Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2015., 23:29   #1
Slastičarnice Istre i Kvarnera

Nekako mi se čini da se postovi o slastičarnama zagube u onoj za restorane pa nam posebna ne bi trebala biti naodmet.

Za početak, želim pohvaliti slastičarnu Cukerin u Rijeci zajedno s njihovim osobljem. Zadnji put sam skoro zaboravila disati dok sam se častila tortom Lipotica, nešto nougasto-lješnjak-čokoladno predivno, a konobar me iznenadio i kuglicom sladoleda cheescake koji je imao i nekog voća. Hedonizam na najjače. Fino, kremasto, bogato, tamno, ona čokolada na vrhu se cakli... prijatelj koji je jeo čokoladno-medenu pitu s kuglicom sladoleda od vanilije je u svom desertu uživao otprilike jednako koliko i ja u svom.

Konobar koji nas je ovaj (ne prvi) put posluživao je jako simpatičan, profesionalan, zapamtio je što volim pa mi ugodi. I zgodan je, ako nekog zanima. Plavušan.

Kafić-slastičarna nema veliki prostor, ali je lijepo uređen, ugodan, ima puno simpatičnih malih detalja za koje se pogled lijepi i terasu. Svakako preporučam.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 16:59   #2
nadam se da će ova tema imatu puno odgovora i pozitivnih recenzija, ali iskreno meni je većina slastičarnica u kojima sam bila u istri užasna il osrednja u najboljem slučaju.
što se tiče kvarnera, opatija ima slastičarnice (u hotelima) na razini! cafe wagner hotela milenij oduševio me tortama i kavom i interijerom i konobarima i cijenom! sve najveće pohvale
taj cukerin sam bezuspješno tražila pretprošli put u rijeci, a ovaj gustolato ima ok sladoled, ali kolači izgledaju umjetno i preskupi su. možda su doduše dobri, nisam probal pa ne znam.
__________________
olee
ilaary is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 09:07   #3
Mi smo često u Istri i na Kvarneru, ali, na žalost, slastičarnice su im sigurno najslabija točka.

Mogu izdvojiti jedino onu u Mileniju u Opatiji koja njeguje austro-ugarske slastice, no sve ostalo je k a t a s t r o f a. Rješenje je jedino sjesti u neki dobar restoran i naručiti samo desert.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 11:04   #4
Da li je tko probao kaokakao u Voloskom? Stalno mi je na pameti, ali nikako da idem...
Bakerella is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 20:42   #5
Quote:
Bakerella kaže: Pogledaj post
Da li je tko probao kaokakao u Voloskom? Stalno mi je na pameti, ali nikako da idem...
jesam ja proljetos
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 07:33   #6
Šteta, izgledalo je kao da ima potencijala...
Bakerella is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 13:45   #7
Probao sam nekoliko kolača u Kao kakao i nemam nekih zamjerki,ako nekog zanima imaju i neke veganske kolače
kiksy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 15:08   #8
Quote:
ilaary kaže: Pogledaj post
što se tiče kvarnera, opatija ima slastičarnice (u hotelima) na razini! cafe wagner hotela milenij oduševio me tortama i kavom i interijerom i konobarima i cijenom! sve najveće pohvale
Nisam bila u Wagneru dvije ili tri godine, ali slažem se, imaju jako fine kolače i ljubazno osoblje.


Quote:
ilaary kaže: Pogledaj post
taj cukerin sam bezuspješno tražila pretprošli put u rijeci
Nalazi se iznad Koblerovog trga. Ne znam koliko se snalaziš po Rijeci. Odmah su do parkirališta Gomila pored zgrade mirovinskog i zdravstvenog.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 00:49   #9
Gustolato ima jako fine sladolede. Nisam baš upoznata s talijanskom scenom pa ne znam jesu li i koliko autentični, ali ovi su im kremasti i ukusni, imaju finu teksturu, bogat okus, a meni se posebno sviđa što imaju komadiće onog od čega su pripremljeni, barem okusi koje sam probala i s kojima je to izvedivo. I prostor im je simpatično uređen iako je prilično malen.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 18:22   #10
Kaokakao, Volosko
Slatki prostor, ljubazan konobar, kolači izgledaju savršeno, dobra kava... i to je to od pozitivnih strana.
Prijateljica je uzela čokoladnu kupolu, a ja karamel sa cvijetom soli. Ok, ne može se reći da su teški jer je se većina kolača sastoji od lagane pjenaste kreme, ali totalno su bezlični. Okus nečeg instant praškastog, bezveze. Toliko smo se radovale toj slastičarni, a izašle smo razočarane. A svježe iscjeđeni sok od naranče im je razvodnjen do bola. Dva kolača, kava i 0,10 soka = 54,00 kn. Mnogo preskupo za ovo

Nego, drugi put kad nas put nanese u te krajeve razmišljamo da idemo ili u kavanu hotela Milenij ili kavanu hotela Bristol... Možda bude više sreće. Ako je tko bio, neka javi
Bakerella is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 14:16   #11
Quote:
Bakerella kaže: Pogledaj post
Kaokakao, Volosko
Slatki prostor, ljubazan konobar, kolači izgledaju savršeno, dobra kava... i to je to od pozitivnih strana.
Prijateljica je uzela čokoladnu kupolu, a ja karamel sa cvijetom soli. Ok, ne može se reći da su teški jer je se većina kolača sastoji od lagane pjenaste kreme, ali totalno su bezlični. Okus nečeg instant praškastog, bezveze. Toliko smo se radovale toj slastičarni, a izašle smo razočarane. A svježe iscjeđeni sok od naranče im je razvodnjen do bola. Dva kolača, kava i 0,10 soka = 54,00 kn. Mnogo preskupo za ovo

Nego, drugi put kad nas put nanese u te krajeve razmišljamo da idemo ili u kavanu hotela Milenij ili kavanu hotela Bristol... Možda bude više sreće. Ako je tko bio, neka javi
Milenij ništa posebno, u Bristolu nisam bila.
antoana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 15:13   #12
U Bristolu sam pred 2 godine jela fenomenalne palačinke - u sklopu Festivala čokolade... pa sam se nadala da bi im i ostale slastice mogle biti dobre.
A ništa, izgleda da treba potegnuti do RI u Cukeraj
Bakerella is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 09:59   #13
Quote:
ilaary kaže: Pogledaj post
što se tiče kvarnera, opatija ima slastičarnice (u hotelima) na razini! cafe wagner hotela milenij oduševio me tortama i kavom i interijerom i konobarima i
Ne bih se složila s tobom oko kavane Wagner. Šnite torte su svake godine sve manje i manje i imaju nekakav nedorečen okus. Također, jednom sam jela tortu u Wagneru i došla do sredine, a kad ono, u sredini - pljesniva!!! Kava je loše kvalitete i ne vrijedi 15 kn. Nedopustivo je da jedan hotel s 5 zvjezdica ima okrhnuto posuđe za kavu ili čaj, da se mlijeko za macchiato prokuhava 10 puta, a Nescaffe ima okus po vodi, opet, jer je mlijeko prokuhano i razvodnjeno 10ak puta. Navodno su neki Talijani prije par godina došli učiti naše konobare kako se kuha dobra kava, ali očito ih nisu ništa naučili. Šteta.

Nisam razmažena, ne tražim da me se tretira kao kraljicu, ali želim dobiti kavu kako treba ako sam istu platila. Mogu prožvakati plastičnu žlicu uz kavu i oštećeno posuđe kad kavu plaćam 5 ili 6 kuna u zabačenoj uličici kraj tržnice u Rijeci, ali ne i kad se radi o luksuznom hotelu s pet zvjezdica koji svoju uslugu itekako zna naplatiti. Dobra strana: osoblje je super.
__________________
Riječi su isto kao i gomile ljudi, nije nužno znati za sve...
sheena0512 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 11:30   #14
Quote:
sheena0512 kaže: Pogledaj post
Ne bih se složila s tobom oko kavane Wagner. Šnite torte su svake godine sve manje i manje i imaju nekakav nedorečen okus. Također, jednom sam jela tortu u Wagneru i došla do sredine, a kad ono, u sredini - pljesniva!!! Kava je loše kvalitete i ne vrijedi 15 kn. Nedopustivo je da jedan hotel s 5 zvjezdica ima okrhnuto posuđe za kavu ili čaj, da se mlijeko za macchiato prokuhava 10 puta, a Nescaffe ima okus po vodi, opet, jer je mlijeko prokuhano i razvodnjeno 10ak puta. Navodno su neki Talijani prije par godina došli učiti naše konobare kako se kuha dobra kava, ali očito ih nisu ništa naučili. Šteta.

Nisam razmažena, ne tražim da me se tretira kao kraljicu, ali želim dobiti kavu kako treba ako sam istu platila. Mogu prožvakati plastičnu žlicu uz kavu i oštećeno posuđe kad kavu plaćam 5 ili 6 kuna u zabačenoj uličici kraj tržnice u Rijeci, ali ne i kad se radi o luksuznom hotelu s pet zvjezdica koji svoju uslugu itekako zna naplatiti. Dobra strana: osoblje je super.
Potpisujem, bravo
kiksy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 12:10   #15
Quote:
sheena0512 kaže: Pogledaj post
Ne bih se složila s tobom oko kavane Wagner. Šnite torte su svake godine sve manje i manje i imaju nekakav nedorečen okus. Također, jednom sam jela tortu u Wagneru i došla do sredine, a kad ono, u sredini - pljesniva!!! Kava je loše kvalitete i ne vrijedi 15 kn. Nedopustivo je da jedan hotel s 5 zvjezdica ima okrhnuto posuđe za kavu ili čaj, da se mlijeko za macchiato prokuhava 10 puta, a Nescaffe ima okus po vodi, opet, jer je mlijeko prokuhano i razvodnjeno 10ak puta. Navodno su neki Talijani prije par godina došli učiti naše konobare kako se kuha dobra kava, ali očito ih nisu ništa naučili. Šteta.

Nisam razmažena, ne tražim da me se tretira kao kraljicu, ali želim dobiti kavu kako treba ako sam istu platila. Mogu prožvakati plastičnu žlicu uz kavu i oštećeno posuđe kad kavu plaćam 5 ili 6 kuna u zabačenoj uličici kraj tržnice u Rijeci, ali ne i kad se radi o luksuznom hotelu s pet zvjezdica koji svoju uslugu itekako zna naplatiti. Dobra strana: osoblje je super.
Ovo kao da sam ja pisala
antoana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 23:15   #16
Ja sam bila samo jednom s jos dvoje ljudi i tada je sve bilo super. A stvarno sam prosla "brda i doline" sto se tice slasticarnica. A i znam sto je losa kava. Mozda sam dosla na dobar dan

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2
__________________
olee
ilaary is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 13:12   #17
Gustolato, solidno, no nis specijalno. Ocekivala vise. Sladolede nismo probali, meni bilo prehladno.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 19:42   #18
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Gustolato, solidno, no nis specijalno. Ocekivala vise. Sladolede nismo probali, meni bilo prehladno.

Ali tamo se ide radi sladoleda
kiksy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 20:40   #19
Meni je slasticarna i za kolace i za sladoled i za kavu. Sve mora biti dobro. U 9 ujutro nataste mi je prerano za sladoled. Plus bura a ja glupo polugola pa cvokotala.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 15:21   #20
https://www.facebook.com/Ebbascuisin...53780420171057

Izgleda super Da li je netko uspio testirati?
Bakerella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:28.