Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2008., 13:59   #21
Da.... to mi nikad neće bit jasno. Dok sam bio mal mislio sam da je to kao obiteljska neka stvar, ali otkad je ujak otišo u njemačku, vratio se ima takva 2!

I još sam se nečeg sjetio. Kad ti donesu "začine i mirodije" iz obećane zemlje pa objašnjavaju tupom puku šta je to. "To ti je S OLIFER majica, to ti je tamo trendi i skupo." A mobitel je Handy!
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 15:16   #22
moj stric ima vrt ispred kuće oko 6 kvadrata, i naziđa je fontanicu, neka solarna svijetla, po zidovima savijo keramičke žabe, zečeve, mačke i ostale zvijeri.... mali trampolin za djecu, mali bazen, stol i stolice i onaj kuratz što hlad stvara, posadio šipak i maslinu i na sri vrta nakerijo veliku stinu na koju je posadio cvijeće
A pokraj vrta roštilj, neke drvene konstrukcije koje samo on zna čemu služe...

Jbt ne vidiš travu, a kad se vrati u njemačku trava se cila osuši pa je ja moram zalivat 3 miseca da dođe sebi



ali mi da kesu gumenih i patike od 20 evra
 
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 15:51   #23
meni i sestri je stric iz nemčije pola sata objasnjavao da mlijeko dolazi od krava ,ne iz tetrapaka. tad smo bile u srednjoj skoli.
ujedno,redovno je farbao svoju fudbalerku crnom bojom za kosu.kako je bilo ljeto a on se zajebo-nije kupio farbu nego kolor sampon-boja se rastopila i ofarbala jastučnicu.rekao je mojoj mami da oni tamo redovno peru robu u ves masini pa da ne stavljaju prljave jastučnice gostima kao mi balkanci.
hmmm,ves masina...ma bit će toga jednom i u rvackoj...
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 19:52   #24
sad tek vidim da svi imamo stričeve u nemačku

__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 20:00   #25
Quote:
piacere_dfn kaže: Pogledaj post
poluprobavljene gumene bombone iz Lidla
Smeće.

Quote:
piacere_dfn kaže: Pogledaj post
ne treba zaboraviti ni specifičan ukus za uređenje eksterijera. Najljepša i najveća kuća u selu je redovito od Mate iz Duseldorfa, sa betonskim lavovima, fontanicom, solarnim lampama u obliku žabe i sličnim.
O V O je stvar koja me dovodi do ludila majke miiii. Nešto što ne mogu podnijeti, ODVRATNO.
Takve kuće koje su preplavile našu obalu da mi se riga zaslužuju poseban topic zaista! Kod nas je još glavna specijalnost ostavit je u cigli... Itd ajde netko topic o tom najvećem trashu.
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 22:00   #26
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
Da.... to mi nikad neće bit jasno. Dok sam bio mal mislio sam da je to kao obiteljska neka stvar, ali otkad je ujak otišo u njemačku, vratio se ima takva 2!

I još sam se nečeg sjetio. Kad ti donesu "začine i mirodije" iz obećane zemlje pa objašnjavaju tupom puku šta je to. "To ti je S OLIFER majica, to ti je tamo trendi i skupo." A mobitel je Handy!
Joj da, ovi rođaci što ljetuju kod nas uvijek ostave one instant umake, začine, juhe i ostale proizvode izvorne njemačke kuhinje

Jesam li spomenuo da moj bratić živi u socijalnom stanu ali još uvijek nosi Lacosta majce?
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 23:33   #27
naprave si velike kuće, po mogučnosti napola dovršene, koje veći dio godine stoje prazne.
vitanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 23:52   #28
Quote:
piacere_dfn kaže: Pogledaj post
Jesam li spomenuo da moj bratić živi u socijalnom stanu ali još uvijek nosi Lacosta majce?
Jesam li ja spomeno da preko ljeta se svi spuste u hercegovinu u ganjc novim rentanim kočijama kojima neznaju ni ime pročitat kako treba.
Focvagen Phaton!
Veliki mercedes Genšer!
Bembuba velika sedmica
Audi onaj veliki, najveći što ima.
Bemve karavan, sporcki
Mercedes M klasa
Mercedes, `naki ko` `no u Pape
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 00:29   #29
A svi ti gastići imaju djecu s imenima poput: Kristijan, Daniel, Klaudia, Renata...

