali samo da proba. Znam to kao sto znam da je nebo plavo.
Samo triba otvorit oci
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:22   #12
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
Nije sve u sexu.
Ako si odgovaramo kao osobe, zasto ne probati vezu?
Prije nismo ni mogli nit je tako razmisljala jer nije bila bas situacija povoljna.
Ps
Ok izhledam
Nisam neka rugoba hahahaha


Vise sam ja nju frendzonao, nego ona mene. Nisam htio odma te seksualne stvari. Vec ono... polako da se povezemo na nekoj visoj razini
Ako si odgovarate kao osobe ste prijatelji. Za nešto više je potrebna strast, privlačnost, kemija. Što očito ne postoji s njene strane.

Znaš kako se povežeš s curom na nekoj višj razini?
Tako da ju dobro izjebeš, eto kako.

Jbt, imaš 29 godina i postavljaš ovakva pitanja. Daj nemoj dalje, molim te.

Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
Jer ako si odgovaramo, zar ne bi to znacilo da bi i veza funkcionirala? Mislim...zar nije to bitnije od jebene fizicke privlacnosti?
Nije.

Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
I zar ta fizicka privlacnost ne bi nadosla da se ona otvori malo vise i da proba?
Ne bi.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:30   #13
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
A necemo nista pokvariti. Rekao sam da ostajemo dobri. I opet se cujemo i druzimo i pijemo kave itd.
Ali zasto ne dignuti to na nesto vise? Jer ako si odgovaramo, zar ne bi to znacilo da bi i veza funkcionirala? Mislim...zar nije to bitnije od jebene fizicke privlacnosti? I zar ta fizicka privlacnost ne bi nadosla da se ona otvori malo vise i da proba? Ono polako...zagrljaj...pusa...poljubac.
Ti misliš da odgovarate jedno drugom, ona ne. Pa makar to bila i fizička privlačnost. Ne ide, možeš ti biti i najbolji na svijetu ali ako joj nisi privlačan, piši propalo. Jebiga.

Držao bih se njenog objašnjenja i odmaknuo se na tvom mjestu ako ti je teško biti u takvom odnosu gdje jedna strana nema iste osjećaje.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:32   #14
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Znaš kako se povežeš s curom na nekoj višj razini?
Tako da ju dobro izjebeš, eto kako.
Sto totalno nema smisla. Zato sam i pitao.
Zar ne bi vise smisla imalo ovo sto sam naveo?

A cinjenica je da kemija tj svidjanje je u pocetku jednostrano. Jedna strana klikne i navaljiva dok ne klikne i druga. Nema teorije i ne postoji to da obe strane kliknu u isto vrime. Ako tako mislis debelo si u krivu.
A da bi obe strane kliknule, onda druga strana mora pristati na koketiranje i barenje

PS
Sta ti ostane za 1 godinu, 5, 10 godina kad fizika prestane? Kad prestanete biti privlacni fizicki. Onda trazis drugu za izjebat dok ona cuva dicu kod kuce?
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:38   #15
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
A cinjenica je da kemija tj svidjanje je u pocetku jednostrano. Jedna strana klikne i navaljiva dok ne klikne i druga.
Onda svi možemo biti sa kime god hoćemo, samo treba navaljivati, a?
Sama riječ je očajna. Veće šanse za sparivanje s tom osobom bi bile da pustiš sve niz vodu.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:40   #16
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
Kako možeš znati da ti se netko ne sviđa na taj način, ako nikad nisi ni probao?
Kod žena ti je tako. Ako joj svojom muškošću ne budiš ženstvenost, ako joj tvoja osobnost ne paše, ako (kako one vole reć) nema kemije i leptirića, ako je ne uzbuđuješ i ne vlažiš, nema kruva.

Uzrok problema? Ponašaš se preveć prijateljski. Trebaš se ponašat prema njoj kao vuk prema Crvenkapici ne ko lovac Luka.

Neki kažu da se stvar može promijeniti. Pa eto, probaj.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:41   #17
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Onda svi možemo biti sa kime god hoćemo, samo treba navaljivati, a?
Sama riječ je očajna. Veće šanse za sparivanje s tom osobom bi bile da pustiš sve niz vodu.
Ma nakon nekog vrimena sam joj priznao i rekao sve... mislim da i dalje nije zainteresirana jer izbjegava razgovor o tome.
I sad cu to pustit niz vodu. Ja sam svoje rekao.
Samo mi sve to nema smisla.

A kladim se da ce za par tjedana doc i rec... ej ipak bi mogli. Sto jos vise nema smisla
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:41   #18
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Evo muči me nešto, i razgovarao sam sa par osoba, i nikako do nekog konkretnog zaključka, pa evo da proširim uzorak ispitanika da probam ovdje.

Da ne prepričavam svoju situaciju (koja bi pisanjem, ispala kao Santa Barbara) samo ću ukratko.
Družim se dulje vrijeme s jednom curom, i slažemo se, pa savršeno...mislim da mogu reći savršeno.
I priznam joj da imam osjećaje prema njoj (priznao bi i prije ali situacija nije bila jednostavna, pa sam moram tek nakon nekog vrimena). A ona će na to da me ne vidi na taj način, i da joj se ne sviđam.

Kako možeš znati da ti se netko ne sviđa na taj način, ako nikad nisi ni probao?
Ne mogu reći da ne volim nešto, što nisam nikad probao?!
Nju kara neko drugi i dobroj joj je.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:43   #19
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
A cinjenica je da kemija tj svidjanje je u pocetku jednostrano. Jedna strana klikne i navaljiva dok ne klikne i druga. Nema teorije i ne postoji to da obe strane kliknu u isto vrime. Ako tako mislis debelo si u krivu.
A da bi obe strane kliknule, onda druga strana mora pristati na koketiranje i barenje
jel tebi jasno da druga strana ne mora nikad kliknuti?

Ovo što ti opisuješ se zove maltretiranje.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:51   #20
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Neki kažu da se stvar može promijeniti. Pa eto, probaj.
Ma neću. Ja sam svoje rekao smatram da sam barem mrvicu u pravu.

A ona nek daje šansu drugima koji je uopće i ne doživljavaju pa nek onda plače okolo kako nema nikoga da bude uz nju i kako nema normalnih tipova već samo oni koji bi je jebali. Ali evo, kad naiđe netko tko bi bio uz nju i kome nije do sexa, onda kaze "ne sviđa mi se". Jedno traži, daje šansu nečeme drugome što nema veze s prvim, i onda kuka i plače???

Sve to mi nema smisla. Zato sam postao ovdje.

Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Nju kara neko drugi i dobroj joj je.
Nije.

Quote:
Ruby Soho kaže: Pogledaj post
jel tebi jasno da druga strana ne mora nikad kliknuti?

Ovo što ti opisuješ se zove maltretiranje.
Onda ta kemija (sviđanje) očito, nije potrebno.
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger