Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2012., 12:01   #4781
Afrodita Clean phase piling - jako zadovoljna! Ne pregrub i vrlo efikasan. I ne isušuje. Novi već izvučen iz zaliha.

L'occitane gel za tuširanje Božur - istina - lijepo miriši, ali to je to. Ništa specijalno. Gel k'o gel. Dobila sam ga na poklon, ali sama ga nikad nebi kupila. Može se uživati u tuširanju i za puno manje love.

Avon Naturals krema za tijelo - vanilija. 4+. Iako se na prvu čini dosta teška i masna, super se razmazuje i upija, ne ostavlja kožu masnom i ljepljivom. Imala sam i varijantu med i mlijeko koja mi je bila malo draža jer mi ova vanilija ima malkice preintezivan miris.

Dove šampon za volumen (ljubičasti) - skroz neloš. Meni možda i najbolji iz drogerijske ponude. Novi kupljen.
Doreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2012., 18:19   #4782


Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 12:02   #4783
eveline firming bijeli serum - ok, fino zagladi kožu i ne isušuje. nisam ga baš koristila redovito za neke veće rezultate al sigurno ću opet kupiti. zasad je to najbolja eveline mazalica tog profila koju sam koristila.
alverde thalasso feeling gel za tuširanje - jedan od dražih alverde gelova, obožavam taj miris! opet ću nekad kupiti.
yves rocher expert reparation losion -koristim ga od glave do pete, u zadnje vrijeme najčešće za ruke. jako sam zadovoljna i kupit ću opet na jesen
schaebens tutankamon maska - jedna od najdražih ikad! odlično nahrani kožu a nije premasna. morat ću po zalihe.
schaebens maska sa jagodama i aha kiselinama - još jedan super proizvod koji sam već imala i koji ću opet kupiti
schaebens luxus maska - nije me se dojmila
garnier pure termo maska - sasvim solidna, vjerojatno ću opet nekad kupiti kad bude na nekoj akciji
eucerin lip repair balm - solidan, zadovoljava većinu mojih kriterija, al imam želju isprobati neke druge tako da ne vjerujem da ću ga opet kupiti
eucerin ulje za tuširanje -nema neke velike razlike u odnosu na niveino možda kupim ako bude na nekom sniženju.
nivea baby sensitiv krema sa nevenom - iako ima dobar sastav i karakteristike, meni nekako preslabašna
nivea lotus uljni gel za tuširanje - divan miris al ipak previše isušuje za moj ukus
dove dead sea minerals dezić u spreju -u startu sam bila jako zadovoljna, kasnije mi je miris počeo ići na živce i dezić se malo trusio. iako radi ono što obećava, neću više kupovati jer mi je dosadio, a i rijetko kad kupim isti dezić dvaput.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 13:56   #4784


iako mi se YR gel za skidanje šminke na prvu nije svidio jer sam navikla na mlijeka, doista je odličan i dobro skida šminku, te je jako blag za oči
rituals pjena za tuširanje je božanstvena, osvježavajuća, dobro čisti i hidratizira!

vichy normaderm anti-age krema - odlična! meni su vichy za problematičnu i prije odgovarale, no počela sam korisiti druge jer sam njih dosta dugo. vratila sam im se kada su došla nova izdanja, i vrlo sam zadovoljna poboljšanjem! sada pauziram i odmaram kožu preko ljeta, no poboljšanje je ostalo
vichy normaderm micelarna - bila sam skeptična, jer vichy termalna, kao i vichy normaderm gelovi i pilinzi mi ne odgovaraju, no pokazala se zaista dobra, slična uriage hyseac micelarnoj koja mi je najdraža micelarna za skidanje šminke s lica. probala sam ovu vichy micelarnu i za skidati šminku na očima, ok je, ali malo isušuje.
afrodita acne-stop losion - moja alfa i omega losiona i općenito, kada ništa drugo ne bih koristila za problematičnu kožu, samo bih njega izabrala.
balea soft krema - i dalje ne mogu vjerovati koliko je dobra ova krema za tu cijenu! sada mi je stalno u zalihama

