Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2017., 09:56   #21
Slušati sebe ili psihijatra? Pitanje je sad?! Tik-tak!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 09:56   #22
[QUOTE=josuha;66923801]Psihijatar ti je rekao da se javiš bivšem dečku? WTF?! Možda sam krivo shvatio?:misli

Ništa krivo niste shvatili.. Psihijatar mi je dao savjet da pokušam tom dečku reći da imam određene emocije za njega u vidu rješavanja prošlosti..Ne mogu napredovati ako nisam stvari iz prošlosti riješila...Mene mući činjenica da ne znam zašto se ljuti na mene..Da znam razlog možda bih jednostavno prihvatila i krenula dalje, a ovako kao ne mogu jer se stalno pitam što bi moglo biti po srijedi..
__________________
Bolje je nauciti nepotrebno, nego nista.
Narra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 09:58   #23
[QUOTE=Narra;66931799]
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Psihijatar ti je rekao da se javiš bivšem dečku? WTF?! Možda sam krivo shvatio?:misli

Ništa krivo niste shvatili.. Psihijatar mi je dao savjet da pokušam tom dečku reći da imam određene emocije za njega u vidu rješavanja prošlosti..Ne mogu napredovati ako nisam stvari iz prošlosti riješila...Mene mući činjenica da ne znam zašto se ljuti na mene..Da znam razlog možda bih jednostavno prihvatila i krenula dalje, a ovako kao ne mogu jer se stalno pitam što bi moglo biti po srijedi..
Ma bili su mi rekli neki ljudi da psihiči ne vole baš davat savjete o vezama i slično. Očito to nije istina. Mislio sam da oni to više onako opčenito i izbjegavaju davati konkretne savjete u vidu ovog koji si ti dobila. Da baš odeš pričati sa bivšim. Meni nije jasno ako tebi to ne paše zakaj bi to napravila? Pa postoji razlog zakaj su bivši bivši.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 10:03   #24
Možda te se bivši dečko odlučio riješiti jer on ne želi sjediti na dvije stolice.

Moguće da i njemu nešto smeta u vašem odnosu ili u tvom karakteru, ponašanju, stvarima vezanim za vas i ima se pravo ljutiti.
I ne želi da se to ispravlja nego će te se rješiti u cjelosti.

Ljudi imaju na to pravo a ti si se počela osječati kao gubitnik.
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 10:07   #25
[QUOTE=john newman;66923951]Osoba nesposobna za komunikaciju ? Zato je uvijek bitno prvo upoznati nekoga pa tek onda ići u vezu.



Žene znaju da će negativne emocije iz prekida prošle veze najlakše prebroditi "rebound" momkom i seksom s drugim. Sve žene to ne rade, nego neke. Kasnije se često dogodi da rebound momak popuši jer ga je ova iskoristila, i logično joj nije napet kao bivši, jer je emocionalno vezana za bivšeg.

Osobno su mi draže žene koje uzmu pauzu dok prebrode prekid a ove koje idu u rebound smatram kujama koje na kraju ipak sjebe karma.



Vidiš ? Karma je jebena kuja ako se ponašaš kao kuja. Ti si prvo trebala imati prekid, uzeti vremena da prođu svi osjećaji pa tek onda uskakati u krevet s drugim. Tako se dolazi do čiste savjesti, tj bez negativnih emocija. Žene uvijek imaju emotivno jaču povezanost sa momkom s kojim su duže vremena bile u vezi nego s novim rebound glupanom.

Taj tvoj bivši je imao Nice Guy syndrome, i umjesto da te stjerao u pičku materinu, onda kad si svršila sa drugim on se "pravio da ti je prijatelj", slušao o sexu sa drugim, pomagao novčano ? Nadam se da sam dobro shvatio jer ti je post zbrda-zdola.

I što se onda dogodilo, kad je on shvatio kakav je papaq, konačno je prekinuo svaki kontakt s tobom, jer i taj beta male isto ima nekakve osjećaje i želi zadržat malo samopouzdanja. To ja tako gledam nekako, a možda jebe drugu ili tko zna što već.



Samo mi je malo to tvoje gore zbrčkano, ako sam što krivo shvatio molim te ispravi me. BTW imaš super psihijatra-psihologa, to je rijetkost u CRO.

