Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Pogledaj rezultate ankete: Da li se perete nakon obavljene velike nužde?
Da 5 100.00%
Ne 0 0%
Glasovatelji: 5. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2017., 16:03   #1
Higijena Hrvatica i Hrvata

Pozdrav,

ne znam gdje drugdje da ovo pitam. Primjetio sam da jako malo kućanstva, a i hotela ima instaliran bide. Mene su još od malih nogu, dok sam bio kod bake, učili da se treba prati i ne mogu zamisliti scenarij u kojem se ne operem. To mi često uzrokuje poteškoće jer moram ulaziti u tuš ili (u najgorem slucaju) koristiti vlažne higijenske maramice.

Pa me zanima me koliko vas se pere nakon obavljanja velike nužde (popularno #2) a koliko ne? Zašto da a zašto ne?
Nije da bilo kog osuđujem, samo me zanimaju argumenti za i protiv.
Dejan992 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 22:54   #2
Od djetinjstva se perem nakon velike nuzde kao i sve zene u mojoj obitelji. E sad, nismo imali bide pa sam naucena to obaviti nad kadom. Ako mi se no.2 dogodi u situaciji da se ne mogu oprati, uvijek sa sobom nosim vlazne maramice. Al najugodnije se osjecam ako se odmah operem. Samo sa papirom imam osjecaj necistoce.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 00:49   #3
Ja se tusiram 2 puta dnevno... prije posla i poslije posla... nekad idem prije posla na wc a nekad poslije posla.. kako kad
Zna se red. Tako kad god obavljam veliku nuzdu svakao se poslije tusiram...

Kako radim u kaficu gdje vecinom dolaze muslimani oni u muskom wc-u imaju flasu za oprat dupe.
Ne kuzim sta im to znaci oprat dupe samo sa hladnom vodom..kao da ga nisu ni prali.
Strpi se kad odes kuci lijepo se okupaj i cao.
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:26.