svi ovi proizvodi bi bili moj totalno fantastičan proizvod a neki i best buy.
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 14:04   #4785
Neutrogena Pink Grapefruit hidratantna krema - izbacila bih ovo hidratantna iz naziva, jer je meni bila sve samo ne to čak mi je mrvicu istaknula suhe dijelove lica, kad sam ju koristila kao podlogu za puder. S drugom kremom mi ti suhi dijelovi nisu bili dodatno istaknuti Ima efekt hlađenja što mi nije baš odgovaralo jer sam morala izbjegavati područje oko očiju kad sam ju nanosila, a to ne volim jer ne koristim posebne kreme za područje oko očiju. Definitivno ne kupujem ponovo.
Afrodita multiaktivna krema za lice od badema - jako je lagane teksture, a lijepo nahrani kožu i dobro mi je koristila kao podloga prije pudera, tj. dobro je funkcionirala s mojim puderima. Nije masnjikava i dovoljna je manja količina za cijelo lice (a ja sam inače navikla nanijeti dosta kreme na lice). Definitivno kupujem ponovo, do sad mi je to najbolja ljetna krema. Za zimu bi mi, ipak, bila malo preslaba, tj. nedovoljno hidratantna.
__________________
listening so hard that it hurts ♪♥♪
.lee. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 17:59   #4786
Alverde ulje divlje ruže - jako dobar, kupit ću ga opet kada zahladi jer unatoč tome što sam ga nanosila na večer nije baš ljetni proizvod.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 13:40   #4787
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
[B]Lerbolario tekući puder za tijelo Iris napokon povlači se već 2 godine, nisam ga previše koristila jer zbog prejakog mirisa su me komarci napadali


Ja obožavam sve od l'Erbolario Irisa.

OT:
- Moroccan Oil ulje za kosu - odlično . Lijepo mi nahrani i "složi" kosu, bude divna na dodir. Mala bočica mi je jaaaako dugo trajala. Vjerojatno ću opet kupiti, tj. kada sam ga tek počela koristiti, bila sam uvjerena da nikada neću koristiti nikakvo drugo ulje za kosu, ali u biti, kad razmislim, i neka ne tako skupa ulja su dobra.
- Fruttini sprej za tijelo kokos i banana - nije loš za osvježenje kad je jako toplo.
- Vichy velika termalna voda
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 09:27   #4788
Ej cure, jel tko probao OSH Ribbons gelove za tuširanje? Ja sam isprobala skoro sve njihove linije no ova nova Ribbons me stvarno oborila s nogu. Izgleda fantastično, miriši senzacionalno (pogotovo plavi Spa gel za tuširanje s morskim mineralima), a koža je poslije tako mekana jer sadrži i blagi piling. I još traje duplo duže nego drugi gelovi za tuširanje jer je toliko gust...
Božanstvena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 13:36   #4789


Kupila sam ih za neko putovanje, ali nastavila trošiti kada sam se vratila. Dobre, skidaju maskaru bez problema. Nije me ništa iritiralo ni peklo. Cijena im je malo vieća od Baleinih koje tada nisam otkrila ili vidjela.
Mislim da neću kupiti više jer stalno kupujem nešto novo.
__________________
-What you think you become, what you feel you attract, what you imagine you create.-
ninich is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 16:10   #4790
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Redken hair cleansing cream - najbolji šampon za dubinsko pranje, sigurno ću ga opet kupiti.
L'occitane serum fabeleux - HG, već stoti po redu, novi upravo otvoren.
Bioderma sensibio micelarna - još jedan HG, nova otvorena.
Neutro Roberts uljna mazalica za tijelo koja se ispire samom vodom nakon tuširanja - dobra stvarčica za dane kad mi se ne da mazati boljim kremama/uljima nakon tuširanja, s ovim sam za čas gotova. Posluži preko ljeta, za zimu mi je preslabo, možda jednom opet kupim.
Fa nutri 7 gel za tuširanje - odličan, kupit ću sigurno opet.
Avalon organics lavender serum - predivno nešto, bolji mi je od C seruma, sigurno kupujem opet.
Daj molim te napiši di ima kupit ovo ulje od Neutro Robertsa? Uvik sam želila takvo nešto što se ispire, al evo nisam imala pojma da takvo nešto doista i postoji.
__________________
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goals.
BsBForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 09:49   #4791
nivea light touch body lotion - baš lagani losion, dobar za ljeto, skoro bez mirisa, brzo se upija, neću ga ponovno uzimati, neke druge nivea mazalice su mi bolje
garnier hydrablock urea losion - isto ok, ali ništa posebno, ne volim baš urea proizvode jer su mi nekako ljepljivi pod prstima, inaće solidno hiratizira, neću ga kupiti ponovno, trenutno se rješavam zaliha
l'oreal fall repair regenerator za kosu - ne odgovara mi, masti mi kosu
Ayala is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 10:09   #4792
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
schaebens maska sa jagodama i aha kiselinama - još jedan super proizvod koji sam već imala i koji ću opet kupiti
ranije
Gdje kupuješ schaebens proizvode? I možeš li reći nešto više o ovoj maski? Hvala.
aelys is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 14:27   #4793
Quote:
BsBForever kaže: Pogledaj post
Daj molim te napiši di ima kupit ovo ulje od Neutro Robertsa? Uvik sam želila takvo nešto što se ispire, al evo nisam imala pojma da takvo nešto doista i postoji.
Bilo ga je u kozmu, ljubicasta ambalaza, meni je bilo bez veze...
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 16:31   #4794
Nivea waterlily&oil gel za tuširanje odličan, nije prvi put da sam ga kupila
Body&soul piling za tijelo - plavi odličan, baš mi lijepo izriba noge zadovoljna skroz
Schaebens maske, neka za hidrataciju (zelenkasta ) i za čišćenje lica pa šta ja znam. ko da ima nekog efekta, ili umišljam, nemam pojma, ali sviđaju mi se te maske pa stalno kupujem
Balea maska s čajevcem i pantenolom oduševljena sam. čajavac ružno smrdi, ali efekt mi je predobar, baš mi smiri i očisti kožu. divotica
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 19:45   #4795
Koja je to Baleina maska?
__________________
Život. Eto što bih ja dao da te nikad nisam vidio ili da te vidim samo još jednom.
hana24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 00:06   #4796
Quote:
hana24 kaže: Pogledaj post
Koja je to Baleina maska?
ona u vrećici KLIK
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 00:18   #4797
Quote:
lida kaže: Pogledaj post
Bilo ga je u kozmu, ljubicasta ambalaza, meni je bilo bez veze...
Joj hvala ti . Ma ja se svejedno mislim mazat nakon njega, on bi mi samo bia kao nekakav boost.
__________________
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goals.
BsBForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 08:23   #4798
- Balea Urea okoločna kremica - odlična , ovo mi je druga ili treća, ne znam, kupit ću opet;
- T. Mugler Womanity - , my favourite;
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 08:18   #4799
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 17:21   #4800


oboje sam koristila godinama (adidas nebrojeno puta, euphoria 2 komada) i to su proizvodi koje doista obožavam. nažalost adidas neću više tako skoro kupiti (evenutalno u edt obliku) jer mi više nije dovoljan kao dezić, ali miris mu je

a euphoria je... euphoria
samo upozorenje onima koji će ga tek koristiti: jako je parfumiran, ne preporučam mazanje cijelog tijela njime, dovoljno je na pulsne točke i onda traaaaajeeee.
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:53.