Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2013., 00:11   #61
Friski upgradei za Expanziju - Changed Legendary Passive Effects, Class Changes, New Strings for Difficulty, Uber Diablo, Callouts, Cursed Chest and Much More
Quote:
Difficulty9_con - Grandmaster
Uber_Diablo_Encounter_Name - Boss: Diablo
x1_Global_Chest_CursedChest - Cursed Chest

CraftingReagent_Legendary_Unique_InfernalMachine_D iablo_x1 - Key of Evil
DemonOrgan_Diablo_x1 - Heart of Evil
DemonOrgan_Ghom_x1 - Vial of Putridness
DemonOrgan_SiegeBreaker_x1 - Idol of Terror
DemonOrgan_SkeletonKing_x1 - Leoric's Regret
InfernalMachine_Diablo_x1 - Infernal Machine of Evil
InfernalMachine_Ghom_x1 - Infernal Machine of Gluttony
InfernalMachine_SiegeBreaker_x1 - Infernal Machine of War
InfernalMachine_SkeletonKing_x1 - Infernal Machine of Bones

Unique_Helm_Set_08_x1 - Monk Lightning Helm
Unique_Shoulder_Set_08_x1 - Monk Lightning Shoulder
Unique_Chest_Set_08_x1 - Monk Lightning Chest
Unique_Pants_Set_08_x1 - Monk Lightning Pants
Unique_Boots_Set_08_x1 - Monk Lightning Boots
Unique_Gloves_Set_08_x1 - Monk Lightning Gloves

Monkey_King_Set_x1 - Monkey King Set
Phoenix_Set_x1 - Phoenix Set
Monkey King set?

Paragon 2.0 Major Redesign in New Patch
Quote:
There are a lot of changes and updates in today's new beta patch for Reaper of Souls, and perhaps the most impactful is the big overhaul to Paragon Points. You still earn points in the same way, but the options to spend them have been revamped and improved.

Previous Paragon Points:
Core tab: Strength, Dexterity, Intelligence, Vitality.
Offensive tab: Attack Speed, Critical hit Chance, Critical hit Damage, Cooldown reduction.
Defensive tab: All Resistance, Life %, +% Armor, and Dodge chance.
Utility tab: +to maximum resource, Movement Speed, Pickup Radius, Magic Find.


Patch Updated Paragon Points:
Core tab: Mainstat (varies for each class), Vitality, Movement Speed, Maximum Resource.
Offensive tab: Attack Speed, Critical hit Chance, Critical hit Damage, Cooldown reduction.
Defensive tab: Life %, +% Armor, +All Resistance, and Life Regeneration.
Utility tab: Area Damage, Resource Cost Reduction, +to maximum resource, Life on Hit, Gold Find.


Bonuses to the non-mainstat attributes are gone, as is Dodge chance, and Magic Find (replaced by Gold Find). Resource cost reduction, regeneration, and Life on Hit are all newly added. This system now gives a lot more compelling options to spend your paragon points, and there will be much debate over how much bonus each point provides. Good changes on the whole, though. Screenshots of the new Paragon Point tabs can be seen below.
Uh, al ce biti hejtera. Ode MF

Zadnje uređivanje *Hades* : 13.12.2013. at 01:29.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 05:20   #62
Mislim da ce prije na vrbi zasvrbit nego sto cu ja dobit invite za betu.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 05:47   #63
Invite dobivaju cini se igraci ''sa stazem'', uvjerio sam se na nekoliko primjera medju igracima na svojoj FL koji su dobili invite.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 06:06   #64
stigo.
http://us.battle.net/d3/en/blog/1195...ble-12-12-2013
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 09:05   #65
Meni se pojavila beta RoS
Sad još da se sve to skine i idemo malo prašiti
Grozota is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 11:57   #66
Quote:
Grozota kaže: Pogledaj post
Meni se pojavila beta RoS
Sad još da se sve to skine i idemo malo prašiti
Kako do bete? Igram D3 od prvog tjedna kad je došao u hr i nisam dobio inv za exp
__________________
Igre
flandria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 12:36   #67
Quote:
flandria kaže: Pogledaj post
Kako do bete? Igram D3 od prvog tjedna kad je došao u hr i nisam dobio inv za exp
Kao i 99% ljudi u svijetu pa ni oni nemaju betu


Quote:
Meni se pojavila beta RoS
Sad još da se sve to skine i idemo malo prašiti
Dobro da sam vidio ovaj posta pa sam škicnuo account. I meni se skida

EDIT: lažna uzbuna, što god da je neda se skunit

Zadnje uređivanje Pablo : 14.12.2013. at 12:51.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 14:13   #68
Nabijem ih na server, PTR mi se skida praktički 24 sata, jedva se malo više od pola skinulo.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 15:08   #69
Fosna, kak tak sporo? Meni se jucer skinuo za 3-4 sata. Vozilo mi brzinom do 1.35MB/s, sta sam naravno morao reducirat na 1.2 jer mi linija rikava na tim overload brzinama.
Probaj stisnut pauzu na downloadu u laucnheru sastrane, i ponovo resume. Meni kad je znala past brzina na 20ak kB/s, sam to napravio i odmah se vrati u normalu, na 1+ MB/s.

Aynway, igrao sam jucer PTR, i cisto je sranje. Kako su svi likovi i dalje na max lvl 60, ne mozes dic nove skilove tipa Avalanche za barba (61 req.), tak da mi je barb bio mrtvo puhalo pa sam odlucio malo probat s WD koji je cudom i dalje isti osim manjih nerfova.
Paragon sistem mi je banana, vidi se da previse skrtare s tim bonus pointsima, takodjer i nerfan exp pa si automatski manji lvl nego kaj si trebao bit.
Ono sta najvise zamjeram je ubijanje MF-a. Itemi su toliko trash drop bez MF da leg zbilja rijetko pada. Meni jucer nakon skoro 2h igranja pao 1 usrani leg amulet.

Ovo sadasnje stanje igre je cak bolje, jer skupis koji brimstone, tam ni to cak
S tim promjenama su napravili umjesto stepenicu gore kao napreda, zapravo stepenicu nize.
Ovoj igri ne gine propast ako ovak ostave, bar MF da vrate jer loot je katastrofa.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 15:51   #70
Cek,cek, jel treba 15Gb PTR-a skidat?
__________________
Ship ahoy!
Swedish is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 16:47   #71
Da, mada mi nije jasno kaj tu ima tih 15 GB. Sama vanila ima cca 12...
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 17:22   #72
Kak ne kuzis, ono je samo vanilija ovaj je s preljevom
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 19:00   #73
Hades, to je test patch kojem je svrha da se dobije feedback, ionak će se tweakati stvari dok PTR traje. Ne znam kaj si ti očekivao.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 21:15   #74
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Kao i 99% ljudi u svijetu pa ni oni nemaju betu




Dobro da sam vidio ovaj posta pa sam škicnuo account. I meni se skida

EDIT: lažna uzbuna, što god da je neda se skunit
Ne znam valjda daju random.. Buraz je dobio običan PTR koji nema smisla igrati jer nemreš lvl up , drop je ništa ekstra i čeka se ulaz u igru od 15 min ako imaš sreće do par sati.... A ja sam dobio isto to + RoS di mogu do lvl 70 dizat lika i sl al isto koma za ući u igru . Ujutro sam ušao iste sec sad navečer sam čekao sat i pol i odustao i vratio se na standardni diablo 3 farmat ključeve za infernal mašine jer dolazi jači hellfire ring (plan lvl 12 je, ovaj koji svi sad imamo je lvl 10)
Grozota is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 00:07   #75
Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
Hades, to je test patch kojem je svrha da se dobije feedback, ionak će se tweakati stvari dok PTR traje. Ne znam kaj si ti očekivao.
Znam da je to samo PTR, ali sjeti se koliko je legova dropalo na pocetku Bete RoS, i Blizz je shvatio da to moraju nerfati (MF) jer bi smisao farmanja izgubio u kratkom roku svoju svrhu kad bi se svi gearali brzo.
Tak da, oni u potpunom nerfu MF-a mozda vise rijesenje, mada je to veliki kriterij od strane samih igraca.

Btw. Ako je netko fan LOTR-a, neka ode pogledat u kino Hobbita, dobar film.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 00:16   #76
Jbg, beta je beta, nije finalni proizvod. Trčiš pred rudo.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 16:52   #77
Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
Jbg, beta je beta, nije finalni proizvod. Trčiš pred rudo.
Mozda ce ciljat na to da loot bude kao u D2, gdje si morao furat MF gear da bi mogao nafarmat nesto. Nebi me iznenadilo.
Je da je ovo Beta, ali da igraci ovom igrom u buducnosti budu 100% zadovoljni, bi zbilja bilo po prvi put.


OT: What's New in the Closed Beta
Quote:
- Cursed Chests
- Infernal Machine and Hellfire Ring (lvl 70)
- Bounties, Nephalem Rifts, Blood Shards and Gambling
- Paragon 2.0
- Misc and Quality of Life
Quote:
- Nephalem Keystones now drop far less. In fact we've only seen them off the Horadric Caches awarded for doing Bounties. If this is the case it would mean you can do just 1 Rift per a set of Bounties
- Blood Shards can no longer buy you a Greater Horadric Cache. The option has been removed from the vendor
Koma.

Jel netko primjetio kod novog Beta patcha u RoSu da je life pool na momente bijeli? Ne znam jel to neki novi dodatak igri ili bug.



*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 18:23   #78
Bricktop?

Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 18:35   #79
To je kao novi life bar za bosseve u Bounty huntu ne izgleda lose.
Ovo upgradeanje Hellfire ringa ce donjeti samo jos veci trosak medju igracima, i ovako je tesko pogodit trifektu.

Btw. iso vidjet sta jos znaci Bricktop, i google mi izbaci restoran o j te, sad jos i ogladnio
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 20:48   #80
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Jel netko primjetio kod novog Beta patcha u RoSu da je life pool na momente bijeli? Ne znam jel to neki novi dodatak igri ili bug.
Nije bug, to ti pokazuje apsorb od diamond skina.

Krenuo sam s friškim wizom na expert modu od početka, zajebano je, morao sam dosta kajtati packove (scavenger packovi u weeping hollow su me rejpali gadno). I ima ih otprilike duplo više nego prije. Rare dropovi su dobri, int/vita itemi, nema da mi spawna dex ili str na wiz itemu ili neki sličan junk. Packovi su čudni, nisu iste "vrste", uleti npr. harvester boss sa wretched mother minionima. Sviđa mi se nova schock pulse runa sa cold/chill damage, jako efikasna i solidan range ima.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:12.