Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2017., 15:36   #41
Pa ako ne želi, koji će kurac probati?

Bi li ti probao nešto što ne želiš?
Ja evo tripice ne bih nikad probala. Ni pečene žohare.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 15:37   #42
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Evo muči me nešto, i razgovarao sam sa par osoba, i nikako do nekog konkretnog zaključka, pa evo da proširim uzorak ispitanika da probam ovdje.

Da ne prepričavam svoju situaciju (koja bi pisanjem, ispala kao Santa Barbara) samo ću ukratko.
Družim se dulje vrijeme s jednom curom, i slažemo se, pa savršeno...mislim da mogu reći savršeno.
I priznam joj da imam osjećaje prema njoj (priznao bi i prije ali situacija nije bila jednostavna, pa sam moram tek nakon nekog vrimena). A ona će na to da me ne vidi na taj način, i da joj se ne sviđam.

Kako možeš znati da ti se netko ne sviđa na taj način, ako nikad nisi ni probao?
Ne mogu reći da ne volim nešto, što nisam nikad probao?!
Ovo boldano ti je znak da je probala, isto kao što si i ti probao i zaljubio se, ona se nije.
Jebiga, idi dalje, najbolje je tak
__________________
There's nothing wrong with going nowhere baby.
But we should be going nowhere fast.
fast-games is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 15:42   #43
Ako tip nije trol, onda je prilicno zastrasujuce kak ne kuzi neke osnovne stvari sa skoro 30 godina u guzici...
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 15:43   #44
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post

Ma ok, ne tvrdim drugačije. Znam da ne želi. Rekla je.
Ja govorim da je glupo ne probati ako se već dobro slažemo.
1. Da li bi popusio kurac?
2. Da li bi bio u vezi s ženom od 150 kila?

Hint: U druženju s tobom je imala priliku 'probati' tebe. Nisi prosao inicijalne filtere, zakljucila je da nisi vrijeda za išta više od druzenja.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 15:45   #45
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
Nisam zamotao u ništa.
PS, Nije ti pitanje u skladu s temom, ali,ako se igraš sa dildom dosta vrimena i staviš si ga u guzu i svidi ti se, onda ćeš i kurac, i vjerojatno će ti se sviditi.
ti baš nisi normalan
nema smisla ti bilo kaj više objašnjavat, a jasno mi je zakaj te ženska odjebala
i ja bi da sam na njenom mjestu, nakon kaj bi mi izverglo ovakva dva tri stava i mišljenja
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 15:45   #46
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
1. Da li bi popusio kurac?
2. Da li bi bio u vezi s ženom od 150 kila?

Hint: U druženju s tobom je imala priliku 'probati' tebe. Nisi prosao inicijalne filtere, zakljucila je da nisi vrijeda za išta više od druzenja.
A gle, ako popuši njegov kurac, možda postane vrijedan. Na to on brije.
Žene ipak ne funkcioniraju kao muškarci pa da će nekog tko im nije vrijedan za vezu svejedno baciti po jaja koji put. Ili ga želi ili ga ne želi, prilično je crno bijelo.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 15:48   #47
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Ako tip nije trol, onda je prilicno zastrasujuce kak ne kuzi neke osnovne stvari sa skoro 30 godina u guzici...
Malo je karikaturalan. Ali ni trol ne priznaje "ne" kao odgovor pa se uklapa u ovo što priča.

Ima takvih ljudi puno. Presebičan za odnose, preglup za manipulaciju.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 16:12   #48
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post


Onda ta kemija (sviđanje) očito, nije potrebno.
Nisam mislila ne mora nikad kliknuti u smislu da to nije potrebno, nego da druga strana neće kliknuti ako već nije
kroz ta druženja, koliko god se ti trudio i trudio. Uzalud vam trud svirači.

Ne ide to tako po želji. Ili ima ili nema.

Nadam se da si više shvatio, svi ti iste stvari tupimo.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 16:14   #49
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Malo je karikaturalan. Ali ni trol ne priznaje "ne" kao odgovor pa se uklapa u ovo što priča.

Ima takvih ljudi puno. Presebičan za odnose, preglup za manipulaciju.
A i ti si možda mrvicu jer odgovaraš a bez da pročitaš postove.
Ili si samo lijenčina.

