Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2014., 12:30   #221
Podižem temu iz pepela ako uspijem slucajno sam naletila na raspravu...ima li neko ko je u zadnje vrime čita ovu knjigu, sta vam se cini? Isplati li se uzimat i imate li koju drugu za preporucit? Meni je prva beba i totalno sam nespremna...
__________________
Volila bi izgubit na težini istom brzinom kojom gubim strpljenje...
picajzla1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 15:27   #222
Quote:
picajzla1 kaže: Pogledaj post
Podižem temu iz pepela ako uspijem slucajno sam naletila na raspravu...ima li neko ko je u zadnje vrime čita ovu knjigu, sta vam se cini? Isplati li se uzimat i imate li koju drugu za preporucit? Meni je prva beba i totalno sam nespremna...
Nisam čitala knjigu, ali čitala sam (i primjenjivala) jednu sličnu. Obje su jako kontroverzne i nepopularne u današnje vrijeme, tako da preporuku sigurno nećeš dobiti

Knjiga je inače prevedena na hrvatski i baš si me sad potaknula da je posudim u knjižnici jer čekam drugu bebu i polako čitam ono što mi je koristilo, da se podsjetim.
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 15:44   #223
Quote:
picajzla1 kaže: Pogledaj post
Podižem temu iz pepela ako uspijem slucajno sam naletila na raspravu...ima li neko ko je u zadnje vrime čita ovu knjigu, sta vam se cini? Isplati li se uzimat i imate li koju drugu za preporucit? Meni je prva beba i totalno sam nespremna...
imas i na ovoj temi knjige, pa vidi...
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 16:26   #224
Aaaa nisam znala da su nepopularne jer je ovo prva tema na koju sam naletila..pogledam malo i na druge teme nisam znala da je ima za posudit u bibliotekama, vidila sam da je 79 kn na snizenju u profila...
__________________
Volila bi izgubit na težini istom brzinom kojom gubim strpljenje...
picajzla1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 23:52   #225
Podizem temu i imam pitanje za one koje su procitale knjigu.

Nije mi jasno zasto se u rasporedu hranjenja izmedju dojenja, djetetu treba nuditi i izdojeno mlijeko?

I zasto se obrok u startu nudi u 17:00 pa opet u 18:00? Neka me netko prosvijetli.
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:58.