Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2014., 14:28   #81
Thumbs up chinamedcure lijekovi

Bok
Od chinamedcure lijekova neko poboljšanje od cca 20 posto:mig
krapopero is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 08:57   #82
Quote:
krapopero kaže: Pogledaj post
Bok
Od chinamedcure lijekova neko poboljšanje od cca 20 posto:mig
Koliko si dugo koristio i jesi li završio sa terapijom?

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
iadmir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 20:43   #83
Bok
Koristim China lijekove nekih 10dana.Nešto je bolje-protok,bolovi su se smanjili
Sex je puno bolji
Pozdrav
krapopero is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 18:23   #84
Kronični prostatitis

Pozdrav, imam 23 godine i imam veliki problem sa uriniranjem. Sumnjam da je prostatitis. Simptomi su mi samo malo cesce uriniranje i ponekad nakon uriniranja prolazna bol na vrhu penisa, nemogucnost uriniranja bez da silim,lagana iritacija u medunozju (u podrucju gdje se bruh dobije) te vrlo rijetko kao kratka ostra bol u anisu. Takoder valja napomenuti da sam imao problem sa ledima cca 3 tjedna onda je nestalo, naime od donje desne strane leda do guza mi se znalo "utrnjivati" kad sam sidio i lezao na desnu stranu ali na ljevoj je bilo sve normalno, sad je to proslo i sve je ok sto se toga tice iako sam odkad sam bio manji imao problema s ledima. Kod urologa mogu ici tek 17.4.2014 sto je dosta kasno, i ako jest neka infekcija bojim se da se ne prosiri na bubrege ili dalje (???). Molio bih savjet kako dalje pristupiti jer sam malo paranoican posto mi je krvna slika i urin sasvim ok (bojim se da je nedaj Boze rak). Takoder se ispricavam ako je ovo neprimjerena tema za moj upit. Hvala.
__________________
1.6180339887
Prayer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 16:18   #85
Thumbs up prostatitis

Bok
Poboljšanje nakon 15 dana od cca 50 posto
pozdrav
krapopero is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 11:32   #86
Moderatorsko upozorenje

Poštovani forumaši, molim vas da prekinete raspravu o "kineskim lijekovima" na ovoj temi jer je to u suprotnosti s pravilima pdf-a Zdravlje koja možete pročitati ovdje.

Prethodni upisi su obrisani!

Za nastavak rasprave o "kineskim lijekovima" molim vas da koristite pdf Alterantivno liječenje.

Zahvaljujem na razumijevanju.
El Gato Félix is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 15:34   #87
Pozdrav
već sam prije spomenuo da najviše što pomaže kod prostatisa je mikrovalna terapija u kombinaciji s ciljanim antibiotikom koji baš ubija vašu bakteriju (antibiogram). Ako netko zna u kojoj ordinaciji postoji ta mikrovalna terapija (TRMT ili TRMUT) neka napiše. Znam da su imali u Urocentru u ZG (a sad mislim da nemaju) i u Termo Terapijski Centar BG.

kao neka kućna zamjena za to preporučam ovo
Delwa Star H&P
ima ga za kupit u ljekarni u Njemačkoj, naravno da to nije ovo što imaju u ordinacijama ali i to pomaže. Dođe oko 200€ s dostavom
http://internet-apotheke-freiburg.de...a-star-1278950
a informacije o proizvodu možete naći ovdje
http://www.ch-medical.ch/data/media/...0h&p%20eco.pdf
hrast40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 15:45   #88
Pa odi privatno onda kod urologa. A i kažeš da ti je urin i krvna slika uredu. A jesili radio mikrobiološki briseve uretre, ejakulat i urin. To što ti je krvna slika u redu i urin ne garantira da nemaš infekciju. Ako ti doktorica ne da uputnicu sam odi u zavod za javno zdravstvo i kažeš im da te testiraju na sve što se testira kod urinalnih infekciji (mislim i na spolne bolesti) i to platiš sam. Nije to jako skupo. I kad dobiješ nalaze onda si tek donekle siguran.

Quote:
prayer3883 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, imam 23 godine i imam veliki problem sa uriniranjem. Sumnjam da je prostatitis. Simptomi su mi samo malo cesce uriniranje i ponekad nakon uriniranja prolazna bol na vrhu penisa, nemogucnost uriniranja bez da silim,lagana iritacija u medunozju (u podrucju gdje se bruh dobije) te vrlo rijetko kao kratka ostra bol u anisu. Takoder valja napomenuti da sam imao problem sa ledima cca 3 tjedna onda je nestalo, naime od donje desne strane leda do guza mi se znalo "utrnjivati" kad sam sidio i lezao na desnu stranu ali na ljevoj je bilo sve normalno, sad je to proslo i sve je ok sto se toga tice iako sam odkad sam bio manji imao problema s ledima. Kod urologa mogu ici tek 17.4.2014 sto je dosta kasno, i ako jest neka infekcija bojim se da se ne prosiri na bubrege ili dalje (???). Molio bih savjet kako dalje pristupiti jer sam malo paranoican posto mi je krvna slika i urin sasvim ok (bojim se da je nedaj Boze rak). Takoder se ispricavam ako je ovo neprimjerena tema za moj upit. Hvala.
hrast40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 15:51   #89
e sad tek vidim da ti je utrnjivalo kod leđa i guz. Tako je i meni i nisam to povezivao. Možda je najbolje da odeš i nek ti pogledaju prostatu s ultrazvukom i to baš TRUS (trans rektlani ultrazvuk). Jer jedino tako mogu vidjet tihu upalu.
Ne želim ti stvarat paniku, ali bio bi zahvalan onome da je meni netko to na vrijeme rekao.

Quote:
prayer3883 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, imam 23 godine i imam veliki problem sa uriniranjem. Sumnjam da je prostatitis. Simptomi su mi samo malo cesce uriniranje i ponekad nakon uriniranja prolazna bol na vrhu penisa, nemogucnost uriniranja bez da silim,lagana iritacija u medunozju (u podrucju gdje se bruh dobije) te vrlo rijetko kao kratka ostra bol u anisu. Takoder valja napomenuti da sam imao problem sa ledima cca 3 tjedna onda je nestalo, naime od donje desne strane leda do guza mi se znalo "utrnjivati" kad sam sidio i lezao na desnu stranu ali na ljevoj je bilo sve normalno, sad je to proslo i sve je ok sto se toga tice iako sam odkad sam bio manji imao problema s ledima. Kod urologa mogu ici tek 17.4.2014 sto je dosta kasno, i ako jest neka infekcija bojim se da se ne prosiri na bubrege ili dalje (???). Molio bih savjet kako dalje pristupiti jer sam malo paranoican posto mi je krvna slika i urin sasvim ok (bojim se da je nedaj Boze rak). Takoder se ispricavam ako je ovo neprimjerena tema za moj upit. Hvala.
hrast40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 09:41   #90
Jel neko probao tu mikrovalnu termoterapiju? Preporučuje mi doktor, ali ja se ne usuđujem jer prostata je duplo uvećana i u ranama imam jake bolove bojim se da ta terapija ne dovede do retencije. Molio bi za iskustva ako neko ima da podijeli.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
iadmir is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 04:43   #91
Quote:
krapopero kaže: Pogledaj post
Savjetovao bi mnogima pošto urolozi nemogu riješiti stvar da se jave neurologu jer mnogi simptomi i problemi sa prostatom i mokrenjem mogu biti neurološke naravi.Može biti upala živaca dna zdjelice koja inervira mjehur i upaljuje prostatu, pa se stvari vrte onako ukrug.Dosta ljudi govori da im je stanje lošije kakva im je probava tj stolica , pa treba paziti i na hemereoide i ostale analne gadosti , jer i to isto kad se upali preko živaca dolazi do mjehura.Mene su liječili najbolji urolozi i
ništa mi nisu riješili nabolje, otiđem neurologu(jedini neurolog koji se bavi mokrenjem)i stvar se polako poboljšava.Puno toga je u glavi pa ko je osjetljiviji neka krene na psihoterapiju , biće puno bolje i jedino tako zaboraviš na probleme mokrenja.Nakon bolova, pečenja, upala, neispražnjenosti mjehura i ostalih simptoma popio sam jednu malu tableticu koju mi je dao neurolog i 5 dana nisam imao problema.Ovo pišem u dobroj namjeri pa ko misli da ima upalni sindrom (kronični prostatitis)zdjelice bez nekih bakterija neka pokuša kod neurologa.
Pozdrav ,
na koju tableticu od koju si dobio od neurologa mislis , i u kom smislu tije najvise pomogla ? da u potpunosti nestanu bolovi itd itd ?
Dekstr is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 18:50   #92
Quote:
Dekstr kaže: Pogledaj post
Pozdrav ,
na koju tableticu od koju si dobio od neurologa mislis , i u kom smislu tije najvise pomogla ? da u potpunosti nestanu bolovi itd itd ?
Rivotril u malim dozama
krapopero is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 18:43   #93
Quote:
krapopero kaže: Pogledaj post
Bok
Poboljšanje nakon 15 dana od cca 50 posto
pozdrav
Kako je nakon slijedećih 15 dana?
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 16:30   #94
Quote:
siddharta kaže: Pogledaj post
Kako je nakon slijedećih 15 dana?
Mala kriza u obliku učestalog mokrenja na kraju terapije,sad bu de se vijelo da li je to zbilja djelovalo,ili je bio placebo
Pozdrav
krapopero is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 19:16   #95
pozdrav
qapmoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 19:31   #96
Ja također bolujem od krioničnog bakterijskog (e. coli) prostatitisa. Liječim se več 3 mj., po mom mišljenju bez uspjeha.Za početek terapije urolog mi je propisao antibiotik Flexid- mjesec dana, alfa blokatore Tamsu genericon, te dnevno min 1 lit urološkog čaja.Nakon terapije antibiotikom napravio sam bris uretre i mik -biološku analizu ejakulata- sve sterilno. Bilo mi je nešto malo bolje ali niti blizu onome kako bi trebalo biti. Urolog mi je nakon toga rekao da nastavim terpiju sa alfa-blokatorima i čajem ali bez daljnjeg korištenja antibiotika" jer bi mi mogli naštetiti"- kaže.Pa eto prošla su još 2 mj. od toga ,a meni je još uvijek isto.
Izluđuje me ta tupa bol u donjem dijelu trbuha i stalna potreba za mokrenjem.Ne znam više što dalje.Zanimaju me vaša iskustva, koliko dugo ste liječili tu bolest i da li ste uspjeli, te na koji način.molim vas pišite...Pozdrav!
qapmoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 09:21   #97
I onda?

Quote:
krapopero kaže: Pogledaj post
Mala kriza u obliku učestalog mokrenja na kraju terapije,sad bu de se vijelo da li je to zbilja djelovalo,ili je bio placebo
Pozdrav
I? Placebo ili ne? Dali si mozda isao na neku kontrolu nakon uzimanja 'Kineza'?
__________________
PHOTONOD.COM
debokte is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 20:11   #98
Quote:
debokte kaže: Pogledaj post
I? Placebo ili ne? Dali si mozda isao na neku kontrolu nakon uzimanja 'Kineza'?

Quote:
krapopero kaže: Pogledaj post
Mala kriza u obliku učestalog mokrenja na kraju terapije,sad bu de se vijelo da li je to zbilja djelovalo,ili je bio placebo
Pozdrav
Pa jebemumiša, jel može kakva info?
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2014., 01:05   #99
Ja sam koristio 30 dana jednu rundu i bez poboljšanja.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
iadmir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 13:45   #100
Pozdrav,novi sam na forumu tako da se unaprijed ispričavam za neke "početničke greške". Pročitao sam ovu temu i vidim da nas ima mnogo koji se borimo sa ovom fantomskom bolešću. Znači ovako imam 25 godina i prije nekih 20-ak dana sam prvo primjetio nekakvo mravinjanje,trnce u testisima...neznam kako bih to drugačije opisao, zatim su uslijedila učestala mokrenja i stalan osjećaj za mokrenjem,nakon toga sam se obratio svojoj doktorici koja mi je napipala nekakvu blagu upalu lijevog pasjemenika i nakon toga sam obavio urinokulturu,pretragu ejakulata i izvadio nalaz krvi, svi nalazi su stigli kao uredni,a u međuvremenu sam se požalio svojoj doktorici na užasnu nelagodu u području penisa koja je bila popraćena užasnim užarenim bolom ili osjećajem, nakon čega mi je ona prepisala nolicin koji sam koristio 10-ak dana i stanje se popravilo i tegobe su bile smanjene na 20%,poslije toga sam se malo opustio izašao van s društvom i kako su mi savjetovali izbjegavanje alkoholnih pića odlučio sam se zapaliti joint i odmah sam primjetio kako mi se tegobe vraćaju i svi su mi se simptomi vratili u roku par dana i postali još gori, jer sam primjetio teže postizanje erekcije i gubitak jutarnjih erekcija. Tegobe su mi postale tako neizdržive,prvenstveno radi tog nelagodnog i gorućeg,čak bih rekao i plamtećeg osjećaja u penisu da sam se jučer zaputio na sveti duh gdje su me zadržali doslovno 10minuta ,gdje su mi napravili dijagnozu nakon drp-a(prostata veličine kestena,tvrdoelastična,ograničena,blaže bolno osjetljiva.) i UZV(bubrezi b.o. Mokraćni mjehur prazan):kronični prostatitis i prepisali su mi ciprinol a 500mg. Od početka svojih tegoba kopam po internetu i probam naći nekakva riješenja za svoje tegobe i preporučuje se osim odlaska urologu odlazak neurologu pa me zanima dali neko ima ikakva iskustva s neurolozima i da mi da savjet kod koga otići. Htio bih još naglasiti kako sam fizički aktivan i da se ponekad znam preopteretiti i preforsirati pa me zanima da li bih uzrok mogao potražiti tu. Obraćam se tu vama za traženje savjeta jer sam mišljenja da ste većeg znanja od 90% urologa kod nas. Unaprijed Hvala
kive89 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:36.