Quote:
div kaže: Pogledaj post
ti baš nisi normalan
nema smisla ti bilo kaj više objašnjavat, a jasno mi je zakaj te ženska odjebala
i ja bi da sam na njenom mjestu, nakon kaj bi mi izverglo ovakva dva tri stava i mišljenja
Nitko te i ne traži da objašnjavaš. Slobodno napusti temu. Imaš moje dopuštenje.

Quote:
fast-games kaže: Pogledaj post
Ovo boldano ti je znak da je probala, isto kao što si i ti probao i zaljubio se, ona se nije.
Jebiga, idi dalje, najbolje je tak
Da. Razumim. Malo je kompliciranija situacija od objašnjene. Ali unatoč tome, stvari su se odigrale tako da neće i neće. I bez obzira šta ja sad napravio, opet neće i neće.

EDIT:
Cura s kojom sam bio prije ove situacije mi se nije sviđala. Al je ona upirala i zivkala i slala poruke, i onda sam odlučio dat priliku tome, i gle... bili smo skupa 3ipo-4 godine.
WOW
Išao sam kontra svih mogućih načela, i sad će smak svijeta -.-'
__________________
You don't know the half of it!

Zadnje uređivanje gunsmith : 04.12.2017. at 16:24.
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 16:14   #50
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Evo muči me nešto, i razgovarao sam sa par osoba, i nikako do nekog konkretnog zaključka, pa evo da proširim uzorak ispitanika da probam ovdje.

Da ne prepričavam svoju situaciju (koja bi pisanjem, ispala kao Santa Barbara) samo ću ukratko.
Družim se dulje vrijeme s jednom curom, i slažemo se, pa savršeno...mislim da mogu reći savršeno.
I priznam joj da imam osjećaje prema njoj (priznao bi i prije ali situacija nije bila jednostavna, pa sam moram tek nakon nekog vrimena). A ona će na to da me ne vidi na taj način, i da joj se ne sviđam.

Kako možeš znati da ti se netko ne sviđa na taj način, ako nikad nisi ni probao?
Ne mogu reći da ne volim nešto, što nisam nikad probao?!
Probaj Markicku, mozda ti se svidi.

Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 16:28   #51
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post

EDIT:
Cura s kojom sam bio prije ove situacije mi se nije sviđala. Al je ona upirala i zivkala i slala poruke, i onda sam odlučio dat priliku tome, i gle... bili smo skupa 3ipo-4 godine.
WOW
Išao sam kontra svih mogućih načela, i sad će smak svijeta -.-'
To si ti. Prihvati cinjenicu da svi ne funcioniraju kao ti.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 17:36   #52
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
To si ti. Prihvati cinjenicu da svi ne funcioniraju kao ti.
Jednostavan odgovor.
Svi odma napadaju.
Nije da nisam imao veza koje su počele s ovim što ostali spominju... ali evo i one su završile. Nisu potrajale. Pa sam probao drugačije nešto. A i u razgovorima s drugima, nije baš da vidim određen "patent" za uspješnu vezu.

A nisam baš ni objasnio detaljno situaciju, jer nije baš da je ikada bio neki određen trenutak da smo mogli kliknuti.
Jer je prvo bila u vezi koju nipošto nije htjela prekinuti, a poslje kada je to odlučila, mi smo se tad bili posvađali i nismo pričali. Pa je u to vrime probala opet s nekim kretenom i to nije dugo trajalo.
Tek smo se nedavno pomirili pa sam joj rekao što mislim. Nismo ni imali kad kliknuti
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 17:49   #53
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Evo muči me nešto, i razgovarao sam sa par osoba, i nikako do nekog konkretnog zaključka, pa evo da proširim uzorak ispitanika da probam ovdje.

Da ne prepričavam svoju situaciju (koja bi pisanjem, ispala kao Santa Barbara) samo ću ukratko.
Družim se dulje vrijeme s jednom curom, i slažemo se, pa savršeno...mislim da mogu reći savršeno.
I priznam joj da imam osjećaje prema njoj (priznao bi i prije ali situacija nije bila jednostavna, pa sam moram tek nakon nekog vrimena). A ona će na to da me ne vidi na taj način, i da joj se ne sviđam.

