Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2017., 20:38   #41
Quote:
Silenzio kaže: Pogledaj post
Imam par pitanja. Na jednom faksu sam zamrznuo godinu i vjerojatno se planiram ispisati, no prosjek mi je 4.8.
E sad, kada bih se upisao na novi faks jel bi ga morao placati punu skolarinu i moze li se osloboditi te skolarine na sljedecim godinama?
Drugo pitanje, vrijedi li ista od mature ako je polozena prije 5 godina? Hvala
Matura vrijedi doživotno. Plaćaš punu školarinu prvu godinu (jer si iskoristio jedan besplatan upis), a dalje po "zaslugama" kao i do sada.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 13:06   #42
Smile Ponovni upis

Lijep pozdrav!

Završila sam prvu godinu preddiplomskog jednopredmetnog studija Hrvatskog jezika i književnosti na FFRi s prosjekom 4.357, upisala drugu, prije no što su počeli ispiti pauzirala godinu pa se ispisala s fakulteta zbog oboljenja. Na ljeto iduće godine bih se htjela upisati na Učiteljski fakultet u Čakovcu. Znadem da se prva godina plaća 7'200kn jer sam iskoristila prvi upis na teret Ministarstva. Sveukupni prosjek svih 4 razreda mi je 4,07. Viši HJ s mature mi je trojka, niža matka trojka, a niži NJ četvorka. Mislite li da ću se uspjeti upisati s obzirom da znadem pjevati i crtati, HJ mi je u malom prstu, a tjelesni ću se izvježbat?! Ako je netko na tom fakultetu, može li mi točno objasniti kakva je provjera intelektualnih sposobnosti i je li potrebna potvrda od liječnika obiteljske prakse ili pak je potrebno obaviti liječnički pregled na medicini rada?

Hvala!
Wonderin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:48.