Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2012., 15:59   #21
Quote:
luna989 kaže: Pogledaj post
Pozdrav
Da li je možda netko na pučkom završio usavršavanje za poslovnu tajnicu/tajnika? Ili mi može reći nešto o tome? Zanime me da li bih imala ikakve koristi od toga, da li bi mi pomoglo prilikom zapošljavanja ako završim to.. Ako netko bilo što zna plizzz napišite
pozdrav.
upravo i ja gledam da to upišem pa me zanima sve to što si i ti pitala.
kako su stvari kod tebe prošle?upisala si ili?
mrvica2222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 10:24   #22
Može netko informaciju o modnom dizajnu ili dizajnu interijera ???
Paralelno sa studijem bi to,ako je moguće.
BlackBoy :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 13:25   #23
ej ljudi ja idem tamo u srednju skolu za upravnu referenticu i dobro mi je.. jedna godina je 3 600 kn.. ako vas jos nesto zanima, pitajte...
aleksandar19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 22:46   #24
Smile

Quote:
aleksandar19 kaže: Pogledaj post
ej ljudi ja idem tamo u srednju skolu za upravnu referenticu i dobro mi je.. jedna godina je 3 600 kn.. ako vas jos nesto zanima, pitajte...
Ja sam trenutno 3.razred UIBŠ i željela bih se prebaciti sljedeće godine u POU. Znači tamo bih pohađala 4.razred. To sam htjela radi toga da imam više vremena za pripremu za maturu i drugih aktivnosti.

I sad me zanima dal mi možeš nešto više reć o nastavi, kakvi su ispiti i to malo općenito. Jel ima predavanja i dal su obavezna? Hvala na odgovoru
nikadeutsch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 12:38   #25
Da li tko zna koliko kod njih traje dokvalifikacija s 3. na 4.stupanj?
Ronaldinho3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 09:41   #26
ljudi. meni je žao što vam moram to reći ali pučko veleučilište je jedna odvratna prevara. fakat su svi prevaranti. od toga da kada se tamo dodes upisati nitko ti ne napomene da imas pravo na nekakav popust (ako si na burzi ili ako platis odjedamput) ja sam dosla platiti odjedamput za kozmeticara (6000 kn) i zenska mi uopce nije rekla da ako platim odjedamput da je cijena tecaja 5400 kn. kuja si je uzela 600 kn u džep. i tako dalje.. brutalno su nas uskratili za sate. pise da tecaj ima 500 sati, mi smo ih imali oko 200, nista nas nisu naucili. toliko smo sve razočarane. ista stvar je i sa drugim tečajevima.. pedikeri su užasno razočarani. cvjecare su pokrali isto za nekih 50ak sati. a i sama kvaliteta tečaja je jako loša.
betch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 19:53   #27
Koliko ti je trajala ta škola za kozmetičara?
Ronaldinho3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 19:13   #28
sori nisam bila dugo pa nisam vidjela poruku. tecaj je trajao oko 4 mjeseca. stvarno jako veliko razočarenje
betch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 22:15   #29
evo sad sam prebrojala kolko sati smo imali ukupno tocno, mislila sam da je 200 ali nije, evo nategnutih 150. sto je jako strasno s obzirom na to da pise 500 sati. bas su prevaranti. samo da pare izvuku iz nas. a nismo nista posebno naucili.
betch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 20:55   #30
A od kojeg mjeseca do kojeg ti je to trajalo? U jesen ili? Jer vidim da sad vec duze vrijeme traju upisi,a bilo bi mi cudno da sad krenu s nekom izobrazbom,s druge strane jesen je još daleko pa mi se to cini dugo za čekati. I sad nezz dal tko zna koliko traje dokvalifikacija školovanja s 3. na 4.stupanj kod njih?! Pošto si ti išla na prekv.za trogodišnje zanimanje,a mene zanima 4.stupanj.
Ronaldinho3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 22:00   #31
pocelo je krajem 9. mjeseca i trajalo je do 1. mjeseca. ja nisam isla na prekvalifikaciju nego bas na tecaj osposobljavanja.
betch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 17:11   #32
To je druga stvar onda,to krače traje. Mene interesira baš koliko traje sama prekv.s 3.na 4.stupanj?! Netko?
Ronaldinho3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 11:21   #33
Vidim da 18.6 počinje kod njih program prekvalifikacija. Zanima me kakva iskustva imate s njima što se tiće doškolovanja i prekvalifikacije?
Ronaldinho3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 13:58   #34
Ako je netko upisivao neki od programa usavršavanja u Pučkom, može li mi reći kakva je procedura s ispitima? Kako se polažu? Postoji li rok do kad se program mora završiti (znam da u Algebri ima fora od godinu dana)?
Kumica-s-placa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 11:29   #35
Zar nitko?
Kumica-s-placa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 03:05   #36
Pozdrav
Zna li tko kako tamo funkcionira usavršavanje za organizatora marketinga, i da li se isplati?
Tnx
Horoscope is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 11:33   #37
Voditelj upravljanja projektnim ciklusom

Zdravo ljudi!

Zanima me osposobljavanje pod nazivom 'Voditelj upravljanja projektnim ciklusom'(http://www.pou.hr/hr/index.php/obraz...ktnim-ciklusom).

Da li je itko od vas ili osoba koje poznajete završio tečaj? Ako da, kakav je i da li je omjer cijene i kvalitete dobar?

Da li smatrate ovaj smjer doškolovanja smislenim s obzirom na trenutno stanje u državi i smjeru kretanja iste?

Hvala unaprijed!
Nzope is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 18:34   #38
Ja sam tamo bila na dva programa preko tih javnih radova i ne preporučam ništa njihovo.
Nastava ofrlje odrađena (puno ljudi se žali), predavači polupripremljeni (npr. profa iz informatike nije znala neke stvari u wordu pa smo joj mi pokazivali, presmiješno, drugi lik svaki put na predavanju lista skriptu da vidi što bi sve trebao raditi, sve slično tome), predavanja zbubana u minimum sati da se može reći da smo donekle čuli za ono što smo trebali pošteno savladati... Katastrofa.
Na predavanjima za prekvalifikaciju, dakle namijenjenima i ljudima koji već negdje rade i od tih plaća si odvajaju, na pitanje o usklađivanju rasporeda i posla čulo se i "ili radite ili se školujete, što vam nije jasno" i slično.

Ako već gledate da si nešto platite, nađite nekog drugog tko će to normalno odraditi, ovo je krađa i bacanje novca i vremena.

Ne znam kako poslodavci gledaju na te njihove svjedodžbe, ali ako su imalo upućeni...
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 23:42   #39
Opća gimnazija

Ove godine odlučila sam upisati opću gimnaziju u POU ZG i zanima me što me sve očekuje? Vidim da ima dosta razočaranih i onih koji tvrde da je bacanje novaca i vremena suradnja sa POU ZG. Čak sam i sumnjala prije nego što sam došla na Forum u to kako je sve bajno. Treba mi ta srednja škola zbog fakulteta. Sa strane bih učila i stručne predmete iz građevinske i arhitektonske srednje da bih na kraju mogla SA ZNANJEM upisati Arhitektonski fakultet u Zagrebu. Mislim da mi je jednostavnije početi od početka, nego krenuti na fakultet na kojem će mi u početku nedostajati opća znanja i tehničko crtanje. Dakle, idem ozbiljno. Nije problem što ću se sama pripremati za ispite i pri tome mislim na očito veliki manjak kvalitetne nastave, već bi mi bio problem da nemam potvrdu kako te iste predmete znam, a tu mi potvrdu jedino može dati POU i to za 7.800 kn, koliko naplaćuju jednu godinu opće gimnazije. Dakle, u biti... Pitanje je: S obzirom na to da se radi o općoj gimnaziji, koja je opširna i zahtjevna, imaju li ozbiljniji stav prema nastavi i ozbiljniji pogled na taj smjer?
Jesdin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 16:33   #40
zanima me jel netko bio na osposobljavanju za administratora?
gledala sam letak i čini mi se okej i željela bi upisati taj tečaj.završila sam četverogodišnju strukovnu školu (ekonomija) ako je netko išao, molim neka opiše kako mu/joj je bilo i jel uopce vrijedi dati novce za to? jeste našli posao nakon toga?
Mishka08 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:19.