Kako možeš znati da ti se netko ne sviđa na taj način, ako nikad nisi ni probao?
Ne mogu reći da ne volim nešto, što nisam nikad probao?!
Nezz na sto ti tu ciljas, ali kao sto je i dosta ljudi prije reklo u postovima, krivo gledas na to.
Po tvojoj logici, svi bi trebali svima dati šansu, to ne pali kod velike vecine. Nadalje ljudi vrlo vjerojatno kada kazu to sto je tebi receno, kazu jer da bi probao s nekim treba imati fizicke privlacnosti. To je dosta bitno za long term vezu.
I jedno pitanje ovako za tebe, svidja li ti se fizicki ta osoba, ako da onda si kontradikcija svemu sto si napisao u postu jer tebi nesta smije biti bitno, a njoj ne.
Leokt is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 18:02   #54
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Ako tip nije trol, onda je prilicno zastrasujuce kak ne kuzi neke osnovne stvari sa skoro 30 godina u guzici...
Zašto? Ok, ovo je ipak poprilično ekstreman slučaj, ali nisu svima sa 30(+) sve stvari očite. Jer razmišljaju drugačije, jer nisu (bili) u doticaju sa stvarnošću kao ostali, jer nemaju iskustvo.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 18:50   #55
Quote:
Leokt kaže: Pogledaj post
Nezz na sto ti tu ciljas, ali kao sto je i dosta ljudi prije reklo u postovima, krivo gledas na to.
Po tvojoj logici, svi bi trebali svima dati šansu, to ne pali kod velike vecine. Nadalje ljudi vrlo vjerojatno kada kazu to sto je tebi receno, kazu jer da bi probao s nekim treba imati fizicke privlacnosti. To je dosta bitno za long term vezu.
I jedno pitanje ovako za tebe, svidja li ti se fizicki ta osoba, ako da onda si kontradikcija svemu sto si napisao u postu jer tebi nesta smije biti bitno, a njoj ne.
Sviđa. Ali me nije to privuklo na prvu. Kad smo se upoznali nije mi uopće bila napeta. Tek nakon što smo se počeli družiti.
Ne bi trebali svi svima davati šanse. Ali očito i ona vidi nešto u sveme tome, zašto ne onda i malo više.
I zašto je ljubomorna kad bi ja izašao s nekom drugom?

Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Zašto? Ok, ovo je ipak poprilično ekstreman slučaj, ali nisu svima sa 30(+) sve stvari očite. Jer razmišljaju drugačije, jer nisu (bili) u doticaju sa stvarnošću kao ostali, jer nemaju iskustvo.
Čitat malo postove kad već odgovarate. Oboje.
Ne radim inače takve stvari, ovo je izoliran slučaj. Prvi put da mi se ovakva situacija dogodila.
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 18:50   #56
Ovakvo razmisljanje mi je u rangu s ''obukla je suknjicu želi da je silujem.''
nominiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 18:56   #57
Quote:
nominiran kaže: Pogledaj post
Ovakvo razmisljanje mi je u rangu s ''obukla je suknjicu želi da je silujem.''
Skroz. Sasvim deduktivan i logičan zaključak.
Divim ti se.
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 20:20   #58
100ljudi sto cudi, ali ona tebe ima tamo gdje zeli u svom zivotu, trebas postivat tudje odluke.

Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
I zašto je ljubomorna kad bi ja izašao s nekom drugom?
To je normalno kod nekih.
Leokt is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 20:36   #59
Quote:
Leokt kaže: Pogledaj post
100ljudi sto cudi, ali ona tebe ima tamo gdje zeli u svom zivotu, trebas postivat tudje odluke.
Ma i poštujem. I rekao sam da nema razloga da se ne čujemo i ne družimo opet.
Shvatio sam da neće.
Ali isto tako, kao što sam rekao, ljubomorna je.
Stalno očijuka oko mene kad smo skupa. Spominje nas u kontekstu da smo skupa, ali ne želi biti skupa.
Malo je kompliciranija situacija od ove koju sam ja ukratko objasnio.
Mislim da onda i ona mora poštivati svoju odluku, ne samo ja. Ako nećeš, onda prestani sa pizdarijama.
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 21:17   #60
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
Ako si odgovaramo kao osobe, zasto ne probati vezu?
zato sto te mozda gleda prije kao brata nego kao partnera.
imala ja nekoliko super frendova s kojima sam dijelila super iskustva (izlaske, izlete, druzenja...) ali nisu me privlacili kao potencijalni partneri. to se ne mijenja..


Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
Vise sam ja nju frendzonao, nego ona mene.
sve receno!
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger