Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2010., 16:32   #81
Potpis!
Rizlamen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 23:05   #82
Quote:
cleary_555 kaže: Pogledaj post
Daj molim te dx 11 je jedno veliko razvikano sranje. Znam da će me napast sad svi koji su bacili pare zbog dx 11.
Kad daš tolike pare očekuješ veeeliku razliku a dobiješ kurac od ovce.
istina. imo sam dileme izmedu gts250 i hd5750. na kraju sam svejedno uzo grafu iz crvenog tabora i kad sam bas trazio razliku izmedu dx9, 10 i 11, mogu reci da je SKORO i nisam nasao. naime, dok po tebi pucaju/pokusavaju te silovati alieni/netko ti se dere "NEED MEDIC!", nemas bas puno vremena gledati kako su kamencici manji od glave cavla oblikovani. nasao sam jedan post negdi da je dx11 kao vise na optimizaciji ili tako nesto, da pruza vece mogucnosti, sto je najvjerojatnije istina. nije mi zao sto sam uzeo dx11 grafu jer mi se hd4650 pocela polako daviti, ali bas dok imate mogucnosti vidjeti dx11 na djelu, onda vidite da ne vidite nista ako dobro ne pogledate da bi mogli vidjeti (ajme recenice ).
bass999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 00:17   #83
igra je sasvim solidna. ne razumijem zasto joj mnogi zamjeraju linearnost - pa single mode CoDMW2 je isto linearan i niko se ne zali (i uopce ne razumijem citav hype oko te igre). metro 2033 barem ima solidnu pricu. i odlicnu atmosferu. jest da nije među najboljim igricama al je negdje u sredini
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 11:55   #84
Oko singleplayera MW2 se nitko ne buni jer od toga nitko ništa zanimljivo nije ni očekiavao. MW2 se kupuje zbog MP, a ne SP.
Cleary is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 19:39   #85
Quote:
cleary_555 kaže: Pogledaj post
Oko singleplayera MW2 se nitko ne buni jer od toga nitko ništa zanimljivo nije ni očekiavao. MW2 se kupuje zbog MP, a ne SP.
istina...
al postoje neki koji preferiraju SP (kao ja na primjer ) pa sam dosta razocaran bio sa MW2. zao mi je sto uz takvu grafiku i igrivost, nisu mogli neku dostojnu pricu smislit
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 22:33   #86
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
istina...
al postoje neki koji preferiraju SP (kao ja na primjer ) pa sam dosta razocaran bio sa MW2. zao mi je sto uz takvu grafiku i igrivost, nisu mogli neku dostojnu pricu smislit
pa ovo je tek dio price. procitaj knjige
uostalom sta tocno fali prici?
__________________
I am he the bornless one, the fallen angel watching you...
evil bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2010., 11:03   #87
ooooovak:
igra je dobra. nećemo reć JEBENA (cod4 je bila jebena), al je dobra.
No, kao što je netko napomenuo, živine mi baš idu na ku*ac. Umjesto da je malo municije, živine je jednostavno teško ubit. Za one početnme nosalises trebam 1 do 2 shotgun shella. Trenutno sam u knjižmici i oni hebeni librariani me dovode do ludila, na milimetar sam od toga da odjebem igru skroz. Nemoš' ih ubit NIKAKO (mislim, jesam jednog, al sad su još 2 u igri i jebeš to, nemam tolko municije lol)
Feeling je ok, klaustrofobija i sve to, vani si solo, ostalo ti još 3 filtera za masku.
Što se tiče grafike, a to stvarno. Nisam baš power gamer pa ne znam što je stvarno dobra grafika u današnje vrijeme, no ja je na svojoj konfi igram na minimum detaljima na 1680*1050 i igra je PREKRASNA. i fluidna, ne trza. ono, svarno je krasna na full minimumu.
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2010., 11:38   #88
Quote:
evil bastard kaže: Pogledaj post
pa ovo je tek dio price. procitaj knjige
uostalom sta tocno fali prici?
pricao sam o prici MW2 a ne metro 2033. metro 2033 ima super pricu
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2010., 13:38   #89
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
pricao sam o prici MW2 a ne metro 2033. metro 2033 ima super pricu
OMG da, skoro sam zaboravio
moilim nekoga da mi, ako ima, pošalje svoju sigurnosnu kopiju knjige ili link na istu, po mogućnosti na PM da ne ljutimo modove... Please?
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2010., 20:54   #90
predobra je igra, jedan od boljih FPS-ova koje sam igrao
__________________
Kako oblikovati potpise
Aleks24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2010., 09:32   #91
Quote:
Shoki kaže: Pogledaj post
ooooovak:
Trenutno sam u knjižmici i oni hebeni librariani me dovode do ludila, na milimetar sam od toga da odjebem igru skroz. Nemoš' ih ubit NIKAKO (mislim, jesam jednog, al sad su još 2 u igri i jebeš to, nemam tolko municije lol)
A da ih pokusas ne upuccat nego gledati ravno u oci i lagano se kretati i zaobici ih??? Jer ubiti ih sigurno neces!
stana20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 00:55   #92
Stavio sam si je skidat......pa da cujem dojmove....
Mislav-21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 11:10   #93
Quote:
Shoki kaže: Pogledaj post
Za one početnme nosalises trebam 1 do 2 shotgun shella. Trenutno sam u knjižmici i oni hebeni librariani me dovode do ludila, na milimetar sam od toga da odjebem igru skroz. Nemoš' ih ubit NIKAKO (mislim, jesam jednog, al sad su još 2 u igri i jebeš to, nemam tolko municije lol)
nosalisi padaju ko muhe i od jednog metka; gađaj samo u glavu
sto se librariana tice, ako imas automatic shotgun sa 20 patrona, smaknut ces svakog za nepunih 5 sekundi, u krajnjem slucaju mozes koristit i ono cudo sto ispaljuje strijele pod pritiskom (zaboravih naziv)

igraj pametno. ja sam se prvi put zeznuo pa sam ostao bez patrona nakon prva 3 librariana i ostao sam samo na pistolju, nozevima za bacanje i bombama i ubijao sam ih bez problema (nozevi za bacanje sutaju dupe! )
__________________
I am he the bornless one, the fallen angel watching you...
evil bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 22:08   #94
evo igram već apra dana ovu igru i mogu reći da je vrlo dobra..grafika je najbolja koju sam ja ikada vidio..light engine je savršen..naprosto savršen..zvučni efekti su također odlično odrađeni..ona klaustofrobija u tunelima je fascinanta..čitam da pišete kao da je ovo samo FPS poput COD-a..ova se igra igra zbog svoje grafike i toga da se zamisli kako bi bilo da je ovakva situacija(nuklearni rat)u stvarnosti..ja se više divim tunelima i recimo akda naiđem na neko truplo..pokušam zamisliti šta mu se dogodilo..kada gledam u daljinu,u mrak u tunelima obuzme me jeza..


da nebi bilo sve savršeno: borba j grozna..ja pogodim čudovište ili čovjkea a ono kao da sam zid pogodio..ništa se ne događa.kao da ga je komarac ugrizao..niti da se trzne..nekad zna biti frustirajuće kada imaš manjak municije i stalno si na knap..
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 16:49   #95
Ja sam si igru skinuo i čeka na HHDu svoj red
Trenutno je na meniju ME2 prvi playthrough.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 14:14   #96
Metro 2033

igro sam ovu igricu,i moram reci da je odlicna! jeste da se nekada userete,ali se isplati..ako imate slabo srce nemojte igrati ovu igricu!! evo 3-4 komentara covjeka koj ju je igrao: "The pipes was the most scary for me.My heart skipped a beat when I heard the scream!",i : "this game scared me soo much that I was affraid of going to the bathroom so I shat my pants", "if u already got metro then dont bother to read. its a great game but u might crap your pants i hade some friends over for a sleep over and one pissed him self!", " this game scared me soo much that I was affraid of going to the bathroom so I shat my pants.

the lybrarian part is the worst thing that has ever happened to me. I shat, puked and pissed myself."





meni nije posebno strasna ali ima trenutaka kada ce ova igrica usrati i najhrabrijeg igraca! al kad je odigrate bit ce vam zao..

metro 2033=


cesto ce se dogoditi da ce vas okruziti podosta neprijatelja,a tada bjezite
Shatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 18:07   #97
Igra je takav konzolaški šljam da je to strahota. Priča ju spašava donekle ali bilo bi jako teško napravit igru koju ne spasi tako dobra priča. Knjiga je na kraju krajeva odlična.

Šteta. Moglo se napravit da bude bolja vezija stalkera a ne da cijela igra vrišti "konzola port" od početka do kraja.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 21:10   #98
Daj definiraj sto je to tocno sve kod nje konzolaski port.
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 10:07   #99
Quote:
AxMi-24 kaže: Pogledaj post
Igra je takav konzolaški šljam da je to strahota. Priča ju spašava donekle ali bilo bi jako teško napravit igru koju ne spasi tako dobra priča. Knjiga je na kraju krajeva odlična.

Šteta. Moglo se napravit da bude bolja vezija stalkera a ne da cijela igra vrišti "konzola port" od početka do kraja.
Ne bi se složio, po meni je igra jako dobra s obzirom na ostale single player FPSove koji su izašli u zadnjih 10 godina.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 22:13   #100
Quote:
Kambe kaže: Pogledaj post
Ne bi se složio, po meni je igra jako dobra s obzirom na ostale single player FPSove koji su izašli u zadnjih 10 godina.
Apsolutno se slažem i zbunjeno čitam njegov post već drugi dan i ne kužim to što je to konzolaško sranje. I što je to konzolaško sranje? GTA IV?
__________________
Potpis?
krszas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:28.