Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2009., 17:43   #61
Quote:
OPTi Mystic kaže: Pogledaj post
Skoro svaki put je bila borba nakon toga. Njih 2-5 počnu skakati po njemu, udarati ga, ... a stariji se križaju i prevrću očima. Divota za gledati.
U mojim svatovima taj isti nije ukrao ženi cipelu već moju Martensicu br. 46... zahtjevao je (i dobio) gajbu piva i litru štoka. Treba ga zvati na svako vjenčanje.
Hu, to negdje izgleda kao ruska svadba
__________________
Good... bad... I'm the guy with the gun.
Rudolf T is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 17:50   #62
Najvolim gledat sarma pundže..s loknama na sljepoočnicama (kako to objasniti ) i satenske haljine na bretele mast hev!
Pareo/šal/neki krpetuljak fensi imena, koji se skupo plaća zbog imena iako ga nitko nije ni krojio niti šivao - je obavezan preko ramena, to je tač pristojnosti za u crkvu. Kakav je to obred ako se nekome vidi rame
__________________
Rudeness is the weak person's imitation of strength.
Azriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 18:01   #63
Bila sam na jednoj svadbi u svom zivotu i to mi je bilo vise nego dovoljno!
Uzasno me strah jer sam magnet za takva sranja


Naravno na svakoj pravoj svadbi postoji saramantan i izuzetno duhovit "voditelj" koji je zaduzen za one grozne igre

Primjer:
Zavezali su muskima banane oko pasa i zene su se natjecale koja ce prva pojesti bananu, bez ruku...

ili

Izvlacili su cure/zene u suknjama, zavezali im oci i stavili mikrofon ispred usta da se cuje vrisak u trenutku kada injekciju sa vodom stisnu zeni u medunozje


Cemu to?
Wiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 18:06   #64
Quote:
Wiki kaže: Pogledaj post

Izvlacili su cure/zene u suknjama, zavezali im oci i stavili mikrofon ispred usta da se cuje vrisak u trenutku kada injekciju sa vodom stisnu zeni u medunozje
Kako, kako???De to malo pobliže objasni...

__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 18:09   #65
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Kako, kako???De to malo pobliže objasni...

Pa izvedu sirotu zenu (U SUKNJI) i zavezu joj oci!

Jedan frajer drzi spricu (napunjenu vodom, jel) i neprimjetno ju stavi ispod suknje i naglo stisne, tako da sva voda ode u siroto zenino medjunozje
I sad je tu jako interesantan taj zenin vrisak ili uzdah ili stogod

Jel sad jasnije?
Wiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 18:18   #66
Quote:
Wiki kaže: Pogledaj post
Pa izvedu sirotu zenu (U SUKNJI) i zavezu joj oci!

Jedan frajer drzi spricu (napunjenu vodom, jel) i neprimjetno ju stavi ispod suknje i naglo stisne, tako da sva voda ode u siroto zenino medjunozje
I sad je tu jako interesantan taj zenin vrisak ili uzdah ili stogod

Jel sad jasnije?
Da..hvala.

Pa meni to baš super.Jel ima neđe da se prijavim za taj poso, a?Da budem profi špricačica međunožja po svadbama?

__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 18:20   #67
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Da..hvala.

Pa meni to baš super.Jel ima neđe da se prijavim za taj poso, a?Da budem profi špricačica međunožja po svadbama?

Ma
Sta ti imas po tudjim medjunozjima... spricat

Wiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 18:22   #68
Quote:
Wiki kaže: Pogledaj post
Ma
Sta ti imas po tudjim medjunozjima... spricat

Ma znaš da nećem, jubaf..


Ali ovo stvaaaarno nisam nikad čula..jbt, pa hajde nek mi netko objasni, kome takve stvari padnu na pamet?Ajmo uvest da netko ide sa špricom i šprica žene po pičkama.."špricam po pičkama"..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 18:26   #69
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post

Ali ovo stvaaaarno nisam nikad čula..jbt, pa hajde nek mi netko objasni, kome takve stvari padnu na pamet?Ajmo uvest da netko ide sa špricom i šprica žene po pičkama.."špricam po pičkama"..
Uh bila je to jedna prava zagorska svadba
I bilo je svega, ali uglavnom sam u vrijeme tih "igara" bila na weceju (nakon sto su me na bananu najebali ) tako da ne znam sto je jos bilo (fala bogu )
Wiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 18:28   #70
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Ali ovo stvaaaarno nisam nikad čula..jbt, pa hajde nek mi netko objasni, kome takve stvari padnu na pamet?Ajmo uvest da netko ide sa špricom i šprica žene po pičkama.."špricam po pičkama"..
Isuseboze....tome se i ja moram nacuditi. Meni to cak nije ni smijesno. Ja se toga bojim.

U kojem kraju su uveli taj obicaj da znam gdje ne treba ici u svatove?
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 18:30   #71
Šteta...ko zna kakve smo još bisere propustili..