Sve što pali i u Jugi i u Dojčlandu

Stvarno, ne poznajem nikoga tko ima rođake u DE, a da se ne zovu tako...
Azriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 03:29   #30
Scena s mora:

Švabica zove nekog klinca: Mathias, Mathias, nah komm schon. Kad se zadera stari. Matijas pizda ti materina, izlazi iz vode, vidiš da te mater zove. Kaže mali: Evo IĐEM!

Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 10:22   #31
Quote:
vitanova kaže: Pogledaj post
naprave si velike kuće, po mogučnosti napola dovršene, koje veći dio godine stoje prazne.
ovi moji su se vratili u svoju polovicu kuće,preuredili,velike face u susjedstvu

mogli su dvije kuće napravit za tu lovu
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 10:23   #32
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
Scena s mora:

Švabica zove nekog klinca: Mathias, Mathias, nah komm schon. Kad se zadera stari. Matijas pizda ti materina, izlazi iz vode, vidiš da te mater zove. Kaže mali: Evo IĐEM!

__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 10:59   #33
da,to je kao ona: "Omi,komm..Omi..komm..Omere,dolaz vamo,pička t' mater!!"
Ima nekoliko verzija.

Jao tema je ludilo..

Da,najbolje je kad odu u Švabiju,pa već nakon godinu dana počnu zaboravljati hrvatski..pa onda upotrebljavaju izraze kao "unfal", "tankštela" ,"kunde","krankenkasa" i slično..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 11:00   #34
urlab
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 11:03   #35
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post
urlab
urlaUb,moliću..

kod nas je došla jedna ženska,nečija teta,i počela se žaliti da ju boli "leber"..
Od tada ju zovemo Tante mit leber..
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 11:04   #36
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
urlaUb,moliću..

kod nas je došla jedna ženska,nečija teta,i počela se žaliti da ju boli "leber"..
Od tada ju zovemo Tante mit leber..
no dobro,ja po vuku

kae leber?moji to nisu spominjali

samo kad imaju urlaUb..sad dečki (od 4 banke) čekaju urlaub da mogu doć..pa će sjedit u kući ili šetat trgom

baš sam đubre
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 11:09   #37
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post
no dobro,ja po vuku

kae leber?moji to nisu spominjali

samo kad imaju urlaUb..sad dečki (od 4 banke) čekaju urlaub da mogu doć..pa će sjedit u kući ili šetat trgom

baš sam đubre
leber=jetra.

da,poznato mi je to sjedenje u kući ili sjest u neki birc pa gledat kako mi sad već svašta imamo u Hrvatskoj..

I moja frendica koja u svojoj kući(tu u hr,jel) još uvijek ima ogromnu foto tapetu s palmama i pješčanom plažom (spomenula sam to već negdje),pa onda dođem kod nje na kavu i sprdamo se u besvjest..
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 11:15   #38
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
leber=jetra.

da,poznato mi je to sjedenje u kući ili sjest u neki birc pa gledat kako mi sad već svašta imamo u Hrvatskoj..

I moja frendica koja u svojoj kući(tu u hr,jel) još uvijek ima ogromnu foto tapetu s palmama i pješčanom plažom (spomenula sam to već negdje),pa onda dođem kod nje na kavu i sprdamo se u besvjest..

da,poznata fototapeta

moji bratići jelte,oni kad dođu na uralUb ne idu na more već bauljaju po zg..
oni su iz švabije jelte neka im neko prigovori
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 11:19   #39
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post
da,poznata fototapeta

moji bratići jelte,oni kad dođu na uralUb ne idu na more već bauljaju po zg..
oni su iz švabije jelte neka im neko prigovori
Ili neki Ameri..imaju oko 60-ak godina.Pa onda kad počnu mješati engleski i hrvatski..Žena je morala ležati par dana u bolnici nešto.."Jao kako je teško danas ovim nursama u Hrvatskoj"..
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 11:20   #40
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
leber=jetra.

da,poznato mi je to sjedenje u kući ili sjest u neki birc pa gledat kako mi sad već svašta imamo u Hrvatskoj..

I moja frendica koja u svojoj kući(tu u hr,jel) još uvijek ima ogromnu foto tapetu s palmama i pješčanom plažom (spomenula sam to već negdje),pa onda dođem kod nje na kavu i sprdamo se u besvjest..
Boo Hoo! Tvoja prijateljica očito nije vidjela električnu plišanu papigu koja priča na švapskom kad prođeš kraj nje
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:05.