Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2006., 14:04   #1
Proteini

Dajte mi par marki proteina koji su oke i koje ste sami probali i cijenu u apoteci
Ih-pih is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2006., 17:58   #2
Whey professional u Multipoweru oko 109 kn.

Vise o proteinima procitaj ovdje :
Whey protein
zokiiii is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 09:17   #3
to ti je sve puno kemije i GMO-a
jogurt, sirutka, jaja.. nema boljih proteina
Frankie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 10:41   #4
Quote:
Frankie kaže:
to ti je sve puno kemije i GMO-a
jogurt, sirutka, jaja.. nema boljih proteina
ti ne kipaj o onome o čemu nemaš pojma.


Ih-Pih
Scitec Nutrition ti ima kvalitetne proteine.
iz osobnog iskustva znam za njih.
AnabolicWhey,100%whey protein,100% whey isolate.....

odabreš već prema potrebama.
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 11:11   #5
Quote:
Frankie kaže:
to ti je sve puno kemije i GMO-a
jogurt, sirutka, jaja.. nema boljih proteina
Ocito nemas pojma - whey je protein sirutke !!

zokiiii is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 13:09   #6
Quote:
Ih-pih kaže:
Dajte mi par marki proteina koji su oke i koje ste sami probali i cijenu u apoteci
Za tebe je najbolji Scitec... cisto ok marka za tvoje potrebe, a sto je najvaznije najjefitnija.
Kakve apoteke? Odi u ducane za to tipa www.heliks.hr i sl.
vek is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 13:12   #7
Quote:
zokiiii kaže:
Ocito nemas pojma - whey je protein sirutke !!

znam da je whey engl. sirutka
poanta je da mislim da je zdravije i jeftinije npr. sirutku piti svježu (litra je manje od 3kn) nego koristiti taj prah u kojem još svakojakih dodataka ima, ali tko voli nek izvoli
Frankie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 22:24   #8
Quote:
Frankie kaže:
znam da je whey engl. sirutka
poanta je da mislim da je zdravije i jeftinije npr. sirutku piti svježu (litra je manje od 3kn) nego koristiti taj prah u kojem još svakojakih dodataka ima, ali tko voli nek izvoli

naravno da je litra 3 kn i da je jeftina
a jesi li pogledao i tablicu nutritivnih vrijednosti koliko čega ima?
...da jesi, vidio bi zašto je jeftina.

slažem se da je zdrava, to definitivno stoji.
ali za onoga kojemu treba ozbiljan i povećan unos proteina sama sirutka je nedovoljna.
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 22:39   #9
mene zanima sto bi trebao uzimati da u sto kracem roku dobijem 10-tak kilograma.
underdog8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 22:42   #10
i mene
 
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 23:14   #11
Quote:
Frankie kaže:
to ti je sve puno kemije i GMO-a
jogurt, sirutka, jaja.. nema boljih proteina
Uzmi scitec nutrition. Shake proteini se piju radi toga jer se najbrže absorbiraju kroz organizam i stoga su najbolji poslije treninga. Dok bi mi recimo bilo puno draže pojesti par pečenih purećih šnicli ,ali kaj kad im treba 3-4 sata da dođu od želuca do stanica.
Samelji mi meso i da ima okus po čokoladi i pit ću ga konstantno
__________________
Pressure build diamonds
Scroll is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 10:09   #12
Quote:
underdog8 kaže:
mene zanima sto bi trebao uzimati da u sto kracem roku dobijem 10-tak kilograma.
hranu?
Racunaj si kalorije.. Ako dnevno uneses preko 4000 kcal na konju si...
Zbroji si kalorije jedan dan da vidis koliko kcal unosis... Naravno ako govorimo o misicnoj masi (naravno da to vuce i malo sala) onda su to namirnice tipa piletine, puretine, ribe, integralnog kruha, rize, tjestenine, povrca, svjezeg sira, itd... unesi tog 4000 kcal kroz vise obroka na dan ( oko 6) pa se javi za 3 mjeseca
vek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 10:22   #13
meni nebi falilo da imam malo sala.hvala vam na odgovorima
__________________
A man is not old until regrets take the place of dreams!
underdog8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 10:22   #14
ja i dalje smatram da su ti dodaci za profi sportaše a za rekreativce je dovoljno samo da pripaze na ishranu, toliko od mene, pozz
Frankie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 10:27   #15
Ja njupao Mega mass 2000 od weidera i baš su bili fini od vanilije. Dobio sam par kila, ali sam nešto i izgubio kad sam ih prestao piti... Kanta od 3 kg košta nekih 300 kn ak se ne varam...
balrog is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 23:14   #16
Quote:
Frankie kaže:
ja i dalje smatram da su ti dodaci za profi sportaše a za rekreativce je dovoljno samo da pripaze na ishranu, toliko od mene, pozz

Ha cuj...nekad ti je i jeftinije i ukusnije popit jedan dodatak tipa whey+glukoza nego davit se u jogurtima, bjelanjcima i ne znam cemu.
Gooran is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 23:28   #17
Di u Rijeci ima za kupit whey proteina osim u osječkoj?
cvio14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 17:09   #18
Quote:
Frankie kaže:
znam da je whey engl. sirutka
poanta je da mislim da je zdravije i jeftinije npr. sirutku piti svježu (litra je manje od 3kn) nego koristiti taj prah u kojem još svakojakih dodataka ima, ali tko voli nek izvoli
A kakvih to sve ima dodataka u whey proteinu???U litri te svježe sirutke ima relativno malo proteina,a jako puno laktoze i mlječne masti,zato i je tak jeftina.Ajd mi ti genije daj jedan razlog zakaj je svježu sirutku zdravije piti???!!!
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 17:23   #19
Quote:
Frankie kaže:
ja i dalje smatram da su ti dodaci za profi sportaše a za rekreativce je dovoljno samo da pripaze na ishranu, toliko od mene, pozz
A daj mi objasni nekaj,nakon teškog anaerobnog treninga,kada u organizam moraš unjesti neki laki,brzo probavljiv obrok,u tekućem stanju,koji sadrži proteine s visokom biološkom vrijednošću i ugljikohidrate s visokim glikemijskim indeksom,kaj buš uzel od obične hrane,a da nisu suplementi?Dobro,vitargo lako možeš zamjeniti dekstrozom npr,ali s čime buš zamjenil whey,a da bude bar podjednako dobro?Aj mi reci majstore?
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 18:30   #20
Quote:
batler kaže:
A daj mi objasni nekaj,nakon teškog anaerobnog treninga,kada u organizam moraš unjesti neki laki,brzo probavljiv obrok,u tekućem stanju,koji sadrži proteine s visokom biološkom vrijednošću i ugljikohidrate s visokim glikemijskim indeksom,kaj buš uzel od obične hrane,a da nisu suplementi?Dobro,vitargo lako možeš zamjeniti dekstrozom npr,ali s čime buš zamjenil whey,a da bude bar podjednako dobro?Aj mi reci majstore?
Ja bi u tom slucaju maznuo snitu, dvije bijelog kruha i 7-8 bjelanjaka. Nije tekuce niti je optimalno, al' od "obicne" hrane je solidan izbor.
Inace iza treninga pijem whey (50-60 g) i glukozu (80-100 g). Nekima glukoza ne padne bas najbolje i preslatka im je, a meni je to najdrazi obrok, zivim za to.
El Pájaro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:29.