Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2018., 22:30   #1
Sve što ste željeli znati, a niste se usudili pitati #3

Stara tema:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=689629
Prokleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2018., 10:40   #2
Koja vam je najpouzdanija stranica za provjeru kozmetike?
Utipkala sam batck code na checkcosmetic i ispao je eror, kod ne postoji.
Isti kod na freshcosmetic pokazuje da je proizvedeno prije godinu dana. Kome vjerovati?

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2018., 10:35   #3
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Koja vam je najpouzdanija stranica za provjeru kozmetike?
Utipkala sam batck code na checkcosmetic i ispao je eror, kod ne postoji.
Isti kod na freshcosmetic pokazuje da je proizvedeno prije godinu dana. Kome vjerovati?

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Netko zna?

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2018., 10:38   #4
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Netko zna?

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
A ja koristim checkcosmetics, ali isto mi nekad pise error, npr za jedan Muglerov parfem koji je original 100% (kupljen u dutyju na brodu moga muza). Ne znam sto bih rekla.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2018., 11:36   #5
Molim vas, mi moze netko tko je koristio serume s vitaminom C, usporediti Skintegrinu Superbu C sa Novexpert vit.C booster serum?
Ukratko, da li je Novexpert stvarno toliko bolji da opravdava duplu cijenu?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2018., 14:26   #6
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
A ja koristim checkcosmetics, ali isto mi nekad pise error, npr za jedan Muglerov parfem koji je original 100% (kupljen u dutyju na brodu moga muza). Ne znam sto bih rekla.
Bas.... ok, tnx

Poslano sa mog SM-N9100 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2018., 15:24   #7
Seiersberg/Graz

Pozdrav,uskoro idem u shopping u Graz,pa me zanima jel se tamo isplati kupovat išta od dekorativne kozmetike(i eventualno neke kreme za lice i sl.; primarno me zanimaju palete sjenila i eyelineri/olovke[muke sa masnim hooded kapcima...])? I dal je uopće jeftinije to nego u hrvatskoj?
Trenutno na što ciljam a da nema kod nas je Manhattan i Kiko. Imate još kakvu marku za preporučit da bacim oko na to?
I ako je slučajno bio neko u skorije vrijeme,dobro bi došla neka iskustva Zahvaljujem!
metalka64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2018., 17:55   #8
Što vam se kao najbolje pokazalo za rast i učvršćivanje kose? Kapsule, šamponi ili je ipak bitno jesti što više voća i povrća? Kosa mi je počela dosta ispadati i kako se bojam u plavo, jako je uništena pa samim time i krati se po dužini što me da vam budem iskrena, zabrinulo.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2018., 18:49   #9
Meni je naraslo dosta nove baby kose + mi je stara prestala ispadati od najobičnijeg Afrodita s lukom/češnjakom.
Prilično je jeftin, a pakovanje je litarsko, pa iako mu sastav nije savršen imam ga u pričuvi jer mi je dao rezultate.

Još uvijek ga rotiram kada mi kosa krene ispadati, ali budući ti je kosa suha (kao i meni) u rotaciji imaj i nešto
malo hidratantnije s vremena na vrijeme. Ja moram jer mi je kosa srednje suha + frizzy
Beggar90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2018., 19:01   #10
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Koja vam je najpouzdanija stranica za provjeru kozmetike?
Utipkala sam batck code na checkcosmetic i ispao je eror, kod ne postoji.
Isti kod na freshcosmetic pokazuje da je proizvedeno prije godinu dana. Kome vjerovati?

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Prije nekih tjedan dana sam nešto gledala checkcosmetics, ali mi stalno stoji select brand – please wait. I sad isto. Onda sam si bookmarkala checkfresh jer mi djeluje normalnije.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2018., 19:02   #11
Quote:
Beggar90 kaže: Pogledaj post
Meni je naraslo dosta nove baby kose + mi je stara prestala ispadati od najobičnijeg Afrodita s lukom/češnjakom.
Prilično je jeftin, a pakovanje je litarsko, pa iako mu sastav nije savršen imam ga u pričuvi jer mi je dao rezultate.

Još uvijek ga rotiram kada mi kosa krene ispadati, ali budući ti je kosa suha (kao i meni) u rotaciji imaj i nešto
malo hidratantnije s vremena na vrijeme. Ja moram jer mi je kosa srednje suha + frizzy
Pa baš zbog sastava ne znam jel bi ga uzela. Nekako uvijek mislim da takvi šamponi dodatno isuše kosu, kao da koristiš čarli za suđe.

Ali ako baš kažeš da je prestala ispadati možda ga i uzmem pa svako drugo, treće pranje koristiti.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2018., 23:58   #12
Quote:
metalka64 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,uskoro idem u shopping u Graz,pa me zanima jel se tamo isplati kupovat išta od dekorativne kozmetike(i eventualno neke kreme za lice i sl.; primarno me zanimaju palete sjenila i eyelineri/olovke[muke sa masnim hooded kapcima...])? I dal je uopće jeftinije to nego u hrvatskoj?
Trenutno na što ciljam a da nema kod nas je Manhattan i Kiko. Imate još kakvu marku za preporučit da bacim oko na to?
I ako je slučajno bio neko u skorije vrijeme,dobro bi došla neka iskustva Zahvaljujem!
pa cijene make up-a u mulleru su gotovo iste kao i kod nas, ali je veca ponuda pogotovo za maybeline
manhattan koliko se sjecam nisam nigdje vidjela

kiko mi je vrh svakako svrati tamo
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2018., 06:40   #13
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Prije nekih tjedan dana sam nešto gledala checkcosmetics, ali mi stalno stoji select brand – please wait. I sad isto. Onda sam si bookmarkala checkfresh jer mi djeluje normalnije.
Ok, tnx. I meni se tako cini jer je proizvod s hvatskom deklaracijom, kupljen u douglasu, pa mi je logicno da je sve ok.

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2018., 13:09   #14
http://me-melanie.at/2017/04/look-by...ail-polish-01/

Jeate li mozda probali?
Ovaj srebrni me zanima. Je li to efekt ogledala?
putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2018., 13:18   #15
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Što vam se kao najbolje pokazalo za rast i učvršćivanje kose? Kapsule, šamponi ili je ipak bitno jesti što više voća i povrća? Kosa mi je počela dosta ispadati i kako se bojam u plavo, jako je uništena pa samim time i krati se po dužini što me da vam budem iskrena, zabrinulo.
Za poticanje rasta kose koristim redovitu masažu tjemena (inverse method). Super je i Eveline sprej za tjeme s čičkom (Burdock Therapy) koji špricam na tjeme prije pranja, umasiram i ostavim stajati par sati. Povremeno sam stavljala mješavinu ulja (bademovo+ricnus) s čilijem prije pranja jer potiče cirkulaciju. Takvu mješavinu sam vidjela na stranom forumu koji je posvećen kosi.

Za smanjenje pucanja dužine dlake je najbolje rotiranje hidratantne maske za kosu s onom s proteinima. Za jaču obnovu kose svako drugo pranje maska s proteinima (npr. Hask keratin). Hidratantne maske (Garnier 3 buttera, Garnier bijela maska, L'Oreal kokos) držim barem pola sata. I naravno nježan šampon za kosu će spriječiti daljnje oštećivanje kose.
Little lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2018., 17:28   #16
Quote:
putovanježivota kaže: Pogledaj post
http://me-melanie.at/2017/04/look-by...ail-polish-01/

Jeate li mozda probali?
Ovaj srebrni me zanima. Je li to efekt ogledala?
Mislim da efekt ogledala mozes dobit samo u salonu.
Ovo je chrom efekt. Najbolji efekt mi je s onim nail powder cudesima..

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Miss Nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2018., 23:23   #17
mislim da cu sad pitati totalno glupo pitanje ali sam fakat ocajna. danas sam izletjela van iz kuce u majici v izreza, bez spf-a, zaboravila ga staviti u zurbi jer sam kasnila na ispit. oko 15-ak min sam pjesacila do faksa oko 15.30 popodne, i nisam bila cijelo vrijeme na suncu. isto toliko nazad do stana poslije ispita, oko 17 i nesto. sad sam obavila svoju night time rutinu i vidim da mi je ispod kljucne kosti izasao poprilican madez, znaci doslovno od danas. inace sam sklona onim tockicama po ramenima i leđima, i dosta mi ih je ove godine izislo i po vratu, ali ajde pregrmim jer su sitne i fkt se ne vide toliko. međutim ovaj od danas je primjetno veci od njih i ispupcen je na dodir, i sad tu zalim jer imam dojam da mi je unisten dekolte (sto mi je inace najdrazi dio tijela i mazim ga i pazim...osim eto danas ).

postoji li nekakvo, ikakvo sredstvo za uklanjanje madeza? da ga natrackam s necim pa da se smanji, otpadne, ili nesto nesto prirodno mozda a da djeluje, ulja, trave...bilosto?! eto cak sam i operacije micanja madeza guglala ali nisam kandidat posto mi se ovaj moj madez ne cini opasnim, samo ga zelim maknuti iz estetskih razloga...nisam sigurna mogu li, ali onda i oziljak riskiram.

pi*dim tu na sebe vec dva sata koliko me sad to sve skupa nazivciralo, spf mi je uvijek obavezan, i kiselina sam se odrekla, ne przim se i doslovno sam pocela bjezati od sunca, i evo jedan dan s*ebem i u par minuta mi ovo izraste na dekolteu. place mi se *firstwirldproblems* - evo meni sad majke mi je
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2018., 23:47   #18
Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
mislim da cu sad pitati totalno glupo pitanje ali sam fakat ocajna. danas sam izletjela van iz kuce u majici v izreza, bez spf-a, zaboravila ga staviti u zurbi jer sam kasnila na ispit. oko 15-ak min sam pjesacila do faksa oko 15.30 popodne, i nisam bila cijelo vrijeme na suncu. isto toliko nazad do stana poslije ispita, oko 17 i nesto. sad sam obavila svoju night time rutinu i vidim da mi je ispod kljucne kosti izasao poprilican madez, znaci doslovno od danas. inace sam sklona onim tockicama po ramenima i leđima, i dosta mi ih je ove godine izislo i po vratu, ali ajde pregrmim jer su sitne i fkt se ne vide toliko. međutim ovaj od danas je primjetno veci od njih i ispupcen je na dodir, i sad tu zalim jer imam dojam da mi je unisten dekolte (sto mi je inace najdrazi dio tijela i mazim ga i pazim...osim eto danas ).

postoji li nekakvo, ikakvo sredstvo za uklanjanje madeza? da ga natrackam s necim pa da se smanji, otpadne, ili nesto nesto prirodno mozda a da djeluje, ulja, trave...bilosto?! eto cak sam i operacije micanja madeza guglala ali nisam kandidat posto mi se ovaj moj madez ne cini opasnim, samo ga zelim maknuti iz estetskih razloga...nisam sigurna mogu li, ali onda i oziljak riskiram.

pi*dim tu na sebe vec dva sata koliko me sad to sve skupa nazivciralo, spf mi je uvijek obavezan, i kiselina sam se odrekla, ne przim se i doslovno sam pocela bjezati od sunca, i evo jedan dan s*ebem i u par minuta mi ovo izraste na dekolteu. place mi se *firstwirldproblems* - evo meni sad majke mi je
Cuj, ako je fakat madez i ako je izasao preko noci obavezno posjeti dermatologa. Ne zelim te plasiti, ali meni je izasao jedan lani po ljeti, u srpnju sam bila kod dermatologa. Odstranili su mi 3 madeza (tsj novi i dva stara) i dva su bila melanom u nastajanju. Tako da- odi na pregled!
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2018., 23:59   #19
Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
mislim da cu sad pitati totalno glupo pitanje ali sam fakat ocajna. danas sam izletjela van iz kuce u majici v izreza, bez spf-a, zaboravila ga staviti u zurbi jer sam kasnila na ispit. oko 15-ak min sam pjesacila do faksa oko 15.30 popodne, i nisam bila cijelo vrijeme na suncu. isto toliko nazad do stana poslije ispita, oko 17 i nesto. sad sam obavila svoju night time rutinu i vidim da mi je ispod kljucne kosti izasao poprilican madez, znaci doslovno od danas. inace sam sklona onim tockicama po ramenima i leđima, i dosta mi ih je ove godine izislo i po vratu, ali ajde pregrmim jer su sitne i fkt se ne vide toliko. međutim ovaj od danas je primjetno veci od njih i ispupcen je na dodir, i sad tu zalim jer imam dojam da mi je unisten dekolte (sto mi je inace najdrazi dio tijela i mazim ga i pazim...osim eto danas ).

postoji li nekakvo, ikakvo sredstvo za uklanjanje madeza? da ga natrackam s necim pa da se smanji, otpadne, ili nesto nesto prirodno mozda a da djeluje, ulja, trave...bilosto?! eto cak sam i operacije micanja madeza guglala ali nisam kandidat posto mi se ovaj moj madez ne cini opasnim, samo ga zelim maknuti iz estetskih razloga...nisam sigurna mogu li, ali onda i oziljak riskiram.

pi*dim tu na sebe vec dva sata koliko me sad to sve skupa nazivciralo, spf mi je uvijek obavezan, i kiselina sam se odrekla, ne przim se i doslovno sam pocela bjezati od sunca, i evo jedan dan s*ebem i u par minuta mi ovo izraste na dekolteu. place mi se *firstwirldproblems* - evo meni sad majke mi je
Jesi sigurna da nije nešto drugo? Neka mrlja, keratozna promjena ili ne znam što bi još moglo biti. Baš preko noći da ti je izašao (zapravo u tih nekoliko sati što si bila vani), a prije baš ništa tu nije bilo?
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2018., 12:48   #20
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Cuj, ako je fakat madez i ako je izasao preko noci obavezno posjeti dermatologa. Ne zelim te plasiti, ali meni je izasao jedan lani po ljeti, u srpnju sam bila kod dermatologa. Odstranili su mi 3 madeza (tsj novi i dva stara) i dva su bila melanom u nastajanju. Tako da- odi na pregled!
a mene to nije toliko sokiralo s obzirom da svako toliko vidim novu kolonijicu onih tockica madeza po tijelu, valjda sam super osjetljiva pa cim je jace sunce eto njih unatoc spfu. ali ovaj i mene brine, iako zapravo ne izgleda uopce problematicno, djeluje kao normalan madez, no otici cu na pregled. ako nista drugo, nek mi bace oko i na sve ostale madeze po leđima, zlu ne trebalo. pa da sam mirna.

Quote:
Solitary kaže: Pogledaj post
Jesi sigurna da nije nešto drugo? Neka mrlja, keratozna promjena ili ne znam što bi još moglo biti. Baš preko noći da ti je izašao (zapravo u tih nekoliko sati što si bila vani), a prije baš ništa tu nije bilo?
ne, ne, bas je madez. i inace mi se pojave takvom brzinom samo sto budu manji pa ne dizem ovakvu dramu. ove godine sam ranije prestala piti one almagea kapsule za zastitu koze iznutra, popila sam samo dvije kutije pred i na pocetku ljeta, a sunce je jos jako, pa vjerojatno i to igra ulogu. ja bih valjda bas trebala izbjegavati sunce ali ovo mi stvarno nije normalno. ici cu doktoru.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:20.