Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2017., 18:16   #241
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Kako se vi žene osjećate kad svom frajeru zabranite tipkanje s drugom?
Ako postoji opravdana sumnja da te vara s drugom tipkajući se s njom jednostavno se suprotstavim i kažem da to ne toleriram. Ako hoće drugu, vrata su mu širom otvorena
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 18:18   #242
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Kako se vi žene osjećate kad svom frajeru zabranite tipkanje s drugom?

A kako se vi frajeri osjećate kad vam ženska zabrani tipkanje s drugim ženskama?

zabrani?

ne znam kako to misliš.

MK
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 18:19   #243
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Isti tim osobe me privuče i online i uživo.
ja mislim da ne mislim na one osobe koje možda znaš marginalno i ni po čemu nisu posebne, a da ti utjecaj onoga kaj predstavljaju bude drugačiji dok ti se predstave on-line. to nikako naravno, ne možemo znati, osim onih osoba koje zaista znaš irl a realnu komunikaciju započneš on-line i iz tog se razvije nekaj kaj za sebe nikad ne bi očekivao

ta problematika mene muči. kolko potencijalnih prilika propuštaš samo zato jer nemaš oči dovoljno otvorene...
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 18:47   #244
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
La televisa presenta



čekamo novu temu autorice
Sad ce jos ispasti da je ona ljubavnica iz teme koju je otvorio mucalo prosli tjedan.
Egoistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 18:48   #245
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
A kako se vi frajeri osjećate kad vam ženska zabrani tipkanje s drugim ženskama?

Ici zabranjivati partneru da radi ovo ili ono je djetinjasto. Nikad ne bih dozvolio takvo sto.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 19:02   #246
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
Ici zabranjivati partneru da radi ovo ili ono je djetinjasto. Nikad ne bih dozvolio takvo sto.
Slazem se. Neke stvari se podrazumijevaju, nije ih potrebno zabranjivati.
Egoistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 19:03   #247
Quote:
Egoistica kaže: Pogledaj post
Slazem se. Neke stvari se podrazumijevaju, nije ih potrebno zabranjivati.
Koje se to stvari podrazumijevaju?
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 21:12   #248
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Koje se to stvari podrazumijevaju?
Pa to ovisi od covjeka do covjeka, od veze do veze. Kod mene se podrazumijeva da se nece dopisivati sa nekom drugom zenskom osobom. Naravno da moze imati zenske prijateljice, imam i ja muske, ali ne u smislu da tipkam po skrivecki s njima. Kod mene se podrazumijeva da mi partner uzima mobitel, surfa na njemu, javi se ako ja ne mogu, ako cujem da mi je stigla poruka, a nisam kod mobitela, zavicem mu da mi je procita...tako je i kod njega...skroz smo transparentni.
Egoistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 22:30   #249
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Kako se vi žene osjećate kad svom frajeru zabranite tipkanje s drugom?
U zivotu nisam zabranila nekom muskarcu nesto, jer nisam sa malim detetom, nego sa odraslom osobom, koja bi sama trebala da zna da postavi odredjene granicem, a ne da ponizava svoju partnerku. Ako ne zna gde su granice, ja odoh. Cica Mica i gotova prica.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 23:10   #250
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
Ici zabranjivati partneru da radi ovo ili ono je djetinjasto. Nikad ne bih dozvolio takvo sto.
Zabranio bi zabranu?
MrDeadpool is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:20   #251
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Kako se vi žene osjećate kad svom frajeru zabranite tipkanje s drugom?

A kako se vi frajeri osjećate kad vam ženska zabrani tipkanje s drugim ženskama?

Nema meni netko šta braniti, niti ja toj osobi. Ako ne prelazi normalnu dozu zezanja i povremenog razgovora, nemam razloga za brigu. Pogotovo ako su dugogodišnji prijatelji.
Što se tiče glavnog posta, da sam u takvoj situaciji, nema dileme. Osjećala bih se kao višak u vezi, partner je upoznao novu osobu i komunicira s njom svaki dan (s time da flerta). Povukla bih se, prepustila ga toj curi jer mislim da nema smisla boriti se, općenito govoriti partneru kodeks ponašanja veze kad se već doveo do flerta.
Uvijek postoji netko, nakon nekoga.
krypteria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:22   #252
I jesi ga odjebala?
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:39   #253
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Kako se vi žene osjećate kad svom frajeru zabranite tipkanje s drugom?

