Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2014., 00:54   #1021
Ajmo se malo prisjetiti - tko je tu pricu o obiljezavanju najvise trubio po medijima i gdje sada radi ta osoba ?
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2014., 14:19   #1022
Tko?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2014., 14:32   #1023
Quote:
neuron22 kaže: Pogledaj post
Pekarski proizvodi su im super ... i mlijecni, slatkisi, i sl... i super kad imaju posebne ponude,... a ono o radnicama da obiljezavaju ahhahaha.... u kaj vi sve necete vjerovat...
i ja kažem
stBoni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2014., 15:52   #1024
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Ajmo se malo prisjetiti - tko je tu pricu o obiljezavanju najvise trubio po medijima i gdje sada radi ta osoba ?
Prosvjetli nas=? nemam blage, al vidim iz aviona da je glupost...
neuron22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 14:52   #1025
Nista od odgovora, a bas je zanimljiv trac.


Inace, sto od linije proizvoda "Okusi zavicaja" preporucate? Bas bi voljela kupiti nesto hrvatsko, ali ne zelim zaliti novce.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 15:44   #1026
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Nista od odgovora, a bas je zanimljiv trac.


Inace, sto od linije proizvoda "Okusi zavicaja" preporucate? Bas bi voljela kupiti nesto hrvatsko, ali ne zelim zaliti novce.
Meni je super bucino ulje i mast. I to je to, ima i makovnjaca ali fina je i nezdeava, puna smeca i konzervansa i biljnog smeca, tako da je svejedno jel kupila ovu ili neku d4ugu, obicno umjetno, fino a nezdravo.

Sent from my GT-P5110 using Tapatalk
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 20:11   #1027
sardine su dobre, i prave domaće. a i zdrave.
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 22:36   #1028
Ovi sladoledi u američkom tjedno su im opaki. Bio sam u nedjelju i ostala su samo dvije kantice - banana-nešto flavor. Ja sam se nameračio na chocolate fudge i onaj cheescake flavor pa sam nevoljko uzeo ovu bananu. Ali, brate, što je to dobro.......unutra su još komadići čokolade i i orasi......... E što je to gusto, slatko, hrskavo.......U Nizozemskoj se proizvode.
vlastimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 09:57   #1029
predobar je americki tjedan... sta jest, jest
neuron22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 10:01   #1030
Preporodio sam se od kada su prestali sa zvonjavom kada je na blagajni red

Samo, sve cesce se desava da nema svih proizvoda. Jucer nema tosta, nema kiselih krastavaca...

Izgleda da je zaista navala na Lidl u zadnje vrijeme...
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 09:59   #1031
Quote:
Partfiš kaže: Pogledaj post
Preporodio sam se od kada su prestali sa zvonjavom kada je na blagajni red

Samo, sve cesce se desava da nema svih proizvoda. Jucer nema tosta, nema kiselih krastavaca...

Izgleda da je zaista navala na Lidl u zadnje vrijeme...
nije, neg "stručnjaci" koji određuju količinu po centrima imaju valjda strah od neprodane robe pa naruče malo - premalo!!

hebe se njima što ima ljudi koji ne mogu čekati ujutro prije 8 sati da se otvori!¨!!!
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 12:35   #1032
Quote:
k-kekec kaže: Pogledaj post
nije, neg "stručnjaci" koji određuju količinu po centrima imaju valjda strah od neprodane robe pa naruče malo - premalo!!

hebe se njima što ima ljudi koji ne mogu čekati ujutro prije 8 sati da se otvori!¨!!!
Dobro ajde, nije bas tak tragicno ak se ne kupi nekaj
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 13:06   #1033
Quote:
Partfiš kaže: Pogledaj post
Dobro ajde, nije bas tak tragicno ak se ne kupi nekaj
pa nije, al to je podcjenjvanje kupaca. "uzeću 3 komada i oglasit da je mega akcija"
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 09:46   #1034
Kod mene u Prečkom nikad ne fali hrane koja je na akciji i po tome su vrlo korektni. Nekad se dogodi da stave dječju robicu na akciju i da to plane - ali tu se radi o velikoj potražnji mladih mama i bakica, a ne o tome da stave "tri artikla".
prečko jug is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 10:08   #1035
Quote:
prečko jug kaže: Pogledaj post
Kod mene u Prečkom nikad ne fali hrane koja je na akciji i po tome su vrlo korektni. Nekad se dogodi da stave dječju robicu na akciju i da to plane - ali tu se radi o velikoj potražnji mladih mama i bakica, a ne o tome da stave "tri artikla".
koliko "velikoj potražnji"??? 2000 komada??? il oni nartuče 30 kom i to je to??? za ZG Prečko i 200 kom je malo!!!
nesposobnost tih ljudi u nabavi!!!
al velim, oni će radije tako pa da su ljudi nezadovolji nego više pa da onda prebace u neki drugi centar gdje je već prodana prva količina.
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 13:25   #1036
Koliko znam postoji besplatni potrosacki telefon, gdje mozes naruciti stvari iz neprehrambenog asortimana ako ih kod tebe u lidlu nema ili je nestalo.
Koliko ih je od vas sto se tuzite da nikad nema robe i zvalo?

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
enjoy
Susjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 20:29   #1037
Quote:
Susjed kaže: Pogledaj post
Koliko znam postoji besplatni potrosacki telefon, gdje mozes naruciti stvari iz neprehrambenog asortimana ako ih kod tebe u lidlu nema ili je nestalo.
Koliko ih je od vas sto se tuzite da nikad nema robe i zvalo?

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
Jučer sam zvala Lidlov potr. telefon u vezi posteljine koje više nema u mom Lidlu. Rečeno mi je da više ne vrše dostavu iz jedne trgovine u drugu.
Ako netko ima drugačije informacije, bila bih zahvalna ukoliko bi ih podijelio na ovoj temi.
Hvala!
__________________
<3 "When I say run... run!"
arianne* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 20:33   #1038
Neće dostavljati artikl po narudžbi u pojedinu trgovinu, ali će ti reći ako je u nekom drugom Lidlu u gradu ostalo da se nije prodalo.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 20:40   #1039
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Neće dostavljati artikl po narudžbi u pojedinu trgovinu, ali će ti reći ako je u nekom drugom Lidlu u gradu ostalo da se nije prodalo.
Hvala na brzoj informaciji!
Iz malog sam mjesta, u nas je samo jedan Lidl, ali ubrzo ću do Zg-a pa će mi ta informacija dobro doći.
__________________
<3 "When I say run... run!"
arianne* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 22:06   #1040
vidjela sam da je neka akcija 50% popusta na neprehrambene artikle,jel to vrijedi za cjelu HR ili na odredjene gradove?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:18.