Sve ste savršeno dobro shvatili i moram priznati da ste u potpunosti u pravu... Imam isto viđenje situacije i zato ne želim mu se javljati jer smatram da je dovoljno dugo patio i da zaslužuje biti sretan daleko od mene.. Kontam i psihića donekle to mu je posao da me riješi s dnevnog reda ali ipak ja ne želim da mu se sad javljam jer možda ima nekoga i sretan je...
__________________
Bolje je nauciti nepotrebno, nego nista.

Zadnje uređivanje Narra : 09.12.2017. at 10:27.
Narra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 10:09   #26
[QUOTE=josuha;66931821]
Quote:
Narra kaže: Pogledaj post

Ma bili su mi rekli neki ljudi da psihiči ne vole baš davat savjete o vezama i slično. Očito to nije istina. Mislio sam da oni to više onako opčenito i izbjegavaju davati konkretne savjete u vidu ovog koji si ti dobila. Da baš odeš pričati sa bivšim. Meni nije jasno ako tebi to ne paše zakaj bi to napravila? Pa postoji razlog zakaj su bivši bivši.

Ooo daju oni svakakve savjete i svašta nešto.. Ja definitivno neću to učiniti ..Samo me zanimalo dali je u redu oglušiti se na takav savjet stručne osobe...
__________________
Bolje je nauciti nepotrebno, nego nista.
Narra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 10:12   #27
[QUOTE=Narra;66931925]
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post


Ooo daju oni svakakve savjete i svašta nešto.. Ja definitivno neću to učiniti ..Samo me zanimalo dali je u redu oglušiti se na takav savjet stručne osobe...
E stvarno to nisam znao! Mislilo sam da imaju drugačiji pristup gdje navode ljude da oni sami probaju donjeti odluke. No ok. Ja stvarno ne mogu niti želim ulaziti u mišljenje stručne osobe.To ćeš ti sama najbolje procjeniti. Mislim da su to ipak stvari koje čovjek uvijek na poslijetku odluči sam.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 10:17   #28
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Možda te se bivši dečko odlučio riješiti jer on ne želi sjediti na dvije stolice.

Moguće da i njemu nešto smeta u vašem odnosu ili u tvom karakteru, ponašanju, stvarima vezanim za vas i ima se pravo ljutiti.
I ne želi da se to ispravlja nego će te se rješiti u cjelosti.

Ljudi imaju na to pravo a ti si se počela osječati kao gubitnik.

Ne osjećam se ja kao gubitnik jer nemam razloga za to.. Daleko bilo da mu ja ne želim sve najbolje pa čak i s nekom drugom samo da je sretan... Meni je samo žao i pati me (zato je uključen psihijatar ) što se ljuti, a nije rekao razlog za to.. Mogao je reći slušaj steraj se ti više u tri lijepe pm odjebi zbog toga i toga i amen.. Jer ja sam osoba kad joj se nešto jednom kaže shvati to kao da je tako okrene se i ode..
__________________
Bolje je nauciti nepotrebno, nego nista.
Narra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 10:22   #29
[QUOTE=AlessandraB;66924619]Da li ti ides kod psihijatra ili kod psihologa?
Idem kod psihijatra..
Da li uzimas neke tablete?
Pijem tablete

Mozda ti je samo predlozio da to uradis kako bi se oslobodila stresa, a ti si to shvatila kao da te tera da to uradis.

Naravno da je samo predložio.. Ne može mene nitko natjerati da uradim nešto što ne želim... Nisam ja psihički bolesnik samo imam određenih problema s pamćenjem i depresijom...
__________________
Bolje je nauciti nepotrebno, nego nista.
Narra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 10:25   #30
Quote:
Ruby Soho kaže: Pogledaj post
Možda se drži dogovora da ne komunicirate godinu dana pa onda krenete biti "pravi prijatelji".
Dobro si ga izvozala. Nije ti palo na pamet da je cijelo vrijeme bio uz tebe jer se nadao da ćeš ostaviti tog novog, i kad se to dogodilo opet ništa.
Quote:
Ruby Soho kaže: Pogledaj post

Ne drži se jer kad je oklada izgubljena nastavlja se u normalu to je dogovoreno prije početka..

Ne znam što je tu čudno, očito još uvijek imate nedefiniran i neodgovoran odnos, i psihijatar te s prijedlogom za razgovor s tim dečkom potiče na riješavanje problema i na odgovornost.

Može biti..

edit

hellou pa koliko vi imate godina?!


Za ovakve stvari puno ( mislim za oklade na ovakav način).. Ali smo mi djetinjasti još...
__________________
Bolje je nauciti nepotrebno, nego nista.
Narra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 10:30   #31
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Savjet ili bilo što.. ispravno je sljedeća, a ne slijedeća.


Ostalo nisam baš skužila.
Ispričavam se zbog pravopisne greške..
__________________
Bolje je nauciti nepotrebno, nego nista.
Narra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 10:39   #32
[QUOTE=zašto i kako;66927743[B]]Ček, jesi ga ostavila iz inata il zbog ovog drugog? [/B]
Ostavila sam ga iz inata.. Drugog sam upoznala nakon prekida..

Kako to da te odjednom vuče ta velika ljubav k njemu nakon šta si shvatila da ništa od ovog drugog?

Niti blizu... S ovim drugim sam živjela 3 godine tako da nije kad sam shvatila jer nije da ja volim bivšega i da želim biti s njim ili tako nešto samo imam određene osjećaje "dužnosti" jer mi je pomogao u izvjesno vrijeme i jer se ljuti na mene a da nije rekao razlog...
__________________
Bolje je nauciti nepotrebno, nego nista.
Narra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 10:41   #33
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ne kužim, u vezi čega se taj tvoj lik naljutio nakon što ste se opet napokon čuli?
Da naljutio se nakon tog razgovora
__________________
Bolje je nauciti nepotrebno, nego nista.
Narra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 10:43   #34
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ili nema psihijatra, nego ona sama sebi govori i misli da joj govori psihijatar.
*croatian horror story*
Skoro pa je smiješno... Ne razumijem čemu ovakav komentar kao da je sramota ići psihijatru...
__________________
Bolje je nauciti nepotrebno, nego nista.
Narra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 10:48   #35
[QUOTE=Think Different;66929905]Jel ti to stvarno reka psihijatar ili to koristis kao alibi da opravdas svoju tezu?[/QUhehehe..


Zbilja ste čudni...Ako netko ide psihijatru odmah je luda, glupa i neuračunljiva osoba..
__________________
Bolje je nauciti nepotrebno, nego nista.
Narra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 10:49   #36
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Očito da, zato ga je valjda i ostavila. Zbog...



Ili ipak....
I meni je to zapelo za oko.

I tu sva mogucnost razuma zavrsava jer se ocito samozavarava.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 10:54   #37
Znam da u postu piše da sam ga ostavila zbog ovog drugog ali to je pisana greška... Brzo sam tipkala pa sam previdjela to...Nisam ja njega ostavila zbog drugoga već sam nakon prekida ubrzo počela živjeti s drugim... Pa su svi smatrali da je taj drugi razlog prekida kao i on sam ali to nije istina.. Jer istina je da sam tog drugog upoznala nakon prekida...
__________________
Bolje je nauciti nepotrebno, nego nista.
Narra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 11:17   #38
Što ti Narra uopće želiš?
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 11:30   #39
Ako je sve tocno (ako prica nije izmisljena) mogu samo rec autorici da su i psihijatri, doktori.. ljudi i nisu Bog i batina koji znaju 100% ljudsku psihu/tjelo.
Ako ne zelis rec svom bivsem sta ti on predlaze - nemoj, i reci tom psihijatru da to vise ne pominje/predlaze i da ces ti to napravit kad/ako budes spremna za to.... ili jednostavno promjeni psihijatra.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 12:11   #40
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post

E stvarno to nisam znao! Mislilo sam da imaju drugačiji pristup gdje navode ljude da oni sami probaju donjeti odluke. No ok. Ja stvarno ne mogu niti želim ulaziti u mišljenje stručne osobe.To ćeš ti sama najbolje procjeniti. Mislim da su to ipak stvari koje čovjek uvijek na poslijetku odluči sam.
Naravno da imaju.
Gđica očito ide kod šarlatana. Ima ih svakakvih. Neki i spavaju s pacijenticama. Što se toliko čudiš?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger