Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2012., 01:00   #41
Star Wars

Star Wars
Sistem: Star Wars Saga Edition
Setting: SW
Broj igrača: 5-6
Lokacija: Zadar
Vrijeme?: po dogovoru, može i više puta tjedno ako smo slobodni

Imamo GM-a i jos nekoliko povremenih igrača. Svi smo studenti.

Imamo i mjesto za igru koje je stalno dostupno.

Ako je tko zainteresiran neka se javi na pm za dodatne detalje.
Destrega is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 17:48   #42
Trazi se: DM
Igra: DND 3,5
Podrucje: Zagreb

Nadam se DMu koji ce voditi duzu kampanju.
Nekrecmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 20:13   #43
Quote:
Nekrecmaster kaže: Pogledaj post
Trazi se: DM
Igra: DND 3,5
Podrucje: Zagreb

Nadam se DMu koji ce voditi duzu kampanju.

Može malo više infoa - koji dio grada, koliko ljudi sa kakvim iskustvom, etc
__________________
Pathfinder Society Organized Play sessioni u Carti Magici! Prijavite se za akciju ovdje: https://warhorn.net/events/croatia-pfs/
cvjetaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 21:32   #44
Trazi se: DM
Igra: DND 3,5
Podrucje: Zagreb(bilo koji dio grada)
Max. broj igraca: 4-5

Igram i vodim 3,5 vec 8 godina. Ne volim powergaming, preferiram duze avanture, lore i rp.
Takoder, preferiram kada igram sa iskusnim igracima i iskusnim DMom(ustedimo na vremenu kaj se tice pravila, mehanika itd.)
Mogu igrati skoro bilo koji dan u tjednu.
Nekrecmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 23:48   #45
traži se iskusna ŽENA igrač za wfrp, koja po mogućnosti i dobro kuva kavu
zagreb
__________________
Innocentia Nihil Probat
Nathaniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2012., 01:37   #46
16-godisnji noob trazi grupu za D&D u Splitu pa moze i u okolici.
Igrao sam 2 puta al mislim da su pravila bila dosta izmjenjena tako da znam osnove al bi mi mozda tribalo objasnit par detalja.
Bilo koji build odgovara. vjerojatno ce mi falit par kocaka posto iman 2 D20, 1 D10 i 1 D90.
nadam se da ce se nac netko
Phyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 21:53   #47
Quote:
Phyz kaže: Pogledaj post
16-godisnji noob trazi grupu za D&D u Splitu pa moze i u okolici.
Igrao sam 2 puta al mislim da su pravila bila dosta izmjenjena tako da znam osnove al bi mi mozda tribalo objasnit par detalja.
Bilo koji build odgovara. vjerojatno ce mi falit par kocaka posto iman 2 D20, 1 D10 i 1 D90.
nadam se da ce se nac netko
bok.

jesi probao tražit ekipu za igranje na forumu igranja.org
isto imaju podforum za rpg, i ako se sjećam dobro bilo je neke ekipe iz splita tamo.


sretno :-)

goran
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 10:18   #48
tražim RPG grupu, zg

Guten Tag, ja sam Arthur Schopenhauer. Kao što naslov kaže, tražim nesretnike koji igraju DnD(ili pathfinder), Call of Cthulhu, Vampire the Masqurade, GURPS ili, Volje mi, bilo što drugo. Ovaj stari filozof nije igrao neki tabletop rpg već više stoljeća i zaista je očajan. Sudbina me je našla u zagrebu, i ovo se odnosi na geekove iz zagreba. Mogu da poslužim i kao DM/GM ili kao igrač, po potrebi. Hvala.

Schopenhauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 18:58   #49
Zaista? Nitko za mene nije zainteresiran?
Schopenhauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 21:58   #50
Zar se gameri vise ne sakupljaju na Filozofskom faksu?
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 22:07   #51
Quote:
UrchinStar47 kaže: Pogledaj post
Zar se gameri vise ne sakupljaju na Filozofskom faksu?
Ovaj filosof nije na faksu, on još ide u srednju.
Schopenhauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 15:53   #52
Ja i moja grupa smo trenutno na stanci da ne bi doslo do zamora tako da sam slobodan za DM/GM-anje ili igranje po potrebi
Crveni Batman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 15:22   #53
Quote:
Crveni Batman kaže: Pogledaj post
Ja i moja grupa smo trenutno na stanci da ne bi doslo do zamora tako da sam slobodan za DM/GM-anje ili igranje po potrebi
U redu, jedan subjekt je ovdje.
Schopenhauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2012., 12:32   #54
sorry, trenutno igram na puno frontova. jesi li probao pitati na fejsbuk grupi tejbltop zagreb?
__________________
"Explorateur dans les régions supplémentaires de l'expérience. Démon à certains. Ange à d'autres." P.LeMarchand
Gogor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2012., 16:28   #55
Quote:
Gogor kaže: Pogledaj post
sorry, trenutno igram na puno frontova. jesi li probao pitati na fejsbuk grupi tejbltop zagreb?
Pokušat ću.
Schopenhauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 15:36   #56
Ej hrvatski RPG nazvan Iron Age Ako nam tko želi pomoći i vidjeti o čemu se radi neka dođe na ove linkove
Uglavnom u ovoj fazi nam je potrebna reklama tak da ako se kome sviđa igra neka proširi vijest o njoj. Koristite Indiegogo campaigner tools za to, ispod samog filma. A pokrenuli smo i natječaj, pobjednik dobiva 200$ i 10% od zarade. Natječaj je pokrenut kako bi motivirali ljude da nas reklamiraju, jer ne očekujem puno truda bez nagrade. Hvala! (Da bi sudjelovali u antječaju morate se registrirat na indiegogo stranici, te kad ste loginani koristit gumbiće i link ispod samog videa da reklamirate, više informacija i screen shotovi su na našoj indiegogo stranici; link je ispod)

http://igg.me/p/266875/x/1528304 -stranica indiegogo projekta gdje je moguće skinuti skraćena pravila i avanturu te pogledati promo filmić
https://www.facebook.com/IronAgeFRP - facebook stranica za koju bi cijenio da lajkate
IronAgeFRP is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 02:33   #57
Trazim ekipu !

Bo ja sam iz Splita i zanimame Dungeons and Dragons RP i BG. Moji prijatelji su svi oce nece a ja bi htjeo vidjeti kako se to igra. Ja sam totalni noob i uz to nisam punoljetan (imam 16 godina). Pa ako ima ko da je u Splitu i da zeli igrat DnD nek replaya na ovaj post
bubist is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 13:01   #58
Igrač traži kampanju

Igrač traži kampanju.

Omiljeni sistemi: GURPS, Ars Magica

Omiljeni žanr: Fantasy

Igrao sve od 7th Sea-a, starog Warhammer Fantasyja, (A)D&Dja, Lo5R, Feng Shuija, pa sve do RIFTSa i Shadowruna. Jedine kampanje koje me ne zanimaju su one u White Wolf sistemima (nemam nikakvih problema s VtM, WtA ili MtA u GURPSu)

Paše mi jednom tjedno po dogovoru (subota je najbolja) od 18 h nadalje (ako je vikend bez limita, ako je pod tjednom, u ponoć se pretvaram u bundevu).

Mjesto radnje: Zagreb
rpgfredo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 12:38   #59
Nema ti D&Da bez citanja pravila, niko te nece vodit kroz igru, lipo se uvati knjige i nakon sta naucis sve mos se igrat
Phyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 19:33   #60
jeli ovo još živo???
mapa_falsh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:11.