A kako se vi frajeri osjećate kad vam ženska zabrani tipkanje s drugim ženskama?

trebala si ih još pitati kako se osjećaju kad im ženska tipka s nekim drugim
nisam nikome ništa branila pa ti ne mogu odgovoriti.
to bi mi bio znak da nešto duboko ne štima i da smo vjerojatno došli do kraja. bila bi nesretna i udaljila bi se.
onako pošteno, ni sva od prije tipkanja i druženja sa seksualno zanimljivim spolom se teško mogu nastaviti ako su ljudi u vezi, niti imamo potrebu za njima više, tako da to nije nikakva žrtva.. a kamoli nova poznanstva koja se tako uintimiziraju i postaju sve prisnija.
po sebi gledam, naravno.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:51   #254
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
trebala si ih još pitati kako se osjećaju kad im ženska tipka s nekim drugim
za to postoje klonovi kuzis, ko kaze da se sve mora znat

zato ja tipkam konstantno samo sa jednog acca
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:51   #255
Quote:
MrDeadpool kaže: Pogledaj post
Zabranio bi zabranu?
Tako je.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 19:16   #256
Quote:
PennyLane22 kaže: Pogledaj post
.Po tim njegovim porukama ispada ko da je on slobodan,ne znam dal da ga napadnem ili da zanemarim...Kakva su
vasa misljenja? Nije mi jasno sta imas tako tipkat s nekim ako si u vezi....
Sorry sta vas davim glupostima u ovo lijepo subotnje popodne ...
Naravno da se nema sto redovito svaki dan tipkati s nekom balavicom, pa svakome je jasno gdje ta dopisivanja vode. Ne mozes to zanemariti vec moras popricati s njime i ako vidis da mu to smeta i da ne zeli prestati prekines snjime i gotovo. Ne mozes ti nikoga prislilit da to prestane raditi a nije ni stvar u prisili, to on sam treba vidjeti da nije u redu, a ako ne uvidja da nije onda nemas sto raditi s njime. To je strasno sto si neki ljudi dopustaju, ili te previse uzima zdravo za gtovo, ili mu nije stalo. Ja si ne mogu zamisliti da se kraj svojeg muz po cijele dane dopisujem s nekim mladjim tipom. Mislim sto je to I da on jos gleda kako ja tipkam, bolesno
Elektrasex is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 22:04   #257
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
Tako je.
Aj lajk di ajdija end d koncept!
MrDeadpool is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 08:28   #258
Quote:
Egoistica kaže: Pogledaj post
Kod mene se podrazumijeva da mi partner uzima mobitel, surfa na njemu, javi se ako ja ne mogu, ako cujem da mi je stigla poruka, a nisam kod mobitela, zavicem mu da mi je procita...tako je i kod njega...skroz smo transparentni.
Meni ovo tvoje nije transparentno, nego nelogično i prilično disrespektivno ponašanje prema trećim stranama.

Smatram da smo mm i ja transparentni, a opet nam se ne podrazumijeva da otvaramo jedan drugome poruke ili se javljamo na pozive upućene onom drugom.
Iako nije da se nikad nismo javili na tuđi poziv, to nam je daleko od pravila.
Ne zato jer nismo transparentni, nego iz čisto logičnog razloga (ako netko zove baš njega ili baš mene, podrazumijeva se da pozivatelj zna s kim točno želi razgovarati, pa ne vidim što će mu posrednik u obliku supružnika).
A otvaranje poruka partnera mi je big NO.
Opet, ne zato jer nismo transparentni, nego zato jer je otvaranje i čitanje poruka osobe koja misli da ju je uputila samo jednoj određenoj osobi totalno disrespektivno prema pošiljatelju.
Grozna mi je pomisao da npr. poruke koje šaljem prijateljici otvara njen muž. Jer nije da te poruke ponekad ne sadrže nešto što želim samo s njom podijeliti, a što se njenog muža uopće ne tiče. A sve i da nije tako, ako šaljem njoj poruke to ne znači da želim konferencijsku komunikaciju u troje.

Sve navedeno ne znači da skrivamo naše uređaje kao zmija noge. Dapače. Ne ustručavamo se podijeliti mobitele, ako nam nešto treba (surfati ili uputiti nekome poziv dok nam je npr. baterija našeg uređaja mrtva).
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 10:08   #259
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
.

Sve navedeno ne znači da skrivamo naše uređaje kao zmija noge. Dapače. Ne ustručavamo se podijeliti mobitele, ako nam nešto treba (surfati ili uputiti nekome poziv dok nam je npr. baterija našeg uređaja mrtva).
tako je i kod nas, necemo sad jedan drugome otvarati poruke i pregledivati pozive ali cemo se posluziti mobitelom ako sto zatreba. Koliko puta on nema kuna na mobu a treba nekog nazvati i naravno da cu mu dati moj mob da se posluzi njime, ostavit cu ga na stolu i on isto iako nismo u sobi i slobodno ga moze pogledati ako zeli, kao i ja njegov. Naravno da moze pogledati poruke ako zeli ali ne vjerujem da ce to raditi a i ako radi nece naci nista lose i sumnjivo.
Elektrasex is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 10:41   #260
on tu drugu i kara
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger