Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2015., 20:56   #61
ma dajte,ja sam mislio da ću sa Lorraine 155 mle. 50 doći na 35%
išao odigrati samo da iskoristim 3x dnevni, trebalo mi 15 partija,sve izgubio
što mi koristi moja igra sa nesposobnim suborcima
garakelim is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 21:10   #62
Quote:
garakelim kaže: Pogledaj post
ma dajte,ja sam mislio da ću sa Lorraine 155 mle. 50 doći na 35%
išao odigrati samo da iskoristim 3x dnevni, trebalo mi 15 partija,sve izgubio
što mi koristi moja igra sa nesposobnim suborcima
Tim X ima 15 nesposobnih igrača.
Tim Y ima 14 nesposobnih i jednog dobrog.

Pogodi koji češće pobjeđuje.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 22:15   #63
Quote:
lav1000 kaže: Pogledaj post
Defintivno u zadnje vrijeme rejting ne znaci nista na pocetku partije kad u igri ima tone idiota koji su pokupovali accounte i sl.
Tocno vidis ljubicastog koji pojma nema kakvoj borbi sluzi tenk koji vozi, vidis da ne zna radit nista i sl. nego čuci iza kamena bez da se pomakne

Druga krajnost, kad imas platoon 3 mediuma sa dobrim statsima koji znaju sto rade, partija rjesena u 3 minute molis boga da uhvatis kill
Sad si trebal vidjet game kakav sam imal...

LeoA, tier x game, u timu mi je platton od trojice ljubičastih T110E5 klanovaca, sva ostala ekipa u crvenom. Protivnici svi zeleni. Game ide točno onako kako treba ić - ljubičasti gaze heavy liniju, na druge dvije strane oni napreduju. Prođem po sredini, trackam i spucam E100 u leđa jer sam vidio da usporava platoon u proboju. I sad imamo čist put u bazu. Uletim tranu, ubijem artya, drugi pobegne i capam. U tom trenu smo samo nas 4 živi, svi neprijatelji su 1/3 puta od naše baze. Velim da dođu capat.

"STFU NOOB TOMATO"

I odu njih trojica, na pola hp svaki, protiv 10 tenkova. Naravno da smo zgubili. Pa neka mi netko priča o skillu.


Quote:
garakelim kaže: Pogledaj post
ma dajte,ja sam mislio da ću sa Lorraine 155 mle. 50 doći na 35%
išao odigrati samo da iskoristim 3x dnevni, trebalo mi 15 partija,sve izgubio
što mi koristi moja igra sa nesposobnim suborcima
Moj rekord je 27 poraza za redom; isto za vrijeme jednog od 3x vikenda. Tu subotu sam imao winrate od 20% uz dosta zalaganja.
U nedjelju sam na početku pritisnul RR i alt-tabao da surfam po netu. Nakon takvih 40 partija, winrate 33%.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 22:20   #64
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Pitao si je li to "dosta dobar" igrač. Nije.
Je li "dobar"? Rekao bih da. Bolji je od večine igrača, čak ima win rate preko 50%.
Što očekivati od takvog igrača? Da zna gdje gađati koji tenk, ponekad koristi premium municiju te više-manje zna gdje biti na kojoj mapi.
Što ne očekivati od takvog igrača? Da će voditi tim, znati se povući na vrijeme, samostalno preokrenuti partiju ili igrati bez greške.

Tvoja poanta je...?
Moja poanta je da bi se od takvoga očekivalo da igra kvalitetno. Ali ne, frajer 10 sec prije završetka capa izađe iz kruga, cap padne na 25 sec, ovi se regrupiraju i poskidaju nas na otvorenom dok je majstor otišel lovit artya po mapi. Izgubiš dobiveni meč zbog idiota kojemu je važno da upikne bolje statse.

I nije ga ulovil.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 22:23   #65
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Ovo vjerojatno radi problem i _slafku_ koji veli da se "rating do neba" dobiva lešinarenjem i killstealanjem. Da, "rating do neba" sigurno dobiš na način da si neaktivan u prvoj polovini meča.
Nisam se javljao par dana kao bih ti dao priliku da se skuliraš, ali vidim da sam ti stalno i mislima i da mi se ne želiš skinut s kurca. Iako laskajuće, moram ti reći da me ne zanimaš.

I da, masa ekipe pumpa rating lešinarenjem i krađom killova. Najčešće autoloaderi. To je uvjerljivo najveća đubrad u igri.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 22:28   #66
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Moja poanta je da bi se od takvoga očekivalo da igra kvalitetno.
Ne, od takvog igrača se ne bi očekivalo da igra kvalitetno. Taj igrač visi na granici između pozitivnog i negativnog winrate-a. Dakle, nije totalno beskoristan, al sigurno je da se od njega očekuje masa grešaka i gluposti.

Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Sad si trebal vidjet game kakav sam imal...

LeoA, tier x game, u timu mi je platton od trojice ljubičastih T110E5 klanovaca, sva ostala ekipa u crvenom. Protivnici svi zeleni. Game ide točno onako kako treba ić - ljubičasti gaze heavy liniju, na druge dvije strane oni napreduju. Prođem po sredini, trackam i spucam E100 u leđa jer sam vidio da usporava platoon u proboju. I sad imamo čist put u bazu. Uletim tranu, ubijem artya, drugi pobegne i capam. U tom trenu smo samo nas 4 živi, svi neprijatelji su 1/3 puta od naše baze. Velim da dođu capat.

"STFU NOOB TOMATO"

I odu njih trojica, na pola hp svaki, protiv 10 tenkova. Naravno da smo zgubili. Pa neka mi netko priča o skillu.
Opet radiš istu grešku ko i ranije - pretpostavljaš da je tvoja procijena točna, a njihova netočna.
Možda je situacija bila takva da cappanje nema smisla zbog udaljenosti protivnika od baze. Bez replaya su te tvoje anegdotice totalno beskorisne.

Zadnje uređivanje d._m. : 04.11.2015. at 23:10.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 22:40   #67
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post

I da, masa ekipe pumpa rating lešinarenjem i krađom killova. Najčešće autoloaderi. To je uvjerljivo najveća đubrad u igri.
I kakav rating uspiju napumpati na taj način? Daj neku brojku u obliku WN8/average dmg-a i winrate-a. I daj replay da vidimo toga kaj ti smatraš lešinarenjem. Jer, ti koji si češće korisniji protivničkom timu nego vlastitom nisi baš u poziciji da sudiš igru drugih igrača.

Usput, odakle ti znaš kaj radi "masa ekipe"?
Kaj je uopće "masa ekipe"? 1000 ljudi? 5000? 1000000?
Susdrži se besmislenih izjava.


Ponavljam pitanje, kaj radi razliku između igrača od 500 WN8 i igrača od 3500 WN8?
Obojica znamo da ne želiš odgovoriti na to pitanje (i ostala pitanja koja sam ti postavil) jer je odgovor vrlo jasan, i dokazuje da je tvoja izjava "rating nije nikakav pokazatelj skilla" totalno blesava.

Postoji razlog zakaj postoji ogromna razlika u ratingu između različitih igrača.

Rekoh, nisi ni prvi ni zadnji stat denier. Pretpostavljam da, ko i ostali, ti sebi želiš na neki način opravdati da si ti jednako dobar igrač ko zločesti unicumi lešinari, ili da bi ti imal jednak rating da želiš "lešinariti", ili da su oni jednako loši ko ti, al oni statpadaju, pa eto, imaju bolji rating, al na žalost, igra tak ne funkcionira.
Igrač koji pobjeđuje 65% mečeva i radi u prosjeku 3000 dmg-a je sigurno bolji od tebe koji pobjeđuješ 47% mečeva i radiš 1800 dmg-a u istom tenku. Deal with it.

I čim veliš da se lešinarenjem postiže dobar rating samo dokazuješ kolko pojma nemaš o igri. Meč traje ograničeno vrijeme. Za dobar rating moraš krenuti raditi damage čim je ranije moguće, keeping your gun singing kak bi se reklo, voditi situaciju u svoju korist i imati maksimalan učinak.
Dobar rating sigurno nebuš dobil na način da lešinariš, tj. drugim riječima čekaš negdje u pozadini prvu polovinu meča. Na taj način eventualno možeš doći od lošeg ratinga na osrednji.

Uostalom, zakaj ti koji ni na jednom tenku nemaš dobar rating ovdje raspravljaš o tome kak se postiže dobar rating? Odakle ti znaš kak se postiže dobar rating?

Bottom line, činjenica da se rating može malo do određene mjere napumpati samo znači da rating nije 100%-tni pokazatelj skilla.
Reći da rating nije "nikakav" pokazatelj skilla nema smisla. Korištenjem riječi "nikakav" radiš budalu iz sebe. Jebiga.

Quote:
ali vidim da sam ti stalno i mislima i da mi se ne želiš skinut s kurca
Fascinantan mi je um koji je u stanju izjaviti ovo:
"Postignuti rezultati u igri nisu nikakav pokazatelj vještine".
Aj pročitaj ovo još jednom i reci kak ti to zvuči, jer ja još uvijek ne vjerujem da je osoba pri zdravoj pameti to u stanju izjaviti

Uzmi si dva tjedna i odigraj 500 mečeva s ratingom od 3500 WN8 i uplatim ti 3500 kn na račun. Pa da vidimo kak je lako napumpati rating "do neba", kak veliš. Dobiš bonus lovu ak ti to uspije lešinarenjem i killstealanjem.
3500 kn za dva tjedna igranja igre je super ponuda, jel?

Zadnje uređivanje d._m. : 04.11.2015. at 23:30.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 23:18   #68
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Opet radiš istu grešku ko i ranije - pretpostavljaš da je tvoja procijena točna, a njihova netočna.
Možda je situacija bila takva da cappanje nema smisla zbog udaljenosti protivnika od baze. Bez replaya su te tvoje anegdotice totalno beskorisne.
Opet radiš istu pogrešku kao i ranije - ne čitaš i ne razumiješ pročitano pa me napadom pokušavaš dovesti u defanzivu.

Obzirom da sam ja bio u tom meču, a ti nisi i obzirom da smo izgubili jer nisu došli cappati - nekako bih rekao da je moja procjena bila točna.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 23:37   #69
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
I kakav rating uspiju napumpati na taj način? Daj neku brojku u obliku WN8/average dmg-a i winrate-a. I daj replay da vidimo toga kaj ti smatraš lešinarenjem. Jer, ti koji si češće korisniji protivničkom timu nego vlastitom nisi baš u poziciji da sudiš igru drugih igrača.
Uspiju napumpati unicum rating; mislio sam da je to već jasno svima koji čitaju. Ah, da - ti ne čitaš baš već radije podmećeš konstrukcije i napadaš.
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Usput, odakle ti znaš kaj radi "masa ekipe"?
Kaj je uopće "masa ekipe"? 1000 ljudi? 5000? 1000000?
Susdrži se besmislenih izjava.
Čitanje s razumijevanjem se usvaja u drugom osnovne. Dakle, ta masa ekipe se odnosi na ljude s kojima završim u igrama.
Suzdrži se od besmislenih napada.



Quote:
Ponavljam pitanje, kaj radi razliku između igrača od 500 WN8 i igrača od 3500 WN8?
Obojica znamo da ne želiš odgovoriti na to pitanje (i ostala pitanja koja sam ti postavil) jer je odgovor vrlo jasan, i dokazuje da je tvoja izjava "rating nije nikakav pokazatelj skilla" totalno blesava.
Mislio sam da je potpuno jasno kako ti na pitanje ne odgovaram jer nema veze s onime o čemu sam pričao i još uvijek pričam. Pokušavam se držati teme koliko je to moguće. Tebi odgovara da se tema s nesposobnih unicuma proširi u trolfest o tomatosima, a ja ti to ne želim dopustiti. Deal with it.

Quote:
Postoji razlog zakaj postoji ogromna razlika u ratingu između različitih igrača.
Postoji puno razloga.

Quote:
Rekoh, nisi ni prvi ni zadnji stat denier. Pretpostavljam da, ko i ostali, ti sebi želiš na neki način opravdati da si ti jednako dobar igrač ko zločesti unicumi lešinari, ili da bi ti imal jednak rating da želiš "lešinariti", ili da su oni jednako loši ko ti, al oni statpadaju, pa eto, imaju bolji rating, al na žalost, igra tak ne funkcionira.
Na žalost, forum funkcionira tako da ti bez problema možeš vrijeđati, podmetati i napadati. Što se igre i ratinga tiče, mislim da je iz mojih postova sasvim jasno koliko se zamaram time. Bih li igrao s netreniran posadama? Upalio autorun i otišao?

Quote:
Igrač koji pobjeđuje 65% mečeva i radi u prosjeku 3000 dmg-a je sigurno bolji od tebe koji pobjeđuješ 47% mečeva i radiš 1800 dmg-a u istom tenku. Deal with it.
Kada taj i takav igrač uzrokuje poraz u dobivenom meču jer mu je ispod časti poslušati nekoga s trenutno nižim ratingom, onda nemamo što pričati o skillu. Da sam zbog takvih panjeva izgubio 10 mečeva, bilo bi super. Ali zakaj ti to pričam kada i onako nikada nećeš skužiti da rating nije pokazatelj skilla? Bez veze trošimo vrijeme.

Quote:
I čim veliš da se lešinarenjem postiže dobar rating samo dokazuješ kolko pojma nemaš o igri. Meč traje ograničeno vrijeme. Za dobar rating moraš krenuti raditi damage čim je ranije moguće, keeping your gun singing kak bi se reklo, voditi situaciju u svoju korist i imati maksimalan učinak.
Dobar rating sigurno nebuš dobil na način da lešinariš, tj. drugim riječima čekaš negdje u pozadini prvu polovinu meča. Na taj način eventualno možeš doći od lošeg ratinga na osrednji.
Kada mi se skrivaš iza tenka i ne pomažeš mi u borbi s protivnikom pa izađeš kada ga spustim na one-shot i ubiješ ga, a imaš rating 1600+ onda nemamo što pričati o skillu i kulturnom igranju. Ali hej, to su samo anegdotice.

Quote:
Uostalom, zakaj ti koji ni na jednom tenku nemaš dobar rating ovdje raspravljaš o tome kak se postiže dobar rating? Odakle ti znaš kak se postiže dobar rating?
Ovaj smiješa pokušaj napada je još samo jedan dokaz koliko ne čitaš i ne razumiješ pročitano. Ranije sam bio napisao kako ti na noobmeteru lijepo stoji popis svih tenkova i očekivani damage po fightu. To ispuniš i rating ti raste bez beda. Nakon toga u obzir uzmeš činjenicu da igračima s većim ratingom algoritam rating diže još brže i jasno ti je koliko je sati.

Quote:
Bottom line, činjenica da se rating može malo napumpati samo znači da rating nije 100%-tni pokazatelj skilla.
Reći da rating nije "nikakav" pokazatelj skilla nema smisla. Korištenjem riječi "nikakav" radiš budalu iz sebe. Jebiga.
Mislio sam dase budalu od sebe radi opetovanom nemogućnošću držanja rasparave na razini, ali dobro. I ne, rating zaista nije nikakav pokazatelj skilla. U skill ulaze mnogo bitnije stvari od brojki kojima je lako manipulirati.


Quote:
Fascinantan mi je um koji je u stanju izjaviti ovo:
"Postignuti rezultati u igri nisu nikakav pokazatelj vještine".
Aj pročitaj ovo još jednom i reci kak ti to zvuči, jer ja još uvijek ne vjerujem da je osoba pri zdravoj pameti to u stanju izjaviti
Uplatim ja tebi 7000 kn ako mi citiraš moj post u kojemu sam to napisao. Ako ne uspiješ, zamoli da te se bana na 30 dana zbog podmetanja i lažiranja u raspravi.

Quote:
Uzmi si dva tjedna i odigraj 500 mečeva s ratingom od 3500 WN8 i uplatim ti 3500 kn na račun. Pa da vidimo kak je lako napumpati rating "do neba", kak veliš. Dobiš bonus lovu ak ti to uspije lešinarenjem i killstealanjem.
3500 kn za dva tjedna igranja igre je super ponuda, jel?
Bila bi kada bi dolazila od nekoga vjerodostojnoga.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 23:38   #70
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Obzirom da sam ja bio u tom meču, a ti nisi i obzirom da smo izgubili jer nisu došli cappati - nekako bih rekao da je moja procjena bila točna.
Ne zanima mene kaj ti misliš o tom meču, tvoja procjena nije vjerodostojna.
Znaš ono kad u meču neki njubara viče "cap fast, cap fast"? I onda se taj njubara dopela u cap circle, sjedi na otvorenoj poziciji i cappanjem javlja protivniku točno di se nalazi. Protivnik ga posnajpa u roku od 15 sekundi. Eto, taj lik je "bio u tom meču" i mislil je da je "njegova procjena bila točna ", al jebiga, prevaril se.
A tvoji dosadašnji uspjesi pokazuju da nisi u stanju procijeniti kaj je potrebno za pobjedu i veća je vjerojatnost da je tvoja procjena bila loša.

Možda si u pravu, možda nisi, al bez replaya nema smisla raspravljati o ovome.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 23:49   #71
Quote:
Postoji puno razloga.
A da nije jedan od njih kojim slučajem nešto kaj počinje sa slovom "s", tj. "v" na hrvatskom jeziku?

Quote:
Kada mi se skrivaš iza tenka i ne pomažeš mi u borbi s protivnikom pa izađeš kada ga spustim na one-shot i ubiješ ga
Da, rating se stvarno diže na način da prepuštaš drugima da rade damage umjesto tebe

Quote:
, a imaš rating 1600+ .
Uf, 1600 WN8, fakat "rating do neba".

Quote:
Ranije sam bio napisao kako ti na noobmeteru lijepo stoji popis svih tenkova i očekivani damage po fightu
Kakve veze ima to kaj piše na noobmeteru s nečijom sposobnošću da ostvari veliki DPB?

Quote:
Uplatim ja tebi 7000 kn ako mi citiraš moj post u kojemu sam to napisao. Ako ne uspiješ, zamoli da te se bana na 30 dana zbog podmetanja i lažiranja u raspravi.
Ti izgleda u 30 sekudni uspiješ zaboraviti idiotariju koju izvališ. Copy paste rečenice u tom istom postu u kojem me pitaš ovo pitanje:
"rating zaista nije nikakav pokazatelj skilla"

Quote:
Bila bi kada bi dolazila od nekoga vjerodostojnoga.
Misliš da si sposoban u sljedećih 500 mečeva ostvariti rating od 3500 WN8 da stvarno želiš i potrudiš se?

Zadnje uređivanje d._m. : 05.11.2015. at 00:01.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 00:00   #72
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Ne zanima mene kaj ti misliš o tom meču, tvoja procjena nije vjerodostojna.
Znaš ono kad u meču neki njubara viče "cap fast, cap fast"? I onda se taj njubara dopela u cap circle, sjedi na otvorenoj poziciji i cappanjem javlja protivniku točno di se nalazi. Protivnik ga posnajpa u roku od 15 sekundi. Eto, taj lik je "bio u tom meču" i mislil je da je "njegova procjena bila točna ", al jebiga, prevaril se.
A tvoji dosadašnji uspjesi pokazuju da nisi u stanju procijeniti kaj je potrebno za pobjedu i veća je vjerojatnost da je tvoja procjena bila loša.

Možda si u pravu, možda nisi, al bez replaya nema smisla raspravljati o ovome.
S ovolikim forumskim stažem si već odavno trebao naučiti da u ovakve rasprave ulazim samo kada sam u pravu. Ali dobro, obzirom kako ti ide čitanje, nije bad kaj sporije kopčaš.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 00:04   #73
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
S ovolikim forumskim stažem si već odavno trebao naučiti da u ovakve rasprave ulazim samo kada sam u pravu. Ali dobro, obzirom kako ti ide čitanje, nije bad kaj sporije kopčaš.
Naravno da si ti jedini u pravu kad se ni ne usudiš staviti replay

Ti si sa svojim forumskim stažem trebao naučiti da se u raspravu ulazi s argumentom / dokazom, a to je u ovom slučaju replay.

Ja sam jučer vidio vanzemaljce u Zagrebu. Ja sam bio tamo, a ti ne, therefore, ja sam u pravu
Ovo je recimo logika kojom ti trenutno barataš.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 00:06   #74
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
A da nije jedan od njih kojim slučajem nešto kaj počinje sa slovom "s", tj. "v" na hrvatskom jeziku?
Lagao bih kada bih rekao da razumijem na što se referiraš.

Quote:
Da, rating se stvarno diže na način da prepuštaš drugima da rade damage umjesto tebe
Pet granata u clipu, tri lešinarska killa s 2000+ damagea. To je jedan jedini clip, a ti si već ispunio WN8 očekivani damage za svoj tenk i imaš tri killa. Ne razumijem što tu ne razumiješ.

Quote:
Uf, 1600 WN8, fakat "rating do neba".
Strawman.

Quote:
To kaj na noobmeteru stoji očekivani damage ne znači da je svatko spotoban ostvariti veliki average damage redovito, na duže staze. Uostalom, expected damage za recimo tier 10 mediuma je cca 1800. To nije niš. To je na tvojoj razini, za 48% WR. Rating do neba
Govoriš ko da je ostvariti veliki dmg jednostavno stvar odluke. Ja bum sad odlučil raditi 4k avg.dmg. u tier 10 mediumu, i puf, evo ti 4k DPB. Kakve veze ima to kaj piše na noobmeteru s nečijom sposobnošću da ostvari veliki DPB?
Aha, sada si otišao pročitati tablicu pa si se vratio ismijati u pokušaju da se iskupiš za prethodne ispade.


Quote:
Ti izgleda u 30 sekudni uspiješ zaboraviti idiotariju koju izvališ. Copy paste rečenice u tom istom postu u kojem me pitaš ovo pitanje:
"rating zaista nije nikakav pokazatelj skilla"
Potpuno krivo. Vrlo sam svjestan onoga što govorim i zašto govorim. Samim time, zaista lako prepoznajem rečenice koje mi netko pokušava podvaliti kao moje.

Quote:
Misliš da si sposoban u sljedećih 500 mečeva ostvariti rating od 3500 WN8 da stvarno želiš i potrudiš se?
Misliš li da si sposoban voditi raspravu bez vrijeđanja, lažiranja i podmetanja?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 00:09   #75
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Naravno da si ti jedini u pravu kad se ni ne usudiš staviti replay

Ti si sa svojim forumskim stažem trebao naučiti da se u raspravu ulazi s argumentom / dokazom, a to je u ovom slučaju replay.
Obzirom da konstantno pokazuješ da za argumentiranu raspravu nisi sposoban, zašto misliš da mi se baca biserje pred svinje?

Quote:
Ja sam jučer vidio vanzemaljce u Zagrebu. Ja sam bio tamo, a ti ne, therefore, ja sam u pravu
Ovo je recimo logika kojom ti trenutno barataš.
Strawman.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 00:23   #76
kak vam se da samo
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 00:31   #77
Dakle,
- kmečiš da nisam sposoban za argumentiranu raspravu, a nisi u stanju ni uploadati jedan običan replay da potkrijepiš tvrdnju, nego se tebi treba vjerovati na riječ jer eto, ti u rasprave ulaziš samo kad si u pravu (jebate koja izjava )
- tvrdiš da znaš kak se ostvaruje dobar rating, a ničim ne pokazuješ da si ga sposoban sam ostvariti. Al moramo pretpostaviti da si u pravu jer u rasprave ulaziš samo kad si u pravu
- vezano za prvu točku, od početka rasprave jedini argumenti koje imaš su screenshot statistike nakon šaćice mečeva (premalen uzorak, dakle, ničem ne služi) i tvoje irelevantne anegdotice koje su vrlo vjerojatno iskrivljene tvojim lošim shvaćanjem igre (koje si dokazal izjavama da se killstealanjem diže rating, i sličnim). Nakon kaj si ispucal ta dva agrumenta, počel si se razbacivati glupostima tipa "ti sporije kopčaš, nisi sposoban za argumentiranu raspravu". Na pitanja koja se nadovezuju na tvoju tvrdnju odbijaš odgovoriti. Tolko o argumentiranoj raspravi.
- govoriš da ti podmećem makar radim direktan copy-paste tvoje tvrdnje. Sad mi samo još reci da rating (ilitiga DPB i WR) =/= ostvareni rezultati.
- govoriš da su igrači koji killstealaju najveća đubrad, a priznaješ da ulaziš u igru s netreniranom posadom i bez neke veće namjere da doprineseš timu. Tolko o tome ko je najveća đubrad.

Ja odustajem. Ak ti oćeš i dalje biti uvjeren da su zločesti unicumi jednako loši ko i ti, al jebiga, oni stat padaju, be my guest.


Za kraj:
Quote:
Da sam zbog takvih panjeva izgubio 10 mečeva, bilo bi super...
Buniš se da gubiš mečeve radi panjeva s ljubičastim statsima. Panjevi za koje tvrdiš da su uzrok tvojih poraza dobivaju 60+% mečeva u kojima se pojave. Tj. pobjeđuju više mečeva nego 99+% igrača. Ti, s druge strane, pobjeđuješ u samo 49% mečeva u kojima se pojaviš, u nekim tenkovima značajno manje. Tj. ti si srednja žalost i često si korisniji protivničkom timu nego vlastitom.
Spominjao si osnove matematike pred par dana. Koji od vas dvaju panjeva je veći uzrok poraza, tj. pobjeda?
60% < 49%? 49% < 60%? Hmm...
Ko je sad tu panj? Ko je "najveća đubrad"?

"Ostvareni rezultati u igri nisu nikakav pokazatelj vještine igranja".
Ovo lijepim na zid. Mudra misao. Jer eto, za ostvariti dobre rezultate u igri dovoljno je samo pročitati kaj piše na noobmeteru i odlučiti raditi puno damage-a. Divna bajka, poželiš i dobiš, no skill required


Moram proširiti radosnu vijest. Mnogi se muče s ratingom svakodnevno, al eto, saznali smo da se lešinarenjem i killstealanjem rating može nabiti "do neba".
Uživaj, ja odoh stat-paddati do 4k WN8 killstealanjem.
Al ne, kaj mi znači taj rating kad svatko zna da se 4kWN8 može nabiti killstealanjem i to nije nikakav pokazatelj mog skilla? Kaj da radim?


EDIT:
Btw., evo ti igre s dobrim ratingom. Pogledaj bar 5 minuta i nađi si killstealanje, lešinarenje, blokiranje suigrača, francuske autoloadere i slične idiotarije za koje govoriš da su dobre za dizanje ratinga "do neba". Al možda bolje da ne gledaš, doći ćeš u opasnost da ponešto i naučiš

Zadnje uređivanje d._m. : 05.11.2015. at 01:59.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 10:59   #78
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
kak vam se da samo
Da, čak nije ni zabavno više.

Lijepo unajmite sobu u hotelu, kupite dovoljno kondoma, d._m. riješiš slafkov pijesk u vagini i svi sretni.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 11:18   #79
Razonoda

Neg, da promijenimo temu, je probal ko Armored Warfare?
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 12:09   #80
Napravi AW temu pa pitaj.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:45.