Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2014., 22:05   #61
Milačić odlično vodi repku, ne dopušta ni malo opuštanja, odmah zove time-out. A akcije u napadu su nam vrhunske kao i igra u obrani. Svaka mu čast.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 22:06   #62
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
Svi naši trpaju , šut nam je preko 50% ako se ne varam.
Je, je...
http://live.fibaeurope.com/www/Game....1&gameID=42687
Ipolit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 22:08   #63
Mavra, kralj košarke
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 22:08   #64
mogli bi i španjolce dobiti
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 22:11   #65
Bundović završava tekmu.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 22:19   #66
Razbilo Grkljane
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 22:27   #67
Čestitke našima.Bravo.
Sad se pofajtat sa Špancima...

Jel gledao tko tekmu s Žabarima, kakvi su Cigići?
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 22:30   #68
Kako je ova košarka otišla daleko od košarkaške škole bivše države, sada se samo solira i šutira za tri poena.
Trener bi se trebao zapitati kako je mogao dozvoliti 28 šuteva za tri poena kada su također za dva pucali 28 puta... Najbolji grčki centar mu u prvom poluvremenu ima tri osoben, a oni i dalje samo tricare i tricare...
Danas ih je šut za tri služio, a do kada će to tako ići??
Neman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 22:31   #69
Nisam se javljao od onog prvog tajma koji nam nije u prvi mah nista posebno dobrog donio. Grci su nakon 9:2 otisli i na 15:7.
Kada smo napravili onu seriju od cini mi se 11:0 - rekoh necu baksuzirati s postanjem.

Bravo momci.

Bundovic (ako se ne varam imao je 6/7 za 3), Zganec (treci pointer i prvi skakac s 9 skokova) i Mavra - kreatori pobjede.

U svim smo elementima bili bolji - osim u izgubljenim i ukradenim loptama.

Ajmo sad i do neke medalje.
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 22:37   #70
Quote:
Neman kaže: Pogledaj post
Kako je ova košarka otišla daleko od košarkaške škole bivše države, sada se samo solira i šutira za tri poena.
Trener bi se trebao zapitati kako je mogao dozvoliti 28 šuteva za tri poena kada su također za dva pucali 28 puta... Najbolji grčki centar mu u prvom poluvremenu ima tri osoben, a oni i dalje samo tricare i tricare...
Danas ih je šut za tri služio, a do kada će to tako ići??
Pa ovaj je put bilo rezona sa ovako visokim postotkom suta igrati na trojke.

Ali mi smo bili bolji i u poenima iz reketa - mislim da je negdje krajem 3/4 bio odnos poena ispod kosa 24:12 za nas.
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 22:44   #71
@zemljanin pa o tome ti i govorim imali su duplo više poena od protivnika iz reketa, a uz to su napucali faulima njihovog glavnog centra, a oni tricare, stim da sam vidio i negdje oko pet krumpira koji su se bacali iz auta, a reket slobodan...
Na takav način se ne igra momčadski sport...

Bundović je imao pet minuta prije kraja taj postotak trica koji si naveo, da bi onda još tri puta pokušao bez ikakvog rezona i potrebe za šutom, a i kakvu je smješnu tehničku dobio na 20 poena razlike sa dvije minute do kraja...
Neman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 22:49   #72
Quote:
Neman kaže: Pogledaj post
@zemljanin pa o tome ti i govorim imali su duplo više poena od protivnika iz reketa, a uz to su napucali faulima njihovog glavnog centra, a oni tricare, stim da sam vidio i negdje oko pet krumpira koji su se bacali iz auta, a reket slobodan...
Na takav način se ne igra momčadski sport...

Bundović je imao pet minuta prije kraja taj postotak trica koji si naveo, da bi onda još tri puta pokušao bez ikakvog rezona i potrebe za šutom, a i kakvu je smješnu tehničku dobio na 20 poena razlike sa dvije minute do kraja...
Znam, ali mi smo imali skoro jednak postotak za 3 kao za 2... A matematicki ti postotak uspjesnosti od 40% za 3 donosi jednak broj poena kao uspjesnost od 60% za 2.

Zar Bundovic nije dobio drugu namjernu, pa je time to bilo iskljucujuca osobna? Btw, mozda je pokusao uganjati Kukocev skor iz Bormia?
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 22:55   #73
Inace, sjecam se one repke koju je Vuckovic vodio i koja je "uzela" 11. mjesto,

Markota/Omerhodzic se znao na tekmama tog EP-a ne vratiti u obranu, nego je k'o mulac na neobaveznom basketu ostajao u napadu...

Tako da mi ova repka izgleda cudovisno momcadska. A bez prve 2 vedete (Sarica i Hezonje) je usla u "zonu medalja". Tako da mi nema smisla nesto im (ozbiljnije) prigovarati.
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 01:15   #74
Prvo čestitke za ulazak u polufinale, hrčeki.

Neman, jugoslovenska košarka je bazirala na soliranju. Tada se to moglo jer smo imali takve pojedince a i košarka je bila drugačija. Draženovih 112 poena protiv Olimpije nije bilo postignuto kolektivnom igrom jedino ako smatarš kolektivnom igrom da ide svaka lopta na istog igrača. Normalno je nekako i uvijek je tako i bilo da mlađe reprezentacije više individualno igraju jer još nemaju tu kolektivnu svijest jer se hoću dokazati i jebe ih ego i jer nemaju dovoljno iskustva a i kilometraže da bi igrali više kolektivno.

Vaša repka ima super šansu da osvoji Europu sada. Mi smo pobijedili Španjolce za 8 i nisu nešto posebno pokazali tada. I to baš sličnom taktikom u kojoj je vaša reprezentacija još puno bolja od naše. Šutom izdaleka na njihovu conu. Tako da bi se morlo nešto jako čudno desiti da HR ne uđe u finale. A ipak mislim da je finale prije finala utakmica Srbija : Turska. Što je za Hrvatsku dobro jer će odmornija ući u finale a i opuštenija bez psihičkog pritiska da su favoriti.
Borchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 08:27   #75
da zato rh vec 20 godina nema playa, vec se samo pumpa lopta do 10 sekundi do isteka, a onda parola Boze pomozi, bez trke i otvaranja prostora.
Neman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 08:58   #76
Dobro odigrali klinci

Quote:
Neman kaže: Pogledaj post
Trener bi se trebao zapitati kako je mogao dozvoliti 28 šuteva za tri poena kada su također za dva pucali 28 puta...
A što bi to po tebi trebali raditi na zonsku obranu?
__________________
Nemam pametniji potpis od ovog
McVily is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 19:11   #77
Nema više streamova na youtubeu? Srbi gube 21 razlike.

edit: smanjili na 9

Zadnje uređivanje f.gibbs : 19.07.2014. at 19:21.
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 20:33   #78
http://www.livebasketball.tv/live/event/941607
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 20:50   #79
Kakva obrana , valjda bi im bilo teže igrat protiv čunjeva.
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 20:51   #80
Prelako nam davaju koševe.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:59.