Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2008., 15:33   #1
H1

E, ovako.
H1 nudi internet + telefon.

Hocu se prebacit na to, kosta 399 kn mjesecno sveukupno.
Opcije interneta : brzina : do 24 MBPS !! (najbrzi net u hr za privat. korisnike)
Upload : 760 kbps
FLAT i jos tamo neke piseju.

E i sad ovako, ono sto mene zanima je to jel neko ima h1 internet i tocno taj koji ja zelim kupiti?
Jel dobar?

http://www.h1telekom.hr/

Ovdje su informacije, pa ako netko nema neka pogleda tamo onaj paket pod internet + telefon od 399 kn i neka mi kaze.

Hoce li meni ping na igricama biti manji nego sada ? (Imam t com net , 2mbps)
ping : 35-70.

Molim da mi netko odgovori na moja pitanja.

Hvala.
CuTe
-=CuTe=- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2008., 15:48   #2
Dali si prvo istestirao Dostupnost H1 Surf & Call usluge, sto vrijedi raspravljati ako im nisi dostupan.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 13:17   #3
Quote:
-=CuTe=- kaže: Pogledaj post
Hoce li meni ping na igricama biti manji nego sada ? (Imam t com net , 2mbps)
ping : 35-70.

Molim da mi netko odgovori na moja pitanja.

Hvala.
CuTe
A šta će ti manji?
To je kao da Mudrinić kaže iman 200 000 kn/mj, jel mogu dobit više
35-70 je, usudio bi se reć odličan ping (pogotovo kad pogledaš čega sve ima okolo) i nemoj se (samo) radi toga selit

i btw na 24 Mbita će ti ping bit sigurno gori nego sad
Znam masu ekipe koja je uzela T-comov 16 Mbita internet, pa onda bila nezadovoljna pingom koji je išao i do 200, pa su se dogovoarali s T-comom da im spusti brzinu na nekih 10,11 da bi dobili ok ping. A neki su pak vratili na 8Mbita
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 20:35   #4
e, vidi, uzimam net samo zbog toga.
Pa neki tipovi imaju ping 0 - 30.
Kako da ja tako imam ?!

Help!
-=CuTe=- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 20:49   #5
Quote:
-=CuTe=- kaže: Pogledaj post
Pa neki tipovi imaju ping 0 - 30.
Kako da ja tako imam ?!
Aha, ja iman -20

A uzmi onda, tvoje pare
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 21:16   #6
Ne razumijem zasto bi netko davao 400 kn mjesecno za internet kad bar 3-4 providera nude za 150, a ako mozes dobit carnet 100 kn za 5 mbit/ flat. Sta ces sa 24 mbit-a? Planiras skinut cijeli internet u tjedan dana? Besmisleno. Dovoljna su ti 2 mbit-a / flat za 150 kn.
Shifty Gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 07:58   #7
Pa zašto nebi plačao ako može? Plus, vani su 24 MBit veze normalne veze kao kod nas 2 MBit. Siguran sam da oni ne planiraju skinuti cijeli internet. Radi se o komociji. To je sve.
Itachi99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 14:49   #8
Napisao sam sto zelim, bmk bilo to 24 ili 2 mbps!
reko sam da trazim internet na kojem cu imati ping ispod 20 na hrv.serverima , na igricama.

Ja nisam gamer, ovo je poslovno.
Ako tko ima nesto pametno reci neka mi kaze, trazim net , bilo 150 kn ili 400 kuna! Ja trazim net s kojim bi se imalo ping najvise 30 pa ispod 30 !!!!!

Gameri, javite se.
-=CuTe=- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 18:27   #9
Quote:
Itachi99 kaže: Pogledaj post
Pa zašto nebi plačao ako može? Plus, vani su 24 MBit veze normalne veze kao kod nas 2 MBit. Siguran sam da oni ne planiraju skinuti cijeli internet. Radi se o komociji. To je sve.
I ja mogu davat 400 kn mjesecno za internet, ali ne dajem. Ja dam 50 kn mjesecno za flat, skidam sa nekih 150 kb i to mi je i vise nego dovoljno. Razlika u 24 mbit-a i ovom mom je da sa 24 mbit-a skines film od 700 mb za koju minutu. Meni to netreba jer ja nemogu pogledat cijeli film svakih par minuta. Sa svojom "slabom" vezom cekam nekih 1 h da mi se skine file od 700 mb. Zar nekom stvarno treba nesto brze? Ili je to ipak ono - nudi se pa ajde kupit cu to. Samo zato sto se nesto nudi ne znaci da ti to treba.

Ovo: ja nisam gamer, to je poslovno uopce necu komentirat, s obzirom da u prvom postu pita hoce li mu ping u igricama bit manji nego sad.

Beba hoce cokoladu, a sita.
Shifty Gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 22:23   #10
Debila li.
Pitam neki net za dobar ping.
-=CuTe=- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 00:28   #11
Za poslovne transakcije ili cod4 Bebica mala nije sretna, buhuhu, hoce pingac, da je sto manji.
Shifty Gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 07:06   #12
Baš tako.
-=CuTe=- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 07:28   #13
Quote:
Shifty Gypsy kaže: Pogledaj post
Za poslovne transakcije ili cod4 Bebica mala nije sretna, buhuhu, hoce pingac, da je sto manji.
Kaj znas, mozda covjek poslovno testira igrice i pise recenzije.
Bojim se da ovo do 24 Mbps nije samo tako ostvarivo "do" je rastezljiv pojam, jedino ako nisi na metar od centrale i spojen optickim kabelom, ako na bakrenu paricu (zicu) dobijes izmedju 6 i 8 Mbps gladi bradu.
A i upload 768 kbps na takav download im bas nije nesto.

Jedino nisi odgovorio jesu li ti dostupni, meni nisu.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 18:09   #14
link
Još ćeš malo pričekat.
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 22:36   #15
Zivio T2, dojdi sto prije, onda ce barem i cijene ostalih provajdera u nas malo pasti.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 22:37   #16
A uf, tnx na linku, nego.. jos cemo mi (Hrvati) to dugo cekati.
Do onda.. mislim da cu se prebacit na optimu, centrala je 13 km od moje kuce tak da bi ping vjerojatno bio bolji.
=)
Toliko. =)
-=CuTe=- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 18:41   #17
H1 ADSL-Kvaliteta?

U Splitu na mojoj lokaciji je samo dostupan H1.Sad me zanima kako su korisnici zadovoljni sa njihovom uslugom adsl-a.
Oliol is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 23:28   #18
H1 internet obara cijene

Da započnem temu o ovome operateru jer mislim da se već davno trebala pokrenuti jer mislim da ovaj operater trenutno obara cijene, tražio sam slične teme, ali nema sličnih ovoj, a da nisu stare više o godinu dana, ako moderatori imaju nešto protiv neka slobodno brišu, ja nemam ništa protiv, samo sam htio napisati koju riječ!

H1 nudi trenutno tri tarife:

Surf & Call Start

* 73,20 kn
* do 1 Mbps/192 kbps*
* 3,6 kn / h
* + Asus za 76,70 kn/mj
* *do sada 512 kbps/192 kbps

Surf & Call Active

* 154,00 kn
* do 4 Mbps / 256 kbps*
* FLAT
* + Asus za 59,90 kn/mj
* *do sada 2 Mbps/256 kbps

Surf & Call Pro

* 399,00 kn
* do 24 Mbps / 768 kbps*
* FLAT
* + Asus za 9,90 kn/mj

Je li tko možda imam h1, kakva je dostupnost, ćuo sam da su u Zagrebu i Splitu na dosta mjesta dostupni, prenosim jedan artikl iz novina:

H1 TELEKOM širi vlastitu telekomunikacijsku infrastrukturu u pojedinim gradovima, što omogućava još veću pokrivenost govornim i ADSL uslugama u Hrvatskoj. Danas H1 TELEKOM pokriva 55 % kućanstava u Splitu te 35 % kućanstava na području Zagreba, odnosno dostupan je više od 300 tisuća stanovnika.

mislim si uzeti ovu srednju tarifu uz asus eee, je li mi se isplati, kakva su vaša mišljenja, hvala....
Snejk01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 11:25   #19
a dostupnost? i jel oni to naplaćuju internet prema vremenu korištenja?
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 12:27   #20
Ne bi bas rekao da rusi cijene, ponuda je tu negdje u rangu amis-ove. Osim ove prve opcije gdje se naplacuje vrijeme provedeno na internetu sto je uzasno. Imas na njihovoj stranici provjeru dostupnosti pa provjeri dal ti je dostupno. Sto se tice prijenosnog ASUS-a ako ga bas zelis iako po meni se takvu nesto ne isplati kupovat.
riche is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:59.