Ajme, kakva Slavonija, ma Zagorje dilajt rula!
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 18:30   #72
Quote:
Simple_Fille kaže: Pogledaj post
Isuseboze....tome se i ja moram nacuditi. Meni to cak nije ni smijesno. Ja se toga bojim.

U kojem kraju su uveli taj obicaj da znam gdje ne treba ici u svatove?
Ja imam svadbofobiju od tada

Ali zene su bile uzasnute i na licima im se vidjelo da bi ih najradije sterale u kurac
Al zato su muski krkanski seljaci uzivali! O da!
Wiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 18:38   #73
Quote:
Wiki kaže: Pogledaj post
Ja imam svadbofobiju od tada

Ali zene su bile uzasnute i na licima im se vidjelo da bi ih najradije sterale u kurac
Al zato su muski krkanski seljaci uzivali! O da!
Meni su stvarno grozne te nametnute gluposti.


Ja nemam vise svadbofobiju. Ja sam 'ladna k'o špricer.

Pripremim kutiju cigareta, stavim litru nečega ispred sebe i utonem u svoj svijet.
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 18:40   #74
Quote:
Simple_Fille kaže: Pogledaj post

Pripremim kutiju cigareta, stavim litru nečega ispred sebe i utonem u svoj svijet.
Da, otprilike i ja tako.
Jednom sam na jednoj svadbi prošla kroz sobu od konobara na putu do veceja i nisam se više vratila za svoj stol.Naime, konobari su imali neki kazić i puštali si elektroniku.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 18:44   #75
Quote:
Simple_Fille kaže: Pogledaj post
Meni su stvarno grozne te nametnute gluposti.


Ja nemam vise svadbofobiju. Ja sam 'ladna k'o špricer.

Pripremim kutiju cigareta, stavim litru nečega ispred sebe i utonem u svoj svijet.
Da, i nevjerojatno je koliko su napadni i jebu te dok ne odradis, odnosno, dok se ne osramotis
Jbt, ja sam bananu jela nekom dedi od 6 banki

Tada sam bila jako mlada, ali da se opet nadjem u takvoj situaciji sakom bi ga opalila
Wiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 18:48   #76
Isuse koja tema, prijaviću vas na Vjenčanja i svih će vas zbanat

Ontopic, na svadbi moje poznanice je bilo zamišljeno da se, slijedeći običaje, mlada i kum negdje sakriju i onda ih mladoženja kao traži jer mu je kum kao oteo mladu. I u tradicijom određeno vrijeme sakrili se oni u auto, kiša pada, vrijeme ide a niko ne dolazi. Pa ga zove kum na mob, kao, oš ti nas više doć nać, ledeno je vanka, a mladoženja sjedi, pije i govori kumu "Tražit?? Na ovoj kiši??? Ne pada mi napamet"
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 18:50   #77
Quote:
Wiki kaže: Pogledaj post
Jbt, ja sam bananu jela nekom dedi od 6 banki
Ajme, ovo stvarno degutantno zvuči.

Jebemti, ti zagorci su stvarno perverznjaci..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 18:51   #78
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Da, otprilike i ja tako.
Jednom sam na jednoj svadbi prošla kroz sobu od konobara na putu do veceja i nisam se više vratila za svoj stol.Naime, konobari su imali neki kazić i puštali si elektroniku.
A ja sam jednu provela gledajuci TV sa konobaricama.

Svatovi se odrzavali u nekom hotelu i bilo je jedno super 'predsoblje' sa foteljama i TV-om i sankom.
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 18:55   #79
Quote:
Wiki kaže: Pogledaj post
Da, i nevjerojatno je koliko su napadni i jebu te dok ne odradis, odnosno, dok se ne osramotis
Jbt, ja sam bananu jela nekom dedi od 6 banki

Tada sam bila jako mlada, ali da se opet nadjem u takvoj situaciji sakom bi ga opalila
Wiki, suosjećam sa tobom!

Nije ni čudo što imaš svadbofobiju.
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 19:09   #80
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Isuse koja tema, prijaviću vas na Vjenčanja i svih će vas zbanat

Ontopic, na svadbi moje poznanice je bilo zamišljeno da se, slijedeći običaje, mlada i kum negdje sakriju i onda ih mladoženja kao traži jer mu je kum kao oteo mladu. I u tradicijom određeno vrijeme sakrili se oni u auto, kiša pada, vrijeme ide a niko ne dolazi. Pa ga zove kum na mob, kao, oš ti nas više doć nać, ledeno je vanka, a mladoženja sjedi, pije i govori kumu "Tražit?? Na ovoj kiši??? Ne pada mi napamet"
Eee to se dogodilo na jednoj svadbi u mojem kraju, samo što nije bilo predviđeno u skladu s običajima. A mladoženja je stvarno tražio! I našao!
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:29.