Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2005., 11:10   #1
Alverde

curke, jeste koristile sta od toga? ja si neki dan kupila kremu za oko ociju i nocnu kremu olive al jos cekaju svoj red u frizideru kupila sam i balzam za usne, mislim da ga je sefica spomenula da je krasan i da ne sadrzi mineralna ulja i slicne gadosti pa se sad u miru trackam. Vidjela sam da imaju i ulja za tijelo, sampone, mlijeka za tijelo...probao netko?
Nanusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 14:24   #2
Re: alverde

Quote:
Nanusha kaže:
curke, jeste koristile sta od toga? ja si neki dan kupila kremu za oko ociju i nocnu kremu olive al jos cekaju svoj red u frizideru kupila sam i balzam za usne, mislim da ga je sefica spomenula da je krasan i da ne sadrzi mineralna ulja i slicne gadosti pa se sad u miru trackam. Vidjela sam da imaju i ulja za tijelo, sampone, mlijeka za tijelo...probao netko?
znam da sam jednom, davno... kupila kremu za lice i bila je ocajna... ono smrdljiva i tako bezveze, ali odonda je proslo punoo vremena, veci je izbor, promjenili su i ambalazu ... mozda je sto drukcije...ali ja se nikako ne mogu usuditi kupiti nesto od njih...
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 14:44   #3
isprobala:
gel za umivanje za masnu kožu: to mi je jeda od najboljih koji sam probala, lagano hladi i lako se ispire, ali sadrži alkohol pa mi je na crnoj listi (a sve se nadam da ipak nije toliko štetno)
fluid za masnu kožu: ne volim... u prvi tren izgleda dobro, a poslije sam se sjajila više nego nakno neke masne kreme
dnevna krema od masline za osj. kožu: sasvim super
gel za tuširanje limun: ništa posebno, ja volim da jače miriši
šmpon mislim maslina za tanku kosu: samo jednom sam oprala s njim i proslijedila - ne pjeni se jako, pa se čini daa ne pere dobro (ali ja sam poseban slučaj, imam jako masnu kosu)

imam još nekoliko testerića, nakupovala sam cijelu vrećicu, ali nisam sve stigla isprobati.
ljubaznagospodja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 20:56   #4
a jel ova dnevna od masline masna?
Nanusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2005., 14:23   #5
ja sam nekoliko proizvoda bila kupila, sad se vise i ne sjecam tocno kojih i dojmovi su mi sasvim oprecni od jednog do drugog. znam da mi je okoloocna kremica bila super, a zadnje sam kupila nocnu kremu za suhu kozu od divlje ruze i bas mi nije odgovarala. cijela je suha nekako...
ygraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 09:00   #6
Quote:
Nanusha kaže:
a jel ova dnevna od masline masna?
da se fino razmazati i meni se lijepo upila, ali nije baš nemasna
ljubaznagospodja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2005., 20:09   #7
imam toniranu kremicu i piling od breskve.

tih 40tak kuna smatram bacenim novcem.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2005., 22:00   #8
meni je njihov tekuci sapun izvrstan...
Zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 10:38   #9
Kupila sam njihov šampon za normalnu kosu( sa maslinom), ne miriši lijepo, ali mi je kosa super!
Zanimaju me gel za umivanje i kreme za lice; vidim tamo od nevena, masline,od ruže....svakakvih! Šta mislite vi koje se kužite u alverde, kakve su(normalna koža)?
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 11:52   #10
kremu od jojobe, premasnu za lice, ali super za ispucale i suhe ruke
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 11:59   #11
sampon od kadulje i jos necega - kosa mi je u rezancima i masnija nego sto je prije pranja bila (o tjemenu pricam)
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 12:17   #12
Ja imam kremu za ruke od nevena. Dobra mi je. Onda sam kupila tonik (još ga nisam potrošila, ne koristim ga baš), kremu za suhu kožu za lice od ruže (ne valja, ne upija se uopće) . Puder tekući preko nje se uopće ne razmazuje tako da ju koristim samo po doma kad skinem šminku. Isprobati ću od masline. Izgleda da je bolja.
Od šampona stalno koristim onaj od šipka, kao i regenerator jer od samog šampona mi se kosa mrsi.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 14:03   #13
Po tome gore napisanom, nije baš nešto, ha? Na drugom topicu hvale se tonirane kreme alverde, pa sam mislila da i obične kremice valjaju. Znači, radije ne?
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 16:19   #14
Quote:
mouse kaže:
Po tome gore napisanom, nije baš nešto, ha? Na drugom topicu hvale se tonirane kreme alverde, pa sam mislila da i obične kremice valjaju. Znači, radije ne?
Nećeš znati dok sama ne probaš-ja koristim i toniranu kremu(ok mi je) i dnevnu i noćnu od divlje ruže već duže vrijeme-i niti jedna krema prije mi nije odgovarala kao ova(probala i hidratantne od Rosala,Afrodite,Nivee i tko zna koje sve ne).Imam mješovitu kožu,pa mi dobro dođe to što krema nije masna.Za suhu kožu bi valjda bila bolja ona s ekstr. masline.....
sretnodijete is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 00:03   #15
Odlican mi je bio gel za tusiranje i mlijeko za tijelo od grejpa i bambusa. NA zalost u lijepoj nasoj toga vise nema.

Kremicama nisam pretjerano zadovoljna, sampon za kosu od breze i neceg je ok, regenerator od limuna isto.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 00:11   #16
najbolje labelo imaju! samo sam to i probala
simba is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 00:47   #17
Quote:
simba kaže:
najbolje labelo imaju! samo sam to i probala
super je labelo...


opcenito smrduckaju,ali su za te novce odlicni (mislim kako sta i kako kome)
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 12:49   #18
ja imam tonik od ruže, kao i majkič moj, a sister ima onaj neki mineralni tonik i sve tri smo prezadovoljne. ostalo nisam probala al planiram. sviđa mi se sastav-nema tih gadnih kemija
dendarii is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 17:48   #19
ja probala losione za tijelo - super su, brzo se upiju!
angie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 22:56   #20
meni je tonik od ruze koma, pece me lice od toga
